15. kolo: VOJVODINA - Radnik Surdulica 2:0 (0:0)

Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 15. kolo: VOJVODINA - Radnik Surdulica, petak 17h

Post od Voja »

Turija napisao:Prvi put na areni prihvatljivo komentarisanje naseg meca - ni po babu, ni po stricevima.
OK je bio i onaj momak pored terena

PS
Ocigledno da Lalatovic, isto kao i mi navijaci, ne moze da se otrgne od sudjenja u Nisu.Bolje reci otimacine.
Rekao bih DRUGI put,jer je taj komentator prenosio jos jedan mec Vose,i sve nekako imam osecaj da taj lik ili stvarno navija za nas ili je placen da atmosferu cini domacinskom... kakav samo urlik kod gola,na trenutak sam pomislio da ga dajemo u finalu lige sampiona :cheers:
Onaj pored terena me podseca na naseg Makarica :) Guzijanka je super voditeljka,ali steta sto se javno deklarise kao Zvezdasica,iritira to pomalo. Sto se tice otimacine u Nisu,imao sam pre par dana cast da pricam sa jednim covekom iz sudijske organizacije superlige....i on mi rece,ajd ofsajd kod gola desi se,kartoni Novici su stvar procene,ali pustanje igre posle onakve ruke Pavkova je dokaz da su sudije vodile mec sa odredjenim namerama.
Karlsson napisao:Vojo taj mit o neosvojivom Karađorđu je nastao upravo iz razloga koji si naveo - niko iz gornjeg dela tabele još nam nije gostovao.
Nema to veze.... kako je stvaran mit o 25 pobeda u nizu? Pa pola drzave veruje u to.

Jos da kazem,prvi put gledah Burekovica na terenu. Cini mi se da ima dobar centarsut,ali je ocigledno kasnio sa istrcavanjem kod svake akcije.Ne verujem da je Lalatovic bas to trazio od njega. Nadam se samo da je u pitanju trema. Jednostavno kada nasi veznjaci treba da proslede loptu na bok,njega nigde.... ako to prevazidje mislim da bi bio opasniji od kolege sa suprotne strane,za kojeg sad da mi date milion eura,ne umem da se setim kako se preziva :oops: :oops: :oops:

edit: Lakicevic jbt :mrgreen: :mrgreen: :frown:
Slika
Korisnikov avatar
Sasa1969
Postovi: 611
Pridružio se: Ned Sep 29, 2013 11:29 pm
Lokacija: Istok

Re: 15. kolo: VOJVODINA - Radnik Surdulica, petak 17h

Post od Sasa1969 »

Ja ne znam kako je to izgledalo na TV ali meni je uzivo Malbasic ubedljivo odneo titulu igraca utakmice.
Dobri su bili i Jovancic,Mogli i Meleg ostali prosecni....
Slika
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: 15. kolo: VOJVODINA - Radnik Surdulica, petak 17h

Post od naseljekolumbija »

Utisak sa.tribina ukratko- rutinska pobeda sa pola snage. Gosti nisu imali nijednu sansu na utakmici. Statistika u ovom mecu dovoljno govori - Odnos u sutevima 27-5 u kornerima 10-2.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 15. kolo: VOJVODINA - Radnik Surdulica, petak 17h

Post od Turija »

