12. kolo: Mladost - Vojvodina 2:0

1892
Postovi: 1009
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 3:34 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 12. kolo: Mladost - Vojvodina, nedelja 16.10. u 17h

Post od 1892 »

Da rezimiram a da ne zvučim previše opterećen teorijama zavere. Od kad smo se zadržali duže na poluvremenu u svlačionici lažne marakane, primili smo tri laka komada u nastavku, nastala je frka sa FSS, niko od naših igrača nije pozvan za mlađe kategorije, zadnje dve utakmice smo popili po crveni, promenjen nam je sudija itd.
Slučajnost ili....
Come on you Reds!
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: 12. kolo: Mladost - Vojvodina, nedelja 16.10. u 17h

Post od Radoye »

1892 napisao:Da rezimiram a da ne zvučim previše opterećen teorijama zavere. Od kad smo se zadržali duže na poluvremenu u svlačionici lažne marakane, primili smo tri laka komada u nastavku, nastala je frka sa FSS, niko od naših igrača nije pozvan za mlađe kategorije, zadnje dve utakmice smo popili po crveni, promenjen nam je sudija itd.
Slučajnost ili....
Ma nista se ne sekiraj, sve ce biti OK kada crni blizanac dodje na drugo mesto! :deal:

Iz naredne dve utakmice sledi nam maksimum 4 boda (u dupe da se sutamo ako osvojimo i toliko), crno :shit: naravno uzima svih 6, izlaze na drugo mesto a mi se koljemo sa Nislijama za 3-4. Trenerski mag najverovatnije odlazi na zimu, a mi na kraju opet na misice izvlacimo izlaz u Evropu za narednu sezonu.

Znaci, standardna godina, sve isto kako smo vec navikli! :cheers:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Sasa1969
Postovi: 611
Pridružio se: Ned Sep 29, 2013 11:29 pm
Lokacija: Istok

Re: 12. kolo: Mladost - Vojvodina, nedelja 16.10. u 17h

Post od Sasa1969 »

Na stadionu Mladosti u Lučanima, strelci za domaćina bili su Protić u petom i Jovanović u 65. minutu.

Koliko mi je krivo sto smo izgubili toliko mi je drago sto su videli na delu Sasu Jovanovica.
Znaci za sve ove nase izuzev Melega on je klasa....a mi dovodimo Gavrica :oops:
Slika
мализека
Postovi: 311
Pridružio se: Uto Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: 12. kolo: Mladost - Vojvodina, nedelja 16.10. u 17h

Post od мализека »

Дакле, све иде по плану, Воша игра све лошије, :shit: улази у већу бодовну предност, а нама на зиму одлази пола тима, вероватно и тренер. Нападамо титулу, сигурно... :toilet:
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 12. kolo: Mladost - Vojvodina, nedelja 16.10. u 17h

Post od ernesto »

Sasa1969 napisao:Na stadionu Mladosti u Lučanima, strelci za domaćina bili su Protić u petom i Jovanović u 65. minutu.

Koliko mi je krivo sto smo izgubili toliko mi je drago sto su videli na delu Sasu Jovanovica.
Znaci za sve ove nase izuzev Melega on je klasa....a mi dovodimo Gavrica :oops:
Sasa Jovanovic je najbolji igrac lige ma svojoj poziciji,ali je problem sto Nesko trazi 400 k ....
vdn slaninar
Postovi: 985
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 12. kolo: Mladost - Vojvodina, nedelja 16.10. u 17h

Post od vdn slaninar »

Uprava prica o idili a dugove niko ne spominje,opet se pravi kao da je Bata tu,predstavlja se lazno stanje a kad odu mi u dubiozi debeloj i niko nije kriv.U pravu je churguzijanac na silu smo dobili mislim cacak kuci,veliki pad u igri je evidentan,mislio sam posle pauze bice bolje, al zasto onda forsira jednu istu ekipu od juna do danas sta ga sprecava da izrotira ekipu,daj prostora svezoj krvi.Po ovakvom vremenu,sa mracenjem na forumu,nasim padom u igri,vraticemo se vrlo brzo na nas prosek 500-1000 dusa na stadionu.Daj izdignite se jednom od proseka,teorija zavera, da dobijemo malo vere u vas,vi predstavljate klub koji mi volimo.
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 12. kolo: Mladost - Vojvodina, nedelja 16.10. u 17h

Post od limanfkv »

Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 12. kolo: Mladost - Vojvodina, nedelja 16.10. u 17h

Post od Turija »

