13. kolo: VOJVODINA-Voždovac 3:1

ultra komsa
Postovi: 396
Pridružio se: Pet Maj 03, 2013 9:37 pm

Re: 13. kolo: VOJVODINA-Voždovac, petak 21.10. u 18h

Post od ultra komsa »

Pored severa koji je kisnuo celu utakmicu, vi fudbalercici naucite da dodjete da pozdravite istok i 20 psihopata koji imaju stomak da vas prate. Jedino Mogli i Maksa su se udostojili. Pozdravicu i ja vas konji lepo kad se sretnemo u gradu
Korisnikov avatar
Pera Centar
Postovi: 810
Pridružio se: Sub Jan 18, 2014 12:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 13. kolo: VOJVODINA-Voždovac, petak 21.10. u 18h

Post od Pera Centar »

gospodinFKV napisao:Ne znam. Taj Kordic je najveca enigma u poslednjih xy godina. Nit ima nekog menadzera, da kazes da je uticajan, nit je dobar, nit je talenat, poteze ima kao prosecan balonski golman,...

Jedina ''prednost'' u odnosu na Perica je to sto je mladji, pa misle da ce ga prodati lakse, ako bude igrao vise. Ja ne znam koji klub ce se zaje*ati i kupiti ga, kad vide snimke ovih amaterskih poteza.
Sad sam gledao "Vosino cose" i pitanje je bilo da trener uporedi kvalitete Kordica i Perica.
Prednost po treneru je sto je mladji, reprezentativac Crne Gore, a slicnih kvaliteta kao i Peric??

E moj treneru, Kordic je uz Jovana Stojanovica(Vozdovac), najnefudbalskiji i najnesportskiji lik koji je, od kad ja gledam Vojvodinu(prvu utakmicu gledao 1974) imao cast da nastupa za FK Vojvodina.

Sto rece gospodinFKV tesko da ce neko kada vidi pokrete i reflekse mladog Kordica nasesti i uzeti ga za golmana.

Kao sto sam vec pisao Peric je po meni jedan od najboljih golmana koji je branio za nas u poslednjih 30 godina.
Za mladjanog Kordica smo vec konstatovali kakvi su njegovi fudbalski kvaliteti.

E, sad da ovo sve nije toliko upecatljivo i uocljivo, verovatno svi mi ne bi toliko pisali i pricali o tome.
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: 13. kolo: VOJVODINA-Voždovac, petak 21.10. u 18h

Post od Karlsson »

Ajde što je Lalatović lupio to što je lupio, ali zar nema tamo u stručnom štabu ikoga ili nekog trenera golmana koji će mu ukazati da nema pojma?
Zaključana tema