15. kolo: VOJVODINA - Radnik Surdulica 2:0 (0:0)

CRD FCV
Postovi: 1457
Pridružio se: Pon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 15. kolo: VOJVODINA - Radnik Surdulica, petak 17h

Post od CRD FCV »

https://www.youtube.com/watch?v=7LDiY8OgBk8

Мање касни овде
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 15. kolo: VOJVODINA - Radnik Surdulica, petak 17h

Post od Turija »

U poluvremenu Lalatovic bi trebao zameniti petoricu nasih igraca, samo da to pravila dozvoljavaju.
Inace, odmah trojicu: Ascerica, Palocevica i Trujica (ili Malbasica).
Ispromasivali smo se zapravo i zabrinjavajuce, a kako vreme odmice sve gore igramo i igra nam se raspala totalno.
Sad samo jos da Kordic nesto zaj....e, pa da, jos jedanput, izgubimo od ,,neugodnog,, Radnika :mrgreen:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 15. kolo: VOJVODINA - Radnik Surdulica, petak 17h

Post od Stexman »

Pobedismo neugodnu Surdulicu :)
Korisnikov avatar
Telep
Postovi: 202
Pridružio se: Pet Jul 22, 2011 2:05 pm
Lokacija: North Telep

Re: 15. kolo: VOJVODINA - Radnik Surdulica, petak 17h

Post od Telep »

Vazna pobeda da razbijemo maler protiv Surdilicana :D
Od Zlicica nikad igrac biti nece...
Sremac, Sremac Špricer Boys!
CRD FCV
Postovi: 1457
Pridružio se: Pon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 15. kolo: VOJVODINA - Radnik Surdulica, petak 17h

Post od CRD FCV »

Настављамо низ без пораза на нашем терену. Не баш претерано динамична игра наших ал победи се у зубе не гледа. Сваки бод је важан.
Пушкарић никако не може бити штопер, њему бих наменио позицију коју Јованчић покрива.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 15. kolo: VOJVODINA - Radnik Surdulica, petak 17h

Post od Turija »

Telep napisao: Od Zlicica nikad igrac biti nece...
Mozda moze, ako se osisa i smanji upotrebu gela :devil: .
Polako, ali sigurno, ulazi u drustvo igraca koji me nerviraju na terenu.Postaje Kordic 2.
Inace, vazna pobeda za drugo mesto u jesenjoj polusezoni, kako rece Lalatovic na areni.
Cestitka i sa moje strane.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 15. kolo: VOJVODINA - Radnik Surdulica, petak 17h

Post od Voja »

Moji utisci su vise nego pozitivni... igrali smo domacinski,opusteno ali smo jasno pokazali ko se pita za rezultat.Stvorili smo "milion" sansi. Za mene potez utakmice,Jovanciceva "ala Ronaldinjo" asistencija Zlicicu.Kupio me je za odredjeno vreme. Lalat posle meca odlicno primetio,prica se o Partizanu,a ne o Vosi.Komentator odlican,voleo bih da nas cesce prenosi. I ono sto mi se najvise od svega dopada... mi cemo podeliti drugo mesto,a u drugoj polovini smo domacini svim ekipama iz trenutnih prvih 8,sem Spartaku. Dakle,dolaze nam Zvezda,Partizan,Nis,Lucani,Krusevac,Rad. Tu vidim nasu najvecu sansu,jer smo polako stvorili i mit o neosvojivom Karadjordju.
Uz sve to,mi imamo ponovo sledeci mec kuci,a Zvezda ima 3 gostovanja uzastopno :wink:
Slika
Борчевац
Postovi: 132
Pridružio se: Sre Avg 31, 2016 11:12 pm

Re: 15. kolo: VOJVODINA - Radnik Surdulica, petak 17h

Post od Борчевац »

Честитек на побједи :cheers:
Ја сам почео да гледам утакмицу тек од 43 минуте,голман Радника ме одушевио са својим одбранама у 2 полувремену момак је скинуо 3 чиста зицера,и он је највећи кривац што Воша није стрпала 5 комада у мрежу,али побједа је побједа па каква год 3 бода се пишу што је најбитније.
Борчевац
Postovi: 132
Pridružio se: Sre Avg 31, 2016 11:12 pm

Re: 15. kolo: VOJVODINA - Radnik Surdulica, petak 17h

Post od Борчевац »

И колико је било раје на стадиону?
lazarr
Postovi: 812
Pridružio se: Sre Okt 20, 2010 10:01 am

Re: 15. kolo: VOJVODINA - Radnik Surdulica, petak 17h

Post od lazarr »

