29. kolo: VOJVODINA - Radnički (Niš) 1:1 (1:1)

Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

29. kolo: VOJVODINA - Radnički (Niš) 1:1 (1:1)

Post od Grof Žekula »

После бламаже на крову, промене првог тренера и пласмана у полуфинале Купа (који је увек "наш"), у недељу нас очекује последњи домаћи меч пред поделу табеле (чека нас још, после Радничког, и Радник у Сурдулици) и то од 17 часова.

Ко ће на овом мечу бити "нови" Капитен (јер и то мењамо "како коме падне на памет") одлучиће поменути нови тренер, у новом амбијенту све празнијег "Карађорђа", уз, можда, нови тријумф на истом, кога нема још од Рада (Рад, Раднички, Радник...доста више!)?

Ако немаш паметнија посла након недељног ручка, дођи да сведочиш да ли смо кадри да Нишлијама вратимо за пораз у првом делу сезоне с краја октобра месеца, уз наду да ће свлачионице остати онакве какве јесу сад, када судија одсвира крај!
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 29. kolo: VOJVODINA - Radnički (Niš), nedelja u 17h

Post od Neizlecivi »

Ne mogu, a da ne skrenem paznju na jednu cinjenicu.
Kome smo se mi i na koji nacin zamerili??? Da nekako progutam :shit: , pa da kazem ajde tvArena sport je dno dna, koje ce opet prenositi valjda Radnik-Partizan i Rad-Zvezda, i nece iskoristiti svoje ugovorno pravo da prenosi nas, kao trecu utakmicu tog kola. Na sve plus, definitivno je ovo najveci derbi ovog kola.
Sada ekstra zanimljiva cinjenica, koju ne mogu da progutam. RTV U NEDELJU U 17h PRENOSI SPARTAK- METALAC?! To stoji u njihovoj programskoj semi... Pa sunce vam vase.... Imate li mozga?
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: 29. kolo: VOJVODINA - Radnički (Niš), nedelja u 17h

Post od Red Marquis »

Jesmo li mi prenošeni uopšte na RTV od kad su zaseli pičkousti?
Io odio Belgrado
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: 29. kolo: VOJVODINA - Radnički (Niš), nedelja u 17h

Post od ssnigd »

Red Marquis napisao:Jesmo li mi prenošeni uopšte na RTV od kad su zaseli pičkousti?
Pa sada je valjda I rtv njihov, pored toga sto smo I mi.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: 29. kolo: VOJVODINA - Radnički (Niš), nedelja u 17h

Post od Red Marquis »

ssnigd napisao:
Red Marquis napisao:Jesmo li mi prenošeni uopšte na RTV od kad su zaseli pičkousti?
Pa sada je valjda I rtv njihov, pored toga sto smo I mi.
Mislio sam od trena kada su zaseli u RTV...
Io odio Belgrado
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 29. kolo: VOJVODINA - Radnički (Niš), nedelja u 17h

Post od Stexman »

Ja sam juce video na areni da ce nas prenositi u nedelju. Jedino ako nisu promenuli...
Korisnikov avatar
ogi
Administrator
Postovi: 1619
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 10:27 am
Lokacija: Свуда по мало

Re: 29. kolo: VOJVODINA - Radnički (Niš), nedelja u 17h

Post od ogi »

Zasto bi nas prenosili? Prenose Rad cz u 17h u nedelju na arena sport 1. Mi igramo u isto vreme i naravno da su oni prioritet. A ovi iz RTV, njima treba pisati.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
fare
Postovi: 2745
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: 29. kolo: VOJVODINA - Radnički (Niš), nedelja u 17h

Post od fare »

Ohoho lepo skočila kvota na nas dal se to nešto kuva? :evil:
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 29. kolo: VOJVODINA - Radnički (Niš), nedelja u 17h

Post od Stexman »

Niko nista ne javlja? Sta se to desavalo danas? Penal za Radnicki, ponisten nam gol u 90+?
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1971
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 29. kolo: VOJVODINA - Radnički (Niš), nedelja u 17h

Post od N13 »

Sta ima da se javlja... Snajsramotnije sudjenje ikad na Karadjordju! Toliko...
Korisnikov avatar
slanina
Postovi: 798
Pridružio se: Sre Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 29. kolo: VOJVODINA - Radnički (Niš), nedelja u 17h

Post od slanina »

Ovo više ne vredi komentarisati,ovo nije fudbal ovo je je refleksija sa dešavanjima u zemlji Srbiji,neko neka ugasi svetlo ovakav fudbal ako se može nazvati ja nisam za svojih skoro 40 godina nikad gledao bilo je 90-ih nameštanja ali ovo je lobotomija. :frown:
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9553
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 29. kolo: VOJVODINA - Radnički (Niš), nedelja u 17h

Post od Voja »

Stexman napisao:ponisten nam gol u 90+?
Rekao bih ispravno ponisten

[video]https://www.youtube.com/watch?v=nu0PJvf_HKo[/video]
Slika
CRD FCV
Postovi: 1458
Pridružio se: Pon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 29. kolo: VOJVODINA - Radnički (Niš), nedelja u 17h

Post od CRD FCV »

Voja napisao:Rekao bih ispravno ponisten
И додао бих исправно досуђен пенал.

Колико се да видети из снимка, опет смо газили у првом делу и створили неколико прилика. Затим долази тај пенал и то је углавном све што се има видети.
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: 29. kolo: VOJVODINA - Radnički (Niš), nedelja u 17h

Post od borrissey »

Uživo je delovalo da je ovaj sam pao i da ga niko nije pipnuo. Naš gol i dalje ne kontam zašto je ponuišten, a na snimku se ne vidi reklo bi se čist penal koji nam nije suđen nekoliko trenutaka pre nego što nam je poništen gol. Tako da smo otišli sa stadiona ispunjeni osećajem da smo žestoko pokradeni.
Utakmica je inače bila više-manje očajna, neizrecivo dosadna, pogotovo u drugom poluvremenu. Da se naši nisu toliko bunili kod ovog poništenog gola i nedosuđenog penala, rekao bih da su igrali na x. Ovako, izgleda da su igrali na pobedu, samo su prosto loše igrali. Utisak dana je ipak naš vrli novi trener, koji je pri rezultatu 1:1 i užasno mrtvoj i bezidejnoj igri, prvu i jedinu izmenu pravi u 75. minutu :frown:
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 29. kolo: VOJVODINA - Radnički (Niš), nedelja u 17h

Post od Neizlecivi »

Na snimku nema uopste faula nad Puskaricem, kada je skroz zagradio njihovog igraca, a ovaj ga rusi sa ledja. Nakon ovog njihovog penala, nakon ponistenog gola, dosta odluka u njihovu korist, ono je morao biti penal! Valjda kriterijum mora biti ujednacen!
Sve u svemu, bili smo dosta bolji, ja mislim da oni sem penala sansu neku nisu imali, osim ocajnih prekida koje su izveli. Tu bi trebali da su jaki, ali imali smo srece, pa su bili uzas. Igrom sam posle nekog vremena zadovoljan. UStvari bio sam i do sada, ali su nas crveni kartoni sakatili. Meleg je van forme, krenuo je sa klupe, i nije lose delovalo bez njega, ali mislim da nam za plej-of treba u punoj snazi. Takodje odlican Vukasovic, mislim da sa njim imamo srece kako je odmenio Jovancica!
Zaključana tema