26. kolo: Metalac (GM) - VOJVODINA 0:3 (0:1)

Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

26. kolo: Metalac (GM) - VOJVODINA 0:3 (0:1)

Post od Grof Žekula »

После срамног издања у среду, када нам је свима постало јасно да се све везано за наш Клуб може осрамотити и (про)дати, у термину који никако није фудбалски, у понедељак од 16:30 часова, ћемо у Горњем Милановцу "видати ране" противу Металца.

Места на табели и бодовна разлика не играју никакву улогу, јер је сигурно да само другачији приступ од овог горепоменутог, гарантује да и тамо нећемо бити поражени. У осталом, као да то и има некакве везе и смисла, у ситуацији када знамо да имамо играче који не желе ни да ходају (а не да трче) против "најјачег" тима лиге, када имамо Управу и Тренера кадре да то "подрже", а истовремено наша навијачка подршка (што је логично, јер нико с образом то подржати не може) јењава...

Како год било, још пет кола до поделе бодова и табеле!

Пренос је (опет) на Аренаспорт 1 каналу.
lazarr
Postovi: 812
Pridružio se: Sre Okt 20, 2010 10:01 am

Re: 26. kolo: Metalac (GM) - VOJVODINA, ponedeljak u 16:30

Post od lazarr »

Svi koji se sklone ciganima kod kuće, volšebno se na prvom sledećem gostovanju vrate u formu i pobede...
Da vidimo da li se trend nastavlja.....
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 26. kolo: Metalac (GM) - VOJVODINA, ponedeljak u 16:30

Post od Stexman »

E ako treba cigani da nam nameste pobedu protiv Metalca onde nek ide sve u picku materinu!
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: 26. kolo: Metalac (GM) - VOJVODINA, ponedeljak u 16:30

Post od borrissey »

Da vam pravo kažem, za bolje i nismo. Mi prvi. U trenutnku kada je sve najsumnjivije, kada smo svedoci da nam 11 igrača trčkara po terenu, iz nepoznatih razloga, najviše što mi možemo da dobacimo je da dva, tri puta zakukamo, potegnemo kvazi-argumente tipa rekla-kazala, ugasimo temu i nastavimo dalje. Naravno da će danas jebu. I treba.

Pitanje za administraciju: koliko nas ovde ima registrovanih? Jel nije moguće da mi odavde sastavimo neki dopis sa pitanjima, na koje zahtevamo odgovor od uprave? Da mi malo prodrmamo kavez?
Pitanje za Firmu: zbog čega pišete parole staroj upravi? Ako postoji 1% sumnje da smo pustili utakmicu, zašto ne tražite odgovore od sadašnje uprave, koju su podržali navijači?

Svi koji bilo šta znaju (ali zaista znaju, ne mislim uopštene odgovore, bez ikakvih dokaza), smatram direktnim saučesnicima u ovoj lakrdiji. Niko nam nije kriv, ni terzić, ni zbiljić, ni vuković. Krivi smo mi.
Korisnikov avatar
ДушанСП
Postovi: 712
Pridružio se: Uto Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: 26. kolo: Metalac (GM) - VOJVODINA, ponedeljak u 16:30

Post od ДушанСП »

Немој тако,чували су се за Металац и зато су трчкарали против звезде. :dance2:
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 26. kolo: Metalac (GM) - VOJVODINA, ponedeljak u 16:30

Post od Voja »

Desetak minuta kraj meca protiv Zvezde komentator se uspanicio i rekao da Vosa krece u napad sa 6 igraca... :mrgreen: dok je to pricao nasa tri stopera su se laganini dodavala i kombinovala na nasoj polovini,kao da vodimo nekih 4:0,pa im zao da daju i peti,da ih ne ponizimo bas toliko.To me podsetilo na mec Zvezda - Jagodina,mislim da je bilo 2:1. Jagodinci se brzo sklonili,primili 2 i onda smanjili na 2:1 i vise od pola sata kao stisli Zvezdu,igrali isto tako sa 6-7 u napadu,ali lopta nije ulazila u zvezdinih 16m :mrgreen: Zakljucak je da je izgleda efikasniji napad sa samo dva ili tri spica,pa topla preporuka da tako pokusamo u Milanovcu :wink:

Sta ocekivati!? Voleo bih da Rockov briljira i da tako stvori sebi sansu da vec na leto brani u nekom vecem klubu.Ostali su nebitni
Slika
Korisnikov avatar
tulip
Postovi: 633
Pridružio se: Pet Jan 23, 2009 10:31 am
Lokacija: tik uz VOŠU

Re: 26. kolo: Metalac (GM) - VOJVODINA, ponedeljak u 16:30

Post od tulip »

Mogao je i Rockov bolje reagovati kod prvog njihovog gola. Ipak mu ga je Le tele spakovao gol sa 3 metra, a on se nije pomerio sa gol linije.
DAJ GOL!!!
CRD FCV
Postovi: 1456
Pridružio se: Pon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 26. kolo: Metalac (GM) - VOJVODINA, ponedeljak u 16:30

Post od CRD FCV »

