24. kolo: Borac (Čačak) - VOJVODINA 0:1

Korisnikov avatar
madda fakka
Postovi: 1114
Pridružio se: Sre Jun 04, 2008 7:15 pm
Lokacija: Adice

Re: 24. kolo: Borac (Čačak) - VOJVODINA, petak 17h

Post od madda fakka »

Voja napisao:Uh... Rockov ozbiljno preti da postane nas najbolji golman u poslednjih 25 godina. Nisu samo odbrane znak kvaliteta,tu su i samouverenost,brzina,atraktivnost,mirnoca,sigurnost koju uliva.... Samo napred decko!!! :thankyou:
Ovo je vec treca utakmica na kojoj se pokazao odlicno u svakom segmentu :!: dodao bih da je vec sada apsolutni vladar uokvirenih 5m ispred svoga gola :!:

Utakmica potvrdila ono sto sam napisao, njihov teren kaljuga i ako damo gol tesko ce nas stici, Takodje mislim da zbog utakmice u sredu nisu igrali drugo poluvreme sa 100% svojih mogucnosti. Ako cemo da poredimo prethodne 2 utakmice, ova ne ulazi u "sablon" jer nismo dali gol u drugom poluvremenu :) 3 bitna boda upisana, sve drugo je manje vazno.
I Bog je Slaninar...
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 24. kolo: Borac (Čačak) - VOJVODINA 0:1

Post od churguzijanac »

o da slazem se sa Turijom za Knezevica...Ima tu dosta potencijala, samo jos da nadje nacin da ga iskoristi :lala:
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 24. kolo: Borac (Čačak) - VOJVODINA 0:1

Post od Stexman »

borrissey napisao:Zaista mudra strategija FSS-a da se klubovima postavlja uslov imanje reflektora da bi mogli da budu domaćini u super ligi.
Da, trebali su pored toga da dodaju i da tereni treba da su propisno uzorani! Ovo danas je daleko i od oranice!

Lepi bodovi danas, da napravimo tesno u sredu i proslavimo rodjendan "matore" kako treba!
Rockov, sto rece Voja, uliva takvu sigurnost i saigracima i nama gledaocima, da je vec sad najbolji golman kojeg smo imali jos od....ajd rano je da spominjem imena sad...

Vidimo se u sredu!
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: 24. kolo: Borac (Čačak) - VOJVODINA 0:1

Post od ssnigd »

Nas mi teren deluje nikada bolje u zadnjih nekoliko sezona, svaka cast radnicima na odrzavanju. Ono u Cacku je strasno, pa ko po onome mzoe da igra. Dobro je da nema povreda, tj nadam se da ih nece biti do srede.
Rezultat je realan, da je teren bio bolji primili bismo jedan, ali bismo lagano dali dva. Ova ekipa deluje uigrano i skockano, jos da se te decije bolesti halavljenja ispred gola malo smanje i bice to dobro. Ono sto me vise brine je sta ce biti kada odu okosnice ekipe sa sredine terena, Palocevic, Meleg i Malbasic. Mi toliki broj zamena nemamo.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 24. kolo: Borac (Čačak) - VOJVODINA 0:1

Post od Turija »

Voja napisao:Voleo bih da neko od forumasa ko ima znanja i volje skuplja sve ove odbrane Rockova i napravi posle jedan klip za uzivanje
Prema nekim starim snimcima, mene Rockov svojim stilom podseca na Iliju Pantelica.
U odnosu na legendarnog Pantu, Rockov mi brani racionalnije.
Malo je utakmica, ali za sada mi tako izgleda
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: 24. kolo: Borac (Čačak) - VOJVODINA 0:1

Post od Radoye »

Svidja mi se kako brani decko, nije zakovan za liniju, fino se postavlja, ima dobar refleks, a ono sto je najvaznije vidi se da ima i muda, da se ne boji da uleti u frku da pokupi loptu. Samo da se ne uspali sada previse nakon ovih dobrih igara, i da ga kafana ne uzme pod svoje, kako vec to biva sa mladim momcima. Ako uspe da izbegne zamke burnog zivota mislim da smo dugorocno resili pitanje i reprezentativnog golmana #1. :deal:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Zaključana tema