32. kolo: partizan - VOJVODINA 1:0 (1:0)

Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2545
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 32. kolo: partizan - VOJVODINA, subota u 17h

Post od Stexman »

http://mondo.rs/a1002130/Sport/Fudbal/P ... tuzbe.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Na pitanje da li očekuje da Partizan bude kažnjen zbog skandiranja njegovih navijača: "Pola Mađar, pola ustaša", rekao je:

"Kakva kazna može tu da bude? To je elementarno nevaspitanje, nema tu kazne. Kako da vas neko kazni ako se rodite kao budala, već vas je Bog kaznio".
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4027
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 32. kolo: partizan - VOJVODINA, subota u 17h

Post od Milan »

Ide mi vise na k***c to visoko moralisanje na fudbalskim utakmicama! A jos vise ovo dokazivanje kako smo mi velikosrbi...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
newnowapv
Postovi: 589
Pridružio se: Ned Dec 06, 2009 4:05 pm
Lokacija: Telep

Re: 32. kolo: partizan - VOJVODINA, subota u 17h

Post od newnowapv »

Evo na sta je nasa Vosa spala... :oops: :oops:

http://www.butasport.rs/fudbal/nevideno ... zdu-video/" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 32. kolo: partizan - VOJVODINA, subota u 17h

Post od Neizlecivi »

Ko je osoba koja ovo govori? Ja bas ne cujem najbolje da li kaze to sto se navodi.
Uglavnom, mislio sam da bih se posle svega manje potresao da Partizan uzme titulu. Potom dodje ova utakmcia i vrati me u realnost... Da su isti. Da im zelim najgore svima zajedno sve. Od srca, iz dubine duse. Jos mnogo Ludogoreca, Cernomoreca, Sasuola, Zaglebja ili cega vec im zelim. Da izjedu jedni druge, da se lome, da se truju i da zajedno pasu neke stvari.
Sto se nas tice, igra sramotna, a uprava neka se najede istih stvari koje zelim ovi gore pomenuti da jedu!
Ko je osoba koja ovo govori na sminku ako uopste to govori? Mater vam lopovsku svima vise, mrs iz kluba zajedno sa lopinama koje su vas dovele.
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 32. kolo: partizan - VOJVODINA, subota u 17h

Post od Душан »

Хахаха а мени све смешно :D Првенство, намештање,пуштање,цимање,пенали,судије,управе а и ви се примили ...После свега осећам носталгију за Аркановим Обилићем, јер нема разлике између тог времена и овога што се сад ради,мада сам сигуран да су цигани муљали и тад.Јес да ми никакву корист ни тад нисмо имали, али бар сам видео како допинговани Јушкић,Гроздић,Бабеу :D и остали трећелигашки играчи бацају близанце по терену, а чика Драган Џајић не сме да писне.Кад је за мене Обилић постао оличење поштења,онда гледајте шта су близанци направили од српског фудбала за све ове године.
1892
Postovi: 1005
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 3:34 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 32. kolo: partizan - VOJVODINA, subota u 17h

Post od 1892 »

Sasa1969 napisao:
1892 napisao:Ko je Stefan Đorđević ?
Paločević celu polusezonu kao da ne igra, a Zličić nikad nije ni odigrao dobru utakmicu u našem dresu, pitam se na osnovu čega je proglašen za takav potencijal ?
A kad je to Zličić odigrao 2-3 utakmice u kontinuitetu za prvi tim pa da možeš da ga ocenjuješ?Proglašen je za potencijal jer je u svojoj generaciji bio ubeljivo najbolji igrač.
Naravno da je on trenutno jedino nešto za čega se možemo uhvatiti u budućnosti.I zato ga ne treba zajebavati nego mu dati minutažu jedino tako će postati igrač.
Suština svega je njegovo zalaganje dok je u igri, pratim Vojvodinu dovoljno dugo da mogu da se prisetim nekih drugih igrača (koji su napravili, i prave, velike karijere) kako su grizli i sa koliko požrtvovanja ulazili u svaki duel u debitantskim mečevima. Sa druge strane mali Zličić ne pokazuje ni trunku motiva ni emocije od prvog dana kad je debitovao
Come on you Reds!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10553
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 32. kolo: partizan - VOJVODINA, subota u 17h

Post od Turija »

Milan napisao:Ide mi vise na k***c to visoko moralisanje na fudbalskim utakmicama! A jos vise ovo dokazivanje kako smo mi velikosrbi...
Da, svima bi nam nemerljivo bilo bolje da se takmicimo u radu i znanju, nego ko je veci Srbin, dok nam sposobni (za to vreme) pobegose iz zemlje od tog takmicenja.
Oni bi da uce, rade i zarade, a ne da se verbalno nadgornjavaju.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
gardista
Postovi: 105
Pridružio se: Uto Avg 04, 2009 11:50 pm

Re: 32. kolo: partizan - VOJVODINA, subota u 17h

Post od gardista »

Dugo se nisam oglasio...i pored svih gorućih stvari u i oko kluba, ne želim da vidim Antića sa kapitenskom trakom!!! Pored Melega, Paločevića, Malbašića, Lakićevića, ne želim da Antić nosi traku. Čudi me, kako je uopšte pristao na to, odakle momku obraz?
Korisnikov avatar
slanina
Postovi: 796
Pridružio se: Sre Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 32. kolo: partizan - VOJVODINA, subota u 17h

