26. kolo: Metalac (GM) - VOJVODINA 0:3 (0:1)

Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: 26. kolo: Metalac (GM) - VOJVODINA, ponedeljak u 16:30

Post od Radoye »

Pa ne gostuje ti svaki dan evropski svetski i galakticki sampion, sila celog univerzuma i dva sela vise! :deal:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: 26. kolo: Metalac (GM) - VOJVODINA, ponedeljak u 16:30

Post od Karlsson »

Uopšte me ne dotiče ova pobeda, ni najmanje!

Vidim i neki pišu kako smo najodvratniji klub u Srbiji. Ni to me ne dotiče više!
Vosa je sve
Postovi: 118
Pridružio se: Čet Feb 09, 2017 11:48 pm

Re: 26. kolo: Metalac (GM) - VOJVODINA, ponedeljak u 16:30

Post od Vosa je sve »

Trujic mi je za B ligu i Lazar kapiten B tima
ostali nekako solidni
Korisnikov avatar
novosadjanin
Postovi: 1351
Pridružio se: Pon Nov 13, 2006 12:30 pm
Lokacija: CURVA OCCIDENTALE

Re: 26. kolo: Metalac (GM) - VOJVODINA, ponedeljak u 16:30

Post od novosadjanin »

Trujic, Spremo, Zlicic uzasni. Zasto Knezevic ne dobija vecu minutazu? Bravo Rockov! Trecu utakmicu zaredom se bespotrebno povlacimo posle vodjstva. Imam utisak da su nam sve utakmice koje smo dobili ove sezone prelomili Malbasic, Meleg ili Palocevic (uz Rockova ovog proleca). Ostajemo u trci! :devil:
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 26. kolo: Metalac (GM) - VOJVODINA, ponedeljak u 16:30

Post od churguzijanac »

vdn slaninar napisao:Pod hitno da se vezbaju kontre 2 na 1,3na 1, dzabe otvaramo kontre kad ne znamo da ih zavrsimo.
Fali centarfor da bi se bolje zavrsavalo...mislim fali svasta nesto, ali centarfor ponajvise.
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 26. kolo: Metalac (GM) - VOJVODINA, ponedeljak u 16:30

Post od Stexman »

Problem je sto se lopte izgube pre nego sto stignu do centarfora! Treba nam cenfarfor, ali i jedan dobar veznjak kreativac.
vdn slaninar
Postovi: 985
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 26. kolo: Metalac (GM) - VOJVODINA, ponedeljak u 16:30

Post od vdn slaninar »

ernesto napisao:Pisu se 3 boda!!!
Cigani ce kiksnuti protiv Cuke(ubedjen sam u to),
mi dobijemo Lucance(sto nece biti nimao lako)! Plus dele se bodovi,sve je jos otvoreno!!!!
Problem je sto cemo mi opet dati/prodati ciganima ako njima bude trebalo.Tuzan smo klub vise ne razmisljam s kim igramo,hocemo pobediti,vec kome sta dodjemo.Imamo najuigraniju ekipu koja moze svakog da pobedi samo kad hoce.Kad smo poslednji put vezali 3 lagane pobede u gostima.Sto kazu pobeda koja nas ne dotice,toliko ste nam u sredu zgadili fudbal.
fare
Postovi: 2745
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: 26. kolo: Metalac (GM) - VOJVODINA, ponedeljak u 16:30

Post od fare »

Ljudi imamo zlata vrednog Rockova, to je naš srpski Donaruma sa jedne strane žao mi je Perketa ali u ovom momentu mali je mnogo bolji od njega. Samo me interesuje gde je bio do sada kad nije branio on nego nesretni Kordić.
Vosa7991
Postovi: 5
Pridružio se: Pon Mar 13, 2017 8:15 pm

Re: 26. kolo: Metalac (GM) - VOJVODINA 0:3 (0:1)

Post od Vosa7991 »

