35. kolo: VOJVODINA - Radnički 0:0

Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Radnički, subota 19h

Post od Neizlecivi »

Au bre, sta je ovo!? Ja ne znam da li smo doziveli ovakvo sudjenje u jednoj sezoni za nasih 100 i kusur godina. Ovo sudjenje je u ozbiljnoj zemlji za robiju! Ponisten gol, jedno 20 prekrsaja navucenih oko gola, zuti kartoni za popreki pogled, CRVENI?! Pa dno dna. FSS je najveca krimi organizacija u Srbiji! Radnicki sam do pre godinu dve simpatisao, ali mrs u tri lepe bre, sa sve piperom zajedno.
Momci, svaka cast na borbi, makar ste danas stisli muda i pokazali ih! A upravi pre svega pljujem sve uze i sire u porodici, jer nisu reagovali na kradju u Beogradu, pa im sada serem po svemu istom, ako ne odreguju na ovo! Odlazite gnjide bez obraza!
vdn slaninar
Postovi: 985
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Radnički, subota 19h

Post od vdn slaninar »

Ja jos poveo klinca od prijatelja,strasno nisam znao sta da kazem detetu sta gleda.
Korisnikov avatar
Krle
Postovi: 1365
Pridružio se: Pon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Radnički, subota 19h

Post od Krle »

Molio bih admine da obrišu prvo pitanje korisnika koji se potpisuje Danilo s treće strane topika. Ako njega nije sramota, ne mora bar da sramoti ovaj forum.

Utakmicu nisam gledao, ali je sve jasno, pogotovo što u javnosti kao da nije ni postojala. Osim predigre.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Radnički, subota 19h

Post od gospodinFKV »

Ova uprava je toliko nesposobna da ne moze ni 3 za 3 da dogovori :mrgreen:
lazarr
Postovi: 812
Pridružio se: Sre Okt 20, 2010 10:01 am

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Radnički, subota 19h

Post od lazarr »

Šta o svemu ovome danas misli naša uprava i da li će uložiti neki protest, možete da saznate ako pročitate izveštaj sa utakmice na zvaničnom sajtu.
Sve će vam biti jasno.
Korisnikov avatar
Протомајстор
Postovi: 418
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 8:29 pm
Lokacija: Исток, Лиман

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Radnički, subota 19h

Post od Протомајстор »

Ја имам нешто другачије виђење утакмице. Прво, наша игра је очекивано била очајна, што је и нормално без Мелега и Палочевића. Како су они и овако ван форме, не треба се надати да ћемо икоме дати гол до краја сезоне. Усредсредио сам се на грицкање суље и посматрање неприметног ницања траве на Карађорђу, што ми је више подигло адреналин него "прецизност" наших пасова који су по правилу завршавали на атлетској стази.
Раднички је очајна екипа, али је имао вечерас боље шансе све док судија није почео са својим лудилом. Међутим, што је више он крао ми смо боље играли и тако смо ненадано дошли до ремија. Чак ми се у једном тренутку пробудила нада да ћемо ипак дати гол пре лета, али серија луцидности нашег вихорног крила Кнежевића ме је болно вратила у реалност.

Верујем да ћемо се сложити да је Емил опет понео епитет играча утакмице, што довољно говори о томе какви смо били.
Судија је био какав је био, али Планић, баш као ономад Антић, је добио црвени због приговора код 0:0. То бих ја драстично кажњавао...
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Radnički, subota 19h

Post od Voja »

Slika
playmaker
Postovi: 514
Pridružio se: Ned Sep 18, 2011 1:31 am

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Radnički, subota 19h

Post od playmaker »

http://sport.blic.rs/fudbal/domaci-fudb ... io/e9s25dl" onclick="window.open(this.href);return false;

Pre par minuta me zvao predsednik FK Vojvodine, Dušan Mijić i pretio mi... Krenuo sam u policiju da ga prijavim - napisao je Poledica.
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Radnički, subota 19h

Post od Danilo »