Post od slanina »

gardista napisao:Dugo se nisam oglasio...i pored svih gorućih stvari u i oko kluba, ne želim da vidim Antića sa kapitenskom trakom!!! Pored Melega, Paločevića, Malbašića, Lakićevića, ne želim da Antić nosi traku. Čudi me, kako je uopšte pristao na to, odakle momku obraz?
Očigledno je nečiji igrač i lakše se proda kao kapiten,pisao sam dečko je zvezdaš ponikao kod njih i on je kapiten Melegu i Rockovu :frown:
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
1892
Postovi: 1005
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 3:34 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 32. kolo: partizan - VOJVODINA, subota u 17h

Post od 1892 »

gardista napisao:Dugo se nisam oglasio...i pored svih gorućih stvari u i oko kluba, ne želim da vidim Antića sa kapitenskom trakom!!! Pored Melega, Paločevića, Malbašića, Lakićevića, ne želim da Antić nosi traku. Čudi me, kako je uopšte pristao na to, odakle momku obraz?
Bolje da se ni nisi oglašavao....
Kakva je razlika između njega i Malbašića, Paločevića, Lakićevića pa čak i Melega koji je već jednom iz kluba pobegao i treba da bude zahvalan što je ponovo kod nas oživeo karijeru i na leto će opet ubiti lovu negde na zapadu.

edit: jebala nas sve skupa više "naša deca" i naši ljubimci koji su nam se od 89' pa na ovamo toliko puta ispišali u facu da je neverovatno da se ljudi i dalje lože na to....
Come on you Reds!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10553
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 32. kolo: partizan - VOJVODINA, subota u 17h

Post od Turija »

Kad smo kod ove teme, traku treba da nosi Emil Rockov.
Za njega sam jedino siguran da iskreno voli Vojvodinu, sto pokazuje i izjavama i zalaganjem na terenu.
Za sve ostale je sasvim svejedno ko ce je nositi.Sve su to navijaci jednog od blizanaca.Dok su u Vojvodini, bice kao Vojvodinasi, cim odu zaboravice.Zato je svejedno da li je nosio Antic ili neko iz te grupe igraca.Nismo nista naucili iz slucaja vulicevic.
Emilu sto pre traku i Kordica sto pre dati (prodati ga tesko mozemo) nekom drugom klubu, da slucajno ne bi ponovo na gol.Osecam da se samo ceka kiks mladog Rockova (Perke je vec uklonjen iz konkurencije, ali ne zbog Rockova), pa da se Kordic vrati na nas gol.
Dok Rockov ne dobije traku, meni je svejedno ko je kapiten.Nijedan nije pravi i iskreni kapiten Vose.To su kapiteni u rangu poletanovica preletanovica.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3774
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: 32. kolo: partizan - VOJVODINA, subota u 17h

Post od Red Marquis »

Imamo 100 većih problema od ovog trenutno. Koga briga za traku? Ionako to kod nas znači da je Antić sledeći na pokretnoj traci za prodaju, pa ga nećete dugo ni gledati sa njom.
Io odio Belgrado
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2017
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 32. kolo: partizan - VOJVODINA, subota u 17h

Post od churguzijanac »

Ugasiti, zabraniti loptanje na terenima, livadama i njivama na 3 godine.

Onda krenuti od amaterskog nivoa...A ne...Prvo popisati svu fudbalsku bagru aktivnu zadnjih 25 godina i zabraniti im da primirisu bilo kom klubu i fudbalskoj organizaciji.Tek onda krenuti iz pocetka.

Platiti Nemcima ili Englezima da naprave fudbalsku i sudijsku organizaciju po ugledu na njihove i ostro kaznjavati sve kriminogene i lopovske radnje i mozda bude nesto od nas 2025!
Korisnikov avatar
MiSmoFKV!
Postovi: 1251
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 11:39 pm

Re: 32. kolo: partizan - VOJVODINA, subota u 17h

Post od MiSmoFKV! »

Minja napisao:
Milan napisao:Ide mi vise na k***c to visoko moralisanje na fudbalskim utakmicama! A jos vise ovo dokazivanje kako smo mi velikosrbi...
Vojvodina nije "srpski" klub. U pocetku jeste bila. Nastala je kao teznja srpske omladine da ima svoj fudbalski klub, ali ta vremena su davno prosla. Vojvodina je fudbalski klub iz Novog Sada. Imamo neku istoriju, imamo gomilu promasenih i umisljenih likova koji su bili na njenom celu, mnogo manje onih sa kojima se ponosimo i koje pamtimo. Vojvodina nije ni srpski ni nesrpski klub, Vojvodina je fudbalski klub iz Novog Sada. Ko to ne shvata njemu nema pomoci.

Navijacki svet je takav kakav je. Ko ocekuje kulturu na navijackoj tribini, taj je prilicno zalutao u ovu pricu. Nekada je i na samoj tribini sve bilo mnogo spontanije i naivnije, ali i ta vremena su, sada vec, davna proslost. Meni cela prica deluje kao prebacivanje paznje sa gorucih problema koji potresaju klub.

Sto se tice kapitenske trake, nakon Nina Pekarica (i Mice Ivanica), ne secam se da je bila na ruci igraca koji je 100% zasluzuje. U Vojvodini ta traka gotovo da i nema neki smisao. Da je ukinemo, vecina navijaca, (pa i igraca) ne bi ni primetila... toliko je bitna.

Slazem se da pojam "nasa deca" nema nekog smisla. Da li je neko vredan da ga pamtimo i pominjemo ili nije, znacemo tek na kraju njegove igracke karijere.
Mica Ivanic? (ispravio)
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 32. kolo: partizan - VOJVODINA, subota u 17h

Post od ernesto »

Lucanci nam dosli na 3 boda samo :(
Zaključana tema