23. kolo: VOJVODINA - Rad 3:2 (2:0)

Korisnikov avatar
Ultra slanina
Postovi: 394
Pridružio se: Uto Mar 01, 2011 1:34 am

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Rad, nedelja 26.02.2017. u 17h

Post od Ultra slanina »

Ja se slazem sa Turijom osim strepnje, ja sam malo strepeo kad su smanjili, ali su me igraci demantovali 2' kasnije. Bezveze primljen drugi gol, pa je mozda nasa stara navika da se svakog bojimo kad imamo samo +1 :mrgreen:

Sudija - kretencina :roll:

p.s. Upravo, batali voditelja na atletskoj stazi.
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Rad, nedelja 26.02.2017. u 17h

Post od ernesto »

Za koga je upucena ona parola Firme?
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Rad 3:2 (2:0)

Post od Marcello »

Za Zbiljića.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Rad, nedelja 26.02.2017. u 17h

Post od Rabba »

Milan napisao:
Voja napisao:Malbasic utakmica karijere rekao bih (na osnovu ovog izvestaja). Iskreno nikada od njega ne bih ocekivao ovakvu partiju

Malbasic je i drugu polovinu prvog dela sezone odigrao odlicno i bio najagresivniji/najopasniji igrac naseg tima.


p.s. Kako ce se na kraju podeliti bodovi ekipama sa neparnim brojem istih?
Zaokružuje se na veći broj poena, kao što je neko rekao. Ipak, ne mogu a da ne dodam jednu bitnu činjenicu. Naime, u Belgiji se zaokružuje na manji broj poena, pa ukoliko dva kluba budu isti po poenima na kraju sezone, onome kome je ukinuto pola poena zbog zaokruživanja se vraća. Kod nas to, naravno, ne igra ulogu. Naša pravila kažu, ako dva tima budu ista po broju bodova na kraju sezone, rangira se na osnovu konačnog rasporeda na kraju regularnog dela sezone :) Znači sve se radi da se zaštite medvedi. Hipotetička situacija: zvijezda osvoji neparan broj poena, mladost iz lučana paran. Zvijezdi se doda pola boda, mladost ostaje na polovini svojih osvojenih poena. Mladost iz lučana stigne zvijezdu i nakon poslednjeg kola imaju isti broj bodova. Umesto da se zvijezdi oduzme pola poena i mladost je zaobiđe, zvijezda zbog toga što je bila ispred mladosti na kraju regularnog dela, ostaje ispred i na kraju :) Sistem? Šta je to...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Rad 3:2 (2:0)

Post od Voja »

Realno ovakav sistem ipak ide najvise nama na ruku,jer nas pomalo vestacki odrzava u trci
Slika
Korisnikov avatar
Alex
Postovi: 43
Pridružio se: Pon Maj 05, 2014 11:59 am

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Rad 3:2 (2:0)

Post od Alex »

Meleg po izlasku brzim koracima otisao u svlacionicu. Prvo poluvreme ok posle malo nesigurnosti ali ajde proslo i ovo, ulaskom Trujica nista nismo dobili on mi nekako izgleda kao lik koji kupi G klasu Merc ali onu staru pa misli da moze kroz zid da prodje samo trci i trci i trci i onda nistaaa....
Meni nekako prija Rockov na golu deluje mi da kazem hrabro da ce bez problema ako treba u noge u noge po loptu, pa mozda i pogresi ali treba ga istrpeti!!
Korisnikov avatar
Ultra slanina
Postovi: 394
Pridružio se: Uto Mar 01, 2011 1:34 am

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Rad 3:2 (2:0)

Post od Ultra slanina »

Jel ima neki izvestaj, video zapis? Da li je ono na kraju 1. poluvremena bio gol ili ne? Meni se cinilo da cist gol Radu nije priznat.
v1o9s1a4
Postovi: 67
Pridružio se: Pon Nov 17, 2014 2:45 am

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Rad, nedelja 26.02.2017. u 17h

Post od v1o9s1a4 »

Turija napisao: Nažalost, nesporazumi se dešavaju i ne krivim ni Planića, ni Rockova za taj neprijatni gol rada.Planić je danas, kao centarhalf, mogao dati 2 gola.Jedna je ostala na prečki, a druga ga je malo iznenadila, kao i sve naše napadače, koji nisu ispratili sjajan šut Antića.
Precku je pogodio Maslac. Nije mi jasno cemu toliko cudjenje za promenu formacije. Lepo je objasnio trener da je menjao formaciju jer je duvala promaja u odbrani prvo poluvreme, pa je tom promenom pokusao da zakrpi rupe. Odbrana se raspada ne zbog Planica i Rockova, nego zbog Vukasovica. Napred ga nigde nije bilo sto i nije neka tragedija, ali zato i nazad nista nije pokrivao, kao da smo imali igraca manje. Upravo se na njega trener zalio kada je rekao da fale Maksimovic i Jovancic samo nije hteo direktno da ga prozove.
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Rad 3:2 (2:0)

Post od naseljekolumbija »

Voja napisao:Realno ovakav sistem ipak ide najvise nama na ruku,jer nas pomalo vestacki odrzava u trci
Ne bi nista trebalo da nas odrzava u trci da nas ne saplicu na svakom drugom gostovanju cele sezone.
Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Rad 3:2 (2:0)

Post od Grof Žekula »

Zvanični sajt napisao:U narednom kolu, fudbaleri Vojvodine gostovaće ekipi Borca u Čačku, a taj meč će se najverovatnije igrati već u petak.
Према сајту Арене: Петак, 17 часова.
lazarr
Postovi: 812
Pridružio se: Sre Okt 20, 2010 10:01 am

