22. kolo: Spartak - VOJVODINA 1:4 (0:1)

Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

22. kolo: Spartak - VOJVODINA 1:4 (0:1)

Post od Grof Žekula »

После више од два месеца зимске паузе, фудбалери Војводине ће у недељу у 14 часова, у бачком дербију у Суботици, први пут овог пролећа (иако зима још увек званично траје) истрчати на зелени правоугаоник у борби за првенствене бодове.

После управе, променисмо и тренера (стари нас "неће водити до Титуле"), и неколицину играча, о чијим наступима ћемо суд тек доносити. За хвалоспеве и критике је рано, али сви они добро знају да се Европа изборити мора, да Војводина мора играти препознатљиво-допадљиво-ефикасан фуСбал (у оквирима овог такмичења, наравно), да се дрес мора ознојити (са употребом антиперспиранта под пазухом који не оставља флеке) и да је то што, као навијачи, од свих у Клубу, захтевамо.

Да ли је Спартак јачи, играчки, него јесенас, а ми довољно кадри за бод(ове), видећемо у недељу. Почиње борба за евро-излазак на лето 2017. године!!!
ultra komsa
Postovi: 396
Pridružio se: Pet Maj 03, 2013 9:37 pm

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, nedelja 19.02. u 14h

Post od ultra komsa »

Nije daleko, bilo bi bolje da je subota. Pocetak, i nove muke. Al sta je tu je nemamo bolje. Vreme je da se svi trgnu i daju podrsku nasima na terenu a i vratimo nasu ultra pricu gde joj je i mesto. Preseliti atmosferu sa koncerta u Suboticu! Vidimo se :cheers:
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, nedelja 19.02. u 14h

Post od ernesto »

Hoce biti prenosa na RTV?
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, nedelja 19.02. u 14h

Post od Radoye »

Sa druge strane: https://www.subotica.info/2017/02/17/fu ... -vojvodinu" onclick="window.open(this.href);return false;
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, nedelja 19.02. u 14h

Post od Voja »

Ne znam sta da ocekujem.... ne bih samo voleo da izgubimo onu agresivnost u igri koja nas je krasila,jer su pokazali da mogu da trce ceo mec. A Subotica uvek cudna,ili nam daju 5 ili namerno igraju rukom,ajd ga znaj.... Igracki,mislim da nemamo koga da se plasimo,mnooogo smo bolji
Slika
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, nedelja 19.02. u 14h

Post od ernesto »

Idemo breeee,Vojvodina na na na na na
fare
Postovi: 2744
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, nedelja 19.02. u 14h

Post od fare »

Tv prenos? ništa? vidim na areni nas nema rtv isto ni Novosadska tv a možda bude onako preko fejsa ponovo? :D
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, nedelja 19.02. u 14h

Post od naseljekolumbija »

fare napisao:Tv prenos? ništa? vidim na areni nas nema rtv isto ni Novosadska tv a možda bude onako preko fejsa ponovo? :D
Ma kakav tv prenos, oduvek smo bili slepo crevo, poslednja rupa na svirali... Pun mi je k smrdarene koja prenosi samo blizance a ima 5 kanala na kojima.idu reprize. Jebo ih onaj ko im je dao da prenose.
Korisnikov avatar
Djisa
Postovi: 1187
Pridružio se: Ned Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, nedelja 19.02. u 14h

Post od Djisa »

naseljekolumbija napisao:
fare napisao:Tv prenos? ništa? vidim na areni nas nema rtv isto ni Novosadska tv a možda bude onako preko fejsa ponovo? :D
Ma kakav tv prenos, oduvek smo bili slepo crevo, poslednja rupa na svirali... Pun mi je k smrdarene koja prenosi samo blizance a ima 5 kanala na kojima.idu reprize. Jebo ih onaj ko im je dao da prenose.
Nisi u pravu. Treba biti realan. Oni su privatna televizija I prenose ono sto se najvise gleda, a to su blizanci. Trecu utakmicu prenose ostale ekipe, a realno nas vise nego neke druge. Njima je cilj gledanost, a to se dobija blizancima, a ne utakmicama Surdulica, Bsk, Javor ili Lucani. Ja iskreno ne gledam nikog sem Vojvodine, pa onda mozes zamisliti da ni njihovi navijaci ne gledaju nas ili mali broj, a utakmice onih gledaju I jedni I drugi, pa cak I neutralci. Tako da ima razloga, a mi mozemo samo da se ljutimo sto nemamo vecu gledanost, jer da imamo I nas bi prenosili cesce.
Pa da se ne ljubimo!
Korisnikov avatar
slanina
Postovi: 798
Pridružio se: Sre Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, nedelja 19.02. u 14h

Post od slanina »

Vodimo 1:0 od 5 minuta.

