32. kolo: partizan - VOJVODINA 1:0 (1:0)

kulijana
Postovi: 44
Pridružio se: Ned Dec 04, 2016 10:50 pm

Re: 32. kolo: partizan - VOJVODINA, subota u 17h

Post od kulijana »

ragazzi di Neoplanta napisao:Ja nemam pojma ljudi kako vi možete da komentarišete formu, zadnjeg veznog, i neke ostale trivijalnosti. Shvatam ja da je ovaj forum prate ljudi koji vole sport i fudbal, ali ovakve stvari najmanje imaju veze sa fudbalom. I kakav crni kup, pa ja molim boga da ne prođemo u finale, a još više da ga dobijemo pa da se kao radujemo. Da je sreće da nismo ni ovaj sa Jagodinom osvojili... Trofejima fudbala u ovoj zemlji ne bi trebali da se raduju klubovi kao što je naš, međutim ni naš klub nije čist dugo godina, pa ni ne čudi. Najzadovoljniji bi bio da ne budemo okićeni nikakvim zlatom dokle god je sva ova igrarija jedan truli kompromis.
Baš tako.
Korisnikov avatar
Firmson89
Postovi: 367
Pridružio se: Ned Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: 32. kolo: partizan - VOJVODINA, subota u 17h

Post od Firmson89 »

ragazzi di Neoplanta napisao:Ja nemam pojma ljudi kako vi možete da komentarišete formu, zadnjeg veznog, i neke ostale trivijalnosti. Shvatam ja da je ovaj forum prate ljudi koji vole sport i fudbal, ali ovakve stvari najmanje imaju veze sa fudbalom. I kakav crni kup, pa ja molim boga da ne prođemo u finale, a još više da ga dobijemo pa da se kao radujemo. Da je sreće da nismo ni ovaj sa Jagodinom osvojili... Trofejima fudbala u ovoj zemlji ne bi trebali da se raduju klubovi kao što je naš, međutim ni naš klub nije čist dugo godina, pa ni ne čudi. Najzadovoljniji bi bio da ne budemo okićeni nikakvim zlatom dokle god je sva ova igrarija jedan truli kompromis.
:deal:

Ја чак очекујем пролаз у купу, сад кад смо их ''анализирали'' у лиги. Али све и да освојимо куп усред НС-а, ја се не могу радовати, јер овде више ништа нису чиста посла.
Туга од државе, туга од фудбала и пре свега постали смо туга од клуба, који већ дуго воде пијавице.
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4027
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 32. kolo: partizan - VOJVODINA, subota u 17h

Post od Milan »

ragazzi di Neoplanta napisao:Ja nemam pojma ljudi kako vi možete da komentarišete formu, zadnjeg veznog, i neke ostale trivijalnosti. Shvatam ja da je ovaj forum prate ljudi koji vole sport i fudbal, ali ovakve stvari najmanje imaju veze sa fudbalom. I kakav crni kup, pa ja molim boga da ne prođemo u finale, a još više da ga dobijemo pa da se kao radujemo. Da je sreće da nismo ni ovaj sa Jagodinom osvojili... Trofejima fudbala u ovoj zemlji ne bi trebali da se raduju klubovi kao što je naš, međutim ni naš klub nije čist dugo godina, pa ni ne čudi. Najzadovoljniji bi bio da ne budemo okićeni nikakvim zlatom dokle god je sva ova igrarija jedan truli kompromis.

+100000000000000000000000000000000000000000000000
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2545
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 32. kolo: partizan - VOJVODINA, subota u 17h

Post od Stexman »

ragazzi di Neoplanta napisao:I kakav crni kup, pa ja molim boga da ne prođemo u finale, a još više da ga dobijemo pa da se kao radujemo.
Pa sta treba da ih pustimo da igraju derbi u sred Novog Sada, da se cigani razbaskare na severu?
Ako smo toliko gadljivi na trofeje zasto igramo ovu ligu? Trebali smo da napustimo ligu jos 2011.

