34. kolo: VOJVODINA - Mladost 2:1 (1:0)

Korisnikov avatar
madda fakka
Postovi: 1114
Pridružio se: Sre Jun 04, 2008 7:15 pm
Lokacija: Adice

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post od madda fakka »

Stexman napisao:Od 83 imamo igraca vise i u 90-tom primimo gol. Pa koja smo mi smejurija jebo nas fudbal.
Dadosmo gol iz penala minut kasnije?
I Bog je Slaninar...
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post od Душан »

Колико видим прво црвени за њих, па онда они изједначише на 1:1 у 89 а онда у 90 мин. пенал за нас и 2:1. Не бих волео да смо нешто отели.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post od Radoye »

Sta je ovo, crveni i penal u nasu korist, kompenzacija neka sta li, sad ce opet krenuti cigani da nas razvlace po medijima...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
fare
Postovi: 2744
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post od fare »

N 13 cekamo izvestaj :D .
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post od naseljekolumbija »

Све је регуларно а рез. је требао да буде 5:1
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1968
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post od N13 »

Drugo poluvreme kao da je drugi tim izasao. Prakticno sansu nismo imali. Sve sto smo imali je sreca i Rockov... Inace smo mogli i bez boda da ostamo. Tek na kraju smo se probudili. Nismo nista oteli, mada bio sam daleko. Njihov kapiten opravdano dobio drugi zuti... A penal posle odlicnog solo prodora Melega... Njihov stoper ga rusi i svira penal. Delovalo je sve cisto.
Ali gorak utisak je ocajna igra u drugom poluvremenu (do primljenog gola). Tek u poslednjih 5 minuta smo poceli opet stvarati sanse iz kojih je mogao pasti jos koji gol.
Poslednja izmena od N13 u Sub Maj 06, 2017 9:37 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post od Neizlecivi »

Pogledaj drugo poluvreme. Na trenutke dobra igra, lako do sanse, ali generalno loseee, jedan deo igre smo trcali za njima bez ikakvog razuma. Nista oteli nismo, bez nekog bunjenja i drugi zuti i penal. Dosta sansi smo imali... Rockov odlican. Vrhunske odbrane i ogroman kiks na kraju... sve u svemu za sredu nam treba blago cudo.
Korisnikov avatar
Pera Centar
Postovi: 810
Pridružio se: Sub Jan 18, 2014 12:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post od Pera Centar »

Radoye napisao:Sta je ovo, crveni i penal u nasu korist, kompenzacija neka sta li, sad ce opet krenuti cigani da nas razvlace po medijima...
Radoye nema sta ko da nas razvlaci po medijima, crveni je cist kao suza(mozda je vec tada mogao biti sviran penal za nas, jer je Malbasic pobegao svom cuvaru, meni se cinilo unutar kaznenog prostora), a kada je sviran penal za nas Meleg je presao dvojicu igraca Mladosti, a treci ga je oborio(penal kao kuca).Utisak je ipak da smo imali srece jer nas je Mladost nadigrala u drugom poluvremenu, da ne kazem da smo i sa igracem vise bili u podredjenoj ulozi i primili gol.Sreca je da je Rockov sve branio i spasao barem dva gola, a jednom je i Planic izbacio loptu sa gol linije.Sa druge strane Malbasic je promasio zicer, a Knezevic je umesto u gol odsetao u golaut.Danas se videlo koliko smo u pojedinim fazama igre lose, ipak po meni dobitak je Zlicic jer je odigrao dobro za klasu bolje od Palocevica.
Poslednja izmena od Pera Centar u Sub Maj 06, 2017 10:05 pm, izmenjeno 2 puta ukupno.
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post od churguzijanac »

Drugo poluvreme ocaj.Nigde nas nije bilo.Prvo tek nesto bolje.Meleg uzeo stvar u svoje noge, nanizao 3 i onda ga srusili u 16...Mogao bi cesce tako da se osmeli.

Fali tu sto sta al centarfor po najvise.
мализека
Postovi: 311
Pridružio se: Uto Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post od мализека »

Шта је, ту је, победи се у зубе не гледа. :deal: Сада следи најважнија утакмица која се мора добити, односно морамо проћи гробље у среду. :whistler: Мислим да имамо реалне шансе да изненадимо и некако прођемо, макар и на гузове. :greenbutt: Они ће да пазе да не киксну наредне 3 утакмице и узму титулу, нема шансе да пруже максимум против нас. Ако их прођемо, у финалу у НС долази нам звездана :shit: :mrgreen: . И они ће да мисле више на титулу, а већ су дебело уздрмани и то ће требати стварно да се искористи, ако успемо да прођемо гробље. :cheers:
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post od Stexman »

Boga mi, tesko da ce oni izgubiti i drugi trofej za kratko vreme. Ali neka se mi nadjemo u finalu samo.

Jako dobra stvar ove sezone je to sto smo dobili Rockova! Imamo konacno golmana. Podjednako losa je sto smo trpeli Kordica pored ovog momka.
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1968
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post od N13 »

Stexman napisao:Boga mi, tesko da ce oni izgubiti i drugi trofej za kratko vreme. Ali neka se mi nadjemo u finalu samo.

Jako dobra stvar ove sezone je to sto smo dobili Rockova! Imamo konacno golmana. Podjednako losa je sto smo trpeli Kordica pored ovog momka.
To jeste dobra stvar, ali se plasim da ce Vukovic da ga proda sam sebi za neku sicu, pod izgovorom da je morao to da uradi zbog evro licence... I posle ce da uzima 50% od svakog narednog njegovog transfera.
Ili je to mozda vec i uradio, samo se ne zna javno...
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post od churguzijanac »

cerga tako lose odigrala da ni sudija nije mogao da im pomogne.
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post od Marcello »

churguzijanac napisao:cerga tako lose odigrala da ni sudija nije mogao da im pomogne.
I dalje sam u rebusu...oni tako igraju cele sezone. A, mogli su i bez sudije pobediti, tj. mogao je Voždovac sam sebe da pobedi. Čini mi se da je odlučeno da ih puste niz vodu...e, sad, da li je pozadina toga neki sukob "krupnih igrača", da li je procena da se digla prevelika prašina, pa da se umiri druga (crna) strana, te "dokaže" da je sve bilo regularno...ko će ga znati šta je CK ovog puta smislio...
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post od Turija »

Vazna pobeda za plasman i pred revans mec sa crnim blizancem.
Prema vidjenom u snimku najzanimljivijih akcija, opet smo igrali 2 razlicita poluvremena. Kad nam ode Malbasic, nemamo nijednog opasnijeg napadaca, a ako ode i Rockov, nadrljali smo potpuno.
Nadam se da cemo u sredu izgledati mnogo bolje i imati dva jednaka poluvremena.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Zaključana tema