22. kolo: Spartak - VOJVODINA 1:4 (0:1)

Korisnikov avatar
LIMAN
Postovi: 160
Pridružio se: Uto Avg 30, 2016 3:42 pm

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, nedelja 19.02. u 14h

Post od LIMAN »

Доста, доста добро одрађено гостовање, бројка на нивоу. Индивидуални квалитет нам је донео победу, мада се видело да доминирамо на терену и да држимо ствари под контролом. Прво што сам приметио чим сам ушао на "трибину" из оне шуметине, је да на нашем голу нема добро познате косице. Роцков је одушевио и мене, и све присутне својим одбранама, поготово тих слободњака које би Кордић само погледом испратио док лопта улази под рашље.

Сви на Рад, да их ка%амо као Спалета данас :cheers:
Само храбро до нове победе, але...
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, nedelja 19.02. u 14h

Post od Danilo »

Bravo .Gazi
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, nedelja 19.02. u 14h

Post od Neizlecivi »

Snimak kakav je bolje da nije ni dolazio. Cudio sam se snimcima onih iz Ugande koji su dolazili na probu kod nas, ali ovo je u istom rangu. Klub treba da sam snima tekme i postavlja na svoj kanal na youtube ako vec nijedna tv stanica ne prenosi! Ovi sport network klipovi su ocaj, uz cinjenicu da traju 5 minuta gde je 2 izlazak na teren i pozdravljanje igraca...
Bravo momci za pobedu, sledece nedelje istom merom! :cheers:
Bane
Postovi: 83
Pridružio se: Sub Dec 31, 2011 12:50 pm

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, nedelja 19.02. u 14h

Post od Bane »

Prvi i zadnji gol nas je malo sreća pogledala tj. loše intervencije njihovog golmana al zato drugi gol divna akcija i treći gol sjajan pas Melega.....
Novosacki Garisha
Postovi: 79
Pridružio se: Uto Dec 01, 2015 2:33 am
Lokacija: Just follow the yellow brick road...

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, nedelja 19.02. u 14h

Post od Novosacki Garisha »

Свако ко је данас био на утакмици зна да је Емил Роцков јунак меча. Доминирали смо током целог меча и свака част играчима. Дуже време сам се суздржавао од овога али морам ово да кажем...Ајде још мало кукајте како нас сви мрзе, како бг медији константно лажу и раде против нас (пример најновија скандалозна изјава где је голман јунак меча и ако смо победили са 4:1), како су близанци највеће зло бла бла...барем се на овом месту суздржите таквих коментара или да отворимо нови тему ''Комплекси'' где ћемо сваку вест на СВЕМОГУЋЕМ ИНТЕРНЕТУ ПУНОМ ИСТИНЕ И НИЧЕГ ОСИМ ИСТИНЕ да објавимо и колективно пљујемо као у Орвеловој 1984. током чувеке манфестације два минута мржње.
Људи ово је форум посвећен НАШОЈ ВОЈВОДИНИ а не коментарима са партизановог форума где нас пљују пред сваку утакмицу са нама па ви брже боље објављујете информације ''из коментара у коментар'' и фотке карата за запад са коментарима видмо се браћо трте мрте...ово је постала традиција у последње време па да укажем колико је то јадно и да се дозовемо памети. Немојте дозволити да се овај форум претвори у бутаспорт, и са њима сте досадили више...
1. Зајеби интернет
2. Дођи на стадион
3. БУДИ НОВОСАЂАНИН НАВИЈАЈ ЗА ВОЈВОДИНУ :cheers:
You can not stop us!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, nedelja 19.02. u 14h

Post od Turija »

Ti ako si zadovoljan sa izvestajem u par stereotipnih recenica budi, a nemoj nikome drzati lekciju o tome.
U pobedi od 4:1 zakljuciti da je golman najzasluzniji za takvu pobedu je tamo iznet u sasvim drugom kontekstu i nameri.
Ko to ne shvata, njegov problem. A sto do sada mi nismo imali golmana koji moze da odbrani neki vec vidjen gol, to je pak nas problem, kojeg smo eto sada verovatno resili.
Zasluge za pobedu idu i na racun golmana, to je sasvim normalno . Pozdravljam dobre odbrane, ali ipak nije golman dao 4 gola.
Zaista smo dali 2 lepa gola iz osmisljenih akcija (Babic i Malbasic).Cak i da Rockov nije izvadio one 2, bilo bi 4-3.No ko zna kako bi se okrenuo meč.U svakom slučaju, cestitke nasem mladom golmanu - niko to ne spori.Da je junak utakmice ne stoji.Recimo, Antic je spasao cist gol intervencijom ispred Rockova u petercu.Ali, da ne idemo dalje dalje u diskusiju, kako ne bih bio pogresno shvacen.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, nedelja 19.02. u 14h

Post od Stexman »

Slozio bih se sa konstatacijom da ne moze biti golman junak kod rezultata 4:1, ali bih dodao da je Rockov za mene utisak dana. Odavno nisam video golmana na nasim terenima a samim tim i na nasem golu koji je uhvatio zive lopte iz slobodnog udarca.

