11. kolo: Vojvodina - Metalac 1:0 (1:0)

Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 11. kolo: Vojvodina - Metalac, nedelja u 19h

Post od churguzijanac »

Lose.Jedva smo dobili.Sa igracem manje bilo bas mucenje, a i pre toga daleko od onog kako treba.Puska i Malbasic najbolji.Malbasic trenutno nas najbolji igrac.Na momente mi se cini da nema s kim da igra...Fali nam centarfor i to mnogo!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 11. kolo: Vojvodina - Metalac, nedelja u 19h

Post od Voja »

Gol dao onaj umorni igrac? :mrgreen:
Slika
lazarr
Postovi: 812
Pridružio se: Sre Okt 20, 2010 10:01 am

Re: 11. kolo: Vojvodina - Metalac, nedelja u 19h

Post od lazarr »

Ušli smo lagano u krizu igre, na sreću još uvek ne u krizu rezultata (ako ne računamo "prijateljski" meč prošlo kolo).
Nije ni čudo jer su momci baš puno utakmica odigrali za skoro 3 meseca...
Danas na mišiće izvučena pobeda. Ipak i to je određeni kvalitet jer ranijih godina bi lagano prosipali bodove na ovakvim utakmicama.
Nisam pristalica teorija zavere ali čini mi se da je sudija danas poslat da prekine naš niz pobeda kod kuće. Napravio je mnogo sitnih grešaka ali svaka je bila na našu štetu. Crvenim kartonom direktno je omogućio gostima da nas značajnije pritisnu i osvoje bod. Sreća pa se odbranismo.
Uz borbu sa blizancima sad imamo još jednog moćnog protivnika, fss, koja će na sve načine da nas sputava posle otkaza naših igrača za Katar.
Na stadionu ponovo standardna brojka gledalaca. I kad smo 2 i kad smo 10-i, nema nas više od 1500-2000.
Korisnikov avatar
kafe bagdad
Postovi: 689
Pridružio se: Pet Sep 25, 2009 7:32 pm
Lokacija: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: 11. kolo: Vojvodina - Metalac, nedelja u 19h

Post od kafe bagdad »

Sjajna atmosfera na zapadu u drugom poluvremenu zahvaljujući, pre svega, našoj braći sa istoka! Bilo bi lepo da im se revanširamo za dolazak i da češće navijamo zajedno.
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 11. kolo: Vojvodina - Metalac, nedelja u 19h

Post od Neizlecivi »

Ne znam cemu ovoliko nezadovoljstvo... Po meni dosta rutinska pobeda, da nije bilo kartona, sve bi bilo lagano. Jedino mi je zasmetalo i smatram da nam je najveća greška bila premali broj udaraca van 16,a imali su igraci prostora za to. Dobra partija Melega, takodje i Malbasica! Palocevic je malo pao, dosta losa partija,ali mu ne zameram. Igramo generalno dobro, brzo, napadacki, oštro i jako. Ja sam zadovoljan... Mislim cak da ce nam pauza dobro doci za oporavak i dizanje forme jos jednom :)
1892
Postovi: 1009
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 3:34 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 11. kolo: Vojvodina - Metalac, nedelja u 19h

Post od 1892 »

Metalac nije imao priliku za gol celu utakmicu, mi smo propustili 4-5. Sve u svemu igra u rangu prethodnih na Karađorđu samo što ovog puta nije više lopti završilo u mreži Metalaca pa smo na kraju još i strepeli posle crvenog kartona (nezasluženog)
Come on you Reds!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 11. kolo: Vojvodina - Metalac, nedelja u 19h

Post od Voja »

[video]https://www.youtube.com/watch?v=qRmDoZU-WU0[/video]
Pa lepo je ovo delovalo,lep gol Melega,lepa peta,lepe akcije.... Kordic samouveren :mrgreen: :lala: :cheers:
Slika
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: 11. kolo: Vojvodina - Metalac, nedelja u 19h

Post od naseljekolumbija »

Rutinska pobeda, negativan utisak meca je sudija :shit: . Jebali ga Kokeza, Sivic, Radoman, Tole majmun
i ostali govnari iz fss-a. Ogadili su celom narodu srpski fudbal.
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 11. kolo: Vojvodina - Metalac, nedelja u 19h

Post od gospodinFKV »

Ko je ovaj crni brat iz metalca sto nam je decu pravio nazad?
Korisnikov avatar
Ken mahniti
Postovi: 310
Pridružio se: Čet Jun 09, 2011 9:15 pm
Lokacija: Salajka

Re: 11. kolo: Vojvodina - Metalac, nedelja u 19h

Post od Ken mahniti »

1892 napisao:Metalac nije imao priliku za gol celu utakmicu, mi smo propustili 4-5. Sve u svemu igra u rangu prethodnih na Karađorđu samo što ovog puta nije više lopti završilo u mreži Metalaca pa smo na kraju još i strepeli posle crvenog kartona (nezasluženog)
Tacno je da nije imao sansu,ali imali su par dodavanja u prostor iza nase odbrane,gde bi nas neka malo ozbiljnija ekipa sigurno kaznila.Al dobro,upisana su tri boda,to je najvaznije!
Korisnikov avatar
blue & white
Postovi: 50
Pridružio se: Pet Sep 02, 2016 12:59 am

