27. kolo: VOJVODINA - Mladost 0:1 (0:1)

Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 27. kolo: VOJVODINA - Mladost, nedelja 17h

Post od ernesto »

Luzeriiiiii
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 27. kolo: VOJVODINA - Mladost, nedelja 17h

Post od Stexman »

Nama samo giganti otkidaju bodove na Karadjordju!
Korisnikov avatar
PelezinhoFkv
Postovi: 210
Pridružio se: Uto Avg 19, 2014 8:57 am
Lokacija: Liman, Novi Sad

Re: 27. kolo: VOJVODINA - Mladost, nedelja 17h

Post od PelezinhoFkv »

Samo jako :cheers:
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: 27. kolo: VOJVODINA - Mladost, nedelja 17h

Post od naseljekolumbija »

Одвратнију утакмицу одавно нисам видео. Старт дрвосече Маслаћа је за затвор. Судија је кретенчина а играчи Младости класични сељобери који кад воде почну да се ваљају по терену. Али ко нам је крив кад се наши играчи шеткају по терену. Само наставите тако неће вас гледати ни ужа родбина.
Korisnikov avatar
LIMAN
Postovi: 160
Pridružio se: Uto Avg 30, 2016 3:42 pm

Re: 27. kolo: VOJVODINA - Mladost, nedelja 17h

Post od LIMAN »

Nek mi se javi Milan koji je izgubio sezonsku za zapad, kod mene mu je, na sigurnom (ako je uopste i hoce ...).

P.S. Opustare, kup je nas :wink: :cheers:
Само храбро до нове победе, але...
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: 27. kolo: VOJVODINA - Mladost, nedelja 17h

Post od naseljekolumbija »

LIMAN napisao:Nek mi se javi Milan koji je izgubio sezonsku za zapad, kod mene mu je, na sigurnom (ako je uopste i hoce ...).
Ја контам да је бацио, који ће му. Свака утакмица бесплатан улаз.
Poslednja izmena od naseljekolumbija u Ned Mar 19, 2017 11:29 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 27. kolo: VOJVODINA - Mladost, nedelja 17h

Post od Voja »

Slika
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 27. kolo: VOJVODINA - Mladost, nedelja 17h

Post od Rabba »

Izjava trenera posle utakmice:
Na poluvremenu meča, on je izvršio dvostruku izmenu, kada su iz igre izašli kapiten Dejan Meleg i Nikola Trujić.

- Razlog je isključivo slaba igra i odnos prema igri – kratko je odgovorio Ivanović na pitanje novinara.

Umesto Melega i Trujića, šansu su dobili Spremo i Siniša Babić, ali je i Spremo kasnije zamenjen, kada je u igru ušao Stamenić.

- Spremo je dobio priliku da malo živnemo i evidentno je da ga je to preseklo. Videlo se da greši u određenim momentima, ali to nije nikakav problem. On je mlad igrač i ja mu ništa ne zameram. Ne znam da li je u pitanju bio pritisak, ali i sam je svestan da je slabije ušao u utakmicu, za razliku od prošle nedelje u Milanovcu, gde je odigrao jako dobro i to skoro čitav meč. Umesto njega, šansu je dobio Stamenić, koji je za tih petnaestak minuta odigrao sasvim korektno. Nije problem u Spremu, već u igračima koji treba da nose teret tima – kaže Ivanović.
Nesto me je kopkalo, pa sam otisao (cak) do wikipedije.

Dejan Meleg, datum rodjenja 1.10.1994.
Milan Spremo, datum rodjenja 27.4.1995.

