19. kolo: VOJVODINA - Napredak 2:0 (1:0)

carlons
Postovi: 182
Pridružio se: Uto Sep 22, 2009 9:32 pm
Lokacija: Detelinara

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Napredak, nedelja u 17h

Post od carlons »

1-0 (39')
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Napredak, nedelja u 17h

Post od Milan »

Dulajlo, svaka ti cast!!!!!!

Steta za bateriju. Poklanjam ti neku eksternu sto ja imam kad se vratim sa puta. Koliko samo poznatih faca na fb-u... :D
Poslednja izmena od Milan u Ned Dec 04, 2016 7:02 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Napredak, nedelja u 17h

Post od Stexman »

dulajlo napisao:Mislim da ću ja pokušati danas da prenosim bar poluvreme na FB. Pratite: https://www.facebook.com/fkvojvodinacom ... 356294156/" onclick="window.open(this.href);return false;
Ja bih pokusao i drugo da sam na tvom mestu :)
Svaka cast za ovo prvo :cheers: iako nisam odgledao ni minute... nisam znao...
Korisnikov avatar
dulajlo
Postovi: 261
Pridružio se: Pon Avg 10, 2009 1:29 pm

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Napredak, nedelja u 17h

Post od dulajlo »

Nabavio produžni. Biće i drugo.
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Napredak, nedelja u 17h

Post od Stexman »

Na telefonu mogu da gledam ali na kompu nece pa nece, nigde ne mogu link da nadjem. Stalno mi otvara prvo poluvreme...
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Napredak, nedelja u 17h

Post od Voja »

Svaka cast na prenosu. Moj predlog je samo da se akcija pred svakim golom zumira,a mozda i ceo prenos.Al to ce svakako doci sa iskustvom :cheers:

p.s.i malo poraditi na grafici,cini mi se da i statistika oko poseda lopte nije validna bas :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: salim se naravno. jos jednom :lala: :thankyou:
Slika
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Napredak, nedelja u 17h

Post od Stexman »

Mozda bi trebalo probati strimovati na youtube i zbog formata slike i zbog onih komentara i lajkova sto iskacu... Mada ne znam kakva je procedura za stream na YT.
Korisnikov avatar
Schteph_F89
Postovi: 478
Pridružio se: Ned Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Napredak, nedelja u 17h

Post od Schteph_F89 »

Svaka cast za prenos!!! Mislim da bi domace utakmice pratilo bar 100 ljudi, u gostima bar 300, pa svako 1e da uplati na neki racun, pokrili bi se troskovi da se uzme recimo externa baterija, neki stalak, plati net, gorivo pa mozda i neka kamera malo bolja. Mesta za napredak (ne ovaj sto smo rutinski dobili danas) ima, a koliko vidim ima i volje. Valja to pogurati nekako ako mozemo i ispostovati ulozen trud.
Jos jednom, svaka cast za prenos :thankyou:
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Napredak, nedelja u 17h

Post od churguzijanac »

Gledao uzivo, ali svakako podrzavam strim prenose i vrlo sam raspolozen da se odreknem i vise od 1 evra zarad prenosa. :mafia:
Korisnikov avatar
LIMAN
Postovi: 160
Pridružio se: Uto Avg 30, 2016 3:42 pm

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Napredak, nedelja u 17h

Post od LIMAN »

Свака част за победу, доста рутински је то све изгледало. Прибојавао сам се пре меча какав би исход могао да буде, пре свега због неиграња пар наших стартера,а и квота на нас је доста скочила... Али драго ми је да су ме момци разуверили. :cheers:
Само храбро до нове победе, але...
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Napredak, nedelja u 17h

Post od Karlsson »

Ovako odigrati bez tri možda ključna igrača, svaka čast. Paločević preuzeo veći deo tereta na sebe i odigrao doktorski. Šteta što nije upisao onu asistenciju pred kraj kada se Ašćerić spetljao.

Zličić, zadovoljan sam golom i reakcijom kod cele te situacije, ali ostatak utakmice... i ne baš

Planić, ja ne znam jel dečko imao jedan kiks otkako je došao kod nas. Čvrsto, hrabro, jednostavno, bez mnogo razmišljanja. Kao pravi štoper.