Posle ovog snimka vidim da smo zasluzeno izgubili (mada za onaj start Puskarica igrac blizanaca ne bi dobio ni prvi zuti, a ne drugi).
Medjutim, vidim da se niko u nasem taboru nije nimalo ojedio zbog poraza.Sutirali smo na gol protivnika kao mladji pioniri.
Valjda tako treba.
Vazno da je Stepanov visak, a Gavric starter.I da, jurimo prvo mesto.
Kako da ne.U to jos mozda veruje poneko od U15.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: 12. kolo: Mladost - Vojvodina, nedelja 16.10. u 17h

Post od Danilo »

Sto kaze gospodar ne moze da se uradi privatizacija klubova,jer bi to znacilo kraj ere blizanaca i velikog biznisa koji se valja na tribinama i velike stenacke masinerije.
Ono sto je sigurno Zvezda prva .Ostali ce igrati onako kako im se kaze.Ali imajuci u vidu da ko stoji iza naseg kluba mozda cemo i biti drugi.Mislin da ce se raditi na tome.
Борчевац
Postovi: 132
Pridružio se: Sre Avg 31, 2016 11:12 pm

Re: 12. kolo: Mladost - Vojvodina, nedelja 16.10. u 17h

Post od Борчевац »

За вашу лигу спаса нема,то треба да се укине једноставно.Да људи у Новом Саду,Крагујевцу,Крушевцу,Нишу и осталим Српским градовима пренстану да дају новац како би гледали то што људи зову фудбан на трибинама,а ови из Београда да се престану убијати због превелике љубави према клубу.Једноставно у Србији треба да се забрани спортска игра звана фудбал.
А пораз Воше је био очекиван,данас када сам видио да је квота на Вошу у кладионици 2,45,рекох ево фине квоте да се раја навуче па одигра 2,а Воши слиједи стари добри сценарију из сезоне у сезону,серија скидања гаћа све док црвено :shit: стекне фин број бодова да се Вучић не би бринуо и остала багра.
Korisnikov avatar
Sasa1969
Postovi: 611
Pridružio se: Ned Sep 29, 2013 11:29 pm
Lokacija: Istok

Re: 12. kolo: Mladost - Vojvodina, nedelja 16.10. u 17h

Post od Sasa1969 »

Prvi gol ili je Gavric promenio smer lopti ili je Kordic papan nevidjeni ?
Slika
Борчевац
Postovi: 132
Pridružio se: Sre Avg 31, 2016 11:12 pm

Re: 12. kolo: Mladost - Vojvodina, nedelja 16.10. u 17h

Post od Борчевац »

Sasa1969 napisao:Prvi gol ili je Gavric promenio smer lopti ili je Kordic papan nevidjeni ?
Момак је очигледно морао да се склони са гола да лопта уђе,то се јасно види на снимку,да је остао на мјесту лопта би му упала у руке,али што би он одбранио када су му фино рекли да мора да пусти гол а и није сигурно ни вјеровао да ће ови 2 пута да ошутају у окви гола,па да се склони фино за сваки случај да одради оно што су му рекли да мора.
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 12. kolo: Mladost - Vojvodina, nedelja 16.10. u 17h

Post od gospodinFKV »

Ocigledno pusten gol. Jbg, sapatnici moji, sto ste uzivali, uzivali ste. Krece sklanjanje. To je svima jasno.

Mars iz Vojvodine, bando krimogena!
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 12. kolo: Mladost - Vojvodina, nedelja 16.10. u 17h

Post od Neizlecivi »

Ja sam cuo da je Vucic licno zvao Kordica i rekao mi da se skloni, odnosno da ne zapinje bas toliko.

Mislim da je ok da smo nezadovoljni, mozda i nije sve cisto, ali takodje mislim da se ovde ide kao nigde iz krajnosti u krajnost. Do pre nedelju dana "Lale majstore vodi nas do titule"... Danas "Mars iz Vojvodine"... Gledajte fudbal i uzivajte. I ovu tekmu smo odigrali solidno. Kada pocnu da ne trce, da se ne trude i da se vidi mudobolja, ozezite.

P.S. Ako neko zeli da vidi namestaljku i pustene golove, neka pogleda golove na Borac - Spartak (3:3)
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 12. kolo: Mladost - Vojvodina, nedelja 16.10. u 17h

Post od Stexman »

Kvota na Vojvodinu je na nekim stranim kladionicama bila 5,70 a na Mladost 1,37. To kad sam video sve mi beše jasno. Ja licno ne verujem da smo se sklonili ali da smo odigrali ispod svakog proseka to je tacno. Kakva solidna igra... Nije bilo ni S od solidnog.
Zaključana tema