Vojo i meni Burekovic (zasad) obecava vise od Antica.Medjutim, u dva bitna navrata, kada se ponudio na krilu, nisu ga ispostovali (prvo Trujic, a posle se ne secam ko od nasih), pa je onda verovatno stao, da ne rizikuje odbranu.
Imao je jedno lepo ubacivanje na pocetku utakmice sa upotrebljivim centarsutom i naravno ocekivao sam da ce tako nastaviti.
Posto su ga iskulirali, verovatno je zato stao.Posle su svi nasi napadi isli preko Lakicevica, koji se istakao u njima, ali mislim da je Lakiju (Mogliju) defanziva mnogo slabija strana.Tu treba da se poradi sa njime, posto sada puno znaci tom momku sto se ustalio u timu, odlaskom Miletica.
Inace, mislim da Burekovic ima jako dobru levu nogu, mnogo bolju od Antica i Nastica.I fizicki ima snagu.Treba jos koja utakmica za bolju procenu.Ima i dobru kontrolu lopte i osecaj za prostora.Takodje i solidnu defanzivu, nista slabiju od Antica, a mozda za nijansu slabiju od Nastica (zasad).Gledao sam ga veceras na TV prvi put na terenu i na mene je ostavio dobar utisak.
Videcemo dalje.
Lalatovic treba da daje mnogo vise sanse svim igracima, a ne da kuka na mali igracki fond.On ga je takvog (malog) napravio, naravno pod uslovom da se on pita za sve na terenu, kao sto javno tvrdi.Ako to ucini, iznenadice se, kao sto se iznenadio sa Melegom.
Na zimu hitno prodajite Kordica (samo ako ga neko hoce) i vratite Perica na gol, pa da se, sa momcima koji cekaju sansu, trkamo sa zvezdom.
@Sasa
Po meni, Malbasic slicno Trujicu, napravi nesto, pa jeftino proda, osim onog centarsuta za Ascericev gol (ali i to mi je izgledalo napamet, ali u logican prostor, gde se c-for samo trebao da ,,pokloni,,).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: 15. kolo: VOJVODINA - Radnik Surdulica, petak 17h

Post od Karlsson »

Malbašić je pravio dar mar. Osim asistencije imao je i onaj solo prodor u šesnaestercu kada je šutnuo, a golman noktima odbranio. Ili onaj dribling u prvom poluvremenu kada je sa desne strane ušao u šesnaesterac i pokušao da proigra Ašćerića.

I Paločević je imao onu brutalnu asistenciju za Ašćerića kada je ovaj ostao sam sa golmanom.

Sve u svemu veoma dobar tim. Treba nam bolji napadač, još jedan štoper i kvalitetno krilo i naravno pravedan kriterijum kod sudija.
Korisnikov avatar
Sasa1969
Postovi: 611
Pridružio se: Ned Sep 29, 2013 11:29 pm
Lokacija: Istok

Re: 15. kolo: VOJVODINA - Radnik Surdulica, petak 17h

Post od Sasa1969 »

Malbasic je non stop pravio visak,imao je nekoliko suteva na gol koji su bili izblokirani i bio je konstatna opasnost po golmana Radnika .Pa onda onaj laznjak u prvom poluvremenu kad je prosao uz aut liniju,pa solo prodor kada je nanizao nekoliko igraca Radnika a bilo je tu i provlacenja lopte kroz noge i drugih stvari sto publika voli.Bez dileme je bio i najopasniji i najbolji igrac veceras.
Slika
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 15. kolo: VOJVODINA - Radnik Surdulica, petak 17h

Post od limanfkv »

Korisnikov avatar
Ken mahniti
Postovi: 310
Pridružio se: Čet Jun 09, 2011 9:15 pm
Lokacija: Salajka

Re: 15. kolo: VOJVODINA - Radnik Surdulica, petak 17h

Post od Ken mahniti »

Sasa1969 napisao:Malbasic je non stop pravio visak,imao je nekoliko suteva na gol koji su bili izblokirani i bio je konstatna opasnost po golmana Radnika .Pa onda onaj laznjak u prvom poluvremenu kad je prosao uz aut liniju,pa solo prodor kada je nanizao nekoliko igraca Radnika a bilo je tu i provlacenja lopte kroz noge i drugih stvari sto publika voli.Bez dileme je bio i najopasniji i najbolji igrac veceras.
U ovom trenutku Malbašić pravi razliku na terenu!
Korisnikov avatar
novosadjanin
Postovi: 1351
Pridružio se: Pon Nov 13, 2006 12:30 pm
Lokacija: CURVA OCCIDENTALE

Re: 15. kolo: VOJVODINA - Radnik Surdulica, petak 17h

Post od novosadjanin »

Igrali smo sa pola snage, ali tih pola snage su trenutno nas maksimum. Totalno smo van forme. Ovi su bili zreli za 5-6 komada. U poslednjih dvadeset minuta imali smo gomilu polukontri sa viskom igraca i nijednu nismo iskoristili.

