34. kolo: VOJVODINA - Mladost 2:1 (1:0)

Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post od Rabba »

Svaka čast Lučancima. Konačno ekipa koja nije došla da kvari fudbal 90 minuta, i da se izležava od prvog. Sa igračem manje su postigli gol, pokazali da su sa pravom visoko plasirani. Utisak je da nam fali pluća. Igrači su poslednjih pola sata izgledali jako umorno. Utisci lični sa utakmice su fantastična partija Vukasovića(uz jedan ogroman kiks, koji na svu sreću njihov špic nije iskoristio, ali u globalu, sjajan je bio). Rockov je odličan golman, što pokazuje iz tekme u tekmu(uz jedan veliki kiks na samom kraju, koji je Planić pokrpio). Puška je najsvestraniji igrač u ekipi. Zličić ne izgleda dobro, dosta je trom, i generalno slabo zainteresovan za defanzivu. Ipak verujem da se to može popraviti. Melega nema 90 minuta, i onda odradi ONAJ slalom kroz odbranu... Bili smo bolji za taj jedan gol, ali su, kao što sam rekao, Lučanci ostavili odličan utisak.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
fare
Postovi: 2744
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post od fare »

O kakvoj se povredi Palocka radi ? I jel moguce kako pise na rezultati .com da su Lucanci uputili 19 suteva na nas gol u 2 poluvremenu ? A ukupno na celoj utakmici mi 23 a oni 22 :D znaci to je bila apsolutna ofanziva i jednih i drugih.
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post od churguzijanac »

Turija napisao:Vazna pobeda za plasman i pred revans mec sa crnim blizancem.
Prema vidjenom u snimku najzanimljivijih akcija, opet smo igrali 2 razlicita poluvremena. Kad nam ode Malbasic, nemamo nijednog opasnijeg napadaca, a ako ode i Rockov, nadrljali smo potpuno.
Nadam se da cemo u sredu izgledati mnogo bolje i imati dva jednaka poluvremena.
Mislis dva jednako dobra poluvremena :D
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post od borrissey »

fare napisao: I jel moguce kako pise na rezultati .com da su Lucanci uputili 19 suteva na nas gol u 2 poluvremenu ? A ukupno na celoj utakmici mi 23 a oni 22 :D znaci to je bila apsolutna ofanziva i jednih i drugih.
Ja sam stigao na sredinu prvog poluvremena. Utakmica je bila uglavnom egal, koliko se meni cini. Oni su nas stisli poprilicno u drugom poluvremenu, a mi se prilicno nepoterbno povukli. Neko je na prethodnoj stranici napisao da je trebalo biti 5:1 za nas, apsolutno se ne slažem. Imali su dve, tri mtve šanse i par sasvim pristojnih akcija. Rockov dobro hvatao sve. Drugi žuti nisam dobro video, kao ni penal, osim da ih je Meleg nanizao jedno petoricu.

Kažem po meni, pobeda OK reflektuje odnos snaga, mada da su oni pogodili nešto na kraju od onih šansi, ne bi bilo nezasluženo.
Zaključana tema