20. kolo: Javor - VOJVODINA 2:1 (1:1)

Korisnikov avatar
Pera Centar
Postovi: 810
Pridružio se: Sub Jan 18, 2014 12:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 20. kolo: Javor - VOJVODINA, petak u 17h

Post od Pera Centar »

Kakva katastrofa i naravno Kordic(je... ga ko mu je rekao da je golman).
Poslednja izmena od Pera Centar u Pet Dec 09, 2016 8:05 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: 20. kolo: Javor - VOJVODINA, petak u 17h

Post od recni galeb »

E vala jeste ovaj Kordic nabavio menadzera svaka mu cast!
On je cudo od "golmana"... :shock:
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 20. kolo: Javor - VOJVODINA, petak u 17h

Post od Neizlecivi »

Jovancic je izvadjen zbog zutog kartona koji je imao. Od prvog minuta do poslednjem sudija nas je po ko zna koji put kastrirao. Po ovom terenu, odigrali smo sasvim dobar mec. Ponistena su nam dva gola zbog ne znam cega, trener i zamenik dobili crvene, stoper dva zuta zbog reakcije?! Kordic NIJE GOLMAN.
Korisnikov avatar
fkvislife
Postovi: 167
Pridružio se: Pon Jul 23, 2012 2:19 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 20. kolo: Javor - VOJVODINA, petak u 17h

Post od fkvislife »

Pre svega teren sramotan..pa kordić katastrofa..sudija..promašene šanse..itd itd..
Najveća ljubav, jedina moja, Vojvodinaa..
lazarr
Postovi: 812
Pridružio se: Sre Okt 20, 2010 10:01 am

Re: 20. kolo: Javor - VOJVODINA, petak u 17h

Post od lazarr »

Sve stoji, i težak teren i očajan sudija i očajan golman i očajan centarfor, ali mi smo i pored svega imali 5 zicer prilika.
Ako hoćeš da pobediš, daš iz tih šansi 3 gola i onda nijedan od onih navedenih činjenica u prošloj rečenici ne može da utiče na pobedu.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 20. kolo: Javor - VOJVODINA, petak u 17h

Post od Turija »

areni treba zabraniti da prenosi nase utakmice, takve perfidnosti i pokvarnjake na kugli zemaljskoj nema.

Kakva kradja podrzana ogavnim komentarima.Taj komentator ni srpski jezik ne zna kako treba, a ne da prenosi utakmicu za sportsku javnost
Srbije.
Treba da se zalimo UEFA organima na sudjenje i tretman Vojvodine u jsl.

Takodje, svaki komentar u medijima je protiv Vojvodine, bez izuzetka, kao da nije u pitanju klub iz Srbije.Sramota i bezobrazluk.
Eej, ,,Vojvodina je za nijansu bila bolja u drugom poluvremenu,, - pa to moze reci samo ostrasceni mrzitelj FK Vojvodine, a ne neko ko je gledao utakmicu u kojoj smo stvorili sijaset 100 postotnih sansi i nadigrali domacina u svim elementima igre, uz 2 ponistena gola i poplavu zutih i crvenih kartona, bez ozbiljnijeg faula i prigovora.
Tacno se sudija nameracio i uz pomoc Kordica sprecio nas da pobedimo.
Poslednja izmena od Turija u Pet Dec 09, 2016 8:19 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fare
Postovi: 2744
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: 20. kolo: Javor - VOJVODINA, petak u 17h

Post od fare »

Da li ima uopšte smisla i igrati ovo naše sranje od lige više za čega ??????? Da istresa k***c na nama ko kako stigne ? :evil:
Korisnikov avatar
slanina
Postovi: 797
Pridružio se: Sre Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 20. kolo: Javor - VOJVODINA, petak u 17h

Post od slanina »

Sudija nas je pokrao strava,tri crvena,dva gola poništena,na snimcima se ne vidi da li su bili ofsajdi.Drugo je to što Paločević već drugu tekmu promašuje prazan gol...
Trujić takođe maši neviđeno,ali ovu tekmu smo morali da izgubimo stigla instrukcija iz Bg. :evil:
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
slanina
Postovi: 797
Pridružio se: Sre Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 20. kolo: Javor - VOJVODINA, petak u 17h