Obrati paznju na kakav nacin se izrazavas. Administracija.
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Radnički, subota 19h

Post od Душан »

Изгледа да једино наши фудбалери добијају картоне због приговора,како се само судије држе правиола кад треба погурати клубове са СНС управама.
playmaker
Postovi: 514
Pridružio se: Ned Sep 18, 2011 1:31 am

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Radnički, subota 19h

Post od playmaker »

Danilo napisao:
Krle napisao:Molio bih admine da obrišu prvo pitanje korisnika koji se potpisuje Danilo s treće strane topika. Ako njega nije sramota, ne mora bar da sramoti ovaj forum.

Utakmicu nisam gledao, ali je sve jasno, pogotovo što u javnosti kao da nije ni postojala. Osim predigre.
Aj bre ti malo u pozoriste da se previse ne stresiras ...

Izvinjavam se na upotrebi reci crnac u kontekstu pitanja ,jel bempah jedan od c..... na probi...zadovoljne devojcice?
Mogao bi ti ipak malo da obratis paznju na nacin izrazavanja. Sramotno je u 21 veku tako pricati, mi nismo oni sa Banjice... :evil:
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Radnički, subota 19h

Post od Stexman »

Pa sta vi svi pricate o utakmici? Ko je ovde lud? :)
Kaze Batak:
Utakmica je bila za publiku, interesantna na obe strane, sa mnogo duela, šansi… Ovo danas je bio spektakl pred, nažalost, malim brojem navijača – ističe Batak.
I rece da je sve regularno!? Ja stvarno mislim da ce nas ovi sve rasterati...
Korisnikov avatar
Krle
Postovi: 1365
Pridružio se: Pon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Radnički, subota 19h

Post od Krle »

Danilo napisao:
Krle napisao:Molio bih admine da obrišu prvo pitanje korisnika koji se potpisuje Danilo s treće strane topika. Ako njega nije sramota, ne mora bar da sramoti ovaj forum.

Utakmicu nisam gledao, ali je sve jasno, pogotovo što u javnosti kao da nije ni postojala. Osim predigre.
Aj bre ti malo u pozoriste da se previse ne stresiras ...

Izvinjavam se na upotrebi reci crnac u kontekstu pitanja ,jel bempah jedan od c..... na probi...zadovoljne devojcice?
Ne pravi se blesav, ako si već drzak. Ne odnosi se na taj post, već na onaj kad si pitao ko nam je to na klupi. Pa su ti ljudi kulturno odgovorili na robovlasnički rečnik.

Hvala adminnistraciji.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Radnički, subota 19h

Post od gospodinFKV »

Dokle god postoji jajarstvo u upravi, postojace i kojekakvi piperi. Nema tu mnogo filozofije. Ako ima makar malo istine u tome sto je Lazar napisao, onda je svima jasno i zasto pomenute jajare cute na ovaj bezobrazluk.

Sto se tice rasprave iznad, svako relativizovanje pogrdnih rasistickih izraza nije nista bolje od samog rasizma. Mislim, sta si dobio time sto si napisao ''crnja'' umesto ''crnac'' ili ''tamnoputi fudbaler'', osim kritika ostatka foruma.

Rasizmu (ni slucajnom, a pogotovo namernom) nema, i nikad ne bi trebalo da bude mesta na ovom forumu. Tu treba da bude kraj svakoj raspravi na tu temu. :lala:
Korisnikov avatar
slanina
Postovi: 797
Pridružio se: Sre Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Radnički, subota 19h

Post od slanina »

Stexman napisao:Pa sta vi svi pricate o utakmici? Ko je ovde lud? :)
Kaze Batak:
Utakmica je bila za publiku, interesantna na obe strane, sa mnogo duela, šansi… Ovo danas je bio spektakl pred, nažalost, malim brojem navijača – ističe Batak.
I rece da je sve regularno!? Ja stvarno mislim da ce nas ovi sve rasterati...
Batak ,nevera!!?
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
Zaključana tema