14. kolo: Radnički Niš - Vojvodina 1:0 (1:0)

Zaključana tema
Борчевац
Postovi: 132
Pridružio se: Sre Avg 31, 2016 11:12 pm

Re: 14. kolo: Radnicki Nis - Vojvodina, nedelja u 17h

Post od Борчевац »

Још једном кажем фудбал у Србији треба да се забрани као игра.
Суђење је очекивано,мора црвено :shit: да се одљепи од другопласиране екипе на табели.
Док је Вучић на власти,табела у ЈСЛ ће изгледати овако
1.звезда
2.партизан
3.Воша
Остале клубове ко јебе.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 14. kolo: Radnicki Nis - Vojvodina, nedelja u 17h

Post od Turija »

Voja napisao:
Turija napisao: Da, rec takozvanog grofa se mora slusati.
Samo da dodam jos da ti Pavkov pojma nema :mrgreen:
Ma,nije hteo Vosi da da gol :thankyou:
Vazdusne duele je dobijao kao od sale.Lopta je jos uvek malo problem, ali grabi ka golu :)
Vojo, rekli smo diskusija sa mnom o Pavkovu na leto :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: 14. kolo: Radnicki Nis - Vojvodina, nedelja u 17h

Post od Radoye »

lexa napisao:Nisam rekao da se Partizanu nesto otima nego da se Zvezdi namesta.
Zvezda mora biti prva - zadatak koji je prioritet!
A da li cemo mi ili Partizan biti drugi, verujem da one na vrhu to preterano ne zanima.
Da naravno, primarni cilj je da zvezda uzme titulu. Ali nemoj se zavaravati, itekako im je bitno da partizan bude drugi, zbog odrzavanja privida o "postenom" rivalstvu, da se slepi od ociju malo loze na tzv. derbi, da i dalje pricaju kako Beograd ima to sto nema nijedan grad na svetu i vec tako te gluposti. Ako partizan nije drugi sve te price padaju u vodu. Ne zaboravi onu njihovu mantru da nema jake zvezde bez jakog partizana (i obrnuto)!

Sada kad su resili situaciju oko uprave u partizanu i kad su i tamo na vlast dosli podobni, vise ih nista ne sprecava da odigraju svoju ulogu jedne polovine najfantasticnijeg dueta u istoriji kosmosa.

Jer, "Niko nema sta Srbin imade..."! :deal:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: 14. kolo: Radnicki Nis - Vojvodina, nedelja u 17h

Post od Radoye »

Борчевац napisao:Још једном кажем фудбал у Србији треба да се забрани као игра.
Суђење је очекивано,мора црвено :shit: да се одљепи од другопласиране екипе на табели.
Док је Вучић на власти,табела у ЈСЛ ће изгледати овако
1.звезда
2.партизан
3.Воша
Остале клубове ко јебе.
Nisi u pravu, bice:

1 zvezda
2 partizan
3 ko je podobniji Napredak ili Radnicki
4 Vosa (jedva, u poslednjem kolu)
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: 14. kolo: Radnicki Nis - Vojvodina, nedelja u 17h

Post od Danilo »

Melega treba malo odmoriti.Van forme je
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 14. kolo: Radnicki Nis - Vojvodina, nedelja u 17h

Post od Turija »

Danilo napisao:Melega treba malo odmoriti.Van forme je
I ne samo Melega.
Rotacija u Vosi ne postoji vec 15-16 godina, koliko postoji i neopravdano forsiranje pojedinih menadzerskih igraca.
Mislim da ni u jednom klubu na svetu se ovako nesto ne dogadja, cak ni u amaterskom sportu.I tamo ljudi podrede, barem minimalno, licni inters rezultatu kluba.
I to je jedan od vaznih razloga zasto Vosa gubi svoje i najvernije navijace.
Ljudi jednostavno ne mogu da gledaju takve persone na terenu, iz utakmice u utakmicu, iz godine u godinu i pored sve ljubavi prema Klubu.
Smuci im se.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 14. kolo: Radnicki Nis - Vojvodina, nedelja u 17h

Post od Neizlecivi »

Sledeću tekmu bi mi poceli i Knežević i Babić i Ašćerić, ako je spreman Aksentijević. Takodje Meleg bi odmorio. Možda iz veze bi jedino igrao Malbašić. Ono sto je meni čudno i glupavo je da nam je jedino mesto na kom se primenjuje rotacija, mesto štopera, gde Kova i Planić igraju odlično, a Puška veoma kiksa u poslednje vreme.
Što se tiče sudjenje, mi ako se protiv ovog ne izborimo sami, niko nam drugi pomoći neće. Niko nas ne šljivi i ne saoseća sa nama! Ili im psujte sve po spisku, ili lepo da znamo da odmorimo živce mi navijači.
fare
Postovi: 2745
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: 14. kolo: Radnicki Nis - Vojvodina, nedelja u 17h

Post od fare »

Ne znam ali ja mislim da ako ovog glavnog sudiju seronju ne suspenduju do kraja sezone, treba da napravimo spisak i poslati Fss od kojih sudiju tražimo izuzeće. Ovakvu lakrdiju nisam u svom životu (39 godina a pratim fudbal od svoje 8 godine) video. Kod one stative ladno lik si pruži for rukom, prvi žuti Maksi odneo čistu loptu drugi sklanjao se da ga ne zakači. Gol ofsajd ko vrata, nama nesvirano minimum 20 faulova na njihovoj polovini, a svirano nam je isto smešnih jedno 5,6 faulova u napadu. Kriterijum dodele kartona ni pričati o tom, onaj rvački zahvat Bulatovića bez lopte čist crveni karton i na kraja isti taj Bulatović te je povređen te nije i ladno lik ukrade više od 2 minuta nadoknade od 3 a sudija sve to produži sa još celih 30 sekundi. Ali sreća pa nam je Zoka tamo glavni čovek šta bi mi bez njega ma sve mi se zgadilo go**a jedna :shit: :shit:.
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 14. kolo: Radnicki Nis - Vojvodina, nedelja u 17h

