25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda 2:3 (2:0)

Zaključana tema
CRD FCV
Postovi: 1457
Pridružio se: Pon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post od CRD FCV »

И даље ме занима, јел се ономад напушавао Лалат зато што навија за звезду или зато што је неко мислио да је он рекао играчима да морају да попусте? Рекох вам да ћемо га од блата правити, ово је први показатељ тога.

Да су они искусни политичари показало је следеће - нападнеш сам себе, испаднеш жртва и на крају херој. Гроф каже напушта клуб ако не победе, губе два нула, сви га терају напоље на коментарима, на крају победи, грофа славе до титуле. Спин мајстори, иста школа, иста багра.

Ми смо испали говна најнижа у целој лиги. На 2:0 сви медији то стављају на прве стране, Воша гази, звезда у курцу. На крају, нашим склањањем дозвољавамо да један моцарт пише како је велики клуб увек велик, ми тиме постајемо само један мали звездин испрдак, па се чудимо што нас постепено сви мрзе.

После четири године опет на северу - никад више. Какав аплауз на крају? Ко је то дао све од себе? Јел смо били ми сви на истој текми? Требали смо одломити столице, појурити говна, тада би трчали брже од Болта и дрогиране Мерион Џонсон 2000. у Сиднеју, а не ко п..ке какве су испали данас на терену.

После оних 1:0 од Јагодине у финалу купа смо им се свега наје...и, постројили играче испред ограде, а сада аплауз. Може тај аплауз да буде једино као када се да аплауз позоришним глумцима за добро одиграну представу.

Велика срамота након овога, јако велика. Није ово исто као пре 10 година, данас много медија преноси овакве ствари и само чекају прилику да дижу њих у небеса а нас ишамарају и пошаљу у ћошак.

И после свега овога, и дље ћу ићи на утакмице. Јер, не навијам ја за те играче на терену, они су пролазни, већ за клуб, јер он је вечан.
Korisnikov avatar
Salvador
Postovi: 1060
Pridružio se: Ned Maj 09, 2010 6:07 pm

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post od Salvador »

Marcello napisao:Koga, bre, vi zaj...vate!!! Nismo se sklonili? Izgubili smo snagu, šta?
Sklonili smo se kao najveće p...ke, i amin!
Klinac od 7 godina na zapadu je pitao ćaleta: "Tata, zašto su naši stali, što više ne trče?!"
Još im tapšete na kraju??? Kome, bre? Pokazivao sam im srednji prst, pitao da mi kažu: "Zašto!"
Muka mi je od ovakve Vojvodine!
Isti utisak!
Gomila ljudi se iscima, dođe, podere grla, potroši živce, i šta sve ne, a ove pičke na terenu se šećkaju i puštaju protivnika da radi šta hoće.
Melega i Paločevića bih poslao na neko vreme u Proleter, pa kada ponovo obnove snagu možda nazad u Vošu.
Za mene je ovaj poraz gori od mnogih prethodnih, velika sramota!
После четири године опет на северу - никад више. Какав аплауз на крају? Ко је то дао све од себе? Јел смо били ми сви на истој текми? Требали смо одломити столице, појурити говна, тада би трчали брже од Болта и дрогиране Мерион Џонсон 2000. у Сиднеју, а не ко п..ке какве су испали данас на терену.
Jel ozbiljno aplaudirano igračima!?!?! Sramota za Firmu!
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post od recni galeb »

Ko god tvrdi da ih nismo pustili neka pocne ponovo pracenje sporta od klikera. Sramota me jede ziva. Od kojih smo se mi govana sklonili.
draganas
Postovi: 185
Pridružio se: Čet Sep 15, 2016 2:44 pm

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda 2:3 (2:0)

Post od draganas »

Eto kažu pusti da prođe, neka prespava.

Pa prespavalo je, osećaj je još gori, gomila šljama se naguzila CZ ( opet ), svi su krivi najviše igrači jer pristaju zbog par stotina evra da popišaju na svoje karijere, ko će takve označene da ih kupi, misle da se u Evropi ne prati šta rade, jednio su spremni za Kazahstan, Jermenijiu i slične vele sile.

Šta misli Ivanović, prvo nam priča o bajkama kako voli Vojvodinu, kako je došao u klu o kojem je sanjao, pa zašta si došao majstore ? Da se naguziš zvezdi, da se skloniš e pa nisi morao, to si mogao i sa Napredkom da radiš.

Jad i beda, ovo više nije klub, ovo je zvezdina filijala. Spali smo na najniže grane još od osnivanja.

