13. kolo: VOJVODINA-Voždovac 3:1

vdn slaninar
Postovi: 985
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 13. kolo: VOJVODINA-Voždovac, petak 21.10. u 18h

Post od vdn slaninar »

Po ovakvom vremenu svaka pobeda je super,greske su neminovne,tih 20 minuta kad smo prelomili mec licili smo na sebe,jak presing na njih kad imaju loptu i brza pas igra u napadu,prvo poluvreme je bilo lose,bezvoljno.Mi jako lako gubimo veru u sebe,ko da sve vreme lazemo sebe da smo nesto iako rezultati i sami to govore,ne mozemo da se otrgnemo ocenama i ocekivanjima pred ovu sezon.Zato cim nam malo ne ide to jest cim ne povedemo na vreme desava se neka nesigurnost u pasu,igri,pogotovo odbrani.Mislim da je Kordic svojim kiksevima u prethodnim utakmicama protiv Borca,cigana,Mladosti uzdrmao(unistio) odbranu skroz a cim je odbrana ne sigurna odrazava se na celu ekipu.Od najbolje odbrane u ligi sad imamo odbranu koja u svakom momentu moze primiti go.Peric mora na go.Pobedjujemo sto je super al nismo ubedljivi na terenu kao pre Borca.Skor kuci fantastican i treba pokusati imati sve pobede kuci,da izgradimo domaci teren,da ostale ekipe demoralisane dolaze na Karadjordje a mi puni samopouzdanja da ih docekujemo.
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 13. kolo: VOJVODINA-Voždovac, petak 21.10. u 18h

Post od Neizlecivi »

Ono sto mi se svidja i po cemu se najvise razlikujemo od svih dosadasnjih izdanja (prethodnih sezona) je sto konstantno stiskamo i igramo jako. Presing nam je sasvim dobar. Cak i kada u prvom delu nije islo kako treba, imali smo dosta losih pasova, dobro smo pritiskali. Po meni i pored golova Palocevica ( za kog mi nije jasno da ga ljudi toliko ne postuju, te na zapadu celu tekmu se deru, psuju i slicno) i odlicne igre Malbasica, junaci utakmice su Kovacevic i najbolji Planic. Kapa dole!
U sredu na kup!
Korisnikov avatar
Ken mahniti
Postovi: 310
Pridružio se: Čet Jun 09, 2011 9:15 pm
Lokacija: Salajka

Re: 13. kolo: VOJVODINA-Voždovac, petak 21.10. u 18h

Post od Ken mahniti »

U redu pobedili smo,a one njihove mrtve sanse na 0-0 u prvom poluvremenu kad ne znam kako nisu poveli?Prvo poluvreme je bilo KATASTROFA,i ne sme da se ponovi.U drugom jesmo licili na sebe,dali smo prvi gol odmah iz svlacionice uz ogromnu gresku njihovog stopera i to nam je dalo krila.Onaj ponisten gol,pa njihov gol iz kontre...Pa dobro Kordicu ne treba da se KLEKNE na svaku loptu koja ide u gol.Pohvale za ukazanu sansu ovoj deci,koja su bas tako izgledala kad su istrcala na teren :lala:
Korisnikov avatar
Sasa1969
Postovi: 611
Pridružio se: Ned Sep 29, 2013 11:29 pm
Lokacija: Istok

Re: 13. kolo: VOJVODINA-Voždovac, petak 21.10. u 18h

Post od Sasa1969 »

Ali poljubac trenera i predsedinika na konferenciji za stampu je hit godine :oops:
Au koje blamiranje...... :oops: :oops: :oops:
Slika
stormer
Postovi: 233
Pridružio se: Pet Jul 21, 2006 7:17 pm
Lokacija: Novo Naselje

Re: 13. kolo: VOJVODINA-Voždovac, petak 21.10. u 18h

Post od stormer »

Sasa1969 napisao:Ali poljubac trenera i predsedinika na konferenciji za stampu je hit godine :oops:
Au koje blamiranje...... :oops: :oops: :oops:
Slao im je poljubce i posle treceg gola

Love is in the air :whistler: :whistler:
Korisnikov avatar
Ken mahniti
Postovi: 310
Pridružio se: Čet Jun 09, 2011 9:15 pm
Lokacija: Salajka

Re: 13. kolo: VOJVODINA-Voždovac, petak 21.10. u 18h

Post od Ken mahniti »

Vratite nam plavu tetu :evil:
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 13. kolo: VOJVODINA-Voždovac, petak 21.10. u 18h

Post od Neizlecivi »

Ja vas sve zajedno pozivam na bojkot kluba. Ovo je kap koja je prelila casu!
Ajde cigani u upravi, ajde politicki motivi, ajde lopurde, ajde sve da razazumem i progutam, ali da nam ukinete jedinu lepotu konferencija za medije!?!?! Vracajte nam curu bagro lopovska! Dole Cvijan, zivela plavusa! :D