Dosta dobro. Ne idealno ali uz ovakav trud, nema se šta zameriti.
Jovančić najbolji na terenu. Skoro bez greške. Puno oduzetih lopti ali i gomila dobrih dodavanja.
Uz njega i Planić gotovo bez greške. On je igrač na kome ćemo velike pare zaraditi (ako se bude znalo trgovati)....
Ašćerić, da nije dao gol, bio bi najlošiji.Trujić u padu forme.
Ostali manje više solidni.....
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 15. kolo: VOJVODINA - Radnik Surdulica, petak 17h

Post od Turija »

Vojo, u pravu si.Prvi put na areni prihvatljivo komentarisanje naseg meca - ni po babu, ni po stricevima.
OK je bio i onaj momak pored terena, kao i oba trenera.
Veceras je sve bilo sportski.
Sama utakmica u drugom delu kvalitetnija, uz vise dobrih poteza i ideja.Medjutim, fali zavrsnica - fali centarfor koji ume da se izbori za poziciju i da gol i glavom i nogom.
PS
Ocigledno da Lalatovic, isto kao i mi navijaci, ne moze da se otrgne od sudjenja u Nisu.Bolje reci otimacine.
I veceras, u prvom delu meca, nismo bas imali neko kvalitetno sudjenje, ali kasnije se stanje normalizovalo.
Sve u svemu nije bilo lose, ali mora bolje i efikasnije.Udarci na gol su nam mlaki i neprecizni.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 15. kolo: VOJVODINA - Radnik Surdulica, petak 17h

Post od Turija »

lazarr napisao: Jovančić najbolji na terenu. Skoro bez greške. Puno oduzetih lopti ali i gomila dobrih dodavanja.
Uz njega i Planić gotovo bez greške. On je igrač na kome ćemo velike pare zaraditi (ako se bude znalo trgovati)....
Ašćerić, da nije dao gol, bio bi najlošiji.
...
Planicu sam dao 3 boda na glasanju, a Jovancicu 2, a moglo je i obrnuto, ne bih pogresio za vecerasnju utakmicu.Planicu sam dao 3 za sav dosadsnji opsti dojam.
Planic mora da igra stalno, a ako treba da se stoperi rotiraju, onda to treba Puskaric i Kovacevic.
O Ascericu ne bih trosio reci.
Po meni, Trujic nije u padu forme, nego je to Trujic.Napravi nesto pa prospe.Malbasic nesto bolji, ali kako kad.Kanda je u drugom poluvremenu opasniji po odbranu protivnika.
Palocevic, ponovo katastrofalan, ali ako je Zlicic alternativa, onda ne znam sta je pametnije.
Mislim da je najpametnije prosiriti krug prvotimaca i davati sansu novim klincima.
PS
Kad ce taj Mehelen, pa da imamo golmana na golu?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
vdn slaninar
Postovi: 985
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 15. kolo: VOJVODINA - Radnik Surdulica, petak 17h

Post od vdn slaninar »

Vidi se pad u igri,mucenje,ovakvom igrom na strani cemo nastaviti da rasipamo bodove,komotno Babic i Knezevic da igraju.
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: 15. kolo: VOJVODINA - Radnik Surdulica, petak 17h

Post od Karlsson »

Vojo taj mit o neosvojivom Karađorđu je nastao upravo iz razloga koji si naveo - niko iz gornjeg dela tabele još nam nije gostovao.
Korisnikov avatar
LIMAN
Postovi: 160
Pridružio se: Uto Avg 30, 2016 3:42 pm

Re: 15. kolo: VOJVODINA - Radnik Surdulica, petak 17h

Post od LIMAN »

Смрзох се, али вредело је, свака победа је злата вредна. Радник играо анти-фудбал, као и сви остали клубови у овој квази лиги. Одуговлачили су од буквало почетка утакмице, па све до примљеног гола, логично. Јованчић и Могли КИДАЈУ за клуб и боре се људи као да им је последња утакмица. Такви играчи имају моје поштовање, како год да одиграли. Ашћерић никако није калибар за Војводину, не интересује ме што је дао гол, требао је дати још 3 минимум. Дечко спава у офсајду. Солидна бројка људи, али кад је бесплатно, сви нагрну.

Да не дужим пуно, треба ићи утакмицу по утакмицу и газити све екипе. Надам се да ће се циганија оклизнути на некој од наредне 3 утакмице и полако већ треба будити и цимати Нови Сад за 30.11. да згазимо глодаре и на домаћем терену.
Само храбро до нове победе, але...
Zaključana tema