I da SVI su krivi. Nema uprava više, igrači manje - SVI. Iz prostor razloga što su svi radelili siću koju su im udelili iz ciganije.
Korisnikov avatar
Krle
Postovi: 1365
Pridružio se: Pon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda 2:3 (2:0)

Post od Krle »

Mislim da nije ni dinara dato, već da je u pitanju ucena. I to će se dešavati dotle dok u našoj upravi bude ljudi koji mogu da budu ucenjeni. Na stadionu bila iznenađujuće zdrava atmosfera, neminovni poraz je makar malo lakše pao. Žao mi je nas, ali i igrača i sportskih radnika u klubu.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
Korisnikov avatar
Salvador
Postovi: 1060
Pridružio se: Ned Maj 09, 2010 6:07 pm

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda 2:3 (2:0)

Post od Salvador »

Moj predlog je da se od uprave, trenera i igrača zatraži JAVNO IZVINJENJE navijačima i DETALJNO OBRAZLOŽENJE naglog pada u igri posle drugog gola i posebno tokom drugog poluvremena.
U suprotnom slučaju - OPŠTI BOJKOT do daljnjeg!
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda 2:3 (2:0)

Post od Danilo »

Kakav gorak ukus posle prespavane noci.
Trener Ivanovic najveci krivac
Korisnikov avatar
ДушанСП
Postovi: 712
Pridružio se: Uto Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda 2:3 (2:0)

Post od ДушанСП »

Кад смо код Фирме ево нешто са форума ,,Никад боље навијање. Кореографија на нивоу, пароле упућене циганима тачно су погодиле право у срж. Играчима свака част, момци су одиграли одлично, треба им дати још већу подршку у наредним текмама."

немам сад времена да пишем...
Korisnikov avatar
Протомајстор
Postovi: 418
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 8:29 pm
Lokacija: Исток, Лиман

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda 2:3 (2:0)

Post od Протомајстор »

Након сна, који је био кошмаран, устао сам једнако болестан као што сам и био јуче након 19ч.
Све време сам читао овдашње коментаре у нади да ће ми бити боље, али још ми је горе.

1. Да ли је намештено?
Мој је утисак да није и извињавам се свим форумашима који овде грубо вређају све нас који имамо такву перспективу пораза. Након нашег другог гола, чини ми се (био сам на западу) да је почео јак пљусак који као да нам је охладио ноге, а њима главе. Тад су преузели игру и почели да нас мељу све до 75. минута када су преокренули. На влажном терену смо постали још тежи и спорији од њих, што и иначе јесмо. Уз то, наш губитнички (=инфериорни, фаталистички, поданички) менталитет се полако будио јер никако није хтео да нам уђе трећи (одлучујући), а кулминирао је сасвим када је њима ушао први. Тад је све било готово, то је, верујем, већини навијача прошло кроз главу, зашто не би и играчима? Зар нисмо ми овде на форуму данима мрачили уочи утакмице? Па шта очекивати од играча, можда су и сами сумњали један у другог? Ивановић, такође са изменом Бабић-Ковачевић, додатно уништава нашу игру код 2:2.
Мој је утисак да су цигани имали среће, јер смо сами себи дали два гола, а њихов голман је у преломним тренуцима бранио немогуће. Ипак, могу се сложити и да је намештено, јер смо сви (статистика, српска јавност и сами ми Сланинари) намештали, а намештаћемо и даље, све ванфудбалске околности да се изгуби свака нада за титулом.

2. Зашто сам и коме аплаудирао?
Аплауз је био упућен момцима који су изнели ову сезону која је најбоља, не памтим од кад. Аплаудирао сам због свечаности дербија, због поноса (и јада) што сам Сланинар. Због играча (не свих) који су изгарали и газили лидера, и на крају остали разочарани, сигурно више него ми. Ако ништа, оне чија сасвест није мирна аплауз, израз наше оданости и простодушности, ће додатно узнемирити. Коначно, највише сам тапшао момцима у нашим дресовима и клицао Воши услед емотивног усхићења величанственим поразом, иако су многи око мене роптали како је пораз напротив био низак и бедан - намештен.

