18. kolo: VOJVODINA - partizan 0:0

Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan 0:0

Post od Marcello »

Dozvolite mi da budem neobjektivan - ljut sam izašao sa stadiona. Protiv ovih, samo pobeda dolazi u obzir, što se mene tiče. Lalatović provaljen odavno. Krševi u zatvorskim dresovima su nas zatvorili potpuno. Tačno su pustili da nam igru vode oni koji su najslabiji u tome (u fazi napada) - Mogli, Antić i Jovančić. Melega i Paločevića su stavili u mali džep.

I, opet - zašto mi, uopšte izvodimo prekide ka kaznenom, kad tamo nema nikog adekvatnog???
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
playmaker
Postovi: 514
Pridružio se: Ned Sep 18, 2011 1:31 am

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan 0:0

Post od playmaker »

Moj utisak je da sa krstenim napadacem ova ekipa je 30% opasnija i igra bude isto toliko smislenija.
Da smo imali nekog ko zna da igra napred (Trujic je na mestu napadaca u mecevima gde ima egal protivnika igrac manje) sve bi izgledalo mnogo ozbiljnije.

U odbrani nam je mnogo falio Planic, on momak unosi mirnocu i to nam je potrebno u ovakvim mecevima.

Palocevic i Meleg su po mom misljenju vise gusili jedan drugog nego sto smo profitirali od njih.
Mora neko da se pozabavi sa time jer Meleg je postao nevidljiv na terenu :idea:

Malo mi je gorak ukus u ustima, ne bih da ih kritikujem previse jer nepamtim sezonu gde smo ovoliko "dugo" drzali prikljucak za prvim na tabeli a sa druge strane, mogli smo sinoc da popijemo 3 komada bez problema i onda bi se druga pesma pevala... :roll:
Korisnikov avatar
Протомајстор
Postovi: 418
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 8:29 pm
Lokacija: Исток, Лиман

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan 0:0

Post od Протомајстор »

Не разумем критике на рачун Мелегове игре. Мени је он синоћ, уз црнца и Сашу Илића, једини личио на фудбалера.
Има најбољи преглед игре, најбољу контролу лопте, најтачније пасове, поготово оне дубинске. И брат, брату, најопаснији је по противника. Зато га стриктно и чувају.
Једино што је за критику су прекиди, јер ако не да из директног шута, остало је све лак плен за противника. Мислим на корнере и слободне ударце. Али, то је и до екипе и до тренера.
Синоћ су ме на промрзлом истоку загревали његови потези већи део утакмице, Јованчини читаво 1. полувреме и Бабићеви и Малбашини последњих двадесетак минута. А додатно сам се смрзавао од наших киксева у предаји лопте на средини, оне неуспеле офсајд замке, Кордног пливања на крају и осталих безбрижних посматрања шокантних ситуација у којима би заправо требало да је активни учесник.

Што се противника тиче, туга и жалост. Успели су да изграде акције само након пресечених наших пасова, из полуконтри. Њихова одбрана је била паничнија од наше, а нападачи непрецизнији. Не сећам се када су имали мање шутева на Карађорђу. Жалибоже пара које су бачене за њихов тим, а то су све народне, наше паре.
playmaker
Postovi: 514
Pridružio se: Ned Sep 18, 2011 1:31 am

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan 0:0

Post od playmaker »

Ja znam da je Meleg jedini igrac za kojeg mogu da kazem da je klasa i to od njega i ocekujem da vidim! :idea:
Vise od 50% kornera je izveo juce tragikomicno, koliko je puta sutnuo u gol sa distance?

On je momak jedini nas igrac koji ima tehniku i fudbalsko znanje na nivou Evropskog fudbala i od njega kao kapitena ocekujem da odskoci na terenu. :idea:
Prosto ne mogu da se zadovoljim sa time sto jedini zna da primi ili doda loptu, tacno je da jedini lici na fudbalera ali hocu da vidim konkretan ucinak!

To je jedini razlog zasto ga kudim, iz najbolje namere zaista. :idea:

A Sasa Ilic meni vise lici na moje drustvo kada se okupi na malom fudbalu, ne znam kako ga vise nije sramota uopste da uzima pare i pojavljuje se na terenu i tih 15min koliko moze na skrge da nadise...
1892
Postovi: 1009
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 3:34 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan 0:0

Post od 1892 »

Jedna konstatacija vezana za crnog blizanca. Ovo je prvi put posle dugog niza godina da grobari nemaju šabane u timu, meč je prošao skroz sportski bez kurčenja i provokacija ala Ilijev, Lola, Marko Jovanović i ostala bagra koja se godinama kotila tamo. Nije to ništa spektakularno ali kad se pogleda njihova prva postava vidi se da nema igrača poteklih iz njihove škole i to je izgleda i uzrok normalnom ponašanju većine momaka. Očigledno je da prolazak kroz omladinsku školu crnog ili crvenog blizanca sem što ih fudbalski oblikuje pravi od njih i arogantne i nadobudne prostake koji misle da su uhvatili Boga za muda i u svakom duelu sa ekipama koje im pokažu zube pokušavaju da započnu frku i koriste se najogavnijim bljuvotinama od uvreda
Come on you Reds!
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan 0:0