Post od ernesto »

http://www.mozzartsport.com/vesti/sad-j ... arno-video" onclick="window.open(this.href);return false;

Sansa za nas
Korisnikov avatar
Sasa1969
Postovi: 611
Pridružio se: Ned Sep 29, 2013 11:29 pm
Lokacija: Istok

Re: 14. kolo: Radnicki Nis - Vojvodina, nedelja u 17h

Post od Sasa1969 »

https://www.facebook.com/johnmary99/vid ... 1949221588" onclick="window.open(this.href);return false;

A Mary trpa....
Slika
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 14. kolo: Radnički Niš - Vojvodina 1:0 (1:0)

Post od Voja »

http://www.telegraf.rs/sport/2433575-sk ... onicu-foto" onclick="window.open(this.href);return false;

Fudbaleri ili trener :mrgreen:

ali,evo samo dve slike,da se uopste ne udubljujemo u temu

Slika

Slika
Slika
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: 14. kolo: Radnički Niš - Vojvodina 1:0 (1:0)

Post od Radoye »

I, jel' ima jos neko da veruje da se protiv nas ne vodi orkestrirana medijska kampanja? Da smo za sve krivi, te ne damo igrace za reprezentaciju, te namestamo sebi sudije koje nam odgovaraju, te lomimo svlacionice, glumimo neku velicinu a lepo nam grof objasnio gde pripadamo? :frown:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 14. kolo: Radnički Niš - Vojvodina 1:0 (1:0)

Post od Stexman »

Ako je istina ono za svlacionice onda je to stvarno sramota! Pa zar nije dovoljno sto nas pljuju bez razloga vec im dajemo jos materijala? Nikakva kradja nije opravdanje za ovako ponasanje.
Ako su vec povredjeni onakvim sudjenjem, onda lepo neka se zale a ne da nas razvlace po novinama ka da smo najgora stoka.
Korisnikov avatar
Grouch
Postovi: 206
Pridružio se: Uto Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: 14. kolo: Radnički Niš - Vojvodina 1:0 (1:0)

Post od Grouch »

Na ovu ogoljenu pljacku u Nisu mora da reaguje uprava,posto bi Lalatovic bio uhapsen i bacen na robiju ako bi bilo sta vise rekao na temu lopina iz FSS.Ovo precutati je idiotluk.Ne bi bilo zgoreg poslati neko pismo i u UEFA,bar reda radi,ne samo zbog ove utakmice,vec je celokupna situacija u nasem fudbalu vise neizdrziva.Posebna prica je wc papir S.zurnal i bandit,zaposlen kao novinar,Toma Todorovic,kojem nije bilo dosta sto se osro u samom izvestaju sa utakmice nego je bukvalno iskonstruisao Lalatovicevu izjavu,naravno bez glavne poente o kradji(minut cutanja).Da sam Lalat ja bi ga tuzio.Ceo ovaj cirkus najmanje ima veze sa Radnickim,mada imam utisak(moguce da gresim) da se krajnje pedereski odnose prema nama,neka skrivena mrznja,zavist,ne samo u fudbalu nego na gradskom nivou bez ikakvog povoda.Alo rodjaci,nismo vam mi krivi sto smo za vas Zapadna Evropa u svakom smislu.Adresa za tu vasu ,po mom misljenju zavist i mrznju,mora biti 11000 Mordor a ne mi.Uostalom,mnogo bolje ih taj Mordor tretira od nas.Mozda ja gresim s utiskom ali gole cinjenice su nepobitne,samo jedan primer: dobili su 10-tak miliona evra za nov stadion i halu Cair a znamo sta smo mi dobili-go qrac.
Elem,ovaj cirkus i svaki naredni ne sme da se precuti,situacija je sve gora i gora u nasem fudbalu.

PS:Ascericu brate,ulazis u igru i rukujes se sa satrapom koji nas pljacka celu utakmicu???Neshvatljivo.
Kostja Mushidi
Postovi: 4
Pridružio se: Pon Okt 24, 2016 5:42 pm

Re: 14. kolo: Radnički Niš - Vojvodina 1:0 (1:0)

Post od Kostja Mushidi »

Vojvodina je ostala bez boda u Nisu, nezasluzeno to stoji, pokidali su i sa igracem manje. Sudjenju niko nije mogao da se nacudi, navikli smo na drugu situaciju. Vise puta su nas patosirali sudjenjem u prethodnim sezonama cisto da nam pokazu gde nam je mesto. Ali naplatice nam to na nekoj drugoj utakmici u to sam siguran. Imali ste i vi vise nego dobro sudjenje prosli put u Nisu, crveni karton nasem kapitenu, slobodan pad Ascerica u kaznenom prostoru.
@Grouch
Jebiga, mi smo bili pod Bugarima i Turcima, vi pod Austrougarima. Razlike su uocljive :mrgreen:
Svi negativni komentari i skandiranja juce na Cairu su bili upuceni Lalatovicu. Mislim da neka mrznja prema vama o kojoj ti pises i istices uopste ne postoji.
Pre Lalatovica, licno sam se radovao svakoj pobedi Vose protiv blizanaca i u Evropi, kao i dosta ljudi u Nisu verujem.
Novosađani razlupali svlačionicu, a Radnički oprostio divljanje i molio da ih ne kazne
http://sport.blic.rs/fudbal/domaci-fudb ... -i/03fdygs" onclick="window.open(this.href);return false;
Zaključana tema