16. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 3:0

Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 16. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, 19.11. u 17h

Post od ernesto »

https://youtu.be/kg0bU06BqTA" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 16. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, 19.11. u 17h

Post od Neizlecivi »

O samom mecu ne znam sta pametno reci. Najzanimljiviji detalj je bio ovo http://www.021.rs/story/Novi-Sad/Vesti/ ... Pazar.html" onclick="window.open(this.href);return false; kao cinjenica koja pokazuje veliku ljubav te grupacije prema klubu iz Beograda koji je u to vreme zavrsavao utakmicu protiv Backe. A upravi savetujem da stavi prst na celo, umesto nama u oko i da organizuje kao svet redare (koji i ovako ne dobijaju redovno dnevnice), policiju i ostalo obezbedjenje, posto sve ovo deluje kao da je bilo u donekle dogovoru sa istim. Takodje tragicna reakcija tokom celog dogadjaja. Da su ljudi ranije skontali o cemu se radi, ta ista grupa ne znam kako bi izasla sa stadiona ziva, ovako su vec pobegli nekako.
Na prvi gol sam zakasnio, a cela utakmica je tekla tako da smo bili bolji, Pazarci jednu jedinu sansu posle kornera, stativu su pogodili. Nismo imali nikakvu ekstra dobru igru, ali smo se borili, imali loptu, utakmica sa obe strane nezanimljiva i rutinski resena. Uglavnom nista specijalno, ni igra, ni sama utakmica, atmosfera jos nekako. Pobeda je pobeda i svaka cast... idemo dalje!
Korisnikov avatar
madda fakka
Postovi: 1114
Pridružio se: Sre Jun 04, 2008 7:15 pm
Lokacija: Adice

Re: 16. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, 19.11. u 17h

Post od madda fakka »

Neizlecivi napisao:O samom mecu ne znam sta pametno reci. Najzanimljiviji detalj je bio ovo http://www.021.rs/story/Novi-Sad/Vesti/ ... Pazar.html" onclick="window.open(this.href);return false; kao cinjenica koja pokazuje veliku ljubav te grupacije prema klubu iz Beograda koji je u to vreme zavrsavao utakmicu protiv Backe.
Iskompleksirane jajare koje se raspadaju vec godinama otisli medju starije ljude na jugozapad da lece komplekse sto im roditelji nisu dali da idu u BG.

Uglavnom iz kola u kolo se potvrdjuje moje misljenje da jednostavno nasa sredina terena ne moze da igra ujednaceno. Ako su Malbasic i Jovancic super motivisani Meleg i Palocko nisu. Ako je Jovanca nervozan a Palocko u padu onda su Malbasic i Meleg motivisani itd. da ne pisem sve moguce kombinacije :) Ceo tim se trudi i stiskaju 30min poluvremena pa 15min pad igre i onda drugo poluvreme stiskaju opet pa uteramo 2-3 komada i onda igranje i pikanje lopte 15min. Trujic mi deluje sve nezadovoljniji na poziciji napadaca jer zeli da igra ali ne moze jer nije napadac :!: Planicu momcino samo nastavi tako i igraces ti u nekoj ligi petorke ne sumnjam :cheers: Pohvale igracima na osmoj uzastopnoj pobedi na Karadjordju i na novom "clean sheet" sto bi rekli Englezi. Sledece kolo BP mogli bi u sto vecem broju da odemo samo pola sata voznje :cheers:
I Bog je Slaninar...
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: 16. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, 19.11. u 17h

Post od Radoye »

Probace sigurno glodari nesto slicno i za dve nedelje, treba na sve biti spreman.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Борчевац
Postovi: 132
Pridružio se: Sre Avg 31, 2016 11:12 pm

Re: 16. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, 19.11. u 17h

Post od Борчевац »

Честитке на побједи :cheers:
Када се само сјетим колико су нас медији у Србији напали када су Лешинари запалили шалове,дуксеве од глодара,и још су били написали да су Лешинари гађали бакљама играче партизана што наравно није била истина бакља је била пала поред њиховог играча док је трчао и то је новинарима у Србији било довољно да крену да пљују по нама како смо дечекали нашу браћу из Србије.
Ево и снимак гдје се види како је бакља бачена и да није било намјере да буде погођен играч партизана.
https://www.youtube.com/watch?v=RWDZAeK-yfM" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10575
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 16. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, 19.11. u 17h

Post od Turija »

Cestitke za pobedu od 3:0. Danas nije lako bilo kom timu dati tri gola.
Sta reci za dogadjaje na Stadionu?Za vreme SFRJ je bilo nezamislivo da policija ne intervenise.
Nas Stadion je bio najbezbednije fudbalsko mesto u drzavi.
Danas tuga, po svemu. I kako da dodju navijaci Vojvodine, kad je loza blizanacka?
PS
Vec posle prvog nastupa Planica u nasem dresu sam napisao da smo dobili sjajno pojacanje. Samo neka tako nastavi.Sledi mu lepa buducnost.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: 16. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, 19.11. u 17h

