19. kolo: VOJVODINA - Napredak 2:0 (1:0)

Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

19. kolo: VOJVODINA - Napredak 2:0 (1:0)

Post od Grof Žekula »

После дерби меча у прошлом, и у овом, не мање важном, смо домаћини Напретку из Крушевца.
Чињеница да нас дели једно место и 5 бодова разлике на табели, сведочи да посао неће бити лак.

Дођи на "Карађође" у недељу у 17 часова да навијаш и помогнеш!!!

УЛАЗ БЕСПЛАТАН!!!
http://www.fkvojvodina.rs/2016/12/bespl ... -napretka/" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Napredak, nedelja u 17h

Post od naseljekolumbija »

Zaista neverovatno da utakmica ni nedeljom ne moze da pocne u dnevnom terminu. Kome je u interesu da se zimi igra po mraku nije mi jasno?!
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Napredak, nedelja u 17h

Post od Marcello »

U nedelju, pobeda je jedina opcija. Korist je dvostruka. Prvo - održavamo korak sa :shit: :shit: , drugo - odlepljujemo se od Kruševljana.

Čvrsta su ekipa, meni su se dopali na stadionu Vojske, bez straha (izuzev poslednjih 15 minuta). Vidi se da ne trče kao "muve bez glave", već prilično racionalno pokrivaju prostor i napadaju kad god im se ukaže prilika, i to, sa 4-5 igrača vuku polukontre. Ono što mi se posebno dopalo, nisu se zabili u 16, ne liče na klasičnu "autobus" ekipu.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
vdn slaninar
Postovi: 985
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Napredak, nedelja u 17h

Post od vdn slaninar »

Jeste da bi trebao da hejtujem Carapane al onog Vukanovica,bi rado video u nasem dresu,pravi razliku.Inace kolko sam gledao Krusevljane znaju da igraju,trenutno su egal sa nama,nece biti lako,al verujem u pobedu za kraj.
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Napredak, nedelja u 17h

Post od Karlsson »

Čitam 9 igrača neće moći da igraju protiv Napretka. A grobari su digli celu frku zbog Đurđevića i govorili o nekakvoj uroti. Šta sada mi da kažemo?
http://www.mozzartsport.com/vesti/vosa- ... dak/152878" onclick="window.open(this.href);return false;

I šta je sa Mićićem, Vukasovićem i Gavrićem? Još ranije je Lalatović rekao da imaju nekih problema sa upravom. Lik dovodi svoje balvane u klub, ne da im da igraju, pa se onda uprava bakće sa njima.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Napredak, nedelja u 17h

Post od Rabba »

Koga na halfa ako ne bude mogao da igra Planić? :shock:
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
salefkv
Postovi: 592
Pridružio se: Sre Avg 01, 2012 11:28 am

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Napredak, nedelja u 17h

Post od salefkv »

Karlsson napisao: I šta je sa Mićićem, Vukasovićem i Gavrićem? Još ranije je Lalatović rekao da imaju nekih problema sa upravom. Lik dovodi svoje balvane u klub, ne da im da igraju, pa se onda uprava bakće sa njima.
Nacuo sam za Vukasa da se Lalat kleo u njega i molio upravu da ga dovede jer je bilo 90% sigurno da Maksa odlazi negde preko. Posle izvesnog vremena, Vukasovica zove neko iz kluba da raskinu ugovor na sta on odgovara moze ali mi isplatite prvo ovaj i tacno te nedelje kada sam to cuo izlazi vest da klub ima "problema" sa njim, Gavricem i jos nekim ne secam se tacno. Verujem da je slicna prica i za ostale.
Korisnikov avatar
Beonic
Postovi: 683
Pridružio se: Pon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Napredak, nedelja u 17h

Post od Beonic »

U protokolu za sledecu utakmicu nece biti Puskarica, Malbasica, Makisovica, Micica, Gavrica, Vukasovica, Burekovica i Knezevica, a vrlo moguce i Planica zbog povrede koja nije tako ozbiljna, ali je nezgodna posto je u pitanju palac na nozi i da se ja pitam sacekao bih da se to sanira pre izlaska na teren.

Pitanje sledi, ko ce nama igrati pored Kovacevica stopera :?: :!:
Korisnikov avatar
severozapad
Postovi: 611
Pridružio se: Sre Nov 10, 2010 3:23 pm
Lokacija: Liman 4

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Napredak, nedelja u 17h

Post od severozapad »

Pekaric?
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Napredak, nedelja u 17h

Post od ernesto »

severozapad napisao:Pekaric?
Nino je zavrsio karijeru zbog nezgodne povrede ledja!
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Napredak, nedelja u 17h

Post od ssnigd »

Igrace verovatno ili Jovancic, ili neko od bekova (Antic ili Lakicevic) a neko od omladinaca, Lazarevic ili Hrubik ce biti ubacen u vatru. Iskren da budem, ne znam koga od stopera imamo u omladincima da bi mogao da zaigra.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Napredak, nedelja u 17h

Post od Stexman »

A sta fali da igramo sa jednim stoperom? 3-5-2 formacija je po meni sasvim ok. Postoji bojazan da nas lakse mogu ugroziti iz kontri ali je i lakse organizovati ofsajd zamke sa manje igraca u odbrani. Mozda ce se i brze lopta prenositi u vezni red iz faze odbrane.
Oni ce nas napasti svim silama to ne treba da nas iznenadi. Nama je bitnije izabrati nekog ko ce od jako malo sansi postici gol jer necemo imati mnogo prilika to je sigurno.
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Napredak, nedelja u 17h

Post od ernesto »

Mozda Babic sto smo ga iz Uzica doveli,Filip se zove ako se ne varam!
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Napredak, nedelja u 17h

Post od Radoye »

Stexman napisao:A sta fali da igramo sa jednim stoperom? 3-5-2 formacija je po meni sasvim ok. Postoji bojazan da nas lakse mogu ugroziti iz kontri ali je i lakse organizovati ofsajd zamke sa manje igraca u odbrani. Mozda ce se i brze lopta prenositi u vezni red iz faze odbrane.
Oni ce nas napasti svim silama to ne treba da nas iznenadi. Nama je bitnije izabrati nekog ko ce od jako malo sansi postici gol jer necemo imati mnogo prilika to je sigurno.
3-5-2 se obicno igra sa 3 stopera, bez bekova, bocni veznjaci rade i defanzivu i ofanzivu. U nasoj situaciji bilo bi samoubistvo izaci u takvoj formaciji, mi ni dva stopera cestito ne mozemo da skrpimo u timu a ne tri. A ni bocni igraci nam nisu bas neki univerzalci, ti sto su dobri u defanzivi ne umeju da centriraju a oni ofanzivni se ne bi vratili nazad preko pola da im umere mama. Zato je najverovatnije da ce neko od zadnjih veznih ponovo biti prekomandovan na stopera. Uz golmana standardno sigurnog i pouzdanog, treba se spremiti za 90 minuta kidanja zivaca... :cekicanje: :rage: :furious: :beg:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Napredak, nedelja u 17h

Post od naseljekolumbija »

Stexman napisao: Oni ce nas napasti svim silama to ne treba da nas iznenadi.

Jel to Napredak postao Barsa u medjuvremenu? Klosarske ekipe ostaju klosarske,pokazali su svoju jacinu i velicinu u prethodna dva kola. A ovde ce kao i sve klosarske ekipe da cekaju sansu iz kontre.
Zaključana tema