18. kolo: VOJVODINA - partizan 0:0

Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan, sreda u 18h

Post od borrissey »

Iskreno - ja zadovoljan. Bili smo borbeni (i tu svima skidam kapu) i nismo se obrukali. Utakmica nije bila sjajna, ali nisam ni očekivao nikakav spektakl.

Ono što mi je ubedljivo najjači utisak - priznajem da sam promašio u proceni i drago mi je zbog toga. Istok je bio naš, totalno smo izdominirali. Video sam po koju čudnu fizionomiju, ali bili su mirni ko bubice. Firma je bila odlična, zapad vrlo dobar. Njihg je bilo na zapadu i čuli su se, ali sa istoka je delovalo da je to samo poslednji sektor prema jugu.

Sve dok je nas na stadionu, biće i igara i rezultata. Zato pamet u glavu, sledeće sezone ispromovisati maksimalno sezonske, jer time i ovakve akcije dobijaju puni smisao.

I jedan off za kraj: sutra na SPENS-u dolazi groblje u odbojci. 18h, nemojte da vas mrzi.
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan, sreda u 18h

Post od ssnigd »

Nisam ocekivao pobedu, ali sam ocekivao bolji fudbal, i da ne dajemo odvratnom bg novinarskom sljamu da nas pljuje i govori kako smo imali srece kod njihovih sansi.
Cestitke svima koji su bili danas i ostavili grlo za Vosu danas. Protiv cigana ocekujem istu atmosferu, iako ce ih biti 10 puta vise nego ovih supaka.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
Salvador
Postovi: 1060
Pridružio se: Ned Maj 09, 2010 6:07 pm

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan, sreda u 18h

Post od Salvador »

Odličan potez za premeštanje gostujućih navijača na jug!
Utakmica borbena, ja lično gledao sa uživanjem, bila dobra oba tima.
Babić je zaista mogao bolje, ali to je ipak Babić.
Ne kapiram kritike za Jovančića, po meni bio odličan.
Ne bih voleo da Lalat ode, mislim da radi dobar posao.
Korisnikov avatar
Протомајстор
Postovi: 418
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 8:29 pm
Lokacija: Исток, Лиман

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan, sreda u 18h

Post od Протомајстор »

Сложио бих се у свему с borrissey-ем .
Све ми је мирисало да ће бити чупаво на истоку. У почетку смо и ми одмеравали снаге и груписали се, али било је све у реду.

Похвалио бих игру и залагање целог тима, а посебно Малбашића од тренутка кад је прешао на десну страну. У тих последњих 30 мин је његова спремност дошла до изражаја и престао је да компликује.

Били смо бољи, имали смо више шутева у оквир гола. Ако се не варам, они нису шутнули ниједном, осим што су погађали стативе, тј. Кордић је био потпуно незапослен.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan, sreda u 18h

Post od Voja »

Sto se mene tice,los fudbal,los sudija,navijaci svi dobri,jer kada god je zumirana bilo koja tribina,vecinom se moglo videti da navijaci drhte od hladnoce,tako da skidam kapu svima koji su bili na utakmici,plus sto je radni dan. Mozemo mi da se kurcimo koliko hocemo,ali su ovaj put cinjenice na njihovoj strani,imali su mnooogo vise sansi od nas. I sto je najgore,u svakoj njihovoj sansi su se samo oni pitali,mi smo bili nemocni da bilo sta uradimo. Mislim da smo kukavicki usli u mec,jer ne napasti na svom terenu osakaceni Partizan,tim koji si i tamo dobio,posle 8-0-0 kuci ne izaci sa centarforom na ovoliko jaku utakmicu,pogotovo sto i takav kakav je centarfor,daleko je ubojitiji od Trujica.Steta!!! Jos samo dodam i jedno veliko BRAVO za Kordica,jer ostati nesavladan posle onakvih sansi Bozinova,Leonarda,Stevanovica.. to jednostavno moze samo veliki golman!!! :thankyou:
Slika
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan, sreda u 18h

Post od Danilo »

Očajna utakmica.Blizanac malo bolji.Popunjenost s obzirom na vreme dobra, navijanje slabo.Nasa igra ocajna , plašljiva.
Čega smo se uplašili , ne znam.Ofanzivni deo ekipe ispod svakog nivoa
vdn slaninar
Postovi: 985
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan, sreda u 18h

Post od vdn slaninar »

Sudjenje posteno,bez navlacenja,mi agresivni u odbrani bez zelje i ideje u napadu.Bili su konkretniji,blizi pobedi,mi smo odstupili od naseg najjaceg oruzja- timske igre.Moraju biti svesni da nisu kvalitetni pojedinci i da su sve uspehe postigli snagom kolektiva.Babic pokazao da je bez razloga u drugom planu,mnogo bolja igra kad je svako na svom mestu Asceric u spicu,Trujic krilni ili klupa,Palocevic u sredini sa Melegom .Jovancic se trudi,trcu al nije kvalitet za Vosu tj potrebe velikog kluba koji ide na neki veci rezultat.
Борчевац
Postovi: 132
Pridružio se: Sre Avg 31, 2016 11:12 pm