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Rad 3:2 (2:0)

Post od lazarr »

Alex napisao:Meleg po izlasku brzim koracima otisao u svlacionicu.
Lepo si to primetio. Inače, cela ova priča ima svoj nastavak u svlačionici.....
Ne bih da mračim posle dve pobede i iskreno se nadam da će sve sve smiriti i da ćemo nastaviti da pobeđujemo......
Korisnikov avatar
severozapad
Postovi: 611
Pridružio se: Sre Nov 10, 2010 3:23 pm
Lokacija: Liman 4

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Rad 3:2 (2:0)

Post od severozapad »

Meleg je uz Palocevica i Malbasica svakako neko ko gura Vosu napred i zaluzan je za veliki broj bodova ove sezone ali opet mislim da je i za njega i za Vosu bolje da malo ohladi glavu.
Trenerovo je da menja kako misli da treba a ako ne bude valjalo, uvek ce prvi trpeti kritike i lakse ce se on zameniti nego igrac koji realno za ovu ligu ima kvalitet.
Pri tom ne mislim da treba da ide na klupu kao jedan od boljih ali da shvati da nije smak sveta ako izadje na 3-1 iz igre i dobije zasluzeni aplauz i saceka sledecu tekmu.
Druze, kapiten si, imas kvalitet koji prebacuje ovu ligu ali nestrpljivost je losa stvar. To si vec i sam trebao da skontas do sada sa Amsterdamom.
Sve najbolje i tebi i nasoj Vosi i shvati kao dobronamernu kritiku.
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Rad 3:2 (2:0)

Post od Karlsson »

lazarr napisao:
Alex napisao:Meleg po izlasku brzim koracima otisao u svlacionicu.
Lepo si to primetio. Inače, cela ova priča ima svoj nastavak u svlačionici.....
Ne bih da mračim posle dve pobede i iskreno se nadam da će sve sve smiriti i da ćemo nastaviti da pobeđujemo......
Što si onda uopšte i spomenuo to?
Korisnikov avatar
Djisa
Postovi: 1187
Pridružio se: Ned Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Rad, nedelja 26.02.2017. u 17h

Post od Djisa »

Turija napisao:
Djisa napisao:Citajuci komentare, imam utisak da nismo bili na istoj utakmici. .....
Uz svo poštovanje, molim te objasni po čemu se razlikuju gornji komentari od tvog (osim da je Rockov bio nesiguran, sa čime se nikako ne bih mogao složiti, jer samo 2 situacije su diskutabilne i obe se nalaze na snimku, pa može da se pogleda i više puta)?A, mogli smo i mi njima da damo 5.
Niko nije hvalio našu defanzivu i igru veznog reda na sredini terena u fazi odbrane našeg gola, kao ni Babićevo i Malbašićevo vraćanje da pomognu našim defanzivcima, koje je definitivno izostalo.Zato smo i ispadali na 40 metara i dovodili u kritičnu poziciju našu poslednju liniju.
Promenu sistema igre na poluvremenu su svi okarakterisali isto kao što si i ti.Tako da ne vidim te razlike (drastićne :wink: )
Djisa napisao:Citajuci komentare, imam utisak da nismo bili na istoj utakmici. U napadu smo izgledali dosta dobro, tu se delimicno slazem sa komentarima iznad, ali odbrana je u drugom poluvremenu bila tragikomicna. Mogli smo da primimo lako I 5 komada. Koliko smo puta ispali vec na 40 metara, zuc su mi pojeli. Rad uopste nije losa ekipa, par puta su me odusevili kaka su lepo izneli loptu od svog kaznenog I napravili opasan napad uz nas pressing, sve na jedan dodir, tako bih voleo I da Vosa igra. U napadu je Malbasic dominirao, stali korektni, dobili smo na individualni kvalitet. A izbor trenera da igramo cele pripreme sa tri nazad u liniji iako imamo 3 stopera ukupno u ekipi, pa da onda eksperimentise sa drugacijom taktikom je za anale. Rad je imao mnogo sansi. Rockov nesiguran, ali ima stofa, kad se navikne na mesto prvog golmana I stekne rutinu, bice mnogo bolje. Nemamo napadaca, nemamo stopera. Vukasovic klasicni defanzivni vezni, kao Adjuru, ali to radi prilicno dobro. Uglavno, pobeda, ali ako ovako nastavimo nece izaci na dobro.

Komp mi je nesto blokirao, pa nije odmah poslao, nego tek kad sam uradio refresh, a pisao sam znatno ranije (bila su samo 2 komentara posle utakmice), pa je sad ispalo bezveze.
Pa da se ne ljubimo!
lazarr
Postovi: 812
Pridružio se: Sre Okt 20, 2010 10:01 am

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Rad 3:2 (2:0)

Post od lazarr »

Za Karlssona:

Zato što ovaj forum služi da bi jedni druge obaveštavali o svemu što se u klubu i oko kluba za koji navijamo dešava.
Da bi kritikovali ono što nam se ne sviđa i da bi hvalili ono što nam se dopada.
Da ne bi zatvarali oči pred lošim stvarima koje se kriju a nisu na dobrobit našem klubu...
Svađe je bilo i ne treba je poricati ali isto tako mislim da nije prevelika da bi nešto veliko poremetila.
Dešava se to vrlo često u mnogim klubovima, pa pametni ljudi sednu, rasprave i nastave dalje...
Nadam se da smo toliko sposobni i mi, odnosno ljudi u našem klubu.
Zaključana tema