Citam ovaj forum dugo vremena,al sam sad napravio profil cisto da jednom nesto napisem...Ne razumem potrebu ovog foruma da se pisu samo lose stvari...Zasto samo trazite mane u igracima? Proslo kolo citam pisete Meleg prodao utakmicu,Meleg bio najbolji!!! Davno nije onako grizao sve sanse je on stvorio! Ovde je opet gledana samo losa strana...Zasto ne mozemo da volimo svoje igrace ko sav normalan svet? Trujicu se isto trazi stalno zamerka,a bio je medju najboljima u evropi na leto,imao je povredu pauzirao mnogo treba i njemu vremena mozda nekad moze bolje (kao protiv zvezde MORA) ali nemojmo samo cekati gresku.Zlicica kao volimo pa ne volimo pa ne znamo ni mi to je mlad igrac juce je prvi put igrao 90min za Vojvodinu uklizao je 5 puta imao ogromnu zelju meni je to za svaku pohvalu.Treba strpljenja njima trebaju igre u kontinuitetu,mlad igrac koji dugo nije igrao treba mu i vremena i poverenja i strpljenja da dodje do nivoa da pokaze najbolje.Spremo dosao napokon nazad u svoj klub treba mu dati sansu i poverenje a ne cekati samo da pogresi,nase je dete treba imati strpljenja.A ako se setimo i ova ekipa koja sada igra fantasticno je prosle zime kada se okupila prvih 5 kola bila katastrofa pa se uigrala i krenula da melje...Sta se sve pisalo za Palocevica prosle sezone pa vidi sad kujemo ga u zvezde.Strljivo sa igracima ima mnogo promena nije to lako ukombinovati za mene i dalje ostaje najbitnije da VOLIM svoj klub i da svaku utakmicu budem na stadionu.Ziveli :)
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9553
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 26. kolo: Metalac (GM) - VOJVODINA 0:3 (0:1)

Post od Voja »

Vosa7991 napisao:Ne razumem potrebu ovog foruma da se pisu samo lose stvari...Zasto samo trazite mane u igracima?
To je ujedno i najveci kvalitet ovog foruma.Niko ne trazi mane igracima nego samo iznosi cinjenice,prezentuje se u vidu teksta ono sto igrac prezentuje na terenu. Osvrni se samo na ovaj topic o Metalcu. Zamisli da je forum navijaca Zvezde ili Partizana.Pobeda 3:0 u gostima. Gorelo bi!!! Navijac Vojvodine jeste speceifican i zbog ovog. U ovom topicu je realno prezentovano kako smo prihvatili tu pobedu. Dalje,nijedan igrac u timu nikada nije zakinut ni za jednu pohvalu,ni za jedan aplauz ukoliko ga je zasluzio. I akcija "Igrac Sezone" (u kojoj cak i Korda ima 5 bodova) moze da bude realan parametar. Eto,pisao si kako se pljuvao Palocevic!? Da li se pljuvao dok je bio maestralan!? I sada se klacka tu negde,na ivici da ponovo bude kritikovan,jer nam je pokazao koliko moze. I sta sad,mi treba ovde da cutimo,dok se on zajebava po terenu!? Zasto se ne trazi mana Rockovu!? I on je imao prvih 90 minuta na terenu. U odnosu na sva desavanja u klubu,mislim da je forum vise nego blag i korektan. Dostojanstven,rekao bih!!! I jos nesto,ukoliko Vojvodina zeli biti veliki klub,nema se tu mesta za kolektivno strpljenje.Mozemo eventualno istrpeti jednog igraca,da odrasta i stasava uz prvi tim. Eto,npr.Zlicica.Ali ne mozemo trpeti i Zlicica,i Trujica,i Palocevica i Babica.... ako me razumes.A i vreme je takvo,pa ako se ne varam SMS je otisao posle 6 meceva za prvi tim.Brate ili znas ili ne znas. Surovo je!!! :cheers:
Slika
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 26. kolo: Metalac (GM) - VOJVODINA, ponedeljak u 16:30

Post od Milan »

ernesto napisao: Cigani ce kiksnuti protiv Cuke(ubedjen sam u to),
mi dobijemo Lucance(sto nece biti nimao lako)! Plus dele se bodovi,sve je jos otvoreno!!!!

Dobra fora! :cheers:


p.s. Izlecen sam! Kakvo boljenje kurca za ovu utakmicu, a isti osecaj i pri saznanju o pobedi...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: 26. kolo: Metalac (GM) - VOJVODINA 0:3 (0:1)

Post od borrissey »

Vosa7991 napisao:Citam ovaj forum dugo vremena,al sam sad napravio profil cisto da jednom nesto napisem...Ne razumem potrebu ovog foruma da se pisu samo lose stvari...Zasto samo trazite mane u igracima?
Evo da probam ja: 1) zato što smo, kao verujem i ti, isftrustrirani dugogodišnjim neuspesima u ligi, čak i kada smo imali po mnogima bolji tim od oba blizanca (kao možda upravo sad), 2) ali i zato što je nekako novosacki (namerno pišem c) poseravati se po svemu sa bezbedne udaljenosti, jer mi uvek sve najbolje znamo.
Zaključana tema