31. kolo: VOJVODINA - Napredak 2:1

Korisnikov avatar
ogi
Administrator
Postovi: 1619
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 10:27 am
Lokacija: Свуда по мало

31. kolo: VOJVODINA - Napredak 2:1

Post od ogi »

fkvojvodina.rs napisao:Svi gledaoci koji kupe ulaznicu za meč prvog kola plej ofa Super lige protiv Napretka, na poklon će dobiti dres-majicu fudbalskog kluba Vojvodina.

Fudbaleri Vojvodine u četvrtak gostuju ekipi Radnika u 30. kolu Super lige Srbije, a već u utorak naredne nedelje, odigraće i meč prvog kola pleja ofa. S obzirom na to da je izvesno da će Vojvodina u plej of ući sa treće, a Napredak sa četvrte pozicije, jasno je i da će se ova dva tima sastati u prvom kolu i to u Novom Sadu.

Za tu priliku, fudbalski klub Vojvodina je pripremio specijalan poklon za svoje navijače, kao znak zahvalnosti za sjajnu podršku tokom čitave sezone. Naime, svi gledaoci koji kupe ulaznicu za zapadnu ili istočnu tribinu za meč protiv Napretka, na poklon će dobiti dres-majicu FK Vojvodina. Ulaznice će se prodavati na blagajni stadiona na dan meča po cenama od 300 (zapad) i 200 dinara (istok), a utakmica će se igrati u utorak, sa početkom u 19 časova.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Korisnikov avatar
Ultra slanina
Postovi: 394
Pridružio se: Uto Mar 01, 2011 1:34 am

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Napredak, utorak u 19h

Post od Ultra slanina »

A sta ko ima sezonsku? :mrgreen:
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Napredak, utorak u 19h

Post od Marcello »

Ultra slanina napisao:A sta ko ima sezonsku? :mrgreen:
Kako šta? Pa, taj ima ekskluzivnu mogućnost da nabavi majicu za samo 200 RSD! :greenbutt:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9527
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Napredak, utorak u 19h

Post od Voja »

hoce li biti majice po velicinama il zneske? :) Jednom (nesto drugo,nevezano za Vosu) delili lepe zenske,strukirane majice :evil:
To sa majicama bi bila super stvar na evrospkim mecevima,i da ih svi odmah obuku na utakmici
Slika
fare
Postovi: 2740
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Napredak, utorak u 19h

Post od fare »

Jel će se moći doći do karte neposredno pre utakmice na blagajni?
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10553
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Napredak, utorak u 19h

Post od Turija »

Sta se ocekuje veceras, osim majica i kise?
A i te majice, sto Voja napisa, bolje da smo sacuvali za bitan evropski mec u trecem ili cetvrtom kolu, ako se uopste i plasiramo za Evropu?
Napredak ce biti prvi lakmus papir snage ove nase skrpljene ekipe, trenera i rukovodstva.Jedino Jovanca da malo podigne ekipu, ali nije bas realno to ocekivati od njega, posle tolike pauze.
Tv prenosa, opet nema - dobro smo kotirani i postovani svuda, od lokala, pa nadalje.
E, moja Vojvodino i Novi Sade.
PS
Gledam odbojku sinoc, pa i sampionski rukomet, sve je to jako tanko ( da ne kazem bedno) za prirodni potencijal Grada i Pokrajine :cry:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Napredak, utorak u 19h

Post od Neizlecivi »

I opet, mnogi ce se pitati zasto uopste pizdimo na ArenaSport? Meni ovo nije normalno, a vi kako zelite.

