22. kolo: Spartak - VOJVODINA 1:4 (0:1)

Korisnikov avatar
Pera Centar
Postovi: 810
Pridružio se: Sub Jan 18, 2014 12:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, nedelja 19.02. u 14h

Post od Pera Centar »

Akcent napisao:Rockov je odlican golman, ali Peric je bolji. Ko je Pericev menadzer? wtf? Pustite decka da brani!
Potpuno se slazem sa tobom.Peric je najbolji golman Vojvodine koga sam gledao, jos od vremena Ratka Svilara i mislim da je skandal sto ga guraju u drugi plan.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, nedelja 19.02. u 14h

Post od Turija »

Djisa napisao:
naseljekolumbija napisao:
Djisa napisao: Nisi u pravu. Treba biti realan. Oni su privatna televizija I prenose ono sto se najvise gleda, a to su blizanci. Trecu utakmicu prenose ostale ekipe, a realno nas vise nego neke druge. Njima je cilj gledanost, a to se dobija blizancima, a ne utakmicama Surdulica, Bsk, Javor ili Lucani. Ja iskreno ne gledam nikog sem Vojvodine, pa onda mozes zamisliti da ni njihovi navijaci ne gledaju nas ili mali broj, a utakmice onih gledaju I jedni I drugi, pa cak I neutralci. Tako da ima razloga, a mi mozemo samo da se ljutimo sto nemamo vecu gledanost, jer da imamo I nas bi prenosili cesce.
Ti nisi u pravu. Ja nisam rekao da treba da prenose bsk surdulicu ili javor vec Vojvodinu. Vojvodinu prati veliki broj ljudi. To sto su nas prenosili su derbiji sa blizancima i jos jedna ili dve. Otkupili su prava na nasu ligu, imaju 5 kanala... danas se igraju dve utkamice nase lige i oni ne prenose?!

Imaju prava na tri utakmice po kolu. Pa nece valjda da prenose 2 koje se igraju u isto vreme. Nego rasporede petak, subota, nedelja po jedna. @ meca blizanci plus jos jedna. A za njih je Vojvodina tek malo iznad Surdulice I ostalih, a dooooosta ispod blizanaca.
To što oni misle, neka misle.Vojvodina nikad ne može biti u rangu Surdulice, Javora itd..
Ovo je morao da prenosi Javni servis Vojvodine, a to je RTV.
Ko gleda arenu, rts neka gleda, ali za svoje gledaoce Javni servis Vojvodine je u obavezi, jer mi u Vojvodini njima plaćamo tv pretplatu i njihova je obaveza da prenose Vojvođanski fudbalski derbi, ako arena već nece.A to što se igra u isto vreme sa drugim mečevima nema veze, jer kako u drugim evropskim zemljama prenose celu Ligu, da li u multiprenosima ili pojedničnim, svejedno.
Ovde se stalno izmišljaju kojekakvi nebulozni razlozi da se ne bi prenosile druge utakmice, osim blizanačkih.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Djisa
Postovi: 1187
Pridružio se: Ned Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, nedelja 19.02. u 14h

Post od Djisa »

Turija napisao:
Djisa napisao:
Djisa napisao: Nisi u pravu. Treba biti realan. Oni su privatna televizija I prenose ono sto se najvise gleda, a to su blizanci. Trecu utakmicu prenose ostale ekipe, a realno nas vise nego neke druge. Njima je cilj gledanost, a to se dobija blizancima, a ne utakmicama Surdulica, Bsk, Javor ili Lucani. Ja iskreno ne gledam nikog sem Vojvodine, pa onda mozes zamisliti da ni njihovi navijaci ne gledaju nas ili mali broj, a utakmice onih gledaju I jedni I drugi, pa cak I neutralci. Tako da ima razloga, a mi mozemo samo da se ljutimo sto nemamo vecu gledanost, jer da imamo I nas bi prenosili cesce.
Imaju prava na tri utakmice po kolu. Pa nece valjda da prenose 2 koje se igraju u isto vreme. Nego rasporede petak, subota, nedelja po jedna. @ meca blizanci plus jos jedna. A za njih je Vojvodina tek malo iznad Surdulice I ostalih, a dooooosta ispod blizanaca.
To što oni misle, neka misle.Vojvodina nikad ne može biti u rangu Surdulice, Javora itd..
Ovo je morao da prenosi Javni servis Vojvodine, a to je RTV.
Ko gleda arenu, rts neka gleda, ali za svoje gledaoce Javni servis Vojvodine je u obavezi, jer mi u Vojvodini njima plaćamo tv pretplatu i njihova je obaveza da prenose Vojvođanski fudbalski derbi, ako arena već nece.A to što se igra u isto vreme sa drugim mečevima nema veze, jer kako u drugim evropskim zemljama prenose celu Ligu, da li u multiprenosima ili pojedničnim, svejedno.
Ovde se stalno izmišljaju kojekakvi nebulozni razlozi da se ne bi prenosile druge utakmice, osim blizanačkih.
Upravo to. Rtv treba da bude adresa nase ljutnje, a ne Arena.
Pa da se ne ljubimo!
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, nedelja 19.02. u 14h

Post od Neizlecivi »

Usao Trujic umesto Kovacevica. Ne znam da li to znaci da smo menjali formaciju? Ili smo od starta krenuli 4-4-2.
Vosa je sve
Postovi: 118
Pridružio se: Čet Feb 09, 2017 11:48 pm