Dobro je sto dolazi pauza. Treba podici formu i pokusati iskoristiti povoljan raspored u narednom periodu i ostvariti 4 pobede (za pocetak).

Jalovi smo u samoj zavrsnici, previse komplikujemo... Sve neke tehnicki udarci, niko nije muski raspalio prema golu za 90 minuta.

Gde su Babic i Knezevic?

Svideo mi se onaj omladinac u napadu tih poslednjih 10 minuta. Steta sto su ostali tad vec igrali pod rucnom. Bilo bi zanimljivo videti ga pri neizvesnijem reultatu.

Zlicic los. Ako uporedimo, Danijel Aleksic je mnogo vise pokazivao u njegovim godinama.

Za mene glavni utisak sa utakmice je promena na mestu spikera. Dan Fracile sa radija Novi Sad. Profesionalac. Poneki odmereni komentar prilikom izmene, samo napred.

Slaba poseta uprkos besplatnom ulazu. Hladno vreme i radni dan uticali su na to. Idemo dalje.

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... alna-steta" onclick="window.open(this.href);return false; :pegla:
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 15. kolo: VOJVODINA - Radnik Surdulica, petak 17h

Post od Turija »

novosadjanin napisao:Igrali smo sa pola snage, ali tih pola snage su trenutno nas maksimum. Totalno smo van forme. Ovi su bili zreli za 5-6 komada. U poslednjih dvadeset minuta imali smo gomilu polukontri sa viskom igraca i nijednu nismo iskoristili.

Dobro je sto dolazi pauza. Treba podici formu i pokusati iskoristiti povoljan raspored u narednom periodu i ostvariti 4 pobede (za pocetak).

Jalovi smo u samoj zavrsnici, previse komplikujemo... Sve neke tehnicki udarci, niko nije muski raspalio prema golu za 90 minuta.

Gde su Babic i Knezevic?

Svideo mi se onaj omladinac u napadu tih poslednjih 10 minuta. Steta sto su ostali tad vec igrali pod rucnom. Bilo bi zanimljivo videti ga pri neizvesnijem reultatu.

Zlicic los. Ako uporedimo, Danijel Aleksic je mnogo vise pokazivao u njegovim godinama.

.
Sve ovo sto si napisao je i mene (iz)nerviralo.
Zato sam i iskritikovao napadace i vezni red.Posteno nismo sutnuli na gol (osim Melega iz penala-da nije sutno muski, odbranio bi ga vrlo dobri Cancarevic), a komplikovali smo dodavanjem do bola.Jesu momci pravili visak na terenu, ali nedopustivo jalovo.
Mediji nas i dalje blate, ali ko ih j....Uvek je tako i bilo.A sada posto disemo za vratom jednom blizancu i ne damo drugom drugu poziciju, sve je vrlo ocekivano, kao i komentari na portalima.
Koliko se trener gostiju poneo sportski, toliko se njihova uprava ponela nesportski sa saopstenjem.
Eej, treba li su dobiti 5 komada (da nasi nisu komplikovali), a oni ,,grme,, na sudjenje, sa ironicnim zavrsnim komentarom ,, Iskreno se nadamo da je FK Vojvodina napokon zadovoljna suđenjem,,?
Ko sve nas napada i za postojeci penal, prvi dosudjen posle 25 utakmica (nisam ja brojao utakmice, ali je jedan momak napisao u komentarima i odokativno verujem da je tako).
Zato Vujke je vecno ziv sa svim izjavama u medijima, a najvise sa:

,VOJVODINA JE NA JEDNOJ STRANI, A SVI OSTALI SU NA DRUGOJ.TAKO JE BILO I TAKO CE ZAUVEK OSTATI...,,

Imajte to stalno na umu


Igraj Voso, rasturi ih sve :!:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 15. kolo: VOJVODINA - Radnik Surdulica 2:0 (0:0)

Post od Milan »

Na mene je poseban utisak ostavio, a neki su to već i pomenuli, gostujući golman Čančarević. Momak je vrhunski branio. Možemo i mi imati takvog, samo kada bi konačno Perića stavili na gol.

Što se nas tiče, ja sam među onima kojima se dopada kako u zadnje vreme igra Malbašić. Definitivno odskače od ostatka ekipe po kvalitetu.

