20. kolo: Javor - VOJVODINA 2:1 (1:1)

ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: 20. kolo: Javor - VOJVODINA, petak u 17h

Post od ssnigd »

go**a smrdljiva, majku vam lopovsku skrnavu. Pa zar ovako perfidno celu tekmu, ni da sakrijete ne umete, go**a jos jednom smrdljiva.
PS. Kordicu bre, dokle vise... Kako moze onakav drugi gol kada nas oni pokradose, da li treba i ti da nam se useres.
Inace fucosima nemam sta da zamerim, cak ni Palocevicu kod zicera. Borili su se do kraja, nazalost sanse smo morali iskoristiti. Ali, sa druge strane, promasiti sanse posle lepih akcija je fudbalski normalno, ali sudijska kradja na toliko ocigledan nacin na -5 stepeni napolju je suvise da bih ih pljuvao.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: 20. kolo: Javor - VOJVODINA, petak u 17h

Post od Karlsson »

Radoye napisao: Ako klub napise ljutito saopstenje (koje ce mediji da izignorisu) i ulozi zalbu (koja nece rezultovati nicim), to ce biti dokaz za tacno sta?
Dokaz da ipak samo ne sede usvojim foteljama i ignorišu sve ovo, da ih ne boli oni stvar. Da ulože žalbu to bi značilo da im je barem stalo da mi verujemo da im je stalo.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: 20. kolo: Javor - VOJVODINA, petak u 17h

Post od Radoye »

Karlsson napisao:
Radoye napisao: Ako klub napise ljutito saopstenje (koje ce mediji da izignorisu) i ulozi zalbu (koja nece rezultovati nicim), to ce biti dokaz za tacno sta?
Dokaz da ipak samo ne sede usvojim foteljama i ignorišu sve ovo, da ih ne boli oni stvar. Da ulože žalbu to bi značilo da im je barem stalo da mi verujemo da im je stalo.
Stvarno mislis da "Zbilju", "Gaju", "Vranju" i ostale sto vedre i oblace klubom sekira to sta ja ili ti mislimo o njima?
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: 20. kolo: Javor - VOJVODINA, petak u 17h

Post od Karlsson »

Pa sve ovo vreme su se predstavljali kao bogomdani Spasitelji našeg kluba. Onda nemoj da prećute ovakav lopovluk. Pričaju o napadu na titulu, a ćute kao da ne kažem šta kada nas sudije unakaze.

A koja đubrad vlada na Mozzartu. Kakve komentare i gadosti puštaju da se pišu o Vojvodini, a meni 2 komentara nisu objavili, iako nikoga nisam napadao, vređao ili provocirao. Samo sam pitao zašto ništa nisu napisali o naša 2 poništena gola.
Korisnikov avatar
Sasa1969
Postovi: 611
Pridružio se: Ned Sep 29, 2013 11:29 pm
Lokacija: Istok

Re: 20. kolo: Javor - VOJVODINA, petak u 17h

Post od Sasa1969 »

Ma ovo sa Kordicem je svinjarija
Neko placa da on brani i to je to...samo mu je losa investicija!
Slika
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: 20. kolo: Javor - VOJVODINA, petak u 17h

Post od naseljekolumbija »

Ja ne mogu da verujem da klub i dalje cuti. Na sajtu izvestaji sa utakmice, normala... kao da smo pobedili a ne izgubili uz nevidjenu kradju. Ovo se desava vec drugi put ove polusezone da nam salju nekog levog sudiju odnosno coveka sa zadatkom da se direktno osteti Vojvodina i da izgubi mec! Sinoc su trebali da povuku ekipu pa makar nam oduzeli sve bodove. Dosta vise!
Vladimir
Postovi: 116
Pridružio se: Ned Avg 21, 2016 9:35 pm
Lokacija: Telep

Re: 20. kolo: Javor - VOJVODINA, petak u 17h

Post od Vladimir »

Ljudi moji,imam 40 godina i skoro isto toliko navijam za Vojvodinu.Retko dolazim na utakmice iz više razloga,ali uvek sam u toku dešavanja.Tražite da se neko žali na suđenje iz kluba? Ko? Nisu se žalili na krađu u kupu protiv groblja,a ne na ovu sa Javorom.To je zato što smo mali klub ,provinciski klub i uvek ćemo biti.
Sami smo krivi,tužno ali istinito.
Телеп
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 20. kolo: Javor - VOJVODINA, petak u 17h

Post od Rabba »

Za tekmu sa Cukom, pored Kovacevica koji je dobio crveni, suspendovan je i Planic zbog cetvrtog zutog.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: 20. kolo: Javor - VOJVODINA, petak u 17h

Post od Radoye »

Rabba napisao:Za tekmu sa Cukom, pored Kovacevica koji je dobio crveni, suspendovan je i Planic zbog cetvrtog zutog.
Stoperski par Puskaric - Jovancic?
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
slanina
Postovi: 798
Pridružio se: Sre Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 20. kolo: Javor - VOJVODINA, petak u 17h

Post od slanina »

Slika

Ovde se vidi da nema ni f od ofsajda,dvojica njihovih ispred,krađa od prvog minuta.
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 20. kolo: Javor - VOJVODINA, petak u 17h

Post od gospodinFKV »

Bitno da je onaj brkati hohstapler zabranio svima u klubu da se komentarise sudjenje.

Naprednjacki talog, cija je jedina uloga u klubu da cute i trpe dok nas je*e i kurta i murta. Joooj tumorcine maligne...
Korisnikov avatar
Sasa1969
Postovi: 611
Pridružio se: Ned Sep 29, 2013 11:29 pm
Lokacija: Istok

Re: 20. kolo: Javor - VOJVODINA, petak u 17h

Post od Sasa1969 »

http://prntscr.com/dhrqur" onclick="window.open(this.href);return false;

Kordic stoji u golu kad je Javor dao prvi gol !
Slika
Korisnikov avatar
Ultra slanina
Postovi: 394
Pridružio se: Uto Mar 01, 2011 1:34 am

Re: 20. kolo: Javor - VOJVODINA, petak u 17h

Post od Ultra slanina »

Po ovom print screenu što si postavio, ne stoji u golu.
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: 20. kolo: Javor - VOJVODINA, petak u 17h

Post od recni galeb »

Doope mu je debelo u golu a on obicno na njega prvo padne, znaci nije klasican "linijas"... :D
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 20. kolo: Javor - VOJVODINA, petak u 17h

Post od Voja »

Da je samo istrcao pa cak i promasio loptu,mislim da bi dekoncentrisao njihovog spica....

[video]https://www.youtube.com/watch?v=gmegcgCEuYM[/video]

Drugi ponisteni gol na 41:25
Slika
Zaključana tema