33. kolo: crvena zvezda - VOJVODINA 2:0 (0:0)

Zaključana tema
Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2657
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

33. kolo: crvena zvezda - VOJVODINA 2:0 (0:0)

Post od Grof Žekula »

После дуплог четвородневног везаног програма са једним, у само осам дана ћемо на трећи мегдан другом близанцу, овог пута оном који је првопласиран и који тренутно има већу "подршку" да тамо и остане на крају шараде зване Супер лига.

Нема пуно ту шта да се каже. Сви знамо где смо једни у односу на друге у сваком сегменту, што игре, што у ономе ван исте. Једино у шта ја верујем, лично, је нови Стручни штаб! Ако исти успе да уради оно што мора (непознаница ми је да ли и може), биће занимљиво гледати шта се све може десити од недеље, па до краја лиге и финала националног купа, који се, на жалост, игра на нашем "Карађорђу".

Ко неким случајем не оде да гледа наше црвено-беле (њихове немам(о) ни намеру), пренос има на Аренаспорт 1 или на овом линку:
https://www.youtube.com/channel/UCavI3T ... K5EyGJCDcw" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9527
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 33. kolo: crvena zvezda - VOJVODINA, nedelja u 18

Post od Voja »

Stvari su ovde poprilicno jasne. Posto samo navijaci zvezde veruju da ce biti fer mec,a svi ostali u (tradicionalno) pustanje mec ce automatski biti pod velikom lupom sto znaci da ga treba dooobro zakamuflirati. Dakle,mozemo ocekivati "veliki" otpor Vojvodine,mozda i mec sa preokretima ili 1:0 u 90.minutu.Uglavnom,mec sa mnogo neizvesnosti ali izvesnim krajnjim pobednikom. Ovom utakmicom Vojvodina bira ili ce (pobeda i nereseno) vratiti izgubljeno poverenje svih ljubitelja fudbala u zemlji,a najvise svojih (iskrenih) navijaca ili ce (poraz,makar i posle "velike" borbe) poslednji put provuci iglu i konac u zasivanje (na dres) veza sa natpisom.... (zadrzacu nivo).

E sad.... postavlja se pitanje,kome u Vojvodini je bitno i kome nesto znaci da ona ostane postena i cistog obraza:
upravi?
igracima?
navijacima?

:cheers:
Slika
Korisnikov avatar
Qr0nJa
Postovi: 416
Pridružio se: Čet Sep 06, 2007 6:23 pm

Re: 33. kolo: crvena zvezda - VOJVODINA, nedelja u 18

Post od Qr0nJa »

Zakljucati/Zabarikadirati svlacionicu na poluvremenu.
...i nikad ne shvatiti to,sto volim tebe ja ludo jer srce moje vecno za tebe kucace znaj....
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 33. kolo: crvena zvezda - VOJVODINA, nedelja u 18

Post od Душан »

Квота у кладионицама све говори :D
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3905
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 33. kolo: crvena zvezda - VOJVODINA, nedelja u 18

Post od Rabba »

U maxbetu je kvota na nas, trećeplasiranu ekipu prvenstva, koja teoretski ima šansu da se još uvek dokopa titule(da je ovo normalna država), 9.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3774
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: 33. kolo: crvena zvezda - VOJVODINA, nedelja u 18

Post od Red Marquis »

1. Gubimo glatko
2. Gubimo tesno u "neizvesnom meču"
3. Gubimo nezasluženo, uz sudijske "greške"

Po meni, prvi meč ove sezone je bila opcija broj 1, drugi opcija broj 2...da li je sad vreme za broj 3? Sve sem poraza bi bio 100x veći uspeh od eventualnog osvajanja kupa.
Io odio Belgrado
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 33. kolo: crvena zvezda - VOJVODINA, nedelja u 18

Post od Neizlecivi »

Takodje bih se obradovao x2 kao da smo titulu osvojili. Koliko zbog svega sto cigojneri rade, koliko zbog svih prica okolo, toliko i zbog toga da nas razuvere da ne skidamo gace kad zatreba, a tako se sada cini. Zlo toga raspleta bi bilo da Partizan uzima titulu, a realno trenutno je to mozda manje zlo.
Sa druge strane, crni govore poredite borbenost u sredu protiv nas i one kakva ce biti u nedelju protiv crvenih. Ja kazem borbenost i na JNA je bila sramotna. Tako da samo zelim zube, krv, znoj i zelju! Ako treba ugrizite ih za guzicu, ali ih ugrizite da boli. To je sve sto se od vas trazi.
CRD FCV
Postovi: 1439
Pridružio se: Pon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 33. kolo: crvena zvezda - VOJVODINA, nedelja u 18

Post od CRD FCV »

Шта год да се деси не сумњам да је већ испланирано тако. Ако изгубимо, то ће бити јер њима требају бодови. Ако ми победимо или одиграмо нерешено, то ће бити да се покаже гробарима како ми ето нисмо њихова филијала. Утакмицу пратим без икаквих емоција, више нагињем ка овој другој опцији, да ми извучемо цео плен, па касније раднички да плати тај цех. Тим неким размишљањем би се могао и неки динар уложити.
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2545
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 33. kolo: crvena zvezda - VOJVODINA, nedelja u 18

Post od Stexman »

Ovde je veoma cudna dilema... U fazonu Ili cemo vam odseci ruku ili cemo vam odseci nogu? Sta je manje zlo?
Kako god okrenemo najebali smo!