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, nedelja 19.02. u 14h

Post od Vosa je sve »

Pera Centar napisao:
Akcent napisao:Rockov je odlican golman, ali Peric je bolji. Ko je Pericev menadzer? wtf? Pustite decka da brani!
Potpuno se slazem sa tobom.Peric je najbolji golman Vojvodine koga sam gledao, jos od vremena Ratka Svilara i mislim da je skandal sto ga guraju u drugi plan.
Perica svaki petak subotu mozes videti u izlasku ... mislim da je to najveci problem
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, nedelja 19.02. u 14h

Post od ernesto »

Ko je bio boji posle naseg vodjstva? Neke sanse?
Korisnikov avatar
Pera Centar
Postovi: 810
Pridružio se: Sub Jan 18, 2014 12:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, nedelja 19.02. u 14h

Post od Pera Centar »

Vosa je sve napisao:
Pera Centar napisao:
Akcent napisao:Rockov je odlican golman, ali Peric je bolji. Ko je Pericev menadzer? wtf? Pustite decka da brani!
Potpuno se slazem sa tobom.Peric je najbolji golman Vojvodine koga sam gledao, jos od vremena Ratka Svilara i mislim da je skandal sto ga guraju u drugi plan.
Perica svaki petak subotu mozes videti u izlasku ... mislim da je to najveci problem
Jesi ga ti video ili ti je neko rekao, ovo tvoje u domenu rekla kazala.Ono o cemu ja govorim je teren, Peric i posle izlaska je bolji od Rockova.
1892
Postovi: 1009
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 3:34 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, nedelja 19.02. u 14h

Post od 1892 »

Oćemo sad od Rockova da pravimo Kordu....ajde da sačekamo da pokaže šta ume na terenu pa da donosimo zaključke na osnovu toga, a ne da dečka odmah dočekamo na nož. Ako je neko zaslužio šansu posle toliko godina u klubu to je on.
Come on you Reds!
Korisnikov avatar
slanina
Postovi: 797
Pridružio se: Sre Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, nedelja 19.02. u 14h

Post od slanina »

54. minut: GOL! Voša vodi 0:2! Sjajna akcija crveno-belih završila se proigravanjem Paločevića za Babića, koji je preciznim udarcem sa desetak metara iskosa sa leve strane pogodio suprotni ugao gola Spartaka.
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, nedelja 19.02. u 14h

Post od Neizlecivi »

Dok se vi svadjate ko je bolji, vodimo 2-0 :)
54. minut: GOL! Voša vodi 0:2! Sjajna akcija crveno-belih završila se proigravanjem Paločevića za Babića, koji je preciznim udarcem sa desetak metara iskosa sa leve strane pogodio suprotni ugao gola Spartaka.

*** 2-1 smanjili su odmah...

**** 3-1 :greenbutt:
Poslednja izmena od Neizlecivi u Ned Feb 19, 2017 4:33 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, nedelja 19.02. u 14h

Post od Turija »

1892 napisao:Oćemo sad od Rockova da pravimo Kordu....ajde da sačekamo da pokaže šta ume na terenu pa da donosimo zaključke na osnovu toga, a ne da dečka odmah dočekamo na nož. Ako je neko zaslužio šansu posle toliko godina u klubu to je on.
Slažem se.
Rockov je naše dete i treba sačekati da barem vidimo momka na golu, pa da onda donosimo zaključke, tj da li je opravdano stao na naš gol.
Ovako, na neviđeno i na pretpostavkama, nije dobro pisati komentar, samo na osnovu ranijih Perićevih odbrana.
Moj stav je uvek: neka brani bolji.
Samo da ne vrate na gol (posle oporavka od povrede) Kordića, kao mlađeg od Perića, sa ,,argumentom", da je mlađi i perspektivniji, pa čak i od Rockova :roll:
Mislim, može im se čak i to - ko te pita da li ,,objašnjenje" ima smisla ili nema.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Firmson89
Postovi: 367
Pridružio se: Ned Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, nedelja 19.02. u 14h

Post od Firmson89 »

Шта се дешава сад ово, 1-3 и паде сајт клуба, барем мени :mrgreen:

Ко је дао трећи?
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, nedelja 19.02. u 14h

Post od Neizlecivi »

Pala su tri gola u roku od 5 minuta... Mi poveli, oni smanjili, opet mi podigli na 2 razlike :)
Vosa je sve
Postovi: 118
Pridružio se: Čet Feb 09, 2017 11:48 pm

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, nedelja 19.02. u 14h

Post od Vosa je sve »

Potpuno se slazem sa tobom.Peric je najbolji golman Vojvodine koga sam gledao, jos od vremena Ratka Svilara i mislim da je skandal sto ga guraju u drugi plan.[/quote]
Perica svaki petak subotu mozes videti u izlasku ... mislim da je to najveci problem[/quote]
Jesi ga ti video ili ti je neko rekao, ovo tvoje u domenu rekla kazala.Ono o cemu ja govorim je teren, Peric i posle izlaska je bolji od Rockova.[/quote]
Da, tri cetiri puta .. dok je Dusan Micic ljubitej rulet gaja ali pre svega veliki sportista iz nervoze popije 4 5 mineralnih nikad cigara i pivo pored njega ... mada svako svoje slobodno vreme trosi kako hoce.
evo na pobedeee :cheers:
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, nedelja 19.02. u 14h

Post od ernesto »

4-1 :cheers:
Zaključana tema