3. Да ли је вредело јуче ићи на утакмицу?
Већ је написано, север је био пунији од истока, а запад је потпуно био сланинарски. С те стране смо победили убедљиво. Отварање утакмице је такође било за памћење.
Оно што највише боли, како је већ речено, је некултурно скандирање људима друге расе. Ја бих лично лупио заушку неком од тих канцера да ми је био близу. Мислим да би Клуб навијача и Фудбалски клуб, требали да се огласе поводом тога, првенствено у едукативне сврхе. Бити Сланинар значи имати стила, поготово у поразу. Бити Сланинар поготово значи волети клуб из средине у којој се не пиша по националним (ни расним, побогу!) разликама.
(Извињавам се због ћирилице :mrgreen: )
Poslednja izmena od Протомајстор u Čet Mar 09, 2017 12:14 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda 2:3 (2:0)

Post od Voja »

Sto se mene tice,ako je do sada i bilo neke sumnje,od juce smo OBELEZENI za sva vremena :thankyou:
Slika
playmaker
Postovi: 514
Pridružio se: Ned Sep 18, 2011 1:31 am

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda 2:3 (2:0)

Post od playmaker »

Najveci utisak na mene su ostavili Babic, Palocevic i Meleg. :frown:

Sva trojica posle 30 min nisu potrcali sprint kako dolikuje. Bezbroj kontri u kojima smo bukvalno setali po terenu. :idea:
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda 2:3 (2:0)

Post od Voja »

Kad smo kod utisaka,pozitivan utisak na mene ostavio je nas trener. Kakav je to znalac,tacno je (pred)osetio da je Zvezda FIZICKI jaca i da cemo krenuti dobro,pa koliko izdrzimo :lala:
Slika
Korisnikov avatar
Passion
Postovi: 1161
Pridružio se: Čet Maj 07, 2009 7:08 pm
Lokacija: 21114

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda 2:3 (2:0)

Post od Passion »

Фудбал к'о фудбал...у Србији. Магично стајање после 2 гола. Можда чак, циганско кати магико? :greenbutt:

О утакмици не треба трошити речи, јер нешто велико је постигнуто синоћ. Они су гостовали!! Било их је нешто мало на западу, али чак и после 2:3 нису смели да устану на дозивање. Буваклно нису смели. Ови мало кур*евитији су прошли како су прошли...у гостима. :)

Утисак: хук после наших и њихових голова.

[video]https://www.youtube.com/watch?v=gOr2HWRVwGQ[/video]
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
ultra komsa
Postovi: 396
Pridružio se: Pet Maj 03, 2013 9:37 pm

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda 2:3 (2:0)

Post od ultra komsa »

Juce smo dobili po tamburi, ni prvi ni poslednji put. Mi smo ti koji mozemo da motivisemo igrace al da igramo umesto njih tesko. Nas najveci problem su nase price rekla kazala. Niti ima dokaza da je namesteno niti nema. Znaci ostaje nam da nagadjamo. Vi ste svi zaboravili da su se pojedini momci cimali mnogo dana pred utakmicu da bi dobili ovo od juce a to je po prvi put u istoriji slaninarski totalno zapad i posle duze vremena lepo popnjen sever. Sad kad bi izneo sta mislim o pojedinim ovde forumasima nastao bi haos. I ja nemam problem da nekome kazem neko u lice sta mislim, al ljudi bre dokle vise kakite??? Pa sta se desava sa vama? Jel citate ujutru kurir i alo? Pa nemojte da pisete onda ovakve gluposti.
Juce je PSG pukao pa jel su i oni namestili? Cekajte polako. Klub treba da se stabilizuje. Zaboravljate sta je bilo pre par meseci, sta je policija radila, sta rade i danas, kako zlostavljaju nase ljude. Cekajte i vi onda pljujete nase? Neko poziva i na bojkot? Alo pa pale su nam zastave a mi nikada brojniji. Pa nemojte ko maloj deci da vam nabrajam sta nas je sve snaslo u poslednje vreme a strpali smo ciguse. Pa njih nek je bilo 1500 sad svi lepo clanske da ste uzeli pa da ih teramo na jug, ko i onu njihovu komunisticku bracu. Bilo je propusta i to ce se popraviti...Radimo svi zajedno, mora tako. Nije bitno ko je sta radio, mi smo svi braca, nas spaja ista ljubav. Da ne bih sada puno duzio, MENI JE SRCE PUNO! :cheers:
ultra komsa
Postovi: 396
Pridružio se: Pet Maj 03, 2013 9:37 pm

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda 2:3 (2:0)

Post od ultra komsa »

Vojo specijalno na tebe potenciram. Necu da se svadajmo niti je to dobro za sve. Al prekini vise da teoretises ko deda neki. Pa Milan Tarot nije imao ko ti predskazanja :beg:
Zaključana tema