To se u zadnje vreme ne vidja ni u kvalitetnijim ligama, dal kao posledica novog nekog stila ili neceg drugog. Samo se nadam da ce Rockov ostati na golu i i narednim mecevima.
U svakom slucaju treba mu dati sansu, kad vec Peric nije na golu i nadam se da smo pricu sa Kordicem zavrsili. Ko njega vrati na gol posle ovakve partije Rockova radi protiv Vojvodine, nema drugom objasnjenja.

Izdvajati bilo koga kao junaka u timskoj igri je pomalo ne fer prema bilo kome od 11 igraca. Desi se da neko odskoci i zablista ali on sam sigurno ne bi mogao da odigra utakmicu.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, nedelja 19.02. u 14h

Post od Turija »

Stexman napisao:Slozio bih se sa konstatacijom da ne moze biti golman junak kod rezultata 4:1, ali bih dodao da je Rockov za mene utisak dana. Odavno nisam video golmana na nasim terenima a samim tim i na nasem golu koji je uhvatio zive lopte iz slobodnog udarca.

To se u zadnje vreme ne vidja ni u kvalitetnijim ligama, dal kao posledica novog nekog stila ili neceg drugog. Samo se nadam da ce Rockov ostati na golu i i narednim mecevima.
U svakom slucaju treba mu dati sansu, kad vec Peric nije na golu i nadam se da smo pricu sa Kordicem zavrsili. Ko njega vrati na gol posle ovakve partije Rockova radi protiv Vojvodine, nema drugom objasnjenja.

Izdvajati bilo koga kao junaka u timskoj igri je pomalo ne fer prema bilo kome od 11 igraca. Desi se da neko odskoci i zablista ali on sam sigurno ne bi mogao da odigra utakmicu.
Potpuno se slažem.
PS
Međutim, ne slažem sa parolom navedenom u dva posta iznad,,Budi Novosađanin, navijaj za Vojvodinu,, jer je sebična i ograničavajuca, da bi bila marketinška parola.Sta sa onima koji nisu Novosađani, a našli su neki specifikum zašto im se Vojvodina dopada(la)?
Da li su oni dobrodošli na stadion?
Osnivači sigurno nisu mislili samo na Novi Sad, inače bi klub nazvali ,,FK Novi Sad,,.Treba, kao poziv navijačima, da piše bez onog Budi Novosađanin, već samo ,,Navijaj za Vojvodinu,,.Biće produktivnije - manje reči, a više navijača. :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, nedelja 19.02. u 14h

Post od Radoye »

Kako je domacin video utakmicu, plus galerija fotki: https://www.subotica.info/2017/02/19/vo ... u-subotici" onclick="window.open(this.href);return false;
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, nedelja 19.02. u 14h

Post od Voja »

Par detalja iz ovog izvestaja,koji su onako na mene ostavili utisak. Prva i osnovna stvar,trener je iskoristio zicer. Smenio je Kordica. Tu da je ostavio i prazno mesto na golu,kupio bi navijace i poentirao. Kroz medije se plasira da je Korda povredjen.... dosta sam se neistine naslusao kroz zvanicne informacije iz kluba,tako da se i za ovu vest nadam da nije istinita. Tj.da je Korda ziv i zdrav,ali.... trenutno brani bolji. Dalje,kao sto neko rece utisak dana ili tema dana. Nas novi golman. Prvi put vidim coveka na golu. Ovu utakmicu je odradio korektno,ali smatram da i nije bilo nekih preterano dobrih suteva na nas gol. To sto drugim golmanima i to najcesce kad brane protiv blizanaca takvi sutevi ulaze u gol,nije odraz kvaliteta naseg golmana. Kazem,decko je vise nego korektno odradio mec,ali treba ga pustiti da se dokazuje.Ko bi bio srecniji od mene kada bi na golu Vose napokon stajao vrhunski golman!? U ovo malo snimka sto sam gledao,stilom branjenja me podsetio na Mijanovica.
Drugi utisak.... povedemo,igraci trce ka klupi,kad tamo covek u prsluku.... strecnulo me... pomislio sam Lalatovic :mrgreen: Otisao covek,ali eto.... posledice ostale :mrgreen:
sledeca stvar,odlicna intervencija Antica (bravo Turija za zapazanje).... dalje: Puskaric i dalje u timu... respect. Dva prelepa gola iz lepih akcija... Radovanje Mudrinskog.... bilo nam je zadovljstvo :greenbutt: i na kraju meni nekako najsimpaticnija stvar.... dva stopera sa bradom :mrgreen: nekako daju poseban smek celoj ekipi.... Momci samo nastavite sa dobrim igrama i rezultatima :cheers:
Slika
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, nedelja 19.02. u 14h

