35. kolo: VOJVODINA - Radnički 0:0

Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Radnički, subota 19h

Post od borrissey »

Stexman napisao:Pa sta vi svi pricate o utakmici? Ko je ovde lud? :)
Kaze Batak:
Utakmica je bila za publiku, interesantna na obe strane, sa mnogo duela, šansi… Ovo danas je bio spektakl pred, nažalost, malim brojem navijača – ističe Batak.
I rece da je sve regularno!? Ja stvarno mislim da ce nas ovi sve rasterati...
Pred, rekao bih, znatno većim brojem navijača nego što zaslužuje ovo usrano prvenstvo i svi njegovi akteri. Gospodo iz uprave, ako prećutite ovaj kriminal od suđenja danas, onda ste nam se još jednom popiškili po facama, jer ste pokazali da ste deo kriminalne organizacije zvane FSS. Ovo danas nije bilo suđenje već ne znam šta, Matrix, Kafkin Proces, Monty Python, ...

Mene više brine što se Poledica sad ustremio na nas, te se sad zaista ne zna ni ko pije ni ko plaća. Meni se čini da terzina bagra hoće da proglasi prvenstvo neregularnim, pošto je dok su oni bili prvi kao sve bilo OK, svi njihovi presmešni penali regularni itd. Sad odjednom na sva zvona se pušta priča kako se namešta, piše se o kvotama i sl. Lično bih voleo da dođe UEFA i da ukinu ovu našu super ligu na jedno 5 godina, dok se sve ne očisti od mulja i kriminala, jer ovo više nema smisla.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Radnički, subota 19h

Post od Radoye »

borrissey napisao:Lično bih voleo da dođe UEFA i da ukinu ovu našu super ligu na jedno 5 godina, dok se sve ne očisti od mulja i kriminala, jer ovo više nema smisla.
Ma samo neka suspenduju savez iz svih medjunarodnih takmicenja, dakle ni klubovi ni reprezentativne selekcije da ne mogu da igraju zvanicne medjunarodne meceve, da menadzerska mafijaska stoka nema izlog za prodaju svoje robe. Odmah bi se mnogo stvari pocelo dovoditi u red, posto ionako niko zivi ne veruje da su rezultati u domacim takmicenjima u Srbiji bilo kakav pokazatelj kvaliteta.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Radnički, subota 19h

Post od Neizlecivi »

Ja ne mogu da verujem da Batak cuti vec drugi put! Cak ni ne cuti, no pravda ovu lopovcinu! Svi smo mi ljudi, gresimo, jel da? E pa prijatelju moj, dosta smo mi magarci jeli vnago za vas.
Laprdate kako je malo publike ( danas nikad manje, a bitna tekma, dobar protivnik ) , ali istina je da je vama i ovo mnogo! Ovi momci sa terena su danas zasluzili vise, ali vi u trenerkama i odelima nikako! Danas ti ljudi koji su dosli na stadion su pokidali svoje zivce, skakali od besa, cupali kosu i u neverici gledali sta radi lopov u crnom! Da bi ti posle tekme dosao i poceo da ga pravdas! Pa mozete li vise da se oserete po navijacima? Jos imate obraza da trazite vecu posetu. Ove sezone su nas krali na svakom koraku, ali je onaj ganer Lalatovic makar imao muda da izadje i pljune po sudiji ili skrene paznju na nepravdu koliko god kukao.
AKO NE ZELITE DA ZASTITITE SVOJE IGRACE KOJE KRADU I GAZE, OTIMAJU OD NJIH, AKO VEC NECETE DA ZASTITITE KLUB KOJI VODITE I NAVODNO VOLITE, ZASTITITE VASE NAVIJACE, ILI MAKAR NEMOJTE DA SERETE PO NJIMA!
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Radnički, subota 19h

Post od Stexman »

Ako je ono Djurdjevicevo bilo gol a ovo nase nije onda stvarno... I izgleda je doneta uredba da se samo nasi igraci kaznjavaju crvenim za psovanje.


A i ovi sa sportnetworka nikad kraci izvestaj nisu imali...