Post od ssnigd »

Meleg je premoren, on nije imao pauzu, a ekipa nam je pod treninzima od juna, sa odmorom od sam 10dana. Puno je to cak i za Mesija. Ja mu ne zameram pad forme, nego Lalatu sto nece bar jednu utakmicu da ga ostavi na klupi i ubaci ako bude bilo potrebe zadnjih pola sata. Njemu odmor treba. Doduse, mi rotaciju ne pravimo, cak ni na krilima gde imamo nagomilane igrace.
PS. Sasa Ilic je u ovim godinama sve samo ne fudbaler
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan 0:0

Post od borrissey »

Ja takođe mislim da ste preoštri u ocenama Melega, a pomalo i cele ekipe. Meni se čini da je naša igra postala dosta čitljiva. Sve kreće od Melega, Paločević na krilu je totalno neupotrebljiv, a Trujić se izvlači kao neka lažna devetka, ali to nema naročitog učinka. Svi već znaju da ako zaustaviš Melega, tu je kraj svega. Stoga ga često udvoje, ne daju da primi loptu, igraju uvek na ivici faula. I igračima većeg kalibra bi bilo teško da bez drugih opcija u napadu naprave veći učinak.
Što se ostalih tiče, po meni niko nije podbacio posebno, osim što je Jovančić imao par glupi kikseva na sredini i, standardno odsutni Kordić, koji ponekad izgleda kao da je upravo izašao iz busa na stanici kod SPENSa i ekipa mu dala da po prvi put u životu obuče rukavice. Ostaje žal što nismo bili konkretniji u napadu, jer je njihova zadnja linija je blago rečeno kriminalna. Ali, da ponovim, nismo se obrukali. U Palanci smo igrali milion puta gore, a da smo protiv crvenih odigrali drugo poluvreme kao celu utakmicu sinoć, verujem da nam ne bi sada bežali na +6.

PS: čudno mi je inače toliko bodova za Paločevića sinoć. Ja ga inače ovde dosta hvalim, ali sinoć nisam video ama baš ništa upotrevljivo od njega. Čista nula, osim za borbenost.
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan 0:0

Post od Karlsson »

Naravno da smo pročitani kada jedinu izmenu koju Lalatović pravi je na mestu štopera. Da smo ubedljivi, pa ajde i da razumem što se ništa ne menja, ali mi smo već nekoliko utakmica u padu, a ništa se ne menja.
Korisnikov avatar
Baltazar
Postovi: 376
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 9:31 pm
Lokacija: Socijalno

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan 0:0

Post od Baltazar »

Moji utisci su sledeći:
1. Igramo sasvim pretumbano. Trujić mora da igra a vidi se već duže vreme da smo sa Ašćerićem sasvim druga ekipa. Takođe smo slabiji za golmana zato što mora da brani Kordić a ne Perić. Paločević na krilu je dosta neprimetan, treba da igra u sredini. Ovo uglavnom vide svi navijači i postavlja se pitanje zašto Lale mora tako da sastavlja tim.
2. Igrali smo borbeno i pošto objektivno imamo slabije igrače moramo biti zadovoljni. Takođe se videlo koliko nas respektuju, pa smo imali i veći posed lopte.
3. Potez uprave da proglasi 3 tribine kao domaće je za svaku pohvalu. Ispalo je odlično a trebalo bi biti sve bolje na narednim derbijima. Konačno da ekipa Enac ne mora da se seljaka na zapad
4. Generalno, koliko su oni para uložili i kolike im igrači imaju plate, za početak decembra mi smo ispred njih, ja sam prezadovoljan. Da smo igrali fudbal u drugom poluvremenu na Mitiću bili bi na prvom mestu.
5. grobari nisu ispoštovali minut ćutanja, a nas prozivali za nepevanje...
Vojvodina, jedna jedina!
Korisnikov avatar
Sasa1969
Postovi: 611
Pridružio se: Ned Sep 29, 2013 11:29 pm
Lokacija: Istok

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan 0:0

Post od Sasa1969 »

Meleg je ovde ubedljivo najbolji igrac i kad je najlosiji na terenu on je opet najbolji :lala:
Slika
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan 0:0

Post od Danilo »

Premoreni ? Od cega? Od utakmica u superligi.Nije opravdanje.
Cinjenica je da je Meleg totalno van forme, a to proizilazi iz kontinuiteta neigranje pre povratka u Vosu.Isto vazi za Malbasica.
Trujic takodje vec dugo van forme.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan 0:0

Post od Rabba »

