20. kolo: Javor - VOJVODINA 2:1 (1:1)

Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: 20. kolo: Javor - VOJVODINA, petak u 17h

Post od Karlsson »

Ruku na srce, kod drugog poništenog mi deluje kao da je bio mali ofsajd. Igrač Javora stoji na liniji šesnaesterca, dok je Trujić možda za pola stopala ispred.

Ali opet ugao nije najbolji pa se ne može najpreciznije reći.

Slika
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 20. kolo: Javor - VOJVODINA, petak u 17h

Post od churguzijanac »

Sasa1969 napisao:Ma ovo sa Kordicem je svinjarija
Neko placa da on brani i to je to...samo mu je losa investicija!
Ja mislio da kod lalatovica samo najbolji igraju!?Nije se zbog toga digla frka pre mesec dva!?
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 20. kolo: Javor - VOJVODINA, petak u 17h

Post od ernesto »

Kao da smo ukleti,svi se igraju sa nama kao da smo neka igracka!!!
Dokle vise tako,vecito treci!!!
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 20. kolo: Javor - VOJVODINA, petak u 17h

Post od Milan »

Dopalo mi se kako su igraci reagovali na gol, promasene sanse, kradju... Emocije pokazuju da im je stalo. Iz raznih razloga, ali je to manje bitno.

Jednu stvar bih jako voleo da znam... Koliko novaca dobije lalatovic za svaku utakmicu koju (pokusaj od golmana) kordic provede na golu?!
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 20. kolo: Javor - VOJVODINA, petak u 17h

Post od Turija »

Tajac u medijima (a i u Klubu) o sudijskoj kradji i nasim propustenim sansama u Ivanjici. Tajac u medijima i o pobedi 3:2 odbojkasa Vojvodine u utakmici protiv zvezde u Beogradu.
Jedino Dnevnik objavio realno stanje stvari na terenu Javora.
Izgleda svi zadovoljni ishodom u Ivanjici, osim igraca, navijaca i trenera Vojvodine?
Dnevnik napisao:Судијска бламажа слаба утеха Војводини

Ноћи су преспаване, али се прашина која је полетела са ивањичког стадиона у петак увече, и даље се није слегла. У најмању руку чудне, необјашњиве, у појединим моментима не престроге, већ тенденциозне одлуке главног арбитра Бојана Николића из Крагујевца, скројиле су крајњи резултат првог дуела 20. кола Суперлиге између фудбалера Јавора и Војводине (2:1). Спорне су биле и поједине одлуке помоћних судија, али судијска бламажа у Ивањици слаба је утеха играчима Војводине који су, и поред евидентно боље партије које су пружили против домаћина, остали празних шака.

Поуздани штопер Владимир Ковачевић није желео да коментарише суђење, па ни спорни други жути, односно црвени картон због кога је пре краја утакмице послат на туширање.

- Ишли смо, наравно, на сва три бода, али врло наивно смо примили изједначујући погодак. Имали смо доста шанси, испромашивали се, а након мог искључења у финишу утакмице, за те промашаје нас је стигла казна – рекао је Ковачевић у крартком резимеу меча.

Млади штопер Новосађана се зачудио зашто му је свиран фаул за који је мислио да га није било, одмахнуо је рукама и без погрдних речи портчао ка свом голу, али му је Николић журно притрчао и показао пут у свлачионицу. То је био шести жути картон показан фудбалерима Војводине на тој утакмици, иако је дуел са обе стране био сасвим коректан, без иједног грубог, са минималним бројем оштрих стартова.

Да зло буде веће, са клупе су удаљени и тренер Војводине Ненад Лалатовић и његов помоћник Драган Шарац. Главног стратега црвено – белих смо замолили да нам опише ситуацију код које је искључен.

- У једном тренутку сам узвикнуо: „Дај, реци голману да већ једном убаци лопту, стално задржава игру“ – каже Лалатовић. Само то, ништа више. Ако неко докаже да сам рекао још нешто сем тога, пристајем да ме доживотно суспендују. Спреман сам и да идем на полиграф, па ако паднем, да одем из фудбала заувек. Што се наше игре тиче, сматрам да смо били бољи ривал, доминирали смо у већем делу утакмице и само смо криви што нисмо искористили четири стопостотне шансе у ситуацијама када је било теже промашити него постићи гол. Домаћин је своје шансе искористио и казнио нас – рекао је тренер Војводине Ненад Лалатовић.

