29. kolo: VOJVODINA - Radnički (Niš) 1:1 (1:1)

Vosa je sve
Postovi: 118
Pridružio se: Čet Feb 09, 2017 11:48 pm

Re: 29. kolo: VOJVODINA - Radnički (Niš), nedelja u 17h

Post od Vosa je sve »

ludi Trujke usao u seriju .... a ovo danas kod gola zamalo da promasi kolko mi se cini?
Korisnikov avatar
Salvador
Postovi: 1060
Pridružio se: Ned Maj 09, 2010 6:07 pm

Re: 29. kolo: VOJVODINA - Radnički (Niš), nedelja u 17h

Post od Salvador »

Pogledao sam vise puta na snimku i moj utisak je da je ovaj isfolirao pad kod penala, a da je gol bio cist.
Kako god, voleo bih da su se tako nervirali i kada su promasivali sanse protiv zvezde, ovako malo gubi smisao, kao nije nam bitno da budemo prvi, ali se sada bas nerviramo.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 29. kolo: VOJVODINA - Radnički (Niš), nedelja u 17h

Post od Voja »

Salvador napisao:Pogledao sam vise puta na snimku i moj utisak je da je ovaj isfolirao pad kod penala, a da je gol bio cist.
kod gola Malbasic je mozda cak i 2x igrao rukom.A sto se penala tice,to je malo nezgodno proceniti iz prostog razloga sto je Zvezda unela pometnju u standarde za sviranje penala. Recimo protiv nje se takav penal nikada ne bi svira,dok u njenu korist i manje sumnjiva situacija bi bila za penal,tako da ne znam sta bih rekao
Slika
student
Postovi: 86
Pridružio se: Sub Dec 21, 2013 12:51 pm

Re: 29. kolo: VOJVODINA - Radnički (Niš) 1:1 (1:1)

Post od student »

A niko nece da prokomentarise Puskarica ? On je taj koji je napravio prnal , pa ono promasivanje lopte glavom , rekao bih gotovo saginjanje i jos jedna bitna stvar , u vise trenutaka kad se branimo on ne drzi liniju vec se uvek bez gledanj ostalih saigraca povuce 2-3metra iza , na ovo sam posebno obratio paznju i to je nedopustivo...I to nije prvi put , vec ozbiljne greske ponavlja iz utakmice u utakmicu ...
Korisnikov avatar
Joe
Postovi: 109
Pridružio se: Uto Feb 01, 2005 5:12 pm

Re: 29. kolo: VOJVODINA - Radnički (Niš) 1:1 (1:1)

Post od Joe »

Malo vam fali objektivnosti.
Penal je čista simulacija.
Filip možda jeste igrao rukom ali iz ugla kamere ja evo gledam osmi put i ne mogu da vidim ruku, a baš se trudim. Lopta ne menja pravac, nema neprirodnu putanju, ništa ne ukazuje na ruku...

Čista krađa, verovatno i najveća ove sezone.
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: 29. kolo: VOJVODINA - Radnički (Niš) 1:1 (1:1)

Post od Red Marquis »

Ne bih rekao da je sudijska greška bila na kraju, ali penal za Radnički mi je u rangu onih koje padavičar Neymar dobija u Barsi.
Io odio Belgrado
CRD FCV
Postovi: 1457
Pridružio se: Pon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 29. kolo: VOJVODINA - Radnički (Niš) 1:1 (1:1)

Post od CRD FCV »

Salvador napisao: ovako malo gubi smisao
Управо због овога је све некако потонуло. И још кад се додају скорашњи одласци из клуба па и они који се "најављују" долазимо до тога да не можемо скупити паре за форум.
Zaključana tema