Re: 11. kolo: Vojvodina - Metalac, nedelja u 19h

Post od blue & white »

1892 napisao:Metalac nije imao priliku za gol celu utakmicu, mi smo propustili 4-5. Sve u svemu igra u rangu prethodnih na Karađorđu samo što ovog puta nije više lopti završilo u mreži Metalaca pa smo na kraju još i strepeli posle crvenog kartona (nezasluženog)
Сасвим очекивано. Десило се оно о чему пишем већ пар дана - Металац може до бода ако не прими гол.
Уосталом, бољи податак да су Војводина и Металац за 11 кола примили исти број голова, а да Металац заостаје 14 бодова не постоји. :!:

@GospodinFKV - зове се Walberto Caicedo. Иако игра у нападу до сада се није надавао голова - дао је само један у целој сезони. :mrgreen:
Данас је, уместо заменика капитена Панића наступио капитен Ивановић, што је својеврсни куриозитет јер Ивановић није играо много ове сезоне.


Додао бих још да је ипак било боље да је Звезда добила у том 9. колу - Партизан би био у нокауту и медији више не би писали о трци удвоје. За нешто више не постоје услови - није ваљда неко мислио да са много слабијим играчима, без утицаја у савезу и са много мањим буджетом можете до 1. места?
То у овој земљи неће нико никад моћи, максимум је искористити посртање друге главе (тренутно мање омиљене у власти). На тај начин престаће да се пише о једним :devil: као јединој алтернативи другом :devil:.
"Nema jake Zvezde bez jakog Partizana i obrnuto." - bez ikakve sumnje, najodvratnija rečenica koju je iko ikada izgovorio govoreći o srpskom sportu.
Korisnikov avatar
Maminho
Postovi: 66
Pridružio se: Pet Jul 24, 2015 1:11 am
Lokacija: Zapad

Re: 11. kolo: Vojvodina - Metalac, nedelja u 19h

Post od Maminho »

Ne znam meni je taj crnja danas bio gotivan, kad god je lopta bila kod njega bila je neka panika kod nas u odbrani dosta je brz i lagan. Zalomio je jednom Kovacevica u prvom poluvremenu (na snimku koji je iznad na 1:27) sva sreca nije nista uradio...
Korisnikov avatar
blue & white
Postovi: 50
Pridružio se: Pet Sep 02, 2016 12:59 am

Re: 11. kolo: Vojvodina - Metalac, nedelja u 19h

Post od blue & white »

Јесте он добар, али није учинковит.
Колико год је он међу бољима, толико екипи треба неко ко ће да обавља оно због чега се и игра фудбал - убацује лопту у мрежу. :mrgreen:
Ситуација са нашим нападом је трагикомична (навијачима Металца трагична, осталима комична :roll:).
Последњих седам резултата: 0:0, 1:2, 1:0, 0:0, 0:1, 0:1, 0:1. У последња четири меча, само бод без иједног постигнутог гола.
Укупно, 7 мечева, једна победа, 2 нерешена, 4 пораза уз гол- разлику 2:5.
До паузе, 6 гостовања, 3 домаћинства и 1 пораз у дуелу са шампионом Млечног пута. :deal: :frown:

Што се вас тиче, чак вам и иде никад боље, на домаћем терену свих пет победа уз гол разлику 13:1, само -2 и опет влада песимизам. :!:
Јер се "зна" шта ће се касније дешавати. По мени би циљ требало да буде 2. место, значи навијање против Партизана и уз победу на Карађорђу, били бисте прва пратиља. Није лоше, барем Журнал, б92 и остали не би могли да прате распореде црних и црвених већ би морали да се баве Војводином да не буде баш све провидно. :mafia:
"Nema jake Zvezde bez jakog Partizana i obrnuto." - bez ikakve sumnje, najodvratnija rečenica koju je iko ikada izgovorio govoreći o srpskom sportu.
Korisnikov avatar
Joe
Postovi: 109
Pridružio se: Uto Feb 01, 2005 5:12 pm

Re: 11. kolo: Vojvodina - Metalac, nedelja u 19h

Post od Joe »

Zanimljiv ovaj kontra faul što je suđen kada smo dali gol. Čist indirekt za nas, prednost i dajemo gol. Čist gol ko suza. Na asistenciju pomoćnog sudija je dosudio faul za metalac.

http://prnt.sc/cp6k5l" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 11. kolo: Vojvodina - Metalac, nedelja u 19h

Post od gospodinFKV »

blue & white napisao:@GospodinFKV - зове се Walberto Caicedo. Иако игра у нападу до сада се није надавао голова - дао је само један у целој сезони.
Znam za Caiceda, ali nisam povezao ime i facu. Deluje prilicno solidno, ali nije gol igrac. Treba njemu neki realizator. Prodoran je, brz je, podseca me na Alivodica (ne konstitucijom, vec nacinom igre), koji isto jedno vreme muku mucio s realizacijom.

Sto se tog kontra faula tice. Smehotresna odluka. Duel jeste bio zestok, i njihov igrac je ostao da lezi, ali to faula videlo nije.
Zaključana tema