16. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 3:0

Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 16. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, 19.11. u 17h

Post od Turija »

borrissey napisao:
Ken mahniti napisao:
Milan napisao:Je l' pozdravljen Enver?
Na kraju utakmice sa zapada je skandirano Envere majstore,ali mislim da nije cuo!A istini za volju bilo je glasnije ono za Lalatovica i titulu.

Zapad nisam cuo, ali ceo istok mu je na kraju skandirao, on se okrenuo ka nama i otpozdravio. Lepa slika.

Što se tice incidenta, može biti ozbijnih sranja na samoj utakmici sa grobljem. Da li se zna gde će biti smešteni? Jug ili istok kao i do sada? Ja planiram da ostanem na istoku.
Dobro je sto je cuo. Enver je zasluzio i igrom i odnosom prema Vosi da ga nasa publika posebno pozdravi.
:hurray:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: 16. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, 19.11. u 17h

Post od Danilo »

Mislim da smo mogli Envera bolje ispratiti sa tribina.Covek je apsolutno zasluzio aplauz.Ovako je sve bilo stidljivo, lalinski.
Ps.Nadam se da necemo ponoviti isti gresku i sad kad bude gostovao bivsi kapiten prodana dusa u dresu glodara da ga socno docekamo.
ultra komsa
Postovi: 396
Pridružio se: Pet Maj 03, 2013 9:37 pm

Re: 16. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, 19.11. u 17h

Post od ultra komsa »

Rutinska pobeda, bravo momci. Samo kratko necu duziti, ljudi, moji slaninari, zasto uvek mora da bude prica koje nisu istinite. Vidim da se pise i o zastavi, koja zastava? Naravno pricam o onim indijancima. Jako mi je krivo, i strasno sto je momak morao sam da resava ono. Samo bih vas podsetio da svaki dan kada ustanete zapitate se zasto u centu po zidovima stoji gns i zasto su oni momci uspeli da pobegnu. Kada ti jedan drug krene sam na njih 10,20 nije ni bitno, ispostuj svoj grad i svoj klub. Svaka cast momku ako cita ovo. Manje prica, vise dela. 30 ti je pravi dan da pogazete da vollite klub a ne stvari koje nemaju veze Fkv om. Vidimo se na istoku, nasoj tribini!
Korisnikov avatar
dulajlo
Postovi: 261
Pridružio se: Pon Avg 10, 2009 1:29 pm

Re: 16. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, 19.11. u 17h

Post od dulajlo »

Dobro si ti to sve video sa istoka. :lol:
ultra komsa
Postovi: 396
Pridružio se: Pet Maj 03, 2013 9:37 pm

Re: 16. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, 19.11. u 17h

Post od ultra komsa »

Prijatelju, nisam rekao za sve, znas i sam ko je stajao a ko nije. A poziv za istok je upucen svima aludirajuci na novopeceno otvorenu domacu tribinu.
1892
Postovi: 1009
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 3:34 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 16. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, 19.11. u 17h

Post od 1892 »

Za respekt je nas niz od 8 pobeda na domacem terenu uz samo 2 primljena gola (od kojih je jedan Kordin iz one zajebancije u stilu Nojera za siromasne :mrgreen: , drugog ni ne mogu da se setim ) Da smo imali malo vise srece na gostovanjima ovo do sada bi izgledalo skoro pa savrseno (gledajuci tabelu), u realnom svetu ostaje zal za prokockanom sansom protiv cigana i kradjom na Cairu. Ukoliko do zimske pauze nastavimo u ovom ritmu i prelazni rok nas ne oslabi imamo sasvim povoljne uslove da odigramo dobro prolece i budemo konkurentni Vuckovom mezimcetu do samog kraja.
Come on you Reds!
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: 16. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, 19.11. u 17h

Post od naseljekolumbija »

borrissey napisao:Što se tice incidenta, može biti ozbijnih sranja na samoj utakmici sa grobljem. Da li se zna gde će biti smešteni? Jug ili istok kao i do sada? Ja planiram da ostanem na istoku.
Klub je saopstio pre izvesnog vremena da SVI gostujuci navijaci idu na jug. Da li ce to ispostovati ostaje da se vidi. Da ne bude samo saopstenje- policija zbog bezbednosti odlucila... bla, bla, bla i slicne budalastine
Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

Re: 16. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 3:0

Post od Grof Žekula »

ДНЕВНИК napisao:По одласку Зорана Говедарице с клупе Новог Пазара, прву екипу преузео је Изет Љајић, човек који је дуго у клубу и који добија прилику да ради док управа не именује новог шефа струке.

- Није никаква тајна да Војводина игра најбољи фудбал у Србији - рекао је Љајић. - Због тога ми је веома драго и ја колеги Лалатовићу желим да настави у истом стилу са својом екипом и да Новосађани прекину доминацију Црвене звезде и Партизана. Не кажем то ни због чега другог, већ само због интереса српског фудбала.
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 16. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 3:0

Post od gospodinFKV »

Prosto vredja inteligenciju kako se svi prave nevesti - od ovih nasih iz uprave, preko svih ostalih u srpskom fudbalu, koji na sva zvona hvale tim kojeg je ova raspad zvezda rasklopila 4:1. Tu nema price - ako je sve regularno, titulu zasluzili nismo, a ako nije - nismo ni onda, jer smo najobicnija filijalica. Kakav prekid dominacije...
Korisnikov avatar
LIMAN
Postovi: 160
Pridružio se: Uto Avg 30, 2016 3:42 pm

Re: 16. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 3:0

Post od LIMAN »

Везано за упадање гробља на стадион: њихов највећи графит у НСу је прекречен, док је кафић у ком се окупљају демолиран.
Будите у приправности, чека нас занимљив 30. новембар :twisted:
Slika

Slika
Само храбро до нове победе, але...
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 16. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 3:0

Post od gospodinFKV »

Nivo njihove bolesti seze toliko da je jedan od komentara na vest o incidentu poredio odnos drzave prema njima sa odnosom nacisticke nemacke prema Jevrejima...
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: 16. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 3:0

Post od Radoye »

gospodinFKV napisao:Nivo njihove bolesti seze toliko da je jedan od komentara na vest o incidentu poredio odnos drzave prema njima sa odnosom nacisticke nemacke prema Jevrejima...
O Boze ima li te! :popa:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: 16. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 3:0

Post od Karlsson »

Oni mere ljubav države prema njima novcem. Ukoliko država im daje manje nego drugom blizancu, onda je država nova nacističkia Nemačka. Ukoliko im daje više, onda je sve u redu, nema nikakvih problema.

Isto tako koliko su cigani kmečali zbog Toleta, govorili kako on namešta ovo, namešta ono, kako je najveće zlo srpskog fudbala... A sada kada su umesto njega došli još gori sada ćute, jer sada njima lepo ide.

Ne zna se ko je veći licemer od dva Titina kluba. Baš se vidi da su blizanci.
Zaključana tema