Post od naseljekolumbija »

Ma kakva policija ako ih je bilo 20 na stadionu ukupno. Zao mi je sto ekipa sa zapada ranije nije skontala jajare. Sto nisu dosli na ulaz kod severa? U svakom slucaju proterani su brzo. Zao mi je sto nisu dobili zasluzene batine.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 16. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, 19.11. u 17h

Post od Voja »

[video]https://www.youtube.com/watch?v=C1jS0BEDGA4[/video]

Kod prvog gola je Maksa verovatno hteo da vidi sta se desava sa igracem Pazara,al je pas i taj pogled u drugu stranu na trenutak podsetio na carolije Ronaldinja :mrgreen: :cheers:
Slika
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: 16. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, 19.11. u 17h

Post od Marcello »

Radoye napisao:Probace sigurno glodari nesto slicno i za dve nedelje, treba na sve biti spreman.
Verovatno hoće, samo su oni toliko glupi da batrgaju nogicama u živom blatu...no, mi smo spremni, a oni neka vide.

Tekma? Rutinska pobeda, naša neozbiljnost je kriva što ranije nismo zatvorili utakmicu. Sudar 2 različite klase, pritom ne mislim da smo mi neka klasa, već da su ovi blagi užas.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 16. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, 19.11. u 17h

Post od Milan »

Je l' pozdravljen Enver?
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: 16. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, 19.11. u 17h

Post od Radoye »

Marcello napisao:Tekma? Rutinska pobeda, naša neozbiljnost je kriva što ranije nismo zatvorili utakmicu. Sudar 2 različite klase, pritom ne mislim da smo mi neka klasa, već da su ovi blagi užas.
Ovi su kao nesto pricali da smo morali da namestimo u kupu da ih prodjemo, a?
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: 16. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, 19.11. u 17h

Post od Marcello »

Pa, ne znam, Radoye...izgleda da je to baš "domaćinska" ekipa, u smislu da kod kuće grizu, da su k..čeviti. Ovo sinoć je bilo smešno, nisu ličili na profesionalni fudbalski tim. Mi smo rano poveli, a mogli smo i ranije. Nekako, imao sam osećaj da možemo da im damo gol kad hoćemo. Bukvalno. Tu su me naši malo nervirali, dosta su solirali (Trujić naročito) i umesto da im utrpamo 2-3 komada u 20 minuta, mi ponavljamo greške. Spustimo ritam, padne koncentracija, protivnik počne da se otvara....nije nam prvi put. Enver je poluspreman, činilo mi se da diše na škrge dosta rano.

Dobro, ima Pazar i taj problem, da im je ovo treći trener u mesec-dva, kao da je nešto trulo iznutra. No, to je već njihov problem.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 16. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, 19.11. u 17h

Post od gospodinFKV »

Marcello napisao:Dobro, ima Pazar i taj problem, da im je ovo treći trener u mesec-dva, kao da je nešto trulo iznutra. No, to je već njihov problem.
Igraci strajkovali, nisu plate primili ne znam koliko vec. Govedarica se nije ni vratio u N. Pazar posle ''privatnih problema''. Jasno je sta se desava. Bilo bi mi zao da ispadnu, nadam se da ce se izvuci iz problema. To je jedan od retkih klubova u ovom mulju koji se prema nama odnose korektno.
Korisnikov avatar
Ken mahniti
Postovi: 310
Pridružio se: Čet Jun 09, 2011 9:15 pm
Lokacija: Salajka

Re: 16. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, 19.11. u 17h

Post od Ken mahniti »

Milan napisao:Je l' pozdravljen Enver?
Na kraju utakmice sa zapada je skandirano Envere majstore,ali mislim da nije cuo!A istini za volju bilo je glasnije ono za Lalatovica i titulu.
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: 16. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, 19.11. u 17h

Post od borrissey »

Ken mahniti napisao:
Milan napisao:Je l' pozdravljen Enver?
Na kraju utakmice sa zapada je skandirano Envere majstore,ali mislim da nije cuo!A istini za volju bilo je glasnije ono za Lalatovica i titulu.

Zapad nisam cuo, ali ceo istok mu je na kraju skandirao, on se okrenuo ka nama i otpozdravio. Lepa slika.

Što se tice incidenta, može biti ozbijnih sranja na samoj utakmici sa grobljem. Da li se zna gde će biti smešteni? Jug ili istok kao i do sada? Ja planiram da ostanem na istoku.
Zaključana tema