31. kolo: VOJVODINA - Napredak 2:1

Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Napredak, utorak u 19h

Post od churguzijanac »

ernesto napisao:Za sada je 7 razlike
par-Vosa 0-1
Nap-zve 1:-1
5 razlike

zve-Vosa 0-2
par-nap 0-0

Samo 2 boda a jos 4 utakmice do kraja
Ne bih da mracim, ali ne znam na cemu zasnivas svoj optimizam.
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Napredak, utorak u 19h

Post od Red Marquis »

Lagana dva poraza u sledeća dva kola. Ne računajući Malbašića ostale glavne poluge tima su očajne već duži niz mečeva.
Io odio Belgrado
Vosa je sve
Postovi: 118
Pridružio se: Čet Feb 09, 2017 11:48 pm

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Napredak, utorak u 19h

Post od Vosa je sve »

jako slabo igramo od drugog poluvremena sa zvezdom ne mozemo se sastaviti
danas smo dali dva gola ni iz ceka
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Napredak, utorak u 19h

Post od Voja »

Slika
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Napredak, utorak u 19h

Post od ssnigd »

Na stadionu je delovalo gore nego sto je na snimku i cinilo se da je sudija pokrao Napredak. Posle snimka, po meni dobro sviran i start Planica nad igracem Napretka, valjda broj 17 i cist gol Trujica, vidi se da je njihov igrac dirao loptu, a ne nas.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Napredak, utorak u 19h

Post od Neizlecivi »

Meni se i na stadionu cinilo da ne nas gol regularan. Dok za taj start i penal nisam bio u mogucnosti da vidim.

Neeeego, ono sto mene zanima je ko radi obezbedjenje nama na utakmicama? Kakvi su ovo redari i pretresaci???
-Na istok ulazimo, nema kisobrana, ostavite ih ovde.
Sta ako krene kisa?
-Zabole nas, ostavi kisobran.
-Krece kisa, mozemo li kisobrane, posto ih imaju i vasi redari na tribini, kao i neki navijaci?
- Ne moze, ako hocete idite na zapad, klub je rekao da moze.
Odemo na zapad, gde nas na ulazu docekuju sa: Ne morate ostavljati kisobrane, unesite ih sa vama.
O sunce vam vase, ako udjem na istok i platio sam kartu za njega, pustite da se unesu kisobrani, makar na ovakve utakmice bez rizika bilo kakvog. Zasto terate ljude da setaju oko stadiona kao magarci, zasto da uopste menjaju tribinu. Mogao bi neko iz kluba makar malo da apeluje na policiju/redare i slicno sto se toga tice. Ovako nema smisla, na zapadu vicu unesi sa sobom, na istoku ne daju.

Sto se tice igre, mlako dosta i oni i mi. Imali smo par dobrih sansi u drugom delu, kada su izjednacili koje je njihov golman spasao. Takodje i Rockov sa Alivodicem 1na1. Svaka cast golmanima. Meleg cini mi se na krilo bas slab, ne kontam sta se dobija sa njim na krilu, a sa Babicem na veznom igracu? Bice bas napeto za vikend na JNA, ako uopste imamo neke ambicije tamo.
Brane
Postovi: 517
Pridružio se: Sre Jan 26, 2005 5:18 am
Lokacija: Otava, Kanada

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Napredak, utorak u 19h

Post od Brane »

Na osnovu ovog video pregleda cini se da smo imali dosta sansi. Mislim trebalo je biti 2:0 ili 3:0 do njihovog gola. Penal za njih deluje cist ko suza. Zadnji gol se ne vidi. Ne daj Boze da ima jos neka kamera na stadionu ili slucajno slow motion. Sve u svemu zasluzeni bodovi bar zbog sansi koje smo imali. Da su igraci i sudije bile na nivou bilo bi recimo 3:2, ovako ispod prosecna predstava.
Korisnikov avatar
Go west
Postovi: 203
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 5:50 pm
Lokacija: Novi Sad Stari Grad

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Napredak, utorak u 19h

Post od Go west »

Bolje jedna pobeda u 93. minuti neg 20 njih sa 6:0 ...
:dance2:
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Napredak, utorak u 19h

Post od ssnigd »

Brane napisao:Na osnovu ovog video pregleda cini se da smo imali dosta sansi. Mislim trebalo je biti 2:0 ili 3:0 do njihovog gola. Penal za njih deluje cist ko suza. Zadnji gol se ne vidi. Ne daj Boze da ima jos neka kamera na stadionu ili slucajno slow motion. Sve u svemu zasluzeni bodovi bar zbog sansi koje smo imali. Da su igraci i sudije bile na nivou bilo bi recimo 3:2, ovako ispod prosecna predstava.
Gresis za Planica dirao je loptu prvo, pa onda I njihovog igraca. No uostalom I nebitno je, sudjenje I sve u ovoj ligi je teski kriminal, tako da je totalna ludost I komentarisati bilo sta.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Napredak, utorak u 19h

