23. kolo: VOJVODINA - Rad 3:2 (2:0)

Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

23. kolo: VOJVODINA - Rad 3:2 (2:0)

Post od Grof Žekula »

После сјајне суботичке пролећне уверитре, први пут пред домаћим навијачима у борби за летњи евро-излазак, фудбалери Војводине ће у недељу у 17 часова одмерити снаге са београдским Радом, уз бесплатан улаз за посетиоце (карте се преузимају на благајни Стадиона).

Гости који долазе из реона здравствено чувеног ВМА, док ми једемо туријске кобасице овог викенда, биће само лек за нашу нову ефикасност и победу!

Гази Вошо!
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Rad, nedelja 26.02.2017. u 17h

Post od Marcello »

Aj', da tu bagru fašističku približimo drugoj ligi! Ulaz je besplatan, pa bi mogli i "evropski navijači" (ili bar jedan deo njih) da dovuče svoje cenjene guze na stadon.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Rad, nedelja 26.02.2017. u 17h

Post od Grof Žekula »

Marcello napisao:Ulaz je besplatan, pa bi mogli i "evropski navijači" (ili bar jedan deo njih) da dovuče svoje cenjene guze na stadon.
Zvanični sajt napisao:PROMENJENO VREME PREUZIMANJA ULAZNICA ZA MEČ PROTIV RADA

Fudbalski klub Vojvodina obaveštava sportsku javnost i svoje navijače da je promenjeno vreme preuzimanja ulaznica za meč 23. kola Super lige Srbije, u kojem će se na “Karađorđu” sastati Vojvodina i Rad.

Fudbaleri Vojvodine u nedelju od 17 časova dočekuju ekipu Rada na “Karađorđu”, a u znak zahvalnosti za sjajnu podršku na meču prethodnog kola protiv Spartaka u Subotici, kao i u želji da crveno-beli imaju što brojniju i veću podršku protiv “građevinara”, Upravni odbor FK Vojvodina odlučio je da ulaznice za predstojeći meč mogu besplatno da se preuzmu na blagajni.

Ipak, u odnosu na ranije najavljeno vreme rada blagajni, došlo je do određenih promena, pa će se preuzimanje ulaznica vršiti po sledećem rasporedu:

subota, 25. februar: od 10 do 14 časova, u prostorijama kompanije “Gigs Tix” u “Pariskom magazinu” (Kralja Aleksandra 12), moći će da se preuzmu ulaznice za zapad i istok;

nedelja, 26. februar: od 14 do 17 časova na glavnoj blagajni stadiona (između zapadne i južne tribine) moći će da se preuzmu ulaznice za zapad; od 14 do 17 časova na blagajni na istočnoj tribini (pored restorana “Ognjište”) moći će da se preuzmu ulaznice za istok; od 16 do 17 časova u prostorijama navijačke grupe Firma na severnoj tribini moći će da se preuzmu ulaznice za sever.


Jedno lice moći će da preuzme najviše tri ulaznice, a za ulazak na stadion ulaznice će morati da imaju i deca svih uzrasta.

Kapije stadiona “Karađorđe” na dan meča biće otvorene od 15:30 sati, a FK Vojvodina poziva sve svoje pristalice da na vreme preuzmu ulaznice i dođu na stadion na podrže naše fudbalere u borbi za vrh tabele.

SAMO NAPRED VOJVODINA!
Korisnikov avatar
madda fakka
Postovi: 1114
Pridružio se: Sre Jun 04, 2008 7:15 pm
Lokacija: Adice

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Rad, nedelja 26.02.2017. u 17h

Post od madda fakka »

I Bog je Slaninar...
fare
Postovi: 2745
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Rad, nedelja 26.02.2017. u 17h

Post od fare »

Tv prenos ? Znam da je besplatan ulaz ali ipak kad se ne može doći :x .
Korisnikov avatar
madda fakka
Postovi: 1114
Pridružio se: Sre Jun 04, 2008 7:15 pm
Lokacija: Adice

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Rad, nedelja 26.02.2017. u 17h

Post od madda fakka »

fare napisao:Tv prenos ? Znam da je besplatan ulaz ali ipak kad se ne može doći :x .
Nema prenosa na zalost svih vas koji niste u mogucnosti da dodjete gledao sam i rtv i arenasport programsku semu.
I Bog je Slaninar...
fare
Postovi: 2745
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Rad, nedelja 26.02.2017. u 17h

Post od fare »

Makar preko facebooka? :D
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Rad, nedelja 26.02.2017. u 17h

Post od Voja »

Ovaj sto vodi Radovu konferenciju rece: besplatan ulaz,TV prenos...
Slika
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Rad, nedelja 26.02.2017. u 17h

Post od Turija »

Voja napisao:Ovaj sto vodi Radovu konferenciju rece: besplatan ulaz,TV prenos...
To sam i ja cuo u klipu sa njihove konferencije.
Mozda radovci prenose svoje utakmice, ali stvarno u programskim semama nema prenosa.???
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Rad, nedelja 26.02.2017. u 17h

Post od Neizlecivi »

Pa onda je to haos, jer je arena cak izbacila i taj treci prenos koji radi. U ovoj drzavi bukvalno nista ne valja. Ni u sportu. Valjda kad ste potpisali ugovor sa Arenom, treba da stavite stavku da ako su uzeli, moraju da odrade 3 prenosa po kolu. Oni rade kako i sta zele, prenose obavezno blizance i ako im dune jos jedan mec. Takodje ovi iz RTV-a su pajseri ako ni na koji nacin ne pokusavaju da dodju do prenosa.
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Rad, nedelja 26.02.2017. u 17h

Post od Red Marquis »

Kakav RTV, oni moraju da nadoknade sad sve ove godine u kojima nisu hvalile lidera...
Io odio Belgrado
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Rad, nedelja 26.02.2017. u 17h

Post od naseljekolumbija »

fare napisao:Tv prenos ? Znam da je besplatan ulaz ali ipak kad se ne može doći :x .
Ma hajde, nije Lalic preko sveta. :) Bar protiv cigana moras doci :cheers:
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Rad, nedelja 26.02.2017. u 17h

Post od ernesto »

Ma mora da bude prenosa,namerno je i stavljeno da igramo u nedelju da mogu da nas prenose!
fare
Postovi: 2745
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Rad, nedelja 26.02.2017. u 17h

Post od fare »

Pa koji moj su nas stavili da igramo u nedelju i još jedini a da nema tv prenosa ? :o
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Rad, nedelja 26.02.2017. u 17h

Post od Stexman »

Pa ne mogu da nas prenose kad prenose hrvatsku ligu u istom terminu... Stoka raspala, vec najavljuju derbi, vec dve nedelje imaju emisije o derbiju... i kad prodje derbi sta ce onda jadni oni? Kao da ne postoji nista drugo sem derbija jebo vas derbi!
Zaključana tema