18. kolo: VOJVODINA - partizan 0:0

Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4042
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan, sreda u 18h

Post od Milan »

Ne uspevam da iskopam onaj YT link sa prenosima. Da li neko moze da pomogne ubogom coveku koji nije u prilici da ovo gleda uzivo?
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan, sreda u 18h

Post od ernesto »

Ako gledas iz nizozemstva,mozes preko balkaniyuma tv-a
Korisnikov avatar
novosadjanin
Postovi: 1351
Pridružio se: Pon Nov 13, 2006 12:30 pm
Lokacija: CURVA OCCIDENTALE

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan, sreda u 18h

Post od novosadjanin »

Milan napisao:Ne uspevam da iskopam onaj YT link sa prenosima. Da li neko moze da pomogne ubogom coveku koji nije u prilici da ovo gleda uzivo?
http://livetv.sx/enx/eventinfo/471908_v ... artizan/#_" onclick="window.open(this.href);return false;

Danas Sever, Zapad, Istok, svi k'o jedan! Gazi Voso!
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan, sreda u 18h

Post od naseljekolumbija »

Milan napisao:Ne uspevam da iskopam onaj YT link sa prenosima. Da li neko moze da pomogne ubogom coveku koji nije u prilici da ovo gleda uzivo?
Kanal serbiastream.se na YT
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan, sreda u 18h

Post od Rabba »

http://superliga.rs/izvestaji-2016-17/3 ... D8AmeYrJPb" onclick="window.open(this.href);return false;

Sastavi.

Mary malopre gol dao u Sloveniji, ušao sa klupe.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
1892
Postovi: 1009
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 3:34 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan, sreda u 18h

Post od 1892 »

Puškarić je očajan, glup karton, očajna postavljanja, greške u pasu. Everton nas je pokidao za sada.
Come on you Reds!
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan, sreda u 18h

Post od Radoye »

Na poslu sam, samo na mahove kradom gledam, ovo sto sam video je jako ruzan fudbal na obe strane. Mi u par navrata vise srece nego pameti pozadi. Napred bas nista nisam video da smo uradili. Obe ekipe raspad zivi.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan, sreda u 18h

Post od Stexman »

Prodje i ova bez infarkta...
Katastrofalne obe ekipe, steta... Oni nikad gori a mi to ne koristimo. Ipak bolji medjusobni skor je jedino sto je pozitivno!
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan, sreda u 18h

Post od Red Marquis »

Odličan meč za živce. Dve bedne ekipe i bedan sudija. Sad gledam po portalima...ispada se provukli, ja na stadionu nisam stekao taj utisak. Sudija je sekao sve šta nam je mogao, svejedno, mi bez ideje u vezi, Paločević sa njegovim piruetama me je jedini nasekirao danas.
I mnogo mi je lakše oko srca kad vidim i kakvog partizan golmana ima, nismo jedini.

Pandura rekordno. Prelaz grobara na juga pun pogodak, čuo sam ih par puta možda.
Io odio Belgrado
Korisnikov avatar
kafe bagdad
Postovi: 689
Pridružio se: Pet Sep 25, 2009 7:32 pm
Lokacija: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan, sreda u 18h

Post od kafe bagdad »

Ima li šanse da naša uprava isprazni dotični deo zapada makar na poluvremenu ako već ne može na početku? Da li može da se kaže da se utakmica neće nastaviti do ološ ne izađe sa zapada?
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan, sreda u 18h

Post od Karlsson »

Grobari seljačine. Nisu mogli ni minut ćutanja da ispoštuju, a najbolji igrači im iz Brazila.

Na mene je najnegativniji utisak ostavio Jovančić. Previše izgubljenih lopti i netačnih pasova. Mićić je bolje to odigrao na prošlom derbiju.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan, sreda u 18h

Post od Radoye »

Red Marquis napisao:Sad gledam po portalima...
Citam, urnis'o ih sudija, isekao ih kartonima, nase pustio da tuku za zatvor, da nije vukao za nas glat bi nas dobili! :rolll:

Ono, mi jesmo losi, napred jalovi, nazad suplji, ali partizan je zaista raspad totalni. Prazan gol nisu u stanju da pogode, na kraju im sudija kriv. Bolesnici.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
novosadjanin
Postovi: 1351
Pridružio se: Pon Nov 13, 2006 12:30 pm
Lokacija: CURVA OCCIDENTALE

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan, sreda u 18h

Post od novosadjanin »

Procena sa Istoka prve utakmice po ovom rezimu... Franjevci na jugu svedeni brojno na nivo Firme. Posto nisu svi stali tamo deo njih ipak na jugozapadu. Brojno blizu nasima na severozapadu. Sredina zapada mirna ali mahom na nasoj strani. Istok nas, verovatno je bilo nesto i njihovih ali nisu ni pisnuli. Ako je bilo 7000 gledalaca, odnos je bio 4500/2500 u nasu korist.