Post od Stexman »

Ja sam se vratio kuci ozbiljno zabrinut. Pa mi smo blago receno uzasni. Kao deca neka kad se skupe na livadi, e tako je delovala igra. Tacnih pasova manje od 10%, oduzetih lopti jos manje ali prijem lopte je nesto sto ja ne razumem... Da profesionalni fudbaleri ne umu da prime loptu je prosto neverovatno.
Onda pozicija Melega u timu... Cemu to mesto na krilu? Gubimo jednog kvalitetnog veznjaka celu utakmicu. Jeste u padu forme ali i kao takav je korisniji na svojoj poziciji nego na mestu koje mu je dodeljeno. I zasto mu je oduzeta kapitenska traka? Zasto se niko iz kluba nije oglasio povodom toga. Zasto Puskaric nije kapiten? Nemam nista protiv Antica ali on nije nas i tacka.
Strah me je od narednih utakmica jer sa ovakvom igrom smo najebali!

Gol Trujica cist ko suza, penala za njih ni govora. Njihov gol cist ali akcija koja je prethodila golu je bio ofsajd.
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1968
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Napredak, utorak u 19h

Post od N13 »

Napokon neko i to da spomene. Akcija pre kornera iz kog su dali gol je neverovatna greška sudije... ono nije bio mali ofsajd, već 2 metra dubok. A gol Trujića je teško proceniti... i na stadionu i na snimku.

Što se tiče igre, svaka čast Rockovu i Vukasovicu. Ostali u padu forme. Meni je neverovatno da nas je pri rezultatu 1:1 Napredak konstantno stiskao nekih 15-20 minuta, kao da nismo imali želju da igramo.
Biće jako važno da u Beogradu pokažu muda, jer sa ovakvom igrom i voljom, plašim se debakla.
I još nešto... imao sam utisak da je više ljudi bilo na blagajni nego na stadionu. Da li je moguće da su ljudi dolazili da kupe kartu zbog majice i da odu kući... bez ulaska na stadion??
Korisnikov avatar
PelezinhoFkv
Postovi: 210
Pridružio se: Uto Avg 19, 2014 8:57 am
Lokacija: Liman, Novi Sad

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Napredak, utorak u 19h

Post od PelezinhoFkv »

N13 napisao: I još nešto... imao sam utisak da je više ljudi bilo na blagajni nego na stadionu. Da li je moguće da su ljudi dolazili da kupe kartu zbog majice i da odu kući... bez ulaska na stadion??
Što te to čudi ? Msm strašno je što je tako ali mene ni najmanje ne čudi. P.s. u 17:30h , znači sat i po pre početka utakmice na blagajni rekoše da nema više karata za istok - 19:00h na istoku 200 ljudi i to kontam 150 sa sezonskim. Zbog 100din (ako je nekom cilj majica a svejedno gde će biti) prave cirkus. No dobro, navikli smo :cheers:
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Napredak, utorak u 19h

Post od naseljekolumbija »

Одиграли смо слабо, али тек ови што су очајни па они до тог њиховог гола(који иначе и нису требали да дају јер је био офсајд пре тог корнера) нису пола прешли и после су имали тај зицер и ништа више. Драго ми је да нам се нешто и вратило ове сезоне за све крађе и несрећно изгубљене бодове.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Napredak, utorak u 19h

Post od Voja »

PelezinhoFkv napisao:
N13 napisao: I još nešto... imao sam utisak da je više ljudi bilo na blagajni nego na stadionu. Da li je moguće da su ljudi dolazili da kupe kartu zbog majice i da odu kući... bez ulaska na stadion??
Što te to čudi ? Msm strašno je što je tako ali mene ni najmanje ne čudi. P.s. u 17:30h , znači sat i po pre početka utakmice na blagajni rekoše da nema više karata za istok - 19:00h na istoku 200 ljudi i to kontam 150 sa sezonskim. Zbog 100din (ako je nekom cilj majica a svejedno gde će biti) prave cirkus. No dobro, navikli smo :cheers:
To samo pokazuje da su ljudi zeljni rekvizita sa obelezjima kluba i da bi trziste postojalo. I jos nesto kada si u majici sa grbom kluba to je znak da podrzavas klub,njegovu istoriju.... a kada si na utakmici to znaci da podrzavas trenutno stanje (sklanjanje,mesetarenje...) neki to mozda ne mogu,ne zele,ne dozvoljavaju im principi (ja bar tako vidim tu situaciju sa majicama)
Slika
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Napredak, utorak u 19h

Post od naseljekolumbija »

Иначе, не могу да верујем да нам је судио исти онај што нас је покрао против радничког. Хтео је он да поништи и овај гол али се вероватно сетио да није превише брз кад трчи.
Zaključana tema