Trujić. Kako vreme prolazi sve manje mirišem tog igrača. Sada je igrao na svojoj poziciji, pa nema opravdanje za slabu igru. Imam osećaj da zezne ili barem uspori napad svaki put kada je lopta kod njega. Umesto da centrira kad može, on se šta loptom oko šesnaesterca i onda je uglavnom izgubi nepreciznim dodavanjem ili je opali nebu pod oblake.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Napredak, nedelja u 17h

Post od Voja »

A Vukanovic im nije igrao :roll:

[video]https://www.youtube.com/watch?v=Xefz1o3Aev0[/video]
Slika
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Napredak, nedelja u 17h

Post od Danilo »

Dosta smo izgubili na igri poslednje vreme.dosta to deluje nepovezano.pored dobrih planica i palocevica izdvojio bih babica koji je trazio igru i gol.
Kao sto sam govorio Trujic vec odavno nije u formi, ne znam sta je razlog, posebno sto je danas igrao na svojoj poziciji.Ne vidim vec dobar deo poluzezone onu njegovu drskost,brzinu i eksplozivnost, koju je sigurno imao.uradio bi rokadu sa Babicem dok se ne vrati na nekadasnji nivo
Isto vazi za Melega , i nadam se da ce mu ova pauza dobro doci.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Napredak, nedelja u 17h

Post od Turija »

churguzijanac napisao:Gledao uzivo, ali svakako podrzavam strim prenose i vrlo sam raspolozen da se odreknem i vise od 1 evra zarad prenosa. :mafia:
+1
Ukratko, evo mog utiska.
Utakmica sasvim solidna.Bili smo neuporedivo bolji tim.Istakakli su se Palocevic, u ulozi Kapitena, Kovacevic igrom i golom, kojim je naceo goste, posle centarsuta Babica (koji je, opet, upropastio zicer sansu, sto je i Lalatovic tesko prihvatio, zbog nacina kako je sutirao, sto bi se reklo ,,zapeo,, a trebao samo da odlozi tu loptu po zemlji).Medjutim, Babic je dosta dobro izvodio prekide.
Takodje, odlican je bio i Jovancic i to svih 90 minuta u kontinuitetu.Bilo ga je po celom terenu, a i u ofanzivi sasvim dobar.
Iza ove trojke dolaze Planic, koji sve vise pleni svojom rezonskom i sigurnom igrom.
Antic dobar u defanzivi, ali mnogo prodatih lopti pri dodavanju.
Lakicevic, skroz suprotno od Antica.Slabiji defanzivno, mnogo jaci ofanzivno.
Trujic zasluzeno zamenjen, nema ideju u napadu (vec se rve sa svojim cuvarom i loptom), iako je igrao na svom mestu, otupio je svaki nas napad i na kraju gubio lopte.
Od njega je bio slabiji samo Asceric i stvarno ne znam kako ga Lalat nije prvog zamenio, vec ostavio do kraja meca?
Zlicic i ovako i onako.Lepo je odradio akciju iz koje smo poveli 2:0, sve ostalo, nista posebno, ali se borio mnogo vise nego do sada.Vidi se neki napredak.
Stamenic i 2 omladinca (Djuricic i Neskovic, ako sam dobro razumeo spikera?) su igrali jako malo, da bi se bilo sta reklo o njihovoj igri.
Poseta solidna, navijanje zadovoljavajuce, uz suvisne petarde sa Severa.
Sudjenje ispod ocekivanja i renomea Mazica.
Mislim da se previse opustio.Npr 3 igranja rukom igraca gostiju nije svirao, nekoliko faulova nad nasim igracima i cini mi se da se mnogo manje kretao po terenu u odnosu na ono sto smo navikli od njega.
Takodje i pomocni ispod zapadne tribine je propustio da mase jedno 2 ocigledna faula, nad nasim igracima.Sve u svemu, nista krucijalno nisu propustili da dosude, ali od njih ocekujemo mnogo vise, sto bi se reklo bez greske u JSL, gde je ritam i brzina kretanja lopte i igraca daleko ispod Lige Sampiona.
3 nova Vosina boda za nastavak trke za vrh tabele i ovogodisnje tradicije ,,negostoljubivog,, domacina.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Sasa1969
Postovi: 611
Pridružio se: Ned Sep 29, 2013 11:29 pm
Lokacija: Istok

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Napredak, nedelja u 17h

Post od Sasa1969 »

Asceric je odlicno asistirao Babicu kada je ovaj promasio zicer a Trujic je bio asistent kod prvog gola.
Svako ima udela u ovoj pobedi svakako je Palocevic bio najbolji pojedinac ali niko nije podbacio.
Ja sam jako zadovoljan kako je to danas izgledalo.
Babic i Zlicic su dosta doprineli da se ne oseti odsustvo Melega i Malbasica.
Slika
Zaključana tema