22. kolo: Spartak - VOJVODINA 1:4 (0:1)

Korisnikov avatar
slanina
Postovi: 798
Pridružio se: Sre Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, nedelja 19.02. u 14h

Post od slanina »

Au 4:1,dobio Spale ove godine ni manje ni više 9 komada od nas za sad. :mrgreen:
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
lazarr
Postovi: 812
Pridružio se: Sre Okt 20, 2010 10:01 am

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, nedelja 19.02. u 14h

Post od lazarr »

Lepa i pomalo nečekivana pobeda. Sledeće kolo nam dolazi Rad.
Idealna prilika da se lansira nova navijačka pesma: "Gaće majstore, vodi nas do titule".
fare
Postovi: 2745
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, nedelja 19.02. u 14h

Post od fare »

Ja mislim da kada nas ne prenosi arena treba da uskoči Novosadska ipak su oni već prenosili i nije bilo loše za prvi put. Ko je dao 4? :)
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, nedelja 19.02. u 14h

Post od ernesto »

fare napisao:Ja mislim da kada nas ne prenosi arena treba da uskoči Novosadska ipak su oni već prenosili i nije bilo loše za prvi put. Ko je dao 4? :)
Maslac
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, nedelja 19.02. u 14h

Post od Turija »

Odličan rezultat :hurray:
Ne sećam se kada smo nekog u gostima ovako visoko porazili.
Prvo što mi je palo na pamet je pobeda Voše u Splitu od 4:1, pod trenerskim vođstvom Toze Veselinovića.Možda i zato što ćemo tu generaciju naših igrača i trenera pamtiti celog života.
E sad, u sledećem kolu radovce isto ovako, da već jednom rešimo taj apsurd na pravi način.Danas su oni protiv groblja promašili što se promašiti ne može (i nisu se mnogo ojedili zbog toga), samo da opet to ne nadoknade iz jedne poluprilike protiv nas.
PS
Groblje, blagi užas, kao i crvenkapa, a uzeše 3 boda ni na šta.
Šteta - lepo bismo im se bodovno približili, posle ove naše ubedljive pobede u Subotici.
No, idemo dalje.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
novosadjanin
Postovi: 1351
Pridružio se: Pon Nov 13, 2006 12:30 pm
Lokacija: CURVA OCCIDENTALE

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, nedelja 19.02. u 14h

Post od novosadjanin »

"Junak meča bio je golman Vojvodine Emil Rockov, koji je u više navrata odbranio sjajne šuteve, a vadio je i loptu iz ćoškova."

http://mondo.rs/a983750/Sport/Fudbal/Sp ... abela.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
мализека
Postovi: 311
Pridružio se: Uto Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, nedelja 19.02. u 14h

Post od мализека »

Лепо је почело, ја задовољан. :cheers:
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, nedelja 19.02. u 14h

Post od Voja »

Voja napisao:Igracki,mislim da nemamo koga da se plasimo,mnooogo smo bolji
Pre svega lep rezultat i to tako treba. :cheers: Ne treba posustajati,idemo dalje... :thankyou:
Slika
Korisnikov avatar
ДушанСП
Postovi: 712
Pridružio se: Uto Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, nedelja 19.02. u 14h

Post od ДушанСП »

novosadjanin napisao:"Junak meča bio je golman Vojvodine Emil Rockov, koji je u više navrata odbranio sjajne šuteve, a vadio je i loptu iz ćoškova."

http://mondo.rs/a983750/Sport/Fudbal/Sp ... abela.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Не може голман бити јунак меча кад је резултат 4:1,да је остало 1:0 па ајде,али овако...мислим не умањујем његове одбране свака част момку,али ипак су наши стрелци добили утакмицу.Али ајде нек пишу шта хоће,убедљива победа на тешком гостовању.Ред је да више срушимо неугодну препреку звану Рад.
Борчевац
Postovi: 132
Pridružio se: Sre Avg 31, 2016 11:12 pm