Danilo napisao:Premoreni ? Od cega? Od utakmica u superligi.Nije opravdanje.
Cinjenica je da je Meleg totalno van forme, a to proizilazi iz kontinuiteta neigranje pre povratka u Vosu.Isto vazi za Malbasica.
Trujic takodje vec dugo van forme.
Prijatelju, Meleg je od početka sezone do danas odigrao 27 takmičarskih utakmica. Preko 2300 minuta takmičarskog fudbala, na možda najosetljivijoj poziciji kod nas u timu, a nisam računao reprezentativne akcije. Samo je Antić odigrao nekih 40ak minuta više od igrača koji igraju u polju. Malo li je za tekmu ili dve odmora...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
NapredBacka
Postovi: 60
Pridružio se: Sre Maj 06, 2015 6:13 pm
Lokacija: Бачка Паланка, Србија

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan 0:0

Post od NapredBacka »

Po meni Meleg nije odigrao toliko lose vise je mozda stvar u visokim ocekivanjima jer se sam nametnuo svojim dobrim igrama.
Nisam Firmas nisam ni Vojvodinas ali redovno sa severne tribine sektor prema zapadu gledam i bodrim Vosu maltene ko svoju Backu kad igra protiv blizanaca. Vosa mi je najbliza ali isto bih bodrio i Spartaka, Radnicki, Napredak, pa cak i Zemuna...

0:0 potpuno realan rezultat, rekao bih da je Vosa za nijansu bila bolja ali je partizan imao zrelije sanse, steta za poslednju sekundu utakmice moglo je uci ali mislim da treba biti zadovoljan s obzirom da je i blizanac mogao do pobede. Odlican potez vase uprave da one nakaze stavi konacno na jug nadam se da ce tako biti i sa ciganima bez obzira sto cigana ima koliko ima :mrgreen: 57:43 % neki utisak Vojvodinasa u odnosu na "navijace" pfc. Jug malo jaci od severa, istok 75 % vas, zapad leva strana grobarska, sredina vasa, desna strana koja je malo manje brojna bila od desne strane opet vasa. Nista lepse mi nije bilo nego videti kad taj deo zapada krene da prati severnu tribinu, klinci na severu su pokidali koliko mogu bilo je i nesto starijih za razliku od prethodnih utakmica necu da ulazim zasto nema starijih nadam se da ce se vratiti na staro i da ce ekipa 25+ opet biti tu. Kako je to nekad bilo lepo videti.

Sve u svemu stvarno vam zelim titulu ne zamerite ako je bilo grubih reci s moje strane mnogo emotivno reagujem kad igra Backa ali rekao sam i pored svega da ste pobedu zasluzili vi. Na nasem forumu ljudi su ubedjeni da nam je ponisten cist gol ali niko nista nije rekao protiv Vose zaista, forumasi koji su uglavnom pravi Backisti vas vide kao protivnike a blizance kao unistitelje Srpskog fudbala sto je i realno. Niko vam nije blizi od nas niti i jedan grad u Vojvodini ima klub koji ima vise zaista odanih simpatizera od Backe (i period kad smo bili treca liga bilo nas je) ako ne racunamo Vosu i eventualno Spartak mada u odnosu na velicinu grada Spale ne impresionira sa 250 gledalaca u proseku godinama bez utakmica sa blizancima... Ono sto znam ove sezone se borite za titulu mozda je uzmete mozda ne ali sledece sezone ste sigurno prvaci. Smeo bih se kladiti.
Региструјте се на форум навијача и симпатизер Бачке http://fkbacka.forumsclub.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan 0:0

Post od Milan »

1892 napisao:Jedna konstatacija vezana za crnog blizanca. Ovo je prvi put posle dugog niza godina da grobari nemaju šabane u timu, meč je prošao skroz sportski bez kurčenja i provokacija ala Ilijev, Lola, Marko Jovanović i ostala bagra koja se godinama kotila tamo.

To je trajalo samo dok im nije usao onaj alkoholicar ilic. Mislim da mu je trebalo manje od minute da pokaze svoje lepo vaspitanje. Inace, nikada mi nece biti jasno zbog cega nasi igraci imaju respekt prema njemu. Oterao bih ga u tri lepe prilikom prvog duela, a oni mu kao nesto overavaju i precutkuju...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan 0:0

Post od Turija »

Milan napisao:
1892 napisao:Jedna konstatacija vezana za crnog blizanca. Ovo je prvi put posle dugog niza godina da grobari nemaju šabane u timu, meč je prošao skroz sportski bez kurčenja i provokacija ala Ilijev, Lola, Marko Jovanović i ostala bagra koja se godinama kotZila tamo.

To je trajalo samo dok im nije usao onaj alkoholicar ilic. Mislim da mu je trebalo manje od minute da pokaze svoje lepo vaspitanje. Inace, nikada mi nece biti jasno zbog cega nasi igraci imaju respekt prema njemu. Oterao bih ga u tri lepe prilikom prvog duela, a oni mu kao nesto overavaju i precutkuju...
Za to malo minuta, sto je igrao, trebao je dobiti 2 zuta kartona, da je sudija bio pravi.
Toliko o njemu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Zaključana tema