24. kolo: Borac (Čačak) - VOJVODINA 0:1

Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 24. kolo: Borac (Čačak) - VOJVODINA, petak 17h

Post od Neizlecivi »

Rockov, Meleg i Malbasic odlicni. Ostali kako im teren dozvoli.... Planic i Maslac dosta prodatih lopti. U tom segmentu u odbrani nam najbolji Puskaric :D
Zeznuto je sto nemamo nijednog zadnjeg veznog na klupi, a Vukasovic ima zuti.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 24. kolo: Borac (Čačak) - VOJVODINA, petak 17h

Post od Voja »

Uh... Rockov ozbiljno preti da postane nas najbolji golman u poslednjih 25 godina. Nisu samo odbrane znak kvaliteta,tu su i samouverenost,brzina,atraktivnost,mirnoca,sigurnost koju uliva.... Samo napred decko!!! :thankyou:
Kako igramo,ne gine nam gol u drugom poluvremenu,pa bi zato bilo dobro da malo vise stisnemo odmah od starta,da damo i drugi i mirna Backa. Malbasic pokazao za sve ovo vreme u Vosi mnooogo vise nego sto sam ocekivao :thankyou: Svidja mi se napokon igra Melega,tj.nacin na koji sklanja lopte,cuva noge,proigrava.... napokon onakav Meleg kakvog bih zeleo gledati. Antic i Lakicevic isto tako sve bolji. Za sada mi jedino bode oci sto Planic vec par puta biva prevaren na istu fintu,protiv Rada smo tako i gol primili. Za sada,rezultatski iznad svakog ocekivanja,ova 3 boda su nam mozda i najznacajnija u dosadasnjem delu prvenstva.... voleo bih da ih ponesemo za NS. I onda subota... a nama puca qrac za Srpski fudbal :greenbutt:
Slika
Korisnikov avatar
ДушанСП
Postovi: 712
Pridružio se: Uto Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: 24. kolo: Borac (Čačak) - VOJVODINA, petak 17h

Post od ДушанСП »

Само да нас не кошта ова Палочевићева зајебанција,могли смо да решимо утакмицу.
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 24. kolo: Borac (Čačak) - VOJVODINA, petak 17h

Post od Neizlecivi »

Koji fudbal u drugom delu sunce ti poljubim :mrgreen:
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 24. kolo: Borac (Čačak) - VOJVODINA, petak 17h

Post od churguzijanac »

Jako lose za moje zivce je ovo sto gledam u drugom poluvremenu.Prosto pozelim da ne stvaramo sanse, jer posle svako propustene, frka je pred nasim golom.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 24. kolo: Borac (Čačak) - VOJVODINA, petak 17h

Post od Voja »

drugo poluvreme velika sramota za sve koji predstavljaju Vojvodinu
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 24. kolo: Borac (Čačak) - VOJVODINA, petak 17h

Post od Neizlecivi »

Ko je drugo poluvreme gledao, ni pakao mu nece tesko pasti :mrgreen:
Ja ne znam ko dozvoli da se igra na terenima kao u Cacku, Subotici i slicno.
Tri boda su tri boda, nadamo se za nastavak serije!
rumljanin
Postovi: 41
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 3:15 pm

Re: 24. kolo: Borac (Čačak) - VOJVODINA, petak 17h

Post od rumljanin »

:cheers:
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: 24. kolo: Borac (Čačak) - VOJVODINA, petak 17h

Post od Radoye »

Drugo poluvreme smo igrali kao prosecna SLS seljacka ekipa. Teren kriminalno los. Konacno imamo golmana. 3 boda su 3 boda.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: 24. kolo: Borac (Čačak) - VOJVODINA, petak 17h

Post od Red Marquis »

Odbrana mi uopšte ne uliva poverenje.
Io odio Belgrado
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: 24. kolo: Borac (Čačak) - VOJVODINA 0:1

Post od ssnigd »

