33. kolo: crvena zvezda - VOJVODINA 2:0 (0:0)

Zaključana tema
Korisnikov avatar
Sasa1969
Postovi: 611
Pridružio se: Ned Sep 29, 2013 11:29 pm
Lokacija: Istok

Re: 33. kolo: crvena zvezda - VOJVODINA, nedelja u 18

Post od Sasa1969 »

Turija napisao:https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/srp ... 01-05-2017
Komentar u Dnevniku o utakmici i utakmicama.
Mada mislim da je Lakicevicev na fejsu od srca, ali je verovatno morao da ga povuce, posto ga je obrisao, kako pise u jednom komentaru na b92 na ovim linkovima, sto su ovde na Forumu okaceni. Neki komentator tamo je citirao sa fejsa, ako je to zaista Lakijev profil. Verovatno lik ga prati na fejsbuku, pa verujem da je tacno.
Lakicevicu je ova navlakusa izuzetno tesko pala. Momak je bio ocajan posle meca.
To je njegov profil.Jutros je bio taj status sad ga nema.Mozda je morao da ga povuče da ne bude kažnjen
Slika
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: 33. kolo: crvena zvezda - VOJVODINA, nedelja u 18

Post od Radoye »

Krle napisao:Uostalom, čemu sad analize fudbalskih aspekata meča, kada se već sve znalo unapred, a naši igrači se trudili da sami sebi daju gol? Je l' su toliko jadni da ni to nisu bili u stanju? Voleo bih da mi neko, argumentovano, odgovori.
Vidi - moj je utisak da mi njima nismo hteli da ga damo, toliko puta su izgledne kontre usporavane, zaustavljane vracanjem unazad, toliko nefudbalskih promasaja u cistim zicerima, napucavanja pravo u golmana, toliko saplitanja preko lopte u momentu kada je jos samo golman ostao da se prevari... Ono, istina da nemamo krstenog napadaca u ekipi ali da smo bas ovako losi u fazi napada i to jedino kada treba protiv crvenih i crnih da igramo, i to svi nasi ofanzivni igraci da naprasno zaborave da igraju fudbal to vec ne mogu da poverujem.

Sa druge strane, odbranu smo igrali sasvim korektno celu utakmicu, uz par kikseva koji mogu svakom da se dese, i Rockova izuzetno inspirisanog da pohvata sve sto se moglo pohvatati. Ali ovi skupo placeni paceri iz drzavnog projekta nisu umeli da ga metnu iako su svi njihovi sutevi bili mnogo konkretniji i rezonskiji od nasih. No ipak dok smo bili kompletni oni su bili nemocni da daju gol i onda je na scenu stupio sudija da pogura taman koliko treba da prelomi utakmicu. Ironicno, nakon primljenog penala smo i zaigrali, koliko je to moglo sa desetoricom, ali onda smo primili i drugi.

Sve mi deluje kao da je neko momcima rekao da ne smeju da pobede ni pod kakvom varijantom, a da su se onda oni zainatili da ne izgube pa se zavrsilo vec kako se zavrsilo.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Roki
Postovi: 73
Pridružio se: Ned Jul 14, 2013 9:04 pm

Re: 33. kolo: crvena zvezda - VOJVODINA, nedelja u 18

Post od Roki »

Onaj Veselinovic je i otisao jel nije hteo da se skloni partizanu,kup utakmica protiv njih je bila prijateljskog karaktera na nulu,protiv petokrake nije smeo ni gol da se da a kamoli da se pomisli na pobedu,sudija je stupio na scenu,onog trnutka kad je bilo jasno da ovi nisu sposobni da daju gol ni u unapred izreziranoj predstavi,u suprotnom bi neki od nasih centarhalfova morao sam sebi da da gol u devedesetom minutu,za uzvrat ce nevidljiva ruka resiti nam probleme oko licence,i odvesti nas u finale nikom vise bitnog kupa.
Korisnikov avatar
Krle
Postovi: 1365
Pridružio se: Pon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 33. kolo: crvena zvezda - VOJVODINA, nedelja u 18

Post od Krle »