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan, sreda u 18h

Post od Борчевац »

Утакмица није лоша,али није ни добра,солидна.Имали сте и ви и они шансих финих,глодари су имали конкретније шансе,али сва срећа па их нису реализовали.
Утакмицу сам гледао у кафићу тако да нисам баш најбоље чуо навијање,видим овде по коментарима да глодари нису испоштовали минут шутње за трагично настрадале Бразилце,ја увијек када мислим да ме глодари не могу изненадити,и да сам од њих све и свашта видио,они некако увијек успију да ме изненаде.Само су ме по ко зна који пут увијерили у то да су најгори од најгорих.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan, sreda u 18h

Post od Radoye »

vdn slaninar napisao:mnogo bolja igra kad je svako na svom mestu
Da, to ja vec godinama pricam, kada svako igra svoju prirodnu poziciju sve nekako skladnije deluje. Trujicu svaka cast, nemam rec jednu da mu zamerim na trudu i zelji, ali to sto on radi u napadu je totalno jalovo i beskorisno. Nije on kriv, covek daje sve od sebe, kriv je onaj ko ga gura u spic gde mu mesto nije. Isto i sa Puskaricem, ne moze on da iznese tvrdu utakmicu na stoperu bez makar 2-3 kiksa. Opet, nista nije njegova krivica, covek nije stoper ali ga silom tamo guraju. Nisu igraci krivi.

Makar koliko Asceric bio drvo, nas napad je poceo da lici na nesto smisleno tek kad je on usao u igru, a sa ulaskom Babica i prelaskom Malbasica desno u zadnjih 15 minuta utakmice smo tek zaigrali napred. Sve dotle je bilo natezanje kozure na suvo, potpuno bezidejna i beskorisna igra.

Pozadi nekoliko napada panike, na svu srecu partizan je jos gori krs i raspad od nas pa to nisu iskoristili. Mnogo slicna utakmica onoj u Beogradu s pocetka prvenstva, samo sto smo mi tada imali napad i iskoristili svoje sanse a partizan je bio jednako efikasan kao i sada.

Od svega ovog samo je zvezda profitirala.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan, sreda u 18h

Post od churguzijanac »

Gde zakaci Vojo staru utakmicu.Vise bih mogao o njoj da pricam, nego o danasnjoj.

Svake godine nam nesto fali.Ove centarfor.
Борчевац
Postovi: 132
Pridružio se: Sre Avg 31, 2016 11:12 pm

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan, sreda u 18h

Post od Борчевац »

[quote="Radoye"
Od svega ovog samo je zvezda profitirala.[/quote]
Моjе мишљење је да је то био и циљ ове утакмице,да се бодови подјеле,а црвени близанац сутра фино да бјеж 8 бодова,Воши и црном близанцу.
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan, sreda u 18h

Post od ernesto »

Ja sam ljudi prezadovoljan za sada, ne samo sto se tice vecerasnje tekme(gde je groblje po imenima dosta jaca od nas),tako i ovom polusezonom gde smo u 90 % pokazali onu stvar
,igramo u kontinuitet(setite se samo predhodnih sezona u ovo vreme ako ne i ranije padali sa formom),nista jos nije izgubljeno samo da dobijemo neugodni napredak u nedelju i da cigani kiksnu makar jednu u naredne dve,posto stvarno mislim da je vreme!
Jbte ispadose da su Barca....
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10575
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan, sreda u 18h

Post od Turija »

Utakmica nije bila toliko losa, koliko je bilo lose sto smo se branili protiv raspalog partizana.
Zasto, samo trener i igraci znaju, mozda i uprava.
U padu smo forme, ali ova utakmica je bila prava prilika da se ona podigne.
Odlicna poseta za ovo doba godine, nije podigla motiv za vaznu pobedu. Sto bas nije logicno.
Po meni je razlog i nedopustivo slaba igra Melega, koji se vec sijaset utakmica ne primecuje na terenu .
Od tog trenutka nama se igra raspala. Palocevic kako kad, a treceg pleja nemamo.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan 0:0

Post od Danilo »

Da li neko ima podatak, ili da li je zvanicni spiker utakmice u pravu kad je rekao da tamo od 90 i nekee nijedan trener nije sklopio 50 utakmica za vosu.Vezano za Lalatov jubilej.
Jel moguce ? Rajevac ?
vdn slaninar
Postovi: 985
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan 0:0

Post od vdn slaninar »

Ne primecivanje Melega na terenu usko je vezano sa prebacivanjem Palocevica na krilo,kad je Palocevic u sredini Meleg ima s kim da igra,rastereti ga,ima vise opcija.Lalatovic je stavljanjem Jovancica hteo da dobije na duel igri,al je izgubio na kreativnosti napada, stavljanjem Palocevica na krilo,gde je beskoristan,mislio je da ce zadrzati i kreativnost u napadu,sto nema veza s mozgom.Krilni napadac treba da poseduje brzinu i jedan,dva driblinga i igra iskljucivo prema golu.
Zaključana tema