18. kolo: VOJVODINA - partizan 0:0

Korisnikov avatar
ogi
Administrator
Postovi: 1619
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 10:27 am
Lokacija: Свуда по мало

18. kolo: VOJVODINA - partizan 0:0

Post od ogi »

Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan, sreda u 18h

Post od Marcello »

Moji drugovi i ja, već nedeljama, samo o ovoj sredi pričamo. Da se ne lažemo, ovo je mnogo više od fudbalske utakmice. Nabili smo po 4 banke u guzicu, ali treperimo kao tinejdžeri. Dolaze nam najgori! Mi planiramo da, u sredu oko 20h, razgovaramo samo očima, jer ćemo glas ostaviti na stadionu...

Da, i ja radim drugu smenu, ali neću doći na posao.

Jeste, biće hladno, ali, koliko puta smo se smrzavali zbog Voše?

Da, biće puno "mutavih", biće opasnosti....ali, oni dolaze u našu kuću, hajde da im pokažemo ko je domaćin, a ko gost!
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Stefke
Postovi: 324
Pridružio se: Čet Sep 12, 2013 10:50 am
Lokacija: Клиса

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan, sreda u 18h

Post od Stefke »

http://www.fkvojvodina.rs/2016/11/ulazn ... -od-sutra/" onclick="window.open(this.href);return false;

Први пут на све три трибине, како и логика налаже. Они који планирају на запад и исток нека пожуре по карте. Да се помолимо пре среде да Мелега крене шут, држите Кордића трезвеног и храбро у дуелима!
Видимо се на северу :cheers:
У свом кварту ти си херој,
И твоја улица твој је дом!
https://www.youtube.com/watch?v=sY6pBCx2cMI" onclick="window.open(this.href);return false;
Борчевац
Postovi: 132
Pridružio se: Sre Avg 31, 2016 11:12 pm

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan, sreda u 18h

Post od Борчевац »

Планирао сам да дођем у сриједу на текму и да дам подршку брацком клубу,али обавезе ме спречавају :(
Бићу уз вас као и сваки Вултурес и само храбро,против црног :shit:
Korisnikov avatar
Firmson89
Postovi: 367
Pridružio se: Ned Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan, sreda u 18h

Post od Firmson89 »

Тако је, трпај стоку у кавез, доста су се котили на истоку.
Не чека нас претерано леп фудбал, очекујем доста картона и грубу игру, ал' ако изађемо и одиграмо мушки ишчупаћемо сва 3 бода!
8-0-0 на Карађорђу, нема бољег домаћина од лале... :mafia:

П.С. Главни судија нико други до наш миљеник, фамозни Данило Грујић.
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan, sreda u 18h

Post od Red Marquis »

Nisam optimista kad je meč u pitanju, mislim da je ekipa u padu, i još taj oreol nepobedivosti kući...novinari to napumpaju pa će sa sladostrašću da svršavaju kad to stane. Sad je onaj period u godini kad su mašinerije pokrenute, i kad bi i Real i Bajern izduvali od blizanaca. Niska su mi očekivanja, pa ko zna, možda se i prijatno iznenadim na kraju...
Ali s druge strane, navijački, čekam sa radošću sredu, gamad na jugu, frankeštajn grupa na frankeštajn tribinu, gde joj je i mesto. Biće zanimljivo.
Io odio Belgrado
playmaker
Postovi: 514
Pridružio se: Ned Sep 18, 2011 1:31 am

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan, sreda u 18h

Post od playmaker »

8-0-0 kuci, njima se odbrana raspada od pocetka prvenstva, vodi ih na klupi onaj izdajnik plus im ne igra Djurdjevic. :idea:

Da li je ikome potreban i jedan vise razlog da se pojavi na stadionu ? :evil:

IGRAJ VOSO! :devil:
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan, sreda u 18h

Post od naseljekolumbija »

Red Marquis napisao:Nisam optimista kad je meč u pitanju, mislim da je ekipa u padu, i još taj oreol nepobedivosti kući...novinari to napumpaju pa će sa sladostrašću da svršavaju kad to stane. Sad je onaj period u godini kad su mašinerije pokrenute, i kad bi i Real i Bajern izduvali od blizanaca. Niska su mi očekivanja, pa ko zna, možda se i prijatno iznenadim na kraju...
Ali s druge strane, navijački, čekam sa radošću sredu, gamad na jugu, frankeštajn grupa na frankeštajn tribinu, gde joj je i mesto. Biće zanimljivo.
Ekipa i da je u padu mora da pobedi ovaj krs od ekipe koji dolazi u sredu. Pa oni pojma nemaju.
edit: Ne mogu da verujem da sudi onaj sto nas je pokrao protiv istog rivala DAnilo Grujic grobar iz cokota, neverovatno
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan, sreda u 18h

Post od Radoye »

Firmson89 napisao:Главни судија нико други до наш миљеник, фамозни Данило Грујић.
Pravi covek za kombinat! :frown:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan, sreda u 18h

Post od ssnigd »

Kao sto su i cigani odradili sudije protiv nas, tako isto odradise i grobari.
Igraci, igrajte fudbal, bolji ste, zajebite sudije i provokacije jer to zele, dajte im tri komada pa neka i navlaci odvratno govedo za njih.
Ali realno, ocekujem X i nemam velika ocekivanja. Slazem se tu ipak sa Markizom, mi u losoj formi, tacnije u padu forme i igre, oni ipak mnogo jaci nego na pocetku sezone, sto i nije tesko bilo za ostvariti, tek tada su bili raspad.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
Sasa1969
Postovi: 611
Pridružio se: Ned Sep 29, 2013 11:29 pm
Lokacija: Istok

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan, sreda u 18h

Post od Sasa1969 »

Na SOS kanalu ide reklama dodji na stadion podrzi Vosu :D
Slika
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan, sreda u 18h

Post od limanfkv »

Radoye napisao:
Firmson89 napisao:Главни судија нико други до наш миљеник, фамозни Данило Грујић.
Pravi covek za kombinat! :frown:
Ovaj skandal od nameštanja sudije bi trebalo istaći pre utakmice, čisto da se digne tenzija. Opet dolazi čovek koji nam je lično UKRAO kup i svaki put ga treba pozdravljati kako valja... šta znam, bar dok ne krepa. Pa i onda još koji put zbog nas samih, ni zbog koga drugog.
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan, sreda u 18h

Post od Danilo »

Dali će MIROSLAV VULICEVIC napokon dobiti iskrenu dobrodošlicu.
Kapiten koji nas je najviše popišao
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan, sreda u 18h

Post od Danilo »

Ne znam odakle skidaju nase postove na juznatribina.net i pozivaju na masovan dolazak.Poludeli za istok
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan, sreda u 18h

Post od ssnigd »

Danilo napisao:Ne znam odakle skidaju nase postove na juznatribina.net i pozivaju na masovan dolazak.Poludeli za istok
Nazalost otidjoh na onaj forum i zazalih za ceo zivot. Npr,.... Grujic je ciganski sudija a nije njihov :mrgreen: Nemojte da vas mrzi, kupujte karte na vreme i da se useremo tom celom klubu i izdajnicima sto su kod njih.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Zaključana tema