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, nedelja 19.02. u 14h

Post od Борчевац »

novosadjanin napisao:"Junak meča bio je golman Vojvodine Emil Rockov, koji je u više navrata odbranio sjajne šuteve, a vadio je i loptu iz ćoškova."

http://mondo.rs/a983750/Sport/Fudbal/Sp ... abela.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Свака част браћо на побједи :cheers:
Пустите ове глупости које мондо пише,не може никако јунак меча да буде голман ако је Воша узела 4:1 као што каже ДушанСП.
А овим новинарима монда треба да се забрани прилаз Градском стадиону у БЛ,људи су у 2 дана написали толико лажи о Борцу да људи из управе требају да туже говна и да им забране прилаз стадиону.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, nedelja 19.02. u 14h

Post od Turija »

Ne mogu bg mediji da prihvate našu ubedljivu pobedu, a da nam je ne umanje, makar nazovi podatkom.
Tako je Ivanović bivši trener Napredka, a ne Novosadjanin (tačnije Rumenčanin), pa da je to naša druga pobeda na gostovanju i da je naš golman junak utakmice, kod rezultata 4:1 za Vojvodinu, iako me mnogo raduje da je Rockov odlično čuvao naš gol.
Muka mi je od ovako negativno nastrojenih domaćih medija prema Vojvodini, ali ništa to nije novo, traje to od kada Voša postoji.
O zasluženoj visokoj pobedi ni reči pohvale.
Da su blizanci pobedili ovako, pisali bi slavopojke cele nedelje, na 90% svojih sportskih strana i sve u koloru.
PS
Kakvi su Resavci ovi bg mediji - niko nije od njihovih novinara gledao meč, već prepisuju ,,izveštaj" jedni od drugih.Ne znamo samo da li je i onaj prvi što je to napisao gledao meč ili se ,,javio neki gledalac iz Subotie u studio".
Bruka
Poslednja izmena od Turija u Ned Feb 19, 2017 7:05 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Futurama
Postovi: 17
Pridružio se: Sre Jul 31, 2013 1:47 pm

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, nedelja 19.02. u 14h

Post od Futurama »

Осврт навијача Спартака

Ваш голман је ухватио три " живе " лопте после слободњака из изгледних позиција, последњи је био са 17 метара.
Наш голман реаговао трагикомично, на крају је публика са запада поздрављала сваки његов контакт са лоптом уз ироничне повике " Јовићу остани " :)
Било смо бледи, кад смо могли нешто да урадимо или је било непрецизно или је ваш гоша одрадио свој посао, одбрана нам је ужасна, бушна као швајцарски сир.

Доста је било ваших данас у Су, одавно није било толико фирмаша и екипе са осталих трибина + Цукс и Слоба :D
Korisnikov avatar
Salvador
Postovi: 1060
Pridružio se: Ned Maj 09, 2010 6:07 pm

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, nedelja 19.02. u 14h

Post od Salvador »

Izgleda da je Rockov imao sjajnu premijeru, bravo!
Naravno da i goša može biti heroj i na 4:1 ako je spasao tri dobre šanse pri nižem rezultatu..
Lepe vesti sa severa Bačke, u sledećem idemo kolu na petardu :D
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, nedelja 19.02. u 14h

Post od Voja »

Ako se u 16h krene peske iz Subotice za Beograd... sa samo video kasetom u ruci (izvestaj sa meca).... kad se otprilike stigne u BG? :evil:


edit:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
[video]https://www.youtube.com/watch?v=38NZDkVlc8c[/video]
Poslednja izmena od Voja u Ned Feb 19, 2017 8:07 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Slika
Korisnikov avatar
fkvislife
Postovi: 167
Pridružio se: Pon Jul 23, 2012 2:19 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, nedelja 19.02. u 14h

Post od fkvislife »

Rockov po meni zaslužuje da bude junak meča..vrhunske parade i velika sigurnost po meni!
Najveća ljubav, jedina moja, Vojvodinaa..
Zaključana tema