Post od slanina »

fare napisao:Da li ima uopšte smisla i igrati ovo naše sranje od lige više za čega ??????? Da istresa k***c na nama ko kako stigne ? :evil:
Nema smisla odavno,samo nas par stotina zaluđenika idemo i gledamo ovo smeće namešteno.
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: 20. kolo: Javor - VOJVODINA, petak u 17h

Post od Karlsson »

Ako Klub prećuti sve ovo i ne uloži neku žalbu, onda mi je 100% jasno ko zapravo upravlja Vojvodinom. Ovo je sramota nad sramotama.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 20. kolo: Javor - VOJVODINA, petak u 17h

Post od Rabba »

Ovde nema sramote osim Kordića i Paločevića. Kako ono, najbolji igrač? Poserem mu se u čarapu. Izvinjavam se na vulgarnostima, pivo radi iz mene. Mislim da je poruka jasna. Paločeviću. Kordiću. MRŠ!
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 20. kolo: Javor - VOJVODINA, petak u 17h

Post od Neizlecivi »

@Rabba
Jesi ti ok prijatelju? Palocevic je bio definitivno jedina osoba koja je donekle igrala fudbal veceras. Promasio je sansu, gde mu je covek izbio loptu sa gol linije. Koji je vama bre vrag da svakom cascavate majku i terate ga iz kluba?!
Karlsson napisao:Ako Klub prećuti sve ovo i ne uloži neku žalbu, onda mi je 100% jasno ko zapravo upravlja Vojvodinom. Ovo je sramota nad sramotama.
Definitivno! Cuti se vec ko zna koji put. Lalatovic dobija kazne, iskljucenja i suspenzije a debeli krmci iz uprave se pojave kad treba da se samopromovisu.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: 20. kolo: Javor - VOJVODINA, petak u 17h

Post od Radoye »

Karlsson napisao:Ako Klub prećuti sve ovo i ne uloži neku žalbu, onda mi je 100% jasno ko zapravo upravlja Vojvodinom. Ovo je sramota nad sramotama.
Ako klub napise ljutito saopstenje (koje ce mediji da izignorisu) i ulozi zalbu (koja nece rezultovati nicim), to ce biti dokaz za tacno sta? Da klubom upravljaju iskreni Slaninari? Ma hajde molim te, bilo bi to samo jos jedno poglavlje lose rezirane predstave.

Nasa najveca stamota je to sto smo iznutra busni ko sir, jer smo prepuni kvislinga kojekakvih, gde ce se neko uvek vec skloniti kada to treba koliko treba, a ako to ne bude dovoljno pomocice i sudija, mediji, Savez, politika, sponzorski pul - taman da na kraju sezone budemo tamo gde nam je po njima i mesto.

Ljudi, nemojte mi samo reci da se neko ovde ozbiljno ponadao tituli ove godine?
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 20. kolo: Javor - VOJVODINA, petak u 17h

Post od Rabba »

Neizlecivi napisao:@Rabba
Jesi ti ok prijatelju? Palocevic je bio definitivno jedina osoba koja je donekle igrala fudbal veceras. Promasio je sansu, gde mu je covek izbio loptu sa gol linije. Koji je vama bre vrag da svakom cascavate majku i terate ga iz kluba?!
Ne znam... Jednostavno mi ne leži, a svaku tekmu koju je morao da potegne smo popušili dečka... Moguće da grešim, i da je najbolji, ali nije ono što je Voša, barem u mojim očima... Spreman sam i da mu se izvinim, ako grešim...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 20. kolo: Javor - VOJVODINA, petak u 17h

Post od Voja »

Meni se svidelo kako smo odigrali mec,brzi,pokretljivi,lucidni,raznovrsnih resenja.... e sad,nije uslo pa nije,uci ce drugi put... mislim da je Malbasicev gol mala majstorija. Gledajuci zadnja dva meca nikako da se otmem utisku da igramo mnogo brze i tecnije bez Melega na terenu. Sta li je onaj ovacevic Bogu skrivio,pa svaki treci mec crveni,a decko bas nije grubijan. Koliko god sudija bio los,mec je izgubio Kordic i onaj ko ga drzi na golu.Da smo imali golmana an golu,i pored loseg sudije i dva pnistena gola,pobedili bi 1:0. Tuga je sto svake godine uprskamo (i uvek uprskamo prvi) na isti nacin,svojim greskama,a zamaskiramo ih optuzujuci druge. Toliko
Slika
Zaključana tema