A ova dvojica sa izlivima neznosti... Jos samo Zbiljic da pusti koju o ljubavi i emocijama...
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: 13. kolo: VOJVODINA-Voždovac, petak 21.10. u 18h

Post od recni galeb »

a sta fali Cvijanu, cemu zatucanost, moze i on da bude lepota... malo sminke, kurs oko stangle i eto vam miline... :thankyou:
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 13. kolo: VOJVODINA-Voždovac, petak 21.10. u 18h

Post od Milan »

Dokle više Kordić na golu? Dokle???!!! Pa onako bih ja reagovao da sam stajao na golu, a on je, šatro, profi golman... :roll: :roll: :roll:

I opet... Ne bi to bilo ništa čudno, da na klupi nemamo vrhunskog golmana, na kojem bismo mogli nešto i zaraditi...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
Pera Centar
Postovi: 810
Pridružio se: Sub Jan 18, 2014 12:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 13. kolo: VOJVODINA-Voždovac, petak 21.10. u 18h

Post od Pera Centar »

Milan napisao:Dokle više Kordić na golu? Dokle???!!! Pa onako bih ja reagovao da sam stajao na golu, a on je, šatro, profi golman... :roll: :roll: :roll:

I opet... Ne bi to bilo ništa čudno, da na klupi nemamo vrhunskog golmana, na kojem bismo mogli nešto i zaraditi...
Ono juce je stvarno bilo vise nego amaterska reakcija golmana mlade reprezentacije CG.
Ali reakcije protiv Mladosti su za rubriku verovali ili ne.

Stvarno ne razumem da pored jednog od najboljih golmana koje smo imali u poslednjih 30 i vise godina, neko forsira Kordica.
carlons
Postovi: 182
Pridružio se: Uto Sep 22, 2009 9:32 pm
Lokacija: Detelinara

Re: 13. kolo: VOJVODINA-Voždovac, petak 21.10. u 18h

Post od carlons »

Pera Centar napisao:
Stvarno ne razumem da pored jednog od najboljih golmana koje smo imali u poslednjih 30 i vise godina, neko forsira Kordica.
Nikome to nije jasno. Verovatno mora da se proda. Nije baš neko merilo, ali po Transfermarktu Perić je skoro duplo skuplji.
lexa
Postovi: 677
Pridružio se: Uto Dec 22, 2009 2:16 am

Re: 13. kolo: VOJVODINA-Voždovac, petak 21.10. u 18h

Post od lexa »

carlons napisao:
Pera Centar napisao:
Stvarno ne razumem da pored jednog od najboljih golmana koje smo imali u poslednjih 30 i vise godina, neko forsira Kordica.
Nikome to nije jasno. Verovatno mora da se proda. Nije baš neko merilo, ali po Transfermarktu Perić je skoro duplo skuplji.
Ne moramo da ni gledamo transfermarkt. Kordic je nas najlosiji golman u novijoj istoriji.

Manji strah sam osecao cak i kad je Supa rupa bio na golu.
Korisnikov avatar
Sasa1969
Postovi: 611
Pridružio se: Ned Sep 29, 2013 11:29 pm
Lokacija: Istok

Re: 13. kolo: VOJVODINA-Voždovac, petak 21.10. u 18h

Post od Sasa1969 »

lexa napisao:
carlons napisao:
Pera Centar napisao:
Stvarno ne razumem da pored jednog od najboljih golmana koje smo imali u poslednjih 30 i vise godina, neko forsira Kordica.
Nikome to nije jasno. Verovatno mora da se proda. Nije baš neko merilo, ali po Transfermarktu Perić je skoro duplo skuplji.
Ne moramo da ni gledamo transfermarkt. Kordic je nas najlosiji golman u novijoj istoriji.

Manji strah sam osecao cak i kad je Supa rupa bio na golu.
Ma Supic je za ovog golmancina....ja se ne secam da smo imali losijeg golmana.Mozda jedino Jovanic ono sto je malo branio.Isto tako gusio Vanju koji je za njega Bufon licno.
Slika
Dragojlo
Postovi: 692
Pridružio se: Uto Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 13. kolo: VOJVODINA-Voždovac, petak 21.10. u 18h

Post od Dragojlo »

Setite se i Roberta Savića sredinom devedesetih....
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 13. kolo: VOJVODINA-Voždovac, petak 21.10. u 18h

Post od gospodinFKV »

Ne znam. Taj Kordic je najveca enigma u poslednjih xy godina. Nit ima nekog menadzera, da kazes da je uticajan, nit je dobar, nit je talenat, poteze ima kao prosecan balonski golman,...

Jedina ''prednost'' u odnosu na Perica je to sto je mladji, pa misle da ce ga prodati lakse, ako bude igrao vise. Ja ne znam koji klub ce se zaje*ati i kupiti ga, kad vide snimke ovih amaterskih poteza.
Zaključana tema