25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda 2:3 (2:0)

Zaključana tema
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda 2:3 (2:0)

Post od Milan »

Mi smo jedan mali ciganski isprdak!

Nemamo snage da se suprotstavimo? Nije problem, drzava je jaca, ali se onda sklonite ili ugasite klub za sva vremena. Na ovakav nacin se ostaje bez i ono malo navijaca koji cistog srca po ko zna koji put nasedaju na praznu pricu o borbi protiv nepravde. Progutao se ponos, proradio je inat, pojavilo se, zarezalo i rizikovalo, a sta se dobilo za uzvrat? Doslo se do najgore moguce tacke-najverniji su postali ravnodusni. E tu je kraj, ambis...



p.s. Drago mi je samo sto sam u svojoj 37. godini po prvi put doziveo da niti jedan covek nije smeo da odgovori na dozivanje istoka, a vodili su 3:2 u tom trenutku. Niti jedan! A bilo ih je na delu zapada do juga...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda 2:3 (2:0)

Post od borrissey »

Milan napisao: p.s. Drago mi je samo sto sam u svojoj 37. godini po prvi put doziveo da niti jedan covek nije smeo da odgovori na dozivanje istoka, a vodili su 3:2 u tom trenutku. Niti jedan! A bilo ih je na delu zapada do juga...
Ovo treba da nam bude svetionik. Ljudi, pogledajte ovaj snimak, na njihovoj bakljadi se ne čuju uopšte, već samo naša pesma. Razguzili smo ih u navijanju, to i oni sami znaju, pogotovo ovi njihovi petokolonaši sa Telepa, Naselja i Vjeternika. Džaba im svi svi šefovi policija, govnjivih. Ona šaka jada što ih je bilo je mogla stati u moju garsonjeru od 24m2, a ne na istočnu tribinu.

Da li je namešteno ili nije, ja ne znam, i nemam dokaza. Meni je delovalo da smo potpuno stali i nameće mi se pitanje zbog čega. Hajd ako smo stali posle 2:0, ali kako je moguće da mi ne jurimo rezultat nakon tri primljena gola? Kako je moguće da Paločević (koga sam ja prvi najviše hvalio) nije potrčao celo drugo poluvreme? Pažljivo sam gledao. Meleg takođe. Ok, ako smo im prepustili sredinu terena nakon ranog vođstva, to je i rezonski. Ali, šta smo čuvali kod 2:3? I zbog čega trener nije izveo Paločevića, koji je bio bukvalno naš igrač manje celu utakmicu? Voleo bih da čujem njegovu izjavu, na primer. Ne krivim ni promašaje, ni Puškin autogol, svima se to dešava. Ali ne mogu da razumem takav nonšalantan odnos prema uitakmici, pogotovo kada gubiš u derbiju sa šansom da priđeš na 3 ili 4 boda zaostatka. Kako je to moguće?

Sa druge strane, ljudi, ako je namešteno, molio bih one koji su upućeni da nam otvore karte i kažu kako se to namešta. Evo ja sam naivni retard, objasnite meni. Jel trener izvede pogrešen izmene? Da li kaže da stanu i ne igraju? Da li se namesti na početku utakmice ili na poluvremenu? Ako se znalo od početka, što bi se koji .urac igrači radovali tako posle golova? Ceo tim je otišao do severa nakon Puškinog gola. Jel mislite da su svi oni baš tako dobri glumci? Da li se možda namešta preko par igrača kojima se sugeriše da ne potegnu? Ako je tako, onda je Paločević sigurno jedan kandidat, jer gari nije oznojio dres za 90 min. Hoću njegovu izajvu!!! Hoću da kažem ako znate, otvorite karte, molim vas. Nek nas izbace iz fudbala, najviše bih to voleo, pa da krenemo od početka. Ne zanimaju me ni titule, ni pobede, samo da budemo zdrav, normalan i ponosan klub, kao što smo decenijama bili, da sutra mojoj deci mogu da kažem, vi ste Slaninari, jer ste pošteni i čestiti, trošite koliko imate i igrate kako najbolje možete, a ne kao ova beogradska gamad, kojih se i majke stide.