Иако је меч одавно завршен, снимци погледани и анализирани, и даље ником није јасно зашто је Николи Трујићу поништен погодак у 2. минуту. Није се видела сигнализација помоћног судије (ако је уопште било), али ако није било офсајда, чега јесте? Други помоћни судија је, што снимак јасно показује, дозвилио себи нешто што суперлигашки арбитар никако не би смео. Приликом изједначујућег гола Јавора, када се изводио прекид, био је бар петнаестак метара испред задњег човека у одбрани Војводине, а не у линији са њим, па никако није могао да процени да ли је офсајда било. Нико не тврди да јесте, али помоћник је заузео катастрофалну позицију и то није могао да процени.

Картони су играчима Војводине дељени због крајње бенигних и(ли) ненамерних стартова, а демонстративно ширење руку и чуђење због неке одлуке, као у случају Ковачевића у 87. минуту, виђају се на буквално сваком мечу бар десетак пута, али се такве ствари готово никада не санкционишу, поготово не искључењем. Као „шлаг на торту“, у самом финишу уследило је и искључење тренера Шарца са клупе Новосађана, а разлог је, како смо незванично сазнали, то што је закорачио у терен!?

Ништа мање чудна је чињеница да на неким порталима, који по обичају дају снимке са мечева Суперлиге, као и спорне ситуације на њима, нико се поменутим догађајима ни из најнеутралнијег угла није позабавио. У најмању руку, чудно.

Д. Кнежић
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 20. kolo: Javor - VOJVODINA, petak u 17h

Post od Neizlecivi »

Tv Arena je najvece smece koje je zadesilo nas tv program. Trenutno su mi u rangu sa tvHappy i tvPink. Jednu jedinu analizu nisu imali na ovu temu, nijedan jedini usporeni snimak svih sumnjivih situacija. Sada igraju Cuka-Partizan i ja sam siguran da je gol Djurdjevica u 11sekundi bio iz ofsajda, ako nije makar u liniji je bio. Snimci gola su takvi da se daju uglovi gde se vidi zavrsnica, radovanje i slicne baljezgarije. Dok je komentatoru penal za Cukaricku diskutabilan i trazi 100 ponovljenih snimaka. U sredu nas prenose i treba im se na)@#@)(#@#( svega po spisku. Sto se mene tice i njima i nasoj kompletnoj upravi!

-- Lalatovic je izjavio takodje da je iz Kragujevca pre tekme cuo da ce sudija raditi slicne stvari, zbog one izjave posle tekme sa Radom. Tada je Lalat izjavio da ovaj sudija (B. Nikolic) svaki put sudi za rezultate 0-1 gol, da ne radi dobar posao i da nam sudije ubijaju igru u srpskom fudbalu.
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 20. kolo: Javor - VOJVODINA, petak u 17h

Post od Stexman »

Tv arena jesu smradovi, totalno ne profesionalni nadasve pristrasni u komentarisanju i ne strucni u radjenju prenosa. Treba im prirediti jednu lepu koreografiju i to na istoku da ne mogu da je izbegnu!

Nego meni nije jasna nasa uprava da se nije ni sajtu osvrnula na sudjenje. Ovo je direktna eliminiacija nas iz takmicenja a iz kluba muk. Sram vas bilo.
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 20. kolo: Javor - VOJVODINA, petak u 17h

Post od Stexman »

Ma jasno je meni to sve za njih. Nego prostom logikom zakljucujem da bi svako a pogotovo folirant, kao ovi nasi, bar glumio da mu je stalo do kluba da bi sto duze tu ostao.
Jbg sad sam im dao savet kako da nas lazu! :rolll:
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: 20. kolo: Javor - VOJVODINA, petak u 17h

Post od Radoye »

Voja napisao:[video]https://www.youtube.com/watch?v=gmegcgCEuYM[/video]
Radio sam u petak i nisam mogao da gledam u direktnom prenosu, ovaj snimak sam sad preko vikenda triput pocinjao i triput iznerviran ostavljao, toliko me sve nervira i ocigledna sudijska kradja i tendenciozan komentator, jos kad znam i rezultat unapred stvarno ne mogu da izdrzim do kraja...

:frown:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Zaključana tema