Sto se tice utakmice, imam utisak da smo bili bolji u polju ali bez pravih prilika. Oni su imali cini mi se 3 bas dobre sanse, tako da nisam nezadovoljan bodom. Izdvojio bih Palocevica koji mi je ponajbolji u poslednjih par kola- igra cesto iz prve, odlican prijem i kretanje! Kordic :roll:
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan, sreda u 18h

Post od Turija »

Veoma borbeno, ali sa puno gresaka u dodavanju, primanju lopte i organizaciji napada, sa obe strane.Bodom mozemo biti zadovoljniji mi, nego oni.Jedini solidan sut smo imali u poslednjim sekundama meca.
Babic se veceras mogao proslaviti sa 2 gola, ali je oba puta slabo i neprecizno sutirao.Posed lopte na nasoj strani, ali veoma jalov.
Meleg se ne vidi na terenu vec nedopustivo puno utakmica za Kapitena Vojvodine i zato smo izgubili igru u poslednjim mecevima.
Palocevic, Jovancic i Maksa pokusavaju da nesto naprave, medjutim, nema pravog poteza, niti suta.
Malbasic i Trujic slabo korisni i bezopasni u napadu.
Branimo se prilicno dobro, ali su sve domace ekipe raspad u napadu, tako da Kordic ima neverovatno puno srece, posto nema ozbiljnijih suteva na njegov gol.Veceras je jednom nedopustivo kiksnuo na obicnom centarsutu i bila je pogodjena precka, drugi put stativa, a treca (odnosno prva sansa Bozinova) pored gola.Da smo ga dobili, dali ga ne bi, da se igralo do sutra.
Primetniji od ostalih veceras: Kovacevic, Maksa, Palocevic, Jovancic, pomalo Malbasic i poneka dobra intervencija Puskarica (koliko sam uspeo primetiti u tv prenosu).Ostali samo borbeni.
Od ove utakmice najvecu korist ima zveda.
Podela bodova za mir u kuci i medju navijacima.
Cekamo Napredak i naravno pobedu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
LIMAN
Postovi: 160
Pridružio se: Uto Avg 30, 2016 3:42 pm

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan, sreda u 18h

Post od LIMAN »

Утакмица каква и приличи јелен супер лиги, дакле спрдачина. Овај олош глодарски на југу није могао да ћути на минуту ћутања за настрадале овог бразилског клуба, него су певали све време док је цео стадион ћутао. Што о томе не пишу медији? А кад се ми на маракани у кавезу нисмо одазвали на "Република српска" (искључиво зато што НИСМО ЧУЛИ јер смо урлали нашу песму), тада не знам да ли постоји иједан портал да није писао о том "скандалу". Ипак смо ми мађаро-усташе који мрзе Републику Српску и Србију. :shock: .

Другар и ја смо били на истоку по први пут од кад су говна протерана са њега на југ. Утисци су солидни: велика већина истока је била наша, поготово део лево, ближе гробљу, где газдује ЕНАЦ. Друг и ја смо стајали скроз лево и могу вам рећи да су скоро сви око нас били гробари, али нас је болео ку#ац, навијали смо, вређали их, нико ни писнуо није. Одмах након судијског звиждука, чак и пре, су похитали напоље, јер јебига, не иде бус за Деспотовац, Крњачу, Белу цркву сваки минут, па да им не побегне.

Судија је посебна прича, али шта очекивати од гробара Чокот? :greenbutt: И докле бре више да се Фирма држи закључана на Северу, а да ови љигавци од гробара излазе пре?! Где год да сам био на гостовању, домаћи клуб УВЕК штити своје навијаче, што је и нормално свуда сем на Карађорђу. Сви изађу у сусрет својим навијачима и пусте њих прво, а гостујући тек након што сви изађу. Треба пустити све трибине(сем гостујуће) да изађу, па тек кад се расчисте људи око стадиона, пустити говна.
Само храбро до нове победе, але...
Zaključana tema