5. minut: GOL! Vojvodina je povela sa 0:1! Puškarić je sjajno prošao pored čak trojice igrača Spartaka i odigrao pas do Paločevića, njegov udarac je izblokiran, ali je do lopte došao Meleg i poslao loptu uz desnu stativu Jovićevog gola.
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, nedelja 19.02. u 14h

Post od naseljekolumbija »

Djisa napisao: Nisi u pravu. Treba biti realan. Oni su privatna televizija I prenose ono sto se najvise gleda, a to su blizanci. Trecu utakmicu prenose ostale ekipe, a realno nas vise nego neke druge. Njima je cilj gledanost, a to se dobija blizancima, a ne utakmicama Surdulica, Bsk, Javor ili Lucani. Ja iskreno ne gledam nikog sem Vojvodine, pa onda mozes zamisliti da ni njihovi navijaci ne gledaju nas ili mali broj, a utakmice onih gledaju I jedni I drugi, pa cak I neutralci. Tako da ima razloga, a mi mozemo samo da se ljutimo sto nemamo vecu gledanost, jer da imamo I nas bi prenosili cesce.
Ti nisi u pravu. Ja nisam rekao da treba da prenose bsk surdulicu ili javor vec Vojvodinu. Vojvodinu prati veliki broj ljudi. To sto su nas prenosili su derbiji sa blizancima i jos jedna ili dve. Otkupili su prava na nasu ligu, imaju 5 kanala... danas se igraju dve utakmice nase lige i oni ne prenose?!
Poslednja izmena od naseljekolumbija u Ned Feb 19, 2017 3:39 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
Djisa
Postovi: 1187
Pridružio se: Ned Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, nedelja 19.02. u 14h

Post od Djisa »

naseljekolumbija napisao:
Djisa napisao: Nisi u pravu. Treba biti realan. Oni su privatna televizija I prenose ono sto se najvise gleda, a to su blizanci. Trecu utakmicu prenose ostale ekipe, a realno nas vise nego neke druge. Njima je cilj gledanost, a to se dobija blizancima, a ne utakmicama Surdulica, Bsk, Javor ili Lucani. Ja iskreno ne gledam nikog sem Vojvodine, pa onda mozes zamisliti da ni njihovi navijaci ne gledaju nas ili mali broj, a utakmice onih gledaju I jedni I drugi, pa cak I neutralci. Tako da ima razloga, a mi mozemo samo da se ljutimo sto nemamo vecu gledanost, jer da imamo I nas bi prenosili cesce.
Ti nisi u pravu. Ja nisam rekao da treba da prenose bsk surdulicu ili javor vec Vojvodinu. Vojvodinu prati veliki broj ljudi. To sto su nas prenosili su derbiji sa blizancima i jos jedna ili dve. Otkupili su prava na nasu ligu, imaju 5 kanala... danas se igraju dve utkamice nase lige i oni ne prenose?!

Imaju prava na tri utakmice po kolu. Pa nece valjda da prenose 2 koje se igraju u isto vreme. Nego rasporede petak, subota, nedelja po jedna. @ meca blizanci plus jos jedna. A za njih je Vojvodina tek malo iznad Surdulice I ostalih, a dooooosta ispod blizanaca.
Pa da se ne ljubimo!
Akcent
Postovi: 376
Pridružio se: Pet Mar 25, 2011 2:02 pm
Lokacija: Srpska Atina

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, nedelja 19.02. u 14h

Post od Akcent »

Rockov je odlican golman, ali Peric je bolji. Ko je Pericev menadzer? wtf? Pustite decka da brani!
Vojvodina, Vojvodina nepobediva...
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, nedelja 19.02. u 14h

Post od Voja »

pre saznam da je Kaludjerovic dao gol za Port na Tajlandu,nego ko ga je dao u Subotici. Napokon pise Meleg,a jel se taj gol racuna,posto ga je klub otpisao :D
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, nedelja 19.02. u 14h

Post od naseljekolumbija »

Djisa napisao: Imaju prava na tri utakmice po kolu. Pa nece valjda da prenose 2 koje se igraju u isto vreme. Nego rasporede petak, subota, nedelja po jedna. @ meca blizanci plus jos jedna. A za njih je Vojvodina tek malo iznad Surdulice I ostalih, a dooooosta ispod blizanaca.
Ja dobro znam sta je za njih Vojvodina zato ih i kritikujem. Vojvodina se decenijama potcenjuje van svakog razumnog osnova. To za termin su mogli lako da promene... zakljucujem svaku dalju raspravu.

P.S. Jel to Kordic tajno potpisao za Mehelen? :D
Poslednja izmena od naseljekolumbija u Ned Feb 19, 2017 3:50 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Zaključana tema