Ja zbog uprave nisam ni poceo da navijam za Vošu, neću ni zbog jedne uprave ni prestati. Uostalom, tu su i drugi sportovi, odbojka, rukomet, košarka, hokej, tu se barem ne namešta...
Korisnikov avatar
Salvador
Postovi: 1060
Pridružio se: Ned Maj 09, 2010 6:07 pm

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda 2:3 (2:0)

Post od Salvador »

ultra komsa napisao:Juce smo dobili po tamburi, ni prvi ni poslednji put. Mi smo ti koji mozemo da motivisemo igrace al da igramo umesto njih tesko. Nas najveci problem su nase price rekla kazala. Niti ima dokaza da je namesteno niti nema. Znaci ostaje nam da nagadjamo. Vi ste svi zaboravili da su se pojedini momci cimali mnogo dana pred utakmicu da bi dobili ovo od juce a to je po prvi put u istoriji slaninarski totalno zapad i posle duze vremena lepo popnjen sever. Sad kad bi izneo sta mislim o pojedinim ovde forumasima nastao bi haos. I ja nemam problem da nekome kazem neko u lice sta mislim, al ljudi bre dokle vise kakite??? Pa sta se desava sa vama? Jel citate ujutru kurir i alo? Pa nemojte da pisete onda ovakve gluposti.
Juce je PSG pukao pa jel su i oni namestili? Cekajte polako. Klub treba da se stabilizuje. Zaboravljate sta je bilo pre par meseci, sta je policija radila, sta rade i danas, kako zlostavljaju nase ljude. Cekajte i vi onda pljujete nase? Neko poziva i na bojkot? Alo pa pale su nam zastave a mi nikada brojniji. Pa nemojte ko maloj deci da vam nabrajam sta nas je sve snaslo u poslednje vreme a strpali smo ciguse. Pa njih nek je bilo 1500 sad svi lepo clanske da ste uzeli pa da ih teramo na jug, ko i onu njihovu komunisticku bracu. Bilo je propusta i to ce se popraviti...Radimo svi zajedno, mora tako. Nije bitno ko je sta radio, mi smo svi braca, nas spaja ista ljubav. Da ne bih sada puno duzio, MENI JE SRCE PUNO! :cheers:
E upravo zato što se sve to dešavalo i što smo se skupili uprkos svemu i toliko ljudi iscimalo (ogroman respect svima na tome) je bilo neophodno da juče igrači ostave srce i dušu na terenu, pa makar i opet izgubili.
A šta se na kraju desilo - dobar deo tima se većinu tekme šećkao po terenu i time posrao na celu priču.

P.S. Baš ovo što Borrissey piše - (ne)igra Melega i Paločevića je bila previše upadljiva i zahteva objašnjenje.
CRD FCV
Postovi: 1457
Pridružio se: Pon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda 2:3 (2:0)

Post od CRD FCV »

ultra komsa napisao:Juce je PSG pukao pa jel su i oni namestili?
Испали јер се досудио непостојећи пенал за барсу
playmaker
Postovi: 514
Pridružio se: Ned Sep 18, 2011 1:31 am

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda 2:3 (2:0)

Post od playmaker »

Salvador napisao:P.S. Baš ovo što Borrissey piše - (ne)igra Melega i Paločevića je bila previše upadljiva i zahteva objašnjenje.
Mislim da je ovo sustina i da nam je to svima jasno.

Najbolje bi bilo da se sada ujedinimo i batalimo sve price i da zahtevamo odgovor na ovo pitanje.

Napominjem, ne radi se o tome da su igrali slabo nego momci vise od poluvremena nisu trcali uopste :!:
carlons
Postovi: 182
Pridružio se: Uto Sep 22, 2009 9:32 pm
Lokacija: Detelinara

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda 2:3 (2:0)

Post od carlons »

playmaker napisao:Najveci utisak na mene su ostavili Babic, Palocevic i Meleg. :frown:

Sva trojica posle 30 min nisu potrcali sprint kako dolikuje. Bezbroj kontri u kojima smo bukvalno setali po terenu. :idea:
Paločević nije sastavio ni jedan kršten pas. To je bilo vodljivo još dok smo vodili. Delovao mi je kao da se zajebava na terenu.
Kaže drugar da su Meleg i Planić juče posle utakmice spinovali u MaxBet-u. Nije im išlo ni tamo. Kaže da su redovni. :frown:
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda 2:3 (2:0)

Post od Red Marquis »

Ne mora da se traže dokazi, dokazi nikad ne postoje. Ali uvek mogu da se postave pitanja, na koja zdrav razum nema opravdanja.
Kada su bodovi ozbiljno trebali ciganima, a mi ih uzeli?
Koliko je već godina(decenija) prošlo od takvog meča?
Kada smo poslednji put igrali na nož sa ciganima?
Koji Dunav može da opere ovaj klub?