[video]https://www.youtube.com/watch?v=0SzPkd8 ... e=youtu.be[/video]
exlimanac
Postovi: 107
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 1:31 pm
Lokacija: DE-EU

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Radnički, subota 19h

Post od exlimanac »

Meni se samo cini da je,na osnovu svih izjava do sada posle utakmica,nas trener ipak jedan zesci pogub sto u prvi mah nisam hteo da priznam.
Korisnikov avatar
Rivelinjo
Postovi: 306
Pridružio se: Čet Maj 09, 2013 12:29 pm
Lokacija: Middle Earth
Kontakt:

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Radnički, subota 19h

Post od Rivelinjo »

Gledam taj skraćeni pregled. Kod gola (oko 30 sekundi snimka) - jeste mu naš držao ruke na leđima - ako ga nije gurao, trebalo je da skloni ruke. Iskusno je njihov digao ruke i zateturao se, samo još da je pao - tako treba. Ne bih za to krivio sudiju. Objektivno. Da je naš to uradio kod gola partizana, verujem da mu ne bi svirao, ali to je druga priča.

Žuti na 40 sekundi - po meni loša odluka, ali jeste išao malo s leđa (i iskosa). Kad znaš da te sudije "čekaju", da je namešteno, onda ne startuješ tako. Naši, dok steknu neko iskustvo, već su prodati u inostranstvu, jebiga.

Odma posle - crveni zbog prigovora - ja bih za to uši zavrtao. Ako nećeš da igraš u nameštenom prvenstvu, onda ne igraš. Ako igraš, nemoj sebi pucati u nogu. Razumem da igrač dobije crveni za start - ali da se svađa sa sudijom, pogotovo kad samo to čekaju - neprihvatljivo.
Sve što se uradi brzo, mora se raditi iz početka - polako.
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Radnički, subota 19h

Post od Neizlecivi »

Ljudi, ako niste gledali uzivo, verujte mi nista necete,moci da vidite i da steknete pravi utisak o sudjenju sa sramotnog klipa od minut i po.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Radnički, subota 19h

Post od Turija »

Bice da je samo trener Veselinovic imao minimum morala.
Kazem minimum, jer je znao na sta dolazi, ali nije verovao da su stvari bas toliko daleko otisle. Poziv Vojvodine se tesko odbija, medjutim, odavno to vise nije ta Vojvodina.
Kada je video danasnju Vosu iznutra ,,zahvalio se,,. Po meni, posteno.
PS
Pomalo je i meni bila neprijatna situacija na konferenciji sa pitanjem Rastovcu o iskljucenju Planica i ponistenom golu Vojvodine, ali sam je nametnuo takvu temu svojim uvodnim izlaganjem.
Pohvalio bih, najzad, novinare na konferenciji, jer su poceli nesto da pitaju. Tu mislim na Lazara Kurtesa, da od kada je dobio Vosino cose, probudio se i ,,povukao nogu,, za ostale novinare da ne prespavaju konferenciju.
Ili mozda gresim, pa su samo i oni na talasu pokrenutih pitanja o domacem fudbalu, dobili nalog svojih redakcija da se ukljuce u pricu?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Krle
Postovi: 1365
Pridružio se: Pon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Radnički, subota 19h

Post od Krle »

Ne znam kakva je politika povodom komentarisanja suđenja, jel se lepe drakonske kazne ako neko nešto zucne ili šta već. AKo je neko upućen, molio bih da pojasni. Jer, ako nisu moguće kazne u pitanju, onda smo umazani g...nima do guše...

Inače....

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... id=1260172" onclick="window.open(this.href);return false;
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Radnički, subota 19h

Post od Neizlecivi »

Krle,
Lalat je dobijao kazne, verovatno dobijaju svi koji komentarisu sudjenje ( verovatno svi osim crvenih i crnih ), ali on je ovde poceo da brani sudiju i da ga pravda!
Covece pa makar reci, svasta bih rekao ali nemam komentar za novinare.
Reci reakcija publike je sve rekla.
Reci mislim da je uzalud da ja komentarisem sudjenje.
Reci bilo sta, ali nemoj da kukas kako je malo ljudi gledalo fudbal, da tvoji igraci i navijaci pokidaju zivce do panja, a ti na kraju pravdas sudiju?!
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Radnički, subota 19h

Post od gospodinFKV »

Zadatak im je da skrenu paznju sa sudjenja. Da trener izadje pred novinare i da vice bi bilo u suprotnosti s tim. Ovako je piperovo bahacenje videla saka jada na stadionu, skraceni snimak ne govori mnogo, Batakova izjava to dodatno potvrdjuje...

Cim se klub nije oglasio, jasno vam je...

