21. kolo: VOJVODINA - Čukarički 2:0 (1:0)

Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda 18h

Post od Stexman »

Stvarno polusezona za zapamtiti. Iako smo kao i uvek treci, drzali smo se do pretposlednjeg kola kad je "visa sila" morala da umesa prste.

Cestitke momcima na zalaganju celu sezone. Kritikovali smo uglavnom neke poteze, igru ali za zalaganje nije bilo prigovora.

Lalatovic, za koga i dalje mislim da nije tako sjajan trener, gura ekipu mentalno i to njegovo histerisanje pored terena podize momcima sampouzdanje i daje im
voljni momenat. To je ono sto je njegov kvalitet. Ne bih se mnogo potresao ako ode, ali mislim da je krajnje vreme da izguramo celu sezonu sa jednim trenerom.
E jos da nam je koji stranac koji pravi razliku... Mogli bi da se nadamo da bi bili konkurenti i za titulu, ovako treba izdrzati ovu pauzu i sacuvati klub do proleca.
Jer kad nas sad dohvate hijene bice igranke.

Hvala momci, odmorite a na prolece da kidamo!
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda 18h

Post od Danilo »

Cestitke momcima i strucnom stabu na pobedi i na celoj polusezoni.
Uprava i navijaci veliki minus
Korisnikov avatar
Протомајстор
Postovi: 418
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 8:29 pm
Lokacija: Исток, Лиман

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda 18h

Post od Протомајстор »

Turija napisao: Veceras Kosan pokupio sve simpatije postenog sveta za izjavu na areni. Barem trenutno.Puci ce jos nekom film, jer ovako vise ne moze.
Који Косан, Милан или Милорад? Шта је рекао?
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda 18h

Post od borrissey »

Svaka cast momcima i strucnom štabu. Igralo se koliko se moglo. Jebi ga, ne možeš biti prvi u ligi u kojoj jedan klub ne može da odigra utakmicu bez bar penala i crvenog kartona za protivnika.

Spasili smo cast, sad još da spasimo klub. Po meni, sad je više nego ikada važno da se oko kluba okupi neka poštena ekipa, kako god zna i ume. Voleo bih da Lalatovic ostane, iskreno, koliko god sam bio skeptican kad je dolazio, sad mi se cini da se iskreno trudi da ova ekipa igra što bolje. Ako ekipa ostane na okupu, imamo šanse da se borimo za visok plasman. Ako se ekipa rasproda, makar da pošteno ispadnemo. I to bi više voleo, nego mešetarenje likova koje bih najradije da izbrišem iz sećanja.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda 18h

Post od Radoye »

Протомајстор napisao:
Turija napisao: Veceras Kosan pokupio sve simpatije postenog sveta za izjavu na areni. Barem trenutno.Puci ce jos nekom film, jer ovako vise ne moze.
Који Косан, Милан или Милорад? Шта је рекао?
Milorad

https://www.youtube.com/watch?v=InhWptKCvME" onclick="window.open(this.href);return false;
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Beonic
Postovi: 683
Pridružio se: Pon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda 18h

Post od Beonic »

Svaka ti cast Kosane! :thankyou:
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda 18h

Post od Milan »

Ako je neko kojim slucajem snimao utakmicu, molio bih ga da je ovde postavi...
POŠTO OBRAZ ???!!!
CRD FCV
Postovi: 1456
Pridružio se: Pon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Čukarički 2:0 (1:0)

Post od CRD FCV »

Posle 21. odigranog kola imamo 14 pobeda i 45 bodova.
Prosle sezone smo posle 30. kola imali 12 pobeda i 46 bodova.

Poboljšanje se vidi. Neverovatno je kako naš napredak u igri isprate i blizanci. Sve je to regularno zar ne.
Korisnikov avatar
Протомајстор
Postovi: 418
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 8:29 pm
Lokacija: Исток, Лиман

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Čukarički 2:0 (1:0)

Post od Протомајстор »

CRD FCV napisao:Posle 21. odigranog kola imamo 14 pobeda i 45 bodova.
Prosle sezone smo posle 30. kola imali 12 pobeda i 46 bodova.

Poboljšanje se vidi. Neverovatno je kako naš napredak u igri isprate i blizanci. Sve je to regularno zar ne.
Баш добро што си то поставио. Такође сам хтео да упоредим нас и њих, у односу на протекле године.

Невероватно је да добијају сваку утакмицу, а поготово што то чине с једним голом разлике, често уз преокрете. Нама се годинама ретко догађа да окренемо резултат у своју корист, макар и против последњег.

Треба да будемо поносни што навијамо за овај клуб, мада имамо и ми тамне тренутке у завршници првенства кад треба достићи Европу. Говорим о две претходне сезоне.
Korisnikov avatar
torrente
Postovi: 500
Pridružio se: Čet Avg 06, 2009 3:16 pm
Lokacija: Srem bato

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Čukarički 2:0 (1:0)

Post od torrente »

a sto stalno gledamo u tudje dvoriste i uporedjujemo se sa nekim,a da pritom to necemo...
Stani nek mi neko objasni sta u stavri mi hocemo ili necemo,ili mi hocemo kao mi Sremci ..sad necu ni kako ja 'oću!!!
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Čukarički 2:0 (1:0)

Post od Stexman »

U prenosu cigana i surdulice komentator spomene da je to 70 utakmica zvezde koju vodi saskvoc, i 24-ti put kako im protivnik prvi daje gol. A od tih 24 puta mozda samo jednom ili dva puta nisu preokrenuli rezultat! Pa dal je to normalno? Podatak za jako lepu optuznicu za namestanje rezultata sa kladionicama. Ej bre, 22-23 preokreta!
Uz fino ulaganje eto para cas posla...

Hocemo da bude posteno, eto sta hocemo.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Čukarički 2:0 (1:0)

Post od Turija »

torrente napisao:a sto stalno gledamo u tudje dvoriste i uporedjujemo se sa nekim,a da pritom to necemo...
Stani nek mi neko objasni sta u stavri mi hocemo ili necemo,ili mi hocemo kao mi Sremci ..sad necu ni kako ja 'oću!!!
Stvarno ne razumem ovaj tvoj post.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
torrente
Postovi: 500
Pridružio se: Čet Avg 06, 2009 3:16 pm
Lokacija: Srem bato

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Čukarički 2:0 (1:0)

Post od torrente »

u tome i jeste caka,ne razumem ni ja!
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
Zaključana tema