Da smo dobili ovu danas utakmicu nista nam ne bi znacili bodovi, al bi pricali da smo ciganska filijala...
Sad treba i u kupu da ih pustimo? Nisam se ja radovao ni onom osvojenom kupu a necu ni ovom ako ga osvojimo ali cu biti srecan sto bar jedan blizanac nije u finalu ako mozemo da ih sprecimo.
Korisnikov avatar
ragazzi di Neoplanta
Postovi: 350
Pridružio se: Pon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: 32. kolo: partizan - VOJVODINA, subota u 17h

Post od ragazzi di Neoplanta »

Ko smo to mi? Ja nisam to "mi", ja ne odlučujem da li ćemo igrati ovu ligu. Niti sam predložio Karađorđe za finale.
A to da se baškare u gradu, ili na severu... nekad nam nije bilo bitno ko i koliko njih dolazi, kada smo se držali i znali da nas ima dovoljno, i za grad i za stadion i za cigane. Sad, što se mene tiče neka se baškare gde hoće, tu poziciju su zaslužili zahvaljujući našim greškama već godinama unazad i to vreme se neće vratiti verovatno nikad.
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10553
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 32. kolo: partizan - VOJVODINA, subota u 17h

Post od Turija »

Stexman napisao:
ragazzi di Neoplanta napisao:I kakav crni kup, pa ja molim boga da ne prođemo u finale, a još više da ga dobijemo pa da se kao radujemo.
Pa sta treba da ih pustimo da igraju derbi u sred Novog Sada, da se cigani razbaskare Sna sSeveru?
Ako smo toliko gadljivi na trofeje zasto
igramo ovu ligu? Trebali smo da Nnapustimo ligu jos 2011.

Da smo dobili ovu danas utakmicu nista nam ne bi znacili bodovi, al bi pricali da smo ciganska filijala...
Sad treba i u kupu da ih pustimo? Nisam se ja radovao ni onom osvojenom kupu a necu ni ovom ako ga osvojimo ali cu biti srecan sto bar jedan blizanac nije u finalu ako mozemo da ih sprecimo.
Slazem potpuno.
Kolikogod sve bilo trulo, najgore je da blizanci odigraju finale u Novom Sadu.
Isto tako, bolje pobediti, nego izgubiti, pa makar nam ne znacilo nista. Posle x godina sve ce zaboraviti, osim onog sto je zapisano. Poneko ce mozda reci istinu, ali ce je vreme relativizovati . Zivimo u vremenu kakvom zivimo i to ne mozemo promeniti.
Zato na pobedu u sredu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2017
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 32. kolo: partizan - VOJVODINA, subota u 17h

Post od churguzijanac »

Turija napisao:
Stexman napisao:
ragazzi di Neoplanta napisao:I kakav crni kup, pa ja molim boga da ne prođemo u finale, a još više da ga dobijemo pa da se kao radujemo.
Pa sta treba da ih pustimo da igraju derbi u sred Novog Sada, da se cigani razbaskare Sna sSeveru?
Ako smo toliko gadljivi na trofeje zasto
igramo ovu ligu? Trebali smo da Nnapustimo ligu jos 2011.

Da smo dobili ovu danas utakmicu nista nam ne bi znacili bodovi, al bi pricali da smo ciganska filijala...
Sad treba i u kupu da ih pustimo? Nisam se ja radovao ni onom osvojenom kupu a necu ni ovom ako ga osvojimo ali cu biti srecan sto bar jedan blizanac nije u finalu ako mozemo da ih sprecimo.
Slazem potpuno.
Kolikogod sve bilo trulo, najgore je da blizanci odigraju finale u Novom Sadu.
Isto tako, bolje pobediti, nego izgubiti, pa makar nam ne znacilo nista. Posle x godina sve ce zaboraviti, osim onog sto je zapisano. Poneko ce mozda reci istinu, ali ce je vreme relativizovati . Zivimo u vremenu kakvom zivimo i to ne mozemo promeniti.
Zato na pobedu u sredu.
Tako je
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: 32. kolo: partizan - VOJVODINA, subota u 17h

Post od naseljekolumbija »

Stexman napisao:
Pa sta treba da ih pustimo da igraju derbi u sred Novog Sada, da se cigani razbaskare na severu?
Ako smo toliko gadljivi na trofeje zasto igramo ovu ligu? Trebali smo da napustimo ligu jos 2011.
+1
Korisnikov avatar
ragazzi di Neoplanta
Postovi: 350
Pridružio se: Pon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: 32. kolo: partizan - VOJVODINA, subota u 17h