Zato gazi crvene, jebes i ruku i nogu! :lala:
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 33. kolo: crvena zvezda - VOJVODINA, nedelja u 18

Post od Neizlecivi »

CRD FCV napisao:Шта год да се деси не сумњам да је већ испланирано тако. Ако изгубимо, то ће бити јер њима требају бодови. Ако ми победимо или одиграмо нерешено, то ће бити да се покаже гробарима како ми ето нисмо њихова филијала. Утакмицу пратим без икаквих емоција, више нагињем ка овој другој опцији, да ми извучемо цео плен, па касније раднички да плати тај цех. Тим неким размишљањем би се могао и неки динар уложити.
Nema ovde vise kalkulacija, mi ako ih dobijemo dobicemo ih posteno. Nema Radnicki sta posle da placa i kome, jer ako Zvezda ovde ostane makar bez boda, Partizan mora biti ekstremno retardiran da ne uzme titulu.
Борчевац
Postovi: 132
Pridružio se: Sre Avg 31, 2016 11:12 pm

Re: 33. kolo: crvena zvezda - VOJVODINA, nedelja u 18

Post od Борчевац »

Ја утакмице Воше гледам тотално опуштено након срамне утакмице на Карађорђу од 2:3,и у недељу ни не очекујем да би Воша могла барем Х да извуче,а још мање побједу,у побједу по мени само будала може да се нада,ако ћемо реало.
Мислим да би Фирмаши у недељу требали да напуне онај кавез,и да на тај начин покажете циганима да нисте ту због резултата,него да сте ту због љубави коју осјећате према Воши,а њих пустити нека уживају у свом лажном и исценираном весељу.
Борчевац
Postovi: 132
Pridružio se: Sre Avg 31, 2016 11:12 pm

Re: 33. kolo: crvena zvezda - VOJVODINA, nedelja u 18

Post od Борчевац »

Red Marquis napisao:1. Gubimo glatko
2. Gubimo tesno u "neizvesnom meču"
3. Gubimo nezasluženo, uz sudijske "greške"

Po meni, prvi meč ove sezone je bila opcija broj 1, drugi opcija broj 2...da li je sad vreme za broj 3? Sve sem poraza bi bio 100x veći uspeh od eventualnog osvajanja kupa.
Исто као и задњи пут,тешко и неизвјесно.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3905
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 33. kolo: crvena zvezda - VOJVODINA, nedelja u 18

Post od Rabba »

Борчевац napisao:Ја утакмице Воше гледам тотално опуштено након срамне утакмице на Карађорђу од 2:3,и у недељу ни не очекујем да би Воша могла барем Х да извуче,а још мање побједу,у побједу по мени само будала може да се нада,ако ћемо реало.
Мислим да би Фирмаши у недељу требали да напуне онај кавез,и да на тај начин покажете циганима да нисте ту због резултата,него да сте ту због љубави коју осјећате према Воши,а њих пустити нека уживају у свом лажном и исценираном весељу.
Na jednoj temi sam već ostavio komentar, iako sam dobio (sasvim opravdanu) kontru. Utakmice protiv blizanaca izbegavati u potpunosti. I na Karađorđu, i na društveno sagrađenim dobrima, koje su na poklon prisvojili. A napuniti stadion, i posećivati gostovanja, sa svim ostalim protivnicima. Samo tada možemo odjeknuti. Opravdana kontra je bila da će stadion zvrjati prazan na malim utakmicama. Tu smo izgubili.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Борчевац
Postovi: 132
Pridružio se: Sre Avg 31, 2016 11:12 pm

Re: 33. kolo: crvena zvezda - VOJVODINA, nedelja u 18

Post od Борчевац »

Rabba napisao:
Борчевац napisao:Ја утакмице Воше гледам тотално опуштено након срамне утакмице на Карађорђу од 2:3,и у недељу ни не очекујем да би Воша могла барем Х да извуче,а још мање побједу,у побједу по мени само будала може да се нада,ако ћемо реало.
Мислим да би Фирмаши у недељу требали да напуне онај кавез,и да на тај начин покажете циганима да нисте ту због резултата,него да сте ту због љубави коју осјећате према Воши,а њих пустити нека уживају у свом лажном и исценираном весељу.
Na jednoj temi sam već ostavio komentar, iako sam dobio (sasvim opravdanu) kontru. Utakmice protiv blizanaca izbegavati u potpunosti. I na Karađorđu, i na društveno sagrađenim dobrima, koje su na poklon prisvojili. A napuniti stadion, i posećivati gostovanja, sa svim ostalim protivnicima. Samo tada možemo odjeknuti. Opravdana kontra je bila da će stadion zvrjati prazan na malim utakmicama. Tu smo izgubili.
Јбг,Фирмаша на утакмици нпр против Напретка,Рада,Радника...,на сјеверу их буде неких 100 људи,а на утакмице против бизанаца долазе напаљени и у очекивању да ће Воша да побједи,и на крају када Воша изгуби,а врло често се то дешава,нажалост,онда се велика већина њих избије,говоре како је текма продана,као што и буде врло често,како се Воша по ко зна који пут гузи близанцима кад год је то њима потребно,и онда у следећем колу их дође 100 на сјевер,и онда опет утакмица са једним од близанаца,и они опет се надају и вјерују да Воша може да их узме чак и када је судија на страни једног од близанаца,и на крају се опет сјебу по ко зна који пут.
Фирмаши треба да долази сваку утакмицу,да их буде 400,500,није битно да ли играли са Напретком или са једним од близанаца,и да на свакој утакмици са паролама указују на криминал у Српском фудбалу,и да на тај начин скрену пажњу јавности,а има ли би о чему писати,или да не долазе никако,то јест да бојкотују ову квази лигу.
vdn slaninar
Postovi: 979
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 33. kolo: crvena zvezda - VOJVODINA, nedelja u 18

Post od vdn slaninar »

Ostavimo cigane bez titule,osvojimo kup,osvetlamo svoj obraz.
Zaključana tema