Ok, Radoye, onda taj napadački deo liči na većinu utakmica ovog proleća. Iz tvog stava dalje mogu da zaključim da odbrana nije taj deo tima koji je prodao utakmicu. To je, recimo, pet do sedam igrača, ako računamo i dva zadnja vezna. Ako uzmemo da je Vukasović promašio izglednu priliku koju mu je namestio Malbašić i skrivio penal, da zadržimo sumnju da je možda on taj kukolj? Ali onda to nije Malbašić. Znači ostajemo i dalje na sedam igrača od 11. Kako Trujić izgleda ne može da da gol, čak ni kada nije jasno kako mu to polazi za rukom i da mu sudija nije dao da dođe do lopte svirajući kontrafaule, dolazimo do osam, uslovno rečeno "čistih". Ostaju nam Paločević (zamenjen) i Meleg ("dete Vojvodine" i kapiten ili v. d. štagod). Osim što je ovaj poslednji red kraj uzrokovao kontru iz koje pada drugi gol, nisam baš video u njegovoj igri nešto pretrano sumnjivo, sem da deluje kao da nije primio platu pola godine. Kao, uostalom i cela ekipa.
Dakle, ako izuzmemo da je teren bio u očajnom stanju, što našoj igri svakako ne odgovara, da smo igrali u gostima na poznatom mestu gde se čuda događaju samo domaćinu (bar u AV ligi), ostaje nema samo jedan krivac - Vukasović. I mada se ne razumem u nameštanja, ne sećam se da je ikada samo jedan igrač u fudbalu iz jedne ekipe osumnjičen ili osuđen za nameštanje, obično su padala najmanje trojica. Zaključak bi se dao sam izvesti, ali možda je lakše pustiti naše igrače niz vodu, jer, ionako nisu to "naša deca". Sem Melega i Rockova, mada i taj Meleg, sumnjiv je taj njegov povratak u Staru Damu...
Šalu, ako je ikome do nje, na stranu... Pokrao nas je jedan sudija i to glavni, a ako neko to ne želi da vidi, njegov problem. I bez toga užasno je teško voleti ovaj klub, ali je baš zato to i privilegija.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: 33. kolo: crvena zvezda - VOJVODINA, nedelja u 18

Post od Radoye »

[quote="Krle"][/quote]
Meni su u veznom redu jedino Jovancic i u napadu jedino Malbasic juce licili na fudbalera. Ali samo licili. Odbrana je uglavnom korektno odigrala do iskljucenja Antica.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 33. kolo: crvena zvezda - VOJVODINA, nedelja u 18

Post od Stexman »

Ja ne znam koga ste vi gledali celog proleca ali ova ekipa je zadnje dve utakmice odigrala sasvim solidno u odnosu na ono sto su prikazali 5-6 kola pre toga. U odnosu na jesenas igra jeste mnogo slabija. Ali nisu momci krivi sto su izgubili u nedelju. Mi celu sezonu igramo bez krstenog centarfora i dok nam to kod slabijih ekipa prolazi, kod jacih to ne ide bas tako. U utakmicama u kojima treba da nam je efikasnost od 70-100% mi to nemamo.

Mi smo pokradeni strasno, opet, i cutimo na tu kradju. To je ono sto mi smeta...
Sad uprava pokusava da organizuje besplatan prevoz na polufinale na koje ce nas i ovi drugi pokrasti a od svih nas napraviti magarce po ko zna koji put. Pa ko ce ici sa vama bilo gde kad se ovako odnosite prema svojim navijacima. Za mene apsolutno nema razlike izmedju crnog i crvenog blizanca, sijamskog blizanca i sve dok se i sama uprava ne bude tako odnosila prema njima nece imati podrsku. Govorim u svoje ime ali verujem da nas je jos mnogo ovakvih. Kad nas crni kradu i vredjaju onda se pisu saopstenja ali kad to rade crveni onda se pravimo mutavi?
Kradja je kradja, bila ona od blizanaca ili od Bombardera iz Male Mostanice.
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: 33. kolo: crvena zvezda - VOJVODINA, nedelja u 18

Post od naseljekolumbija »

Stexman napisao:Sad uprava pokusava da organizuje besplatan prevoz na polufinale na koje ce nas i ovi drugi pokrasti a od svih nas napraviti magarce po ko zna koji put.
Нека им мама и тата иду, и нека ћуте тамо као што они ћуте
fare
Postovi: 2745
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: 33. kolo: crvena zvezda - VOJVODINA, nedelja u 18

Post od fare »

Ja bi lepo Antica na detektor lazi pa da vidimo sta je bilo .
draganas
Postovi: 185
Pridružio se: Čet Sep 15, 2016 2:44 pm