Za Zličića već dugo vremena pričam da u njemu za sada ne vidim ništa posebno, već naprotiv...

Ovo juče je delovalo rutinski...

Pitam se ko su ljudi koji skandiraju Lalatoviću???!!! Je l' moguće da se zaboravlja utakmica sa zvezdom od pre samo nekoliko kola????????
POŠTO OBRAZ ???!!!
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: 15. kolo: VOJVODINA - Radnik Surdulica 2:0 (0:0)

Post od Danilo »

Stvarno jako teska utakmica za gledanje.Mucna , jalova.Neko bi rekao vazna su 3 boda.Idemo dalje.
Takodje , bez obzira sto pricaju o superpotencijalu Zlicica, ja to nikako da vidim.Burek je izgleda ima ogromnu trmu, brzo je dodavao loptu do najblzeg igraca.Jovancic kida na sredini i respect.Meleg totalno van forme, kaobi Trujic koji nema nikakvog efekta za igru.samo igra na snagu bez mozga.
Korisnikov avatar
novosadjanin
Postovi: 1351
Pridružio se: Pon Nov 13, 2006 12:30 pm
Lokacija: CURVA OCCIDENTALE

Re: 15. kolo: VOJVODINA - Radnik Surdulica 2:0 (0:0)

Post od novosadjanin »

Milan napisao:Pitam se ko su ljudi koji skandiraju Lalatoviću???!!! Je l' moguće da se zaboravlja utakmica sa zvezdom od pre samo nekoliko kola????????
Moja teorija u vezi te utakmice je da smo morali da im vratimo za nasu prolecnu pobedu tamo bez koje ne bi igrali Evropu. Nadam se da su sada svi dugovi vraceni. Saznacemo tek na prolece...
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Korisnikov avatar
madda fakka
Postovi: 1114
Pridružio se: Sre Jun 04, 2008 7:15 pm
Lokacija: Adice

Re: 15. kolo: VOJVODINA - Radnik Surdulica, petak 17h

Post od madda fakka »

Turija napisao:.... ,, Iskreno se nadamo da je FK Vojvodina napokon zadovoljna suđenjem,,? ....
Ti isti onda nisu pogledali statistiku kartona dosadasnjeg toka sezone. Dasu pogledali, videli bi da dobijamo, u proseku, zutE kartonE svaku utakmicu a u proseku svaku trecu utakmicu crveni karton :!:

Bilo kako bilo, koliko je Burekovic bio dobar na svom debiju toliko je zakazao sinoc i to uglavnom u napadu. Imao je 2-3 situacije gde se poneo kao da je prvi put na terenu, ali skidam kapu kada je ispratio igraca Radnika u polukontri skroz na drugi kraj terena nije hteo da ga pusti da vrslja po terenu. Sa druge strane Jovancic koliko nije imao pojma na svom debiju sinoc i prosli vikend u Nisu se pokazao vrlo odlicno samo mu malo fizicke snage fali ali svoje zadatke je obavljao vise nego odlicno :!: Asceric je imao 2 situacije koje nijedan napadac ne sme da promasi. Nadam se da ova pauza nece uticati kao proslog meseca tj. posle pauze su dosli poraz od Lucana poraz od Nisa, nereseno u NP (kup). Sinoc vredni pomena Lakicevic, Jovancic i Malbasic koji se u nekim trenucima i previse poigravao sa njihovim bekom :cheers:

edit: Prva trecina sezone prosla bez poraza na nasem stadionu, ceka nas druga zanimljivija "trecina" dolaze nam napredak krusevac, rad, zvezda, nkp, i radnicki nis bice odlicno prolece :cheers:
I Bog je Slaninar...
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: 15. kolo: VOJVODINA - Radnik Surdulica, petak 17h

Post od Karlsson »

novosadjanin napisao: Za mene glavni utisak sa utakmice je promena na mestu spikera. Dan Fracile sa radija Novi Sad. Profesionalac. Poneki odmereni komentar prilikom izmene, samo napred.
Jel to ovaj?

https://danfracile.wordpress.com/about/" onclick="window.open(this.href);return false;
Zaključana tema