13:00
FUDBAL - Emisija: 70 godina derbija Epizoda 2
13:25
FUDBAL - Emisija: 70 godina derbija Epizoda 3
13:50
FUDBAL - Emisija: 70 godina derbija Epizoda 4
14:15
FUDBAL - Emisija: 70 godina derbija Epizoda 5
14:40
FUDBAL - Emisija: 70 godina derbija Epizoda 6
15:05
FUDBAL - Emisija: 70 godina derbija Epizoda 7
15:30
FUDBAL - Emisija: 70 godina derbija Epizoda 8
16:00
Emisija - SUPER LIGA SRBIJE: Derbi studio
17:30
Fudbal - SUPER LIGA SRBIJE: Crvena zvezda - Partizan
19:30
Emisija - SUPER LIGA SRBIJE: Derbi studio

Meni ne znaci prenos, jer cu biti na tekmu, ali Vojvodina-Napredak je tekma koja moze biti medju boljim ove sezone u JSL. Fudbal ce biti lepsi no u Bg. Ova liga, ovaj sport i ova drzava odavno nemaju smisla...
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9527
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Napredak, utorak u 19h

Post od Voja »

U slucaju pobede Napretka prvenstvo bi dobilo novu vrstu drazi,jer bi i Vosa i Napredak morali da grizu protiv blizanaca u borbi za trece mesto
Slika
Vosa je sve
Postovi: 118
Pridružio se: Čet Feb 09, 2017 11:48 pm

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Napredak, utorak u 19h

Post od Vosa je sve »

Voja napisao:U slucaju pobede Napretka prvenstvo bi dobilo novu vrstu drazi,jer bi i Vosa i Napredak morali da grizu protiv blizanaca u borbi za trece mesto
Mislim da nisi u pravu ... sve ce se znati posle kup utakmice, Srbiji je potrebno 4 prestavnika u Evropi i to je svima jasno, il ce Vosa uzeti kup i biti 4 u prvenstvu ili ce ostati na 3 poziciji a Cuka osvojiti pehar u kupu ... mislim da veciti nece imati neke zelje za kup utakmice pogotovo ako partizan danas pobedi bice borbe za titulu do zadnjeg kola.
Svi na stadion igra Vojvodina! :cheers:
Korisnikov avatar
ДушанСП
Postovi: 712
Pridružio se: Uto Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Napredak, utorak u 19h

Post od ДушанСП »

У Балкан бету двојка на Раднички 1,33 :mrgreen: ај да играју са трећелигашем него иду у Лучане :D
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8753
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Napredak, utorak u 19h

Post od Radoye »

Vosa je sve napisao:
Voja napisao:U slucaju pobede Napretka prvenstvo bi dobilo novu vrstu drazi,jer bi i Vosa i Napredak morali da grizu protiv blizanaca u borbi za trece mesto
Mislim da nisi u pravu ... sve ce se znati posle kup utakmice, Srbiji je potrebno 4 prestavnika u Evropi i to je svima jasno, il ce Vosa uzeti kup i biti 4 u prvenstvu ili ce ostati na 3 poziciji a Cuka osvojiti pehar u kupu ... mislim da veciti nece imati neke zelje za kup utakmice pogotovo ako partizan danas pobedi bice borbe za titulu do zadnjeg kola.
Svi na stadion igra Vojvodina! :cheers:
A sta biva ako finale kupa igraju crveni protiv crnih? Posto su svakako 1. i 2. na tabeli to onda otvara i 4. put u Evropu.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10553
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Napredak, utorak u 19h

Post od Turija »

Ova utakmica izmedju 3 i 4 tima najviseg domaceg stepena takmicenja, kao da se igra u dzungli Amazona, a ne u drugom po velicini gradu u drzavi, takvo medijsko informisanje o njoj.
Da se igra tamo, bar bi cnn izvestio nesto live.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
madda fakka
Postovi: 1114
Pridružio se: Sre Jun 04, 2008 7:15 pm
Lokacija: Adice

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Napredak, utorak u 19h

Post od madda fakka »

Eto i nas da pogleda neko "odozgo" i da osvojimo 3 boda u poslednjoj sekundi :cheers:
I Bog je Slaninar...
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Napredak, utorak u 19h

Post od ernesto »

Za sada je 7 razlike
par-Vosa 0-1
Nap-zve 1:-1
5 razlike

zve-Vosa 0-2
par-nap 0-0

Samo 2 boda a jos 4 utakmice do kraja
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2017
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Napredak, utorak u 19h

Post od churguzijanac »

Jasar ponovo na klupi...Ni na sta ne licimo.
Zaključana tema