Apropo atmosfere na stadionu...drago mi je da je bilo tako, voleo bih da uvek bude tako, ali mislite da će vam svi ti ljudi doći opet nakon što im se ponovo popišalo po faci? Nama slaninarima treba malo, ali ni to malo ne dobijamo. Koliko navijača Vojvodine sada više i ne sumnja, već je uverena da smo ekspozitura?
Ne pozivam nikog na bojkot, prvi ću biti već na sledećem meču tu, ali me stadion na mečevima sa klubom koji mrzim najviše na svetu, neće videti.

p.s. I još nešto, već sam ranijih godina to pominjao. Da se postavimo kao da nismo pustili ovo. Nama trebaju obavezno stranci za ovakve mečeve. Ne samo u smislu igrača koji prave prevagu na terenu, već prevashodno u smislu igrača koji ne znaju i nisu učeni da su oba blizanca neko mudo. Igrači koji neće stati i usrati se, jer bože moj, (lažni) velikan krenuo da ih stiska...
Io odio Belgrado
Brane
Postovi: 517
Pridružio se: Sre Jan 26, 2005 5:18 am
Lokacija: Otava, Kanada

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda 2:3 (2:0)

Post od Brane »

borrissey napisao:Sa druge strane, ljudi, ako je namešteno, molio bih one koji su upućeni da nam otvore karte i kažu kako se to namešta. Evo ja sam naivni retard, objasnite meni. Jel trener izvede pogrešen izmene? Da li kaže da stanu i ne igraju? Da li se namesti na početku utakmice ili na poluvremenu? Ako se znalo od početka, što bi se koji .urac igrači radovali tako posle golova? Ceo tim je otišao do severa nakon Puškinog gola. Jel mislite da su svi oni baš tako dobri glumci? Da li se možda namešta preko par igrača kojima se sugeriše da ne potegnu? Ako je tako, onda je Paločević sigurno jedan kandidat, jer gari nije oznojio dres za 90 min. Hoću njegovu izajvu!!! Hoću da kažem ako znate, otvorite karte, molim vas. Nek nas izbace iz fudbala, najviše bih to voleo, pa da krenemo od početka. Ne zanimaju me ni titule, ni pobede, samo da budemo zdrav, normalan i ponosan klub, kao što smo decenijama bili, da sutra mojoj deci mogu da kažem, vi ste Slaninari, jer ste pošteni i čestiti, trošite koliko imate i igrate kako najbolje možete, a ne kao ova beogradska gamad, kojih se i majke stide.
Evo ja cu da probam :-)
direktiva je dosla sa vrha, iz uprave. Za razliku od metoda kad se igrac (ili vise njih) ili sudija direktno podmiti (vidi pod Bato pozajmio za bolesnu tetku).
Znaci cela ekipa zna sta se desava. I nisu diletanti pa da golman ispusta loptu u gol ili da nekog providno pustas u 1 na 1 driblingu. Dovoljno je ispadati po krilima (to ti lazar markovic stalno radi bez da namesta :-) I dozvolis im bruka centrasuteva. a odbrana igra najbolje sto moze. pa ako to ne bude dovoljno onda izgubis neku loptu na sredini terena pa tih 1-2 sekunde tranzicije slucajno izgubis igraca za korak dva. mislim da je juce opcija bila I nereseno, sve jedno. Ja mislim da je dogovor bio prvo poluvreme posteno, drugo se oni vracaju (ako jelda mi dobijemo prvo na posteno)
Борчевац
Postovi: 132
Pridružio se: Sre Avg 31, 2016 11:12 pm

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda 2:3 (2:0)

Post od Борчевац »