Nikome od njih nije u interesu dobrobit FKV, a pogotovo ne ovoj upravi.
Korisnikov avatar
Krle
Postovi: 1365
Pridružio se: Pon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Radnički, subota 19h

Post od Krle »

Sve je jasno, zahvvaljujem :cheers:
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
Korisnikov avatar
Grouch
Postovi: 206
Pridružio se: Uto Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Radnički, subota 19h

Post od Grouch »

Ja ne znam sta treba da se desi da mi kao klub reagujemo na ko zna koje po redu brutalno silovanje od strane bitangi poslatih iz FSS.Onaj Piper samo sto kitu nije izvadio i poceo da udara nase igrace po celu.Pa zar ste zaboravili sta nam je taj monstrum uradio u Nisu,zasto ste ga uopste i pustili da sudi ovde,zasto se odma niste bunili?Napisao sam posle prvog lopovluka protiv nas jos na pocetku sezone da ako budemo cutali da ce nas sve vise i vise krasti i upravo se to i dogadja,sad nas bukvalno siluju.Ja ne znam koga se vi tolko bojite,koje su tu igranke u pitanju ako ih ima,ali je krajnje vreme da se to prekine po svaku cenu.Saljite snimke u UEFA,napusite Tonceve,Kokeze i ostale lopine,prestanite da gurate glavu u pesak.Isto vazi za trenera Bataka-gospodine Batak,nemate pravo da onaj kriminal koji se dogodio protiv Radnickog ublazavate,da izjavljujete kako se nista cudno nije desilo,da se posteno igralo i kako se onakva lakrdija moze videti i na najvecim utakmicama u inostranstvu.Nas klub je brutalno silovan na svom terenu i ako vi nemate muda da nesto o tome kazete onda cutite i kazite da nemate komentar,nemate pravo da ublazavate to zlo. Jedina svetla tacka ovog cirkusa je komentar u Dnevniku,novinar je izvesni Knezic,koji je jasno i glasno napisao da smo brutalno pokradeni.To bi u normalnim novinama bila sasvim obicna stvar ali u Dnevniku,koji tretira klub iz svog grada kao i Zvezdu i Partizan,daje im podjednak prostor(nevidjeno poltronstvo) i desi mu se na primer da posle silovanja Vojvodine u BG protiv cigana pusti tekst pedercine Rangelova koji napise da se vodi hajka protiv Zvezde(???),je takav tekst Knezica pravo cudo.Elem,posto svi zivi cute o ovom uzasu u nasem fudbalu,ostajemo samo mi navijaci da nesto preduzmemo.Po meni,idealna prilika je zadnje kolo sledece nedelje,pozvati ljude da dodju u sto vecem broju,eventualno napraviti protest pred utakmicu na platou ili pred ulazom u svlacionice.Najgora opcija je ne doci na stadion i pustiti ih u medijskom mraku da rade sta hoce jer im je to i cilj.
Svaka cast igracima na utakmici protiv Radnickog,poginuli su za obraz i nisu izgubili od gurbeta kojima ni onakvo sudjenje nije vredelo,jer realno veze nemaju i ovakve ce ih ako se i docepaju Evrope i neki Bokelj razmontirati.Apelujem na igrace da bez obzira na sva desavanja ostanu u klubu (bar) do kraja evro-kvalifikacija jer sa igrom koju su prikazivali veci deo sezone mislim da imamo sanse nesto vise da uradimo nego ranije.Lako cete se prodati mesec-dva kasnije...
Umalo da zaboravim da pomenem go**o Milana Rastavca i njegove pederske izjave-smrad.
Korisnikov avatar
PZS
Postovi: 113
Pridružio se: Uto Apr 10, 2012 9:08 pm

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Radnički, subota 19h

Post od PZS »

Evo i Bajke je imao dobar tekst.
http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... samo-Piper" onclick="window.open(this.href);return false;

Sve je jasno. Igrači su na vetrometini i treba im naša podrška, stoga podržavam prethodni post.
Uprava napolje
Vojvodino znaj, da tebe volim ja i dok sam živ, ja bodriću te moja jedina...
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Radnički, subota 19h

Post od Voja »

Poledica kada je bio u Vosino cose,pohvalno je pricao o Vosi i ponosno izneo cinjenicu da je bio njen igrac. Cak ni pred mec nista lose nije napisao,samo je procitao kvote i napisao da nesto nije u redu sto bi svako od nas pomislio i prokomentarisao. E sad,da li je tim potezom onemogucio neke necasne radnje i ako jeste ja mu cestitam na tome. Sto se mene tice,Poledica za predsednika Fudbalskog saveza
Slika
Zaključana tema