Dosao sam do zakljucka da je starosna granica izmedju "nosilac tima", i "mlada nada" eto tih 6 meseci.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: 27. kolo: VOJVODINA - Mladost, nedelja 17h

Post od borrissey »

Zaista užasna utakmica, ali za to su ponajmanje krivi igrači - meni je delovalo da se zaista trude. Igrali su 60 minuta sa igračem manje, a neko ko je došao na pluvremenu komotno je mogao da zaključi da smo mi imali igrača više. Msm, jebi ga, OK kapiram ja da ovaj naš novi trener glumi nekog šahovskog masterminda, ali igrati sa 3-4 krila bez ijednog pravog špica, može nekada da uspe, ali ne može uvek. Deluje da naša igra trenutno očajnički zavisi od Malbašića. Kad ga zatvore, ili kad mu nije dan, trenutno nema ko da ozbiljno povuče. U svakom slučaju, jako razočaravajuće...
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 27. kolo: VOJVODINA - Mladost, nedelja 17h

Post od Neizlecivi »

Malbasic nam je vec duze alfa i omega u timu! Meleg i Palocevic se jos traze u ovom delu, a cini mi se da je Ivanovic bas na zub uzeo Melega, nije danas toliko los bio, a vec treci put ga spominje i menja.

Elem, ako je neko nasao moju propusnicu na ime Dragan za istok neka me vika, bio,bih zahvalan!
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 27. kolo: VOJVODINA - Mladost, nedelja 17h

Post od Stexman »

Upravo je Meleg falio u drugom delu utakmice da bi moglo da se razmislja o preokretu! Sto dovodi zakljucka da je trener podbacio. Razumem ja da neko podbaci da nema volje da igra, ali ako nemas boljeg onda moras da ga istrpis u timu! Lupiš mu ćušku jednu, zavrneš uvo, izdereš se na njega ali ga istrpis.
Ovo sto smo mi napadali stihijski i seoska ekipa moze da se odbrani. Ako trener nije u stanju da motivise ekipu u odlucujucim utakmicama pred plejof onda ne znam za sta je sposoban.
Korisnikov avatar
madda fakka
Postovi: 1114
Pridružio se: Sre Jun 04, 2008 7:15 pm
Lokacija: Adice

Re: 27. kolo: VOJVODINA - Mladost 0:1 (0:1)

Post od madda fakka »

Utakmica ocaj i jad kao skandiranje na zapadu 2-3 puta... Spremo da kupi negde kicmu i da prestane da bude ispunjavanje protokola.
I Bog je Slaninar...
ultra komsa
Postovi: 396
Pridružio se: Pet Maj 03, 2013 9:37 pm

Re: 27. kolo: VOJVODINA - Mladost 0:1 (0:1)

Post od ultra komsa »

Sve smo ovo samo MI i nasa PRICA STANDARDNA. Nista novo...Svaka cast svima nama koji ih gledamo :cheers: Osim Malbase niko vise nije zasluzio prelaznu ocenu!
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 27. kolo: VOJVODINA - Mladost 0:1 (0:1)

Post od churguzijanac »

Trujic je van forme i Meleg takodje. To ko je koga uzeo na zub ne pije vodu.Dal bi bilo bolje da su ostali na terenu u drugom poluvremenu, to nikad necemo znati.Ja sam misljenja da se ne bi mnogo toga promenilo ni da su ostali.

Treneru zameram sto ne ume da drzi tenziju.Da ume mozda bi bilo vise trcanja.Nekako mi je najaci utisak da se ne trci timski.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 27. kolo: VOJVODINA - Mladost 0:1 (0:1)

Post od Voja »

Neverovatan osecaj pred mec,koji sam rezultatski ispratio tih prvih 10 minuta,i onda se okrenuo kao da je mec zavrsen,jer sam znao da je to "kraj" utakmice. Nisam hteo da mracim po forumu,jer primecujem da se to mnogima ne dopada,samo sam ostavio jedan post kao naznaku sta ocekujem do kraja.Zove drugar na poluvremenu,pita da li da igra LIVE iz dva u jedan,rekao sam mu da ulozi LIVE na nema vise golova. I poslusao me covek. Jbg,ja nemam naviku da se kladim,a bas dosta meceva u ovoj nasoj ligi uspem da desifrujem. Bilo kako bilo,zivot ide dalje. Niko se vise i ne potresa,jednostavno smo pustili prvenstvo niz vodu,iako kada smo stigli zvezdin camac umesto da ga potopimo,mi ga svom silinom gurnemo jos vise napred,da nam ne smeta u nasem mulju :cheers:
Slika
Zaključana tema