Post od churguzijanac »

Meni je bilo dovoljno da vidim i cujem Rockova na izvestaju sa prezentacije novih igraca.Vidi se da je covek vrlo motivisan, resen i da zna sta hoce da postigne u zivotu.Ja verujem da je on najbolje resenje za nas gol.Na njemu sigurno mozemo da zaradimo, samo ga treba ostaviti da brani 2-3 godine.
Na kraju neka Peric zapne i nek se izbori za sansu.
kulijana
Postovi: 44
Pridružio se: Ned Dec 04, 2016 10:50 pm

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, nedelja 19.02. u 14h

Post od kulijana »

Turija napisao: Potpuno se slažem.
PS
Međutim, ne slažem sa parolom navedenom u dva posta iznad,,Budi Novosađanin, navijaj za Vojvodinu,, jer je sebična i ograničavajuca, da bi bila marketinška parola.Sta sa onima koji nisu Novosađani, a našli su neki specifikum zašto im se Vojvodina dopada(la)?
Da li su oni dobrodošli na stadion?
Osnivači sigurno nisu mislili samo na Novi Sad, inače bi klub nazvali ,,FK Novi Sad,,.Treba, kao poziv navijačima, da piše bez onog Budi Novosađanin, već samo ,,Navijaj za Vojvodinu,,.Biće produktivnije - manje reči, a više navijača. :cheers:
Znam da malo skrećemo sa teme, ali pomenuti slogan bi se u logici posmatrao na sledeći način, ako je neko Novosađanin, sledi da treba da navija za Vojvodinu. To jest, ovo ne isključuje ljude koji nisu iz Novog Sada. Implikacija je netačna samo kada je leva strana tačna a desna netačna, pa bi u slučaju Budi Novosađanin, navijaj za Vojvodinu, implikacija bila netačna samo za pojedince iz Novog Sada koji su navijači blizanaca i slično, koji i jesu ciljana grupa ovim sloganom. Malo sam se zaneo u ovome, ali mora neko da brani i slogan :D
fare
Postovi: 2744
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, nedelja 19.02. u 14h

Post od fare »

Vidim imamo reklamu na dresu i to mi se sviđa sad koliko je to generalni sponzor pitanje, a zašto je menjan Meleg taktika ili povreda? I vidim da su 2 naša glavna igrača Meleg i Paločko nastavili gde su stali golovi i asistencije i ne mogu da verujem da mi bez krštenog centarfora damo lagano 4 komada, neki novi kvalitet ili..... vreme će pokazati :cheers: Sada sam izguglao za Viskol i sve mi je jasno :shock:.
Korisnikov avatar
Протомајстор
Postovi: 418
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 8:29 pm
Lokacija: Исток, Лиман

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, nedelja 19.02. u 14h

Post od Протомајстор »

Stexman napisao:ali bih dodao da je Rockov za mene utisak dana. Odavno nisam video golmana na nasim terenima a samim tim i na nasem golu koji je uhvatio zive lopte iz slobodnog udarca
Да, управо сам и ја то помислио. Нисам могао очима да верујем - он је за мене и далеко више од утиска дана. Тај дечко је својим бравурама донео шмек европског фудбала овде, због чега ваља масовно отићи на Карађорђе и видети то чудо уживо. Чак и ако киксира, а хоће сигурно, треба га истрпети.
Последњи који је на српским теренима личио на школованог голмана је био онај наш вратар на позајмици из Челсија од пре пар година, али он се није дуго задржао.
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, nedelja 19.02. u 14h

Post od churguzijanac »

...bolje bez centarfora, kad vec nemamo krstenog.Ovako nam je napad raznovrsniji.
Zaključana tema