Re: 33. kolo: crvena zvezda - VOJVODINA, nedelja u 18

Post od draganas »

Jao Lakićević pagetiše na FB kako uvek gine na terenu, ostavlja srce, neki fazon čestitke igračima Vojvodine, pa reko da pitam - care da li ste ginuli na terenu pre koju nedelju kada ste iznenada zaboravili da igrate u drugom poluvremenu, pa ode tekma iz 2:0u 2:3. Care, ne možeš da se jednom naguziš i skloniš, a da za drugi put očekuješ nešto drugo, jednom kad se naguziš ostaješ pič...ca zauvek. U bilo kojem klubu budeš igrao. Zato nas poštedi patetike, svima je jasno šta radite i u kakvoj predstavi glumite. Sramota treba tebe da bude, jer si PRISTAO na sve to.
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 33. kolo: crvena zvezda - VOJVODINA, nedelja u 18

Post od churguzijanac »

Cinjenica da se uprava ne oglasava, govori dovoljno.
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: 33. kolo: crvena zvezda - VOJVODINA, nedelja u 18

Post od Red Marquis »

Ma na uranku ljudi, samo polako :wink:
Ma biće Evrope, biće i besplatnog prevoza...hleba i igara i da pretekne... Šta bi vi još?
Io odio Belgrado
Korisnikov avatar
PZS
Postovi: 113
Pridružio se: Uto Apr 10, 2012 9:08 pm

Re: 33. kolo: crvena zvezda - VOJVODINA, nedelja u 18

Post od PZS »

Država - banana
FSS i sudije - kriminalna organizacija
Igrači - krivice bez
Navijači - strpljenja beskonačnog
Uprava - u skladu sa prethodnim i dalje vas čekamo...
Vojvodino znaj, da tebe volim ja i dok sam živ, ja bodriću te moja jedina...
Korisnikov avatar
Salvador
Postovi: 1060
Pridružio se: Ned Maj 09, 2010 6:07 pm

Re: 33. kolo: crvena zvezda - VOJVODINA, nedelja u 18

Post od Salvador »

Ono sto mi najvise smeta u vezi ove poslednje tekme nisu cigani, sudije i fss - za sve njih vrlo dobro znamo ko su i kakvi su,
nego nas klub koji ne reaguje na ovu najocigledniju kradju, koju cak i hardcore cigani priznaju.

Setimo se dva detalja iz ove sezone:
- dok smo jos bili vrlo blizu prvog mesta pricalo se kao da nikakve zelje za prvim mestom nemamo
- poslednjih par tekmi sa dva kancera igramo kao nam nije ni stalo do pobede

I onda u takvoj situaciji, mi kao treba da se pravimo da se nista nije desilo i da se lozimo na kup? Nema bas mnogo smisla.

Mislim da svi hocemo Vosu koja ce muski boriti za svaki bod i igrati sa svakim na pobedu, pa ma koja bila na tabeli,
a ne ovu okupiranu i ponizenu koja se slaze sa namenjenom ulogom da joj nije dozvoljeno biti sampion.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: 33. kolo: crvena zvezda - VOJVODINA, nedelja u 18

Post od Radoye »

Salvador napisao:Mislim da svi hocemo Vosu koja ce muski boriti za svaki bod i igrati sa svakim na pobedu, pa ma koja bila na tabeli,
a ne ovu okupiranu i ponizenu koja se slaze sa namenjenom ulogom da joj nije dozvoljeno biti sampion.
:lala:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
CRD FCV
Postovi: 1457
Pridružio se: Pon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 33. kolo: crvena zvezda - VOJVODINA, nedelja u 18

Post od CRD FCV »

Antićeve suze stigle i do Engleske
http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... id=1256139
"I isključenje i penal, treba verovati Obradoviću"
http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... id=1256062

Па између осталог каже:
„U zvaničnom protokolu, i on je jedini merodavan za nas, stoji da je razlog isključenja korišćenje uvredljivih i pogrdnih reči upućenih sudiji. Isti kriterijum sudija bi morao da ima i da su te reči upućene njemu, protivničkom igraču, pa čak i igraču iz iste ekipe“, objasnio je Radojičić.
Добро мајку му, кад је стигао Антић да му упути увреде и то још овај да чује све. Гледам снимак и никако ми није јасно кад је све то могло да се деси.
Zaključana tema