15. kolo: VOJVODINA - Radnik Surdulica 2:0 (0:0)

recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: 15. kolo: VOJVODINA - Radnik Surdulica 2:0 (0:0)

Post od recni galeb »

fkvislife napisao:JEBAO VAS LALATOVIC I SKANDIRANJE!
Obicno ti sto vicu, skandiraju takvim IDOLIMA najvise ih posle i psuju tako da je to neresen slucaj, kakav on takvi oni...
A ti, Lalate pobedi tvoju ciganku, njenog batu crnog gurbeta i gubi onda od Surdulica, Satarica, Strumpfova, koga vec hoces, meni nekako sve jedno...
Jevrpu moze da vodi i Malajac sa istim uspehom, realno tu se jedino igraci i prodaju, nema potrebe da ih posebno ko motivise...
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 15. kolo: VOJVODINA - Radnik Surdulica 2:0 (0:0)

Post od ernesto »

churguzijanac napisao:Pravi izgradjen centarfor, makar samo na godinu dana bi podigao nasu igru na visi nivo...Tu treba odresiti kesu malo vise nego sto obicno radimo i bicemo konkurentniji. Nazalost samo za drugo mesto.Prvo tesko, jer za to moramo i upravu i trenera da menjamo i pitanje dal bi i to bilo dovoljno.

Inace ja bih voleo da vidim Vujasinovica u nasem dresu vec na zimu.Na leto jednog veznjaka sa iskustom u LE i golman i uz povoljan zreb mozda i udjemo u LE.
Koje Vujasinovic?
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 15. kolo: VOJVODINA - Radnik Surdulica 2:0 (0:0)

Post od churguzijanac »

[video]https://www.youtube.com/watch?v=NSxxSwl8i40[/video]

Ops, mislio sam Veselinovic.
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 15. kolo: VOJVODINA - Radnik Surdulica 2:0 (0:0)

Post od ernesto »

churguzijanac napisao:[video]https://www.youtube.com/watch?v=NSxxSwl8i40[/video]

Ops, mislio sam Veselinovic.
Ne znam koliko je realno da se vrati u nas fudbal,ipak je 10 godina napolju!
Vidim da je rodjen u NS-u....
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 15. kolo: VOJVODINA - Radnik Surdulica 2:0 (0:0)

Post od Turija »

Kad je bio ovde, uzeo nam ga ofk, posto za struku u Vosi nije bio potencijal, kao i Plavsic, a isada njih oho-hoo nasih omladinaca.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 15. kolo: VOJVODINA - Radnik Surdulica 2:0 (0:0)

Post od limanfkv »

Igrao je u Kabelu, Djumi ga je pratio, ako se ne varam vagao koga da dovede iz Kabela tada, izbor pao na Buaca i Brkica, a za Bobu nisam siguran da je dosao tada. Ne sumnjam da bi i njega doveo...
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 15. kolo: VOJVODINA - Radnik Surdulica 2:0 (0:0)

Post od churguzijanac »

:cheers: Realno je, sto da nije...On tamo ni ne igra.Sigurno nije ni preterano skup.Ugovor mu istice za nesto vise od 6 meseci.Pitanje je da li Belgijanci zele novi da potpisu i generalno kakve opcije ima.Da se ne zavaravamo oko titule, sa nama bi mogao LE da igra. Tesko da ce to moci sa timom za koji trenutno nastupa.

Onako forumasko fudbalski, mislim da bi legao ovom timu Vojvodine ko budali samar.

edit:molba adminima da prebace zadnjih 5-6 postova u temu transferi.
Zaključana tema