12. kolo: Mladost - Vojvodina 2:0

Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

12. kolo: Mladost - Vojvodina 2:0

Post od Grof Žekula »

У недељу 16. октобра ћемо у Лучанима играти меч 12. кола домаћег првенства против екипе која у првих 11 кола има 6 победа и 5 пораза.

Саопштење домаћина пре меч:
http://fkmladostlucani.com/index.php/co ... vnost.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Њихов састав:
http://fkmladostlucani.com/index.php/pr ... -2014.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 12. kolo: Mladost - Vojvodina, nedelja 16.10. u 17h

Post od ernesto »

Hoce mozda biti prenosa na RTV?
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 12. kolo: Mladost - Vojvodina, nedelja 16.10. u 17h

Post od gospodinFKV »

Prava mala lakrdijica od lige.

Na stranu to sto mi se povraca od ovih nasih, pitam se koliko bi ovi talasali da igraju protiv blizanaca.
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 12. kolo: Mladost - Vojvodina, nedelja 16.10. u 17h

Post od Stexman »

A nasi izdali saopstenje da nece ici na gostovanje ako se sudije promene!
Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

Re: 12. kolo: Mladost - Vojvodina, nedelja 16.10. u 17h

Post od Grof Žekula »

Stexman napisao:A nasi izdali saopstenje da nece ici na gostovanje ako se sudije promene!
http://mondo.rs/a946786/Sport/Fudbal/Vo ... rligi.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: 12. kolo: Mladost - Vojvodina, nedelja 16.10. u 17h

Post od Marcello »

Grof Žekula napisao:
Stexman napisao:A nasi izdali saopstenje da nece ici na gostovanje ako se sudije promene!
http://mondo.rs/a946786/Sport/Fudbal/Vo ... rligi.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Tek kad čovek pročita komentare na portalima, shvati zašto za ovu zemlju nema nade. Kakva ostrašćena i imbecilna pisanija...
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: 12. kolo: Mladost - Vojvodina, nedelja 16.10. u 17h

Post od Radoye »

Ma taman da izgubimo utakmicu sluzbenim rezultatom i jos da padne neko oduzimanje bodova kao kazna, i da stvari na tabeli dodju na svoje mesto, blizanci na prva dva mesta, mi cetvrti-peti taman kako nam je grof prorokovao, i svi srecni u zemlji Srbiji... :roll:

Ovo sto rade Lucanci je govnarija, ali ako mi treba nekad da se bunimo na delegiranje sudija to je pre svega za utakmice protiv blizanaca (to mora Mazic da sudi i gotovo!), a nekako se nikad ne bunimo onda, sve nam je potaman, pa nam ne sude dva penala po utakmici. Mada, zasto bi nam i sudili, kad se na kraju sami sklonimo? :frown:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Salvador
Postovi: 1059
Pridružio se: Ned Maj 09, 2010 6:07 pm

Re: 12. kolo: Mladost - Vojvodina, nedelja 16.10. u 17h

Post od Salvador »

O cemu se ovde uopste radi, sto se menjaju sudije, sto se nasi bune?
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 12. kolo: Mladost - Vojvodina, nedelja 16.10. u 17h

Post od Stexman »

Ali ako stvarno dozvolimo da izgubimo bodove ne odlaskom na utakmicu onda je sve jasno!
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 12. kolo: Mladost - Vojvodina, nedelja 16.10. u 17h

Post od ernesto »

Ma ljudi bice utakmice,daj da analiziramo protivnika,pisemo malo o tome a ne da mlatimo
praznu slamu..... treba obratiti paznju na Sasu Jovanovica i naseg bivseg igraca Bojovica(mislim da ce imati motiv vise protiv nas,posto nije bio dobio pravu sansu kod nas)!
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: 12. kolo: Mladost - Vojvodina, nedelja 16.10. u 17h

Post od Radoye »

Salvador napisao:O cemu se ovde uopste radi, sto se menjaju sudije, sto se nasi bune?
Lucanci su ulozili protest jer su pomocne sudije iz okoline Novog Sada, FSS je odlucio da promeni sudijsku trojku, pa se nasi bune da glavni sudija ne bude promenjen (zasto - to ne znam). Odlicna prilika za novinarsku bagru da nas jos jednom provuku kroz toplog zeca, kao "ovi iz Vose se stalno nesto bune, te ne daju igrace za reprezentaciju, te namestaju sebi sudije, mnogo im se digao u zadnje vreme, treba ih postaviti na svoje mesto"...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 12. kolo: Mladost - Vojvodina, nedelja 16.10. u 17h

Post od gospodinFKV »

ernesto napisao:naseg bivseg igraca Bojovica(mislim da ce imati motiv vise protiv nas,posto nije bio dobio pravu sansu kod nas)!
Bojke je kod nas i dobio sansu, i iskoristio je prilicno dobro. Period u Vosi mu je generalno u lepom secanju, a i on u nasem. Solidan napadac.
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 12. kolo: Mladost - Vojvodina, nedelja 16.10. u 17h

Post od limanfkv »

U Lučani smo vazda imali dobro suđenje!
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 12. kolo: Mladost - Vojvodina, nedelja 16.10. u 17h

Post od ernesto »

gospodinFKV napisao:
ernesto napisao:naseg bivseg igraca Bojovica(mislim da ce imati motiv vise protiv nas,posto nije bio dobio pravu sansu kod nas)!
Bojke je kod nas i dobio sansu, i iskoristio je prilicno dobro. Period u Vosi mu je generalno u lepom secanju, a i on u nasem. Solidan napadac.
Nikad kao starter,uvek je sa klupe ulazio!
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: 12. kolo: Mladost - Vojvodina, nedelja 16.10. u 17h

Post od recni galeb »

ok mi znamo koja je verovatnoca da ta dva lika u "crnom" navijaju bas za nas ali koji je vise ovima sto delegiraju ta pomocna osoblja, koja useravaju utakmice po volji tad vrednijeg drzavnog :shit: ... ne moraju biti iz NS i amin.
budi bolji od Mladosti i boli te bas za njih uopste...
nemoj se skloniti nikada ali nikada :shit: :shit: i onda da pricamo o sudijama, babi, zabi, sreci, lilihipu...
Zaključana tema