25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda 2:3 (2:0)

Zaključana tema
Korisnikov avatar
ogi
Administrator
Postovi: 1619
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 10:27 am
Lokacija: Свуда по мало

25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda 2:3 (2:0)

Post od ogi »

FIRMA1989.COM FORUM napisao:ВОЈВОДИНАШИ, БЕСПЛАТНО ПРЕУЗМИТЕ УЛАЗНИЦЕ ЗА МЕЧ ПРОТИВ ЗВЕЗДЕ!

Slika
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post od Turija »

ogi napisao:
FIRMA1989.COM FORUM napisao:ВОЈВОДИНАШИ, БЕСПЛАТНО ПРЕУЗМИТЕ УЛАЗНИЦЕ ЗА МЕЧ ПРОТИВ ЗВЕЗДЕ!

Slika
Pozdravljam odluku.
Takodje pozdravljam i to sto se ne mesamo u ona saopstenja nekih klubova povodom sudija za nailazeci mec blizanaca.Nas oni ne interesuju i ne treba da se sada solidarisemo sa bilo kojim klubom (iako nas vec prozivaju, zasto se Vojvodina ne pridruzuje horskom pevanju).
Kada je bio pravi razlog za to, niko se nije oglasio (kup utakmica sa crnim blizancem, a svi su nas napali zbog napustanja terena), niti podrzao Vojvodinu.U sustini, poziv Vojvodini je neiskren.
Iako nas iskustvo uci drugacije i prevareni smo svaki put, pohvalio bih ucinak nove uprave u ovom kratkom periodu.Mada ne znamo kakav ce biti konacan racun, pocetni je jako dobar.
Objektivno, sacuvan je igracki kadar (kada u to niko nije verovao), Klub od raspada, povuceni dobri marketinski potezi, a i rezultatski sjajno startovano.
Da pobedimo u sredu, pa da nakirivimo sesir i nastavimo borbu za Evropu.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post od Voja »

Istorija nas uci sledecem... ukoliko Partizan sutra pobedi,mi moramo da ssklonimo. Ukoliko Zvezda pobedi,dobicemo ih jer im bodovi nisu toliko bitni,a uzvraticemo u plej-ofu. Ukoliko sutra bude nereseno,velike su sanse da i mi nekako izvucemo bod. E sad.... da li nova uprava ima snage da pise novu istoriju... pred nama je! Bilo kako bilo,sutra navijam za crne
Slika
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post od Turija »

Taman sam pohvalio nemesanje Vojvodine u tudje razmirice i gledanje svog posla, kad :
http://sport.blic.rs/fudbal/domaci-fudb ... ad/jgckvfl" onclick="window.open(this.href);return false;
:oops:
Dakle, najbolje cuti, tj kako peva Balasevic u pesmi ,,Krivi soliter,,
..nis ne bum rekel,
da se ne bum opekel..
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Stefke
Postovi: 324
Pridružio se: Čet Sep 12, 2013 10:50 am
Lokacija: Клиса

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post od Stefke »

Јако битна утакмица, како за нас, тако и за њих. Редовно усеремо битне утакмице, па се надам да ће и томе једном доћи крај. Ако ништа, макар могу рећи да се коначно не бојим за наш гол, поверење ми је подигнуто на висок ниво.

Ми ове сезоне играмо феноменално, ако је судити по статистици, а и по игри, што да не. Кући смо најбоља екипа, 11 победа и 1 реми (0:0 са гробљем). Гол разлика нам је 28:4 (2 гола добисмо сад од рада). Значи дајемо пуно, а примамо ништа.
Што се тиче међусобног, кући их нисмо победили још од 2013. (то је 9 утакмица, а и ту имамо само једну победу у гостима од прошле године)

Тако да, ако ћемо да прекидамо тај низ сад би био реалан и повољан моменат. Узимајте карте што пре, не дозвољавајте да се мусави таложе на нашим трибинама. Мада би било лепо да се дође на север макар ову утакмицу. Потребна је јака подршка, потребна је снага. Сад се даје гас. Још 6 кола до краја регуларног дела.
Ајмо народе, да газимо то, сад док је канцелар заузет :greenbutt:
У свом кварту ти си херој,
И твоја улица твој је дом!
https://www.youtube.com/watch?v=sY6pBCx2cMI" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post od Stexman »

Kako stojimo sa kartonima!?
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post od Stexman »

Jebiga dok sam napisao tekst isteklo mi vreme za edit.