За кога су упућене ове пароле?.
https://s24.postimg.org/6rp9kkjo5/7311.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
https://s24.postimg.org/6p0sjzqmt/5317.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Ken mahniti
Postovi: 310
Pridružio se: Čet Jun 09, 2011 9:15 pm
Lokacija: Salajka

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda 2:3 (2:0)

Post od Ken mahniti »

Mislim da je bivši član uprave...Onaj ćelavi 8)
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda 2:3 (2:0)

Post od gospodinFKV »

Mislim, jasno je meni da smo svi ovde navikli da gledamo namestene tekme u kojima neke kikseve ni tim strucnjaka ne bi mogao da objasni, ili poteze sudija koji se ne dogadjaju ni u podrucnim ligama, ali ljudi moji....ono nije video samo onaj ko nije hteo...

Samo iscitajte Branetov post iznad. Tako se profesionalno namesta. Sad smo izgleda i to naucili da radimo kako treba. Ne znam, mnogo je ovde mulja da bismo se pravili nevesti i verovali u ove kopernikanske obrte zvezde zajedno sa onom njihovom patologijom od navijaca. :lala:

Sto se prozivanja igraca tice, nisam pametan. Jesu pi*ke, ali zivimo u vremenu u kojem jedan ljudski otpadak sa interpolove poternice moze da vodi glavnu rec u celoj ligi. Ne uradis sta ti se kaze - sledecu tekmu neki drugi mesarski stoper uradi. Misle momci mnogo dalje od igranja u Vojvodini. Ne treba se zanositi...
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda 2:3 (2:0)

Post od Turija »