Teren je jedan od najlosijih ikada koji sam video, gori nego onaj koji je Subotica imala. Samo iz tog razloga cestitke ekipi i trenerima na 3 boda, to je jedino bilo bitno danas.
Mnogo sta danas nije funkcionisalo kako treba, odbrana vec dosta dugo ima podosta rupa i kikseva i cistih poklonjenih lopti, no tu je takodje i uticaj manjka defanzivnih veznih. Vukasovic je u drugom poluvremenu ocistio sve sto je mogao, ali nece to biti dovoljno protiv cigana.
Na kraju, Gace rece da mu je bilo bitno da smo igrali na rezultat danas, pa mozda to i otkriva taktiku protiv cigana. :wink:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 24. kolo: Borac (Čačak) - VOJVODINA 0:1

Post od Turija »

ssnigd napisao:Teren je jedan od najlosijih ikada koji sam video, gori nego onaj koji je Subotica imala. Samo iz tog razloga cestitke ekipi i trenerima na 3 boda, to je jedino bilo bitno danas.
Mnogo sta danas nije funkcionisalo kako treba, odbrana vec dosta dugo ima podosta rupa i kikseva i cistih poklonjenih lopti, no tu je takodje i uticaj manjka defanzivnih veznih. Vukasovic je u drugom poluvremenu ocistio sve sto je mogao, ali nece to biti dovoljno protiv cigana.
Na kraju, Gace rece da mu je bilo bitno da smo igrali na rezultat danas, pa mozda to i otkriva taktiku protiv cigana. :wink:
Otprilike bi to bio pravi rezime ove utakmice.
Pokusavam da pohvatam konce zasto je utakmica bila takva, sa puno gresaka u dodavanju.Takodje, razmisljam i zasto smo stali u drugom poluvremenu, pa onda nalazim jedan ozbiljan razlog: utakmica u sredu.Ipak je danas najvaznija bila pobeda, a ne igra (na onakvom terenu, objektivno, ne moze ni biti igre).
Junak utakmice je ponovo Rockov (svaka cast Ser Todicu :!: ).
Uz njega Malbasic u sjajnoj formi.Antic i Lakicevic u velikom usponu.
Koliko god izgledalo da imamo problem u zadnjoj liniji, ja mislim da imamo odlicne stopere.
Vukasovic u nedelju odlican u prvom delu, nestao u drugom,ali danas je bio na visini zadatka tokom cele utakmice (Tijago se nije video).
Meleg vrlo dobar, ali ja ocekujem od njega jos vise.
Bledi su mi bili jedino Trujic i Babic.Malo je to za spic Vojvodine.
Ne znam kako ostali forumasi razmisljaju, ali ja mislim da imamo sjajnog napadaca, samo je pitanje trenutka (i ukazane sanse) kada ce eksplodirati i drugi Filip - Filip Knezevic.
Meni se jako dopada kako on deluje na terenu, samo da se malo uigra sa ekipom i da ga ispostuju saigraci.Mislim da je daleko opasniji napadac od Truje.Tehnicki neuporedivo bolji, a brzinski, otprilike, isto.
Danas se nije lose pokazao i Spremo.
Cekamo sredu i novu pobedu.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: 24. kolo: Borac (Čačak) - VOJVODINA 0:1

Post od borrissey »

Zaista mudra strategija FSS-a da se klubovima postavlja uslov imanje reflektora da bi mogli da budu domaćini u super ligi. Kao da očajni tereni izgledaju manje očajni pod svetlošću reflektora. Budimo realni, niko ne bi odigrao preterano dopadljiv meč po onoj kaljuzi. Jedino vredno pomena su tri boda. Sve ostalo, zaborav.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 24. kolo: Borac (Čačak) - VOJVODINA 0:1

Post od Turija »

borrissey napisao:Zaista mudra strategija FSS-a da se klubovima postavlja uslov imanje reflektora da bi mogli da budu domaćini u super ligi. Kao da očajni tereni izgledaju manje očajni pod svetlošću reflektora. Budimo realni, niko ne bi odigrao preterano dopadljiv meč po onoj kaljuzi. Jedino vredno pomena su tri boda. Sve ostalo, zaborav.
Ni mi nikako da sredimo teren, posle xy rekonstrukcija, ali je nas Vembli za ove SL livade.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 24. kolo: Borac (Čačak) - VOJVODINA 0:1

Post od Voja »

Voleo bih da neko od forumasa ko ima znanja i volje skuplja sve ove odbrane Rockova i napravi posle jedan klip za uzivanje
Slika
Zaključana tema