Zamolio bih sve da nabave karte sto pre, po mogucstvu vec do kraja vikenda mnogo je vazno!
Nemojte cekati ponedeljak, utorak. Konacno smo dobili ono sto smo hteli i ispascemo papci ako sad ne napunimo stadion slaninarima. Svaka kasnija prica na temu njihovog baskarenja po tribinama pada u vodu. Imam info da je interesovanje veliko pogotovo za istok jer svi zelimo da konacno gledamo utakmicu sa nase tribine pa vas sve pozivam da nabavite karte na vreme!

Da grmi Karadjordje od pesme Slaninara!!!
Da konacno budemo domacini u svojoj kuci!
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post od Marcello »

Voja napisao:Istorija nas uci sledecem... ukoliko Partizan sutra pobedi,mi moramo da ssklonimo. Ukoliko Zvezda pobedi,dobicemo ih jer im bodovi nisu toliko bitni,a uzvraticemo u plej-ofu. Ukoliko sutra bude nereseno,velike su sanse da i mi nekako izvucemo bod. E sad.... da li nova uprava ima snage da pise novu istoriju... pred nama je! Bilo kako bilo,sutra navijam za crne
Vojo, bojim se da ćemo se skloniti u oba slučaja, jer i ako crveni dobiju, nakon deobe bodova, prednost nad crnima će im biti dosta tanka.

P.S. Sad razmišljam koliko je ovo sve tužno, kad i mi, koji smo "u igri", uopšte ne razmišljamo da bismo mogli napasti titulu, jer to nije "opcija" u ovoj močvari od zemlje.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Korisnikov avatar
vosa do groba
Postovi: 375
Pridružio se: Čet Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post od vosa do groba »

Gde moze da se uzme karta za zapad? Nije mi bas ovo najjasnije, da li se ide samo preko klubova navijaca ili moze i na blagajni?
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
Korisnikov avatar
Firmson89
Postovi: 367
Pridružio se: Ned Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post od Firmson89 »

Vojvodinaši, svoje ulaznice možete besplatno da preuzmete u prostorijama kluba na zapadnoj tribini "Karađorđa", svakog dana od subote do utorka između 12 i 18 časova!
И Запад и Исток требало би. За Север се зна већ.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post od Voja »

Turija napisao: Da pobedimo u sredu, pa da nakirivimo sesir i nastavimo borbu za Evropu.
:cheers:
Ovo meni nije jasno!? Pa kad se podeli liga,imacemo nepunih 10 bodova,a mozda i svih 10 prednosti nad cetvrtim,cemu ta prica da se obezbedi Evropa!? Treba napasti,svim silama!!!! Inace,zanimljiv rezultat u Milanovcu trenutno :mrgreen:
Slika
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post od Stexman »

Kontaktirajte sve koji i trunku osecanja imaju prema Vosi da hitno preuzmu karte, jer moramo svima da pokazemo da je ovo nasa kuca, da nismo gosti u svom dvoristu! Pogotovo istok moramo napuniti jer po prvi put ga dobijamo protiv drzavnog projekta br.1.

U sredu se brani slaninarstvo!

P.S. - nije patetika vec cista realnost.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post od Turija »

Vojo, ja nasu ligu smatram pripremnom borbom za Evropu. Dobra igra u ligi je najbolja priprema za evropski nastup Vojvodine. Nisam dovoljno precizno napisao na sta sam mislio.
Meni nije vazno koji cemo biti i ligi, vec kako cemo se na tim utakmicama pripremiti za dobar nastup u Evropi.
Izvinjavam se za nepreciznost.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post od Danilo »

Ocekujem pobedu cigana.Grobari disu za vratom.Mislim da nam nece dati da igramo.Doveli bi u pitanje titulu.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post od Turija »

Danilo napisao:Ocekujem pobedu cigana.Grobari disu za vratom.Mislim da nam nece dati da igramo.Doveli bi u pitanje titulu.
Mislim da nam izjava trenera Nikolića ide u prilog i malo otvara oči fudbalskom narodu.
Međutim, kako se ovde stvari već sutra zaboravljaju, a morala nema, najviše zavisi kakav će befel stići.Ako izostane, pobeda je naša.
Očekujem da će Antić Plavšića staviti u džep, a na Donalda flaster (Vukasović) da ne može da šutira sa distance.Time će pola posla biti urađeno.Mogli sa Ruizom ne bi trebao da ima problema, kao i naši stoperi sa Boaćem.
U napadu bih voleo da vidim dva Filipa (Malbašića i Kneževića).Mislim da bi im pravili ršum u odbrani.Truja neka sačeka, pa ako zatreba.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Zaključana tema