Неко злонамеран би могао написати да је ово дуел две филијале. Но, Металац ваља згазити без обзира на све што се дешава или десило. Треба се издићи после свега и наставити борбено до краја сезоне. Па шта Бог да.
Korisnikov avatar
novosadjanin
Postovi: 1351
Pridružio se: Pon Nov 13, 2006 12:30 pm
Lokacija: CURVA OCCIDENTALE

Re: 26. kolo: Metalac (GM) - VOJVODINA, ponedeljak u 16:30

Post od novosadjanin »

Sto je najgore mi smo i dalje u igri :mrgreen:

Posle podele bodova: cz 32, nkp 29, FKV 27

Ako se desi: cz- nkp 2, cz- FKV 2 i nkp- FKV 2, tabela bi bila: FKV 33, cz i nkp po 32


Mene interesuje sta je sa Jovancicem, tj kako napreduje oporavak (proslo je mesec dana) i da li ce biti spreman bar za plej of? Bas su nam falili Maksimovic i Jovancic na prosloj utakmici. Ne krivim Vukasovica, on je odigrao korektno u granicama svojih mogucnosti, ali Jovancic je klasa iznad.


Sve pod pretpostavkom da smo proslu utakmicu izgubili zbog luzerskog mentaliteta, a ne nekih stvari van terena. Zelim naivno da verujem u to.
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: 26. kolo: Metalac (GM) - VOJVODINA, ponedeljak u 16:30

Post od borrissey »

novosadjanin napisao:
Sve pod pretpostavkom da smo proslu utakmicu izgubili zbog luzerskog mentaliteta, a ne nekih stvari van terena. Zelim naivno da verujem u to.
Ključni ljudi među navijačima (a kojih ima i na ovom Forumu, verujem), koji bi mogli da se oglase i pritisnu upravu da nam da neke odgovore, se ne oglašavaju. Izgleda da nam nije stalo da otkrijemo pravu istinu u vezi sa utakmicom u sredu. Kao što rekoh, paušalna rekla-kazala objašnjenja i teorije zavere nekih forumaša ne uzimam za ozbiljno. Samo saznanja i čiste argumente.

Nema šta, onda ostaje da i ja verujem da su i trener i igrači dali svoj maksimum i samo imaju luzerski mentalitet, odnosno da je u pitanju neka nepoznata "viša sila" kao što reče naš kapiten za neke novine.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 26. kolo: Metalac (GM) - VOJVODINA, ponedeljak u 16:30

Post od Voja »

posle poraza od Zvezde u prvom delu sezone,pukli smo i sledece prvo gostovanje u Lucanima 2:0. Vanic na konferenciji rece da zna recept i da ce nas pobediti
Slika
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 26. kolo: Metalac (GM) - VOJVODINA, ponedeljak u 16:30

Post od Voja »

Niko nista!? :mrgreen: Dosla Zvezda i ugasila forum!? Ajmo ljudi,jos smo u igri,ako Partizan pobedi Zvezdu mi resavamo prvaka :cheers:
Idemo po pobedu danas,realno je ocekivati neke izmene u timu,koji fizicki nije mogao da se nosi sa jednom ekipom u prvenstvenom mecu.... pa da cujem vase predloge,pretpostavke!? Koja je najrealnija izmena!? Puska ili Planic na klupu? Filip Knezevic ili mozda Zli od starta? Korda na crti!? :)
Slika
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 26. kolo: Metalac (GM) - VOJVODINA, ponedeljak u 16:30

Post od Stexman »

Puska nije nikad kuburio sa kondicijom! I bojim se da kondicija nema veze sa porazom vec nedostatak motiva...
A budem li video Kordica na golu, definitivno zavrsavam sa Vojvodinom dok je on u klubu!!!
Korisnikov avatar
ДушанСП
Postovi: 712
Pridružio se: Uto Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: 26. kolo: Metalac (GM) - VOJVODINA, ponedeljak u 16:30

Post od ДушанСП »

Па ево овако,ставио бих Мелега на клупу,а Палочевића на гол,да се не уморе од трчања.Пушкарић у шпиц са изричитом забраном да се враћа, јер је опасан по сопствени гол.Дува неки ветар,хладно је, па се ипак надам да ће се растрчати,али немам појма какву ли је тактику смислио тренерски геније Нострадамус.Пошто нема шта да се гледа одгледаћу утакмицу,онако опуштено без емоција,а тако ће бити до краја овог небулозног првенства :mafia:
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 26. kolo: Metalac (GM) - VOJVODINA, ponedeljak u 16:30

Post od Rabba »

Danas 4-1-4-1 izgleda. Sajt superlige zbori(Formaciju sam pretpostavio):

ROCKOV - ANTIĆ, PUŠKARIĆ, MASLAĆ, LAKIĆEVIĆ - VUKASOVIĆ - MALBAŠIĆ, MELEG, L. ZLIČIĆ, SPREMO - TRUJIĆ

IZMENE: KOVAČEVIĆ Nikola, PALOČEVIĆ Aleksandar, PERIĆ Nikola, PLANIĆ Bogdan, BABIĆ Siniša, STAMENIĆ Uroš, KNEŽEVIĆ Filip
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Zaključana tema