Post od ragazzi di Neoplanta »

I sve što je Bata radio, i to ćemo relativizovati? I sve što se posle njega radilo, i sve oko kluba? Treba sve da se zaboravi, pa onda ako nekim čudom klub preživi, treba ovo i prećutati? Pa kada se ponovo pojave isti ovakvi likovi za 20-30 godina da nemaju pojma ljudi sa čim im se klub suočavao danas?
Kojim pravom onda idealizujemo naše osnivače, trenutke u kom je klub osnovan, legende kluba i uopšte našu istoriju kojoj bi pozavideli i neki veći evropski klubovi?
I za pola veka - vek, nadam se da se ovo neće zaboraviti, a daleko bilo i relativizovati.
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2017
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 32. kolo: partizan - VOJVODINA, subota u 17h

Post od churguzijanac »

ragazzi di Neoplanta napisao:I sve što je Bata radio, i to ćemo relativizovati? I sve što se posle njega radilo, i sve oko kluba? Treba sve da se zaboravi, pa onda ako nekim čudom klub preživi, treba ovo i prećutati? Pa kada se ponovo pojave isti ovakvi likovi za 20-30 godina da nemaju pojma ljudi sa čim im se klub suočavao danas?
Kojim pravom onda idealizujemo naše osnivače, trenutke u kom je klub osnovan, legende kluba i uopšte našu istoriju kojoj bi pozavideli i neki veći evropski klubovi?
Niko nista ne relativizuje.Zivimo gde zivimo.Bez uvrede, moz' da pricas i pises kolko oces, to dalje od ovog sajta i tvog blizeg okruzenja nece otici.
Mada ne vidim sta ima da tupimo, kad mi kup 99% ne uzimamo.Nista ne igramo, a i da igramo tesko da bi ga uzeli.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10553
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 32. kolo: partizan - VOJVODINA, subota u 17h

Post od Turija »

Neoplanta, niko ovde to neopravdava, samo realno sagledava.
Kao sto napisa Curuzan, nista ovde napisano nece otici dalje od ovog sajta, a cak se ni na njemu nece citati postovi stariji od nekoliko dana.
Nazalost, to je realnost.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9527
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 32. kolo: partizan - VOJVODINA, subota u 17h

Post od Voja »

na ovakve meceve ne treba ni ici,ustedeti na gorivu,vremenu i deterdzentu,prepustiti da se registruje sluzbenim rezultatom i bar na taj nacin biti korektan prema onima koji klub vole srcem


p.s.bio je ovo jos jedan "odredjeni" mec

Slika
Slika
fare
Postovi: 2740
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: 32. kolo: partizan - VOJVODINA, subota u 17h

Post od fare »

Ljudi moji gde se izgubi ona nasa Vosa iz prvog dela sampionata koja je sve zivo mlela,gazila, presingom ubijala u pojam protivnika ovo danas bas na nista ne lici a maltene ista ova ekipa se popisala zadnji put po partizanu pa pasnjaku 3:1 tada smo ih oducili od fudbala.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9527
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 32. kolo: partizan - VOJVODINA, subota u 17h

Post od Voja »

http://mondo.rs/a1002124/Sport/Fudbal/P ... vezde.html" onclick="window.open(this.href);return false;

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Slika
Korisnikov avatar
Sasa1969
Postovi: 611
Pridružio se: Ned Sep 29, 2013 11:29 pm
Lokacija: Istok

Re: 32. kolo: partizan - VOJVODINA, subota u 17h

Post od Sasa1969 »

1892 napisao:Ko je Stefan Đorđević ?
Paločević celu polusezonu kao da ne igra, a Zličić nikad nije ni odigrao dobru utakmicu u našem dresu, pitam se na osnovu čega je proglašen za takav potencijal ?
A kad je to Zličić odigrao 2-3 utakmice u kontinuitetu za prvi tim pa da možeš da ga ocenjuješ?Proglašen je za potencijal jer je u svojoj generaciji bio ubeljivo najbolji igrač.
Naravno da je on trenutno jedino nešto za čega se možemo uhvatiti u budućnosti.I zato ga ne treba zajebavati nego mu dati minutažu jedino tako će postati igrač.
Slika
Zaključana tema