Za nemeštenu utakmicu nikad neće biti dokaza, dok neko ne prizna ili mu nameste zasedu.
I Šajber je u bivšoj Jugi poništio celo kolo, na principu osnovane sumnje.I gle čuda, rezultati u ponovljenim utakmicama ni blizu prethodnim, a nije prošlo par dana, da bi se nešto drastično promenilo u odnosu snaga.
Na osnovu sinoć viđenog postoji samo osnovana sumnja, koja se bazira na mnogo činjenica, nedokazivih eksplicitno, naravno.
Prva.
Skoro identičan tok meča, kao na prethodnoj našoj tekmi sa zvezdom u Beogradu, samo je ovde bilo još drastičnije.U oba meča ih razbijamo u prvom delu, a u drugom nas nema nigde. Igramo kao početnici amateri.
Da zanemarimo autogol Puškarića i promašaj Melega, pod argumentom dešava se to i boljim igračima od njih (nadajmo se i njima slučajno, iako je i tamo bilo raznih procesuiranih i neprocesuiranih afera), ali pogledajmo prvi naš primljeni gol.Način na koji smo ga dobili.
Izvodi se korner, 2 zvezdina igrača kao nagoveštavaju da će biti kratko dodavanje i naš igrač prati Plavšića i drugi markira izvođača.Onda se Plavšić udaljava, kao ići će na varijantu direktnog centaršuta i naš igrač se ,,naivno" povlači pred naš gol ( nemam snage da gledam to ponovo da bi ,,utvrdio gradivo,,) i odustaje od pratnje Plavšića.Plavšić neblokiran prima loptu iz kornera, naš tek onda kreće ka njemu, ovaj centrira pred gol, lopta leti bar 20 metara u visokom luku i preleće (čini mi se Maslaća) i pada na zemlju 2 metra iza njega na Le Taleka.Mladi golman Rockov ne može da veruje da Maslać može ostati ispod ove lopte i ne istrčava na nju.Ja isto ne mogu da verujem da čovek nije mogao da napravi korak unazad i izbaci glavom tu loptu bilo kuda.
Dalje.
Da ostanemo samo na primljenim golovima, a da ne govorimo o trčanju naših posle 2:0 i dodavanjima, a naročito pratnji po boku i sredini terena.Celu utakmicu da 2 igrača manje (Babić i Paločević), a kasnije i sa više njih.
Drugi gol neshvatljivo otvaranje prostora po levoj strani, centaršut između 2 naša štopera Baoći zakucava glavom u rašlje mladog Rockova.I tu je kraj svim nadama, čekao se samo treći.I evo ga - zakucavanje Puškarića u druge rašlje, posle centaršuta sa iste strane.
Ovakva pobeda je trebala zvezdi više sada, nego možda ona bg.Ona nas je samo omalovažila, a ova dotukla, a njih podigla (lažno) u fudbalska nebesa velesile i (takođe) da se zaboravi užasni nazovi derbi u Bg, već samom uvertirom u ovaj meč i onim skretanjem medijske pažnje sa meča u Beogradu na priču o tribinama u Novom Sadu i brojnim zvezdinim navijačima, kojima treba 2 tribine u NS.A videli smo validnost te procene.
Meni ništa ne znači što smo mi bili glasniji na tribinama.Ne navijam ja za tribinu i navijače na njoj, već za Vojvodinu i njenu igru.Čak ne ni obaveznu pobedu, ali obaveznu borbu, želju, poštovanje dresa i Kluba za koji igraju ti igrači.Ovo sinoć je možda i najveća bruka do sada.Skupili ogromnu većinu navijača Vojvodine na stadionu, u odnosu na zvezdine i onda da ne kažem šta, bilo bi vrlo ružno da upotrebim pravu reč.
Kakva glupost je izjaviti nedostatak snage.Pa ova ekipa je igrala presing 90 minuta kod Lalatovića, a juče ni 30.Ako sad nema snage, onda je kriv trener.
PS
Za one koji porede meč sa Barsa-PSG, reći samo da je tamo Barsa dobila 2 nepostojeća penala (možda čak i faul iz kojeg Neimar dao gol) i imala sudija iza sebe, koji nije dosudio penale za PSG, a ovde je suđenje bilo iznenađujuće korektno, pa čak i vrlo dobro.Mada sudija zvezdi nije ni trebao.Dovoljni smo bili mi u drugom poluvremenu.
Zašto Paločević i Babić nisu zamenjeni već na poluvremenu?
Zašto Trujić umesto mnogo opasnijeg i tehnički potkovanijeg Kneževića?
Zašto Kordić na klupi, a ne Perić?
Zašto je ušao Kovačević i kakva je njegova uloga trebala biti?
Eto to su pitanja za one koji su ih tražili.Zašto ti što osuđuju mišljenje i traže dokaze nisu naveli dokaze da je ono što je Voja napisao (i drugi koji su ,,mračili), netačno i pobili to podacima, a ne svojim mišljenjima?
Eto, iznesite vi svoje argumente u prilog svog mišljenja, pa da stavimo ,,na vagu,,.Mišljenjem pobijati mišljenje je mlaćenje prazne slame - mada i ni argumenti neće mnogo pomoći, ako se ne žele na stolu.
Izvinjavam se za dužinu posta (ne zbog pisma, ovde nisu polupismeni ljudi da ne znaju čitati oba pisma), ali pošto nemam nameru duže vreme gledati Vošu, neću onda ni pisati o njoj, pa sam odužio kako bih rekao bar deo onog zbog čega to.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Krle
Postovi: 1365
Pridružio se: Pon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda 2:3 (2:0)

Post od Krle »

Ne znam da li je izvodljivo, ali bi bilo dobro da više ne ulazimo u svlačionicu na poluvremenu kad igramo protiv državnih mašina za pranje para. Makar bi bilo manje opcija za traženje razloga zašto se naš klub pokenja na verne i bolesne glave svaki put kad je bitno i kad se sve dvostruko vaga.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda 2:3 (2:0)

Post od Milan »

Turija, dubok naklon za post. Svaka rec je na mestu.

Samo u ovom topiku je 3-4 izuzetno verna clana najavilo svoje povlacenje sa stadiona na (ne)odredjeno vreme i to je upravo ono o cemu sam pisao. Ako se jedan Gospodin Turija (ozbiljan covek od 50 i kusur godina, zaludjen Vošom i bolesno zaljubljen u nju) dovede nakon ove sarade u stanje apatije, mi smo dotakli dno i nemamo vise o cemu da pricamo. Tuga...


Good night and good luck...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda 2:3 (2:0)

Post od Stexman »

I zakljucajte ovu temu, da sto pre zaboravimo ovu bruku...
Dobro, bar da probamo da je zaboravimo...
Zaključana tema