10. kolo: c.z. - VOJVODINA 4:1

Zaključana tema
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post od Radoye »

Rek'o ja onomad ne izlecite se ljudi, posle utakmice sa ciganima ce sve postati mnogo jasnije... :deal:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post od limanfkv »

Del_Boske napisao:Гле текста у Телеграфу...

http://www.telegraf.rs/sport/2373662-za ... ika-srpska" onclick="window.open(this.href);return false;
Nikad nista sa govnima, uvek kontra cigana. U amanet prenositi generacijama.
Korisnikov avatar
blue & white
Postovi: 50
Pridružio se: Pet Sep 02, 2016 12:59 am

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post od blue & white »

Danilo napisao:Jbg pustili su i oni nas proslu utakmicu,kad su igrali sa drugim timom.Sto je Grof rekao u ono vreme " ako ove ne mozete pobediti i ne treba vam evropa..."
Mozda smo mogli igrati i sa drugim timom .
Ne znam, cimjenica je da je jako sumnjivo...
U nasem prvenstvo jedno je sigurno ,Zvezda mora biti prva svi ostali se bore za drugo mesto
Веома наивно размишљање. У кошарци, где је Вујошевић (некада председник ЈСД Партизан) говорио како се Партизан свесно уништава, у региону од четири клуба са убедљиво највећим буджетом, два су наши поноси и дике. :devil:
Баш ће Партизан остати кратких рукава. Они бесне што су карте тако подељене да су они сада други, па сад мало виде како је Војводини бити "вечито трећа" (лажем, не виде, за њих је Партизан митско биће кога сопствена управа уништава, а Војводина, па то су Бата, Гајић, Павловић и слични).
Овај пораз од 4:1 ме подсећа на прошлу сезону када је Чукарички примио девет голова на 19 мечева. У двадесетом колу су играли, погађате са ким :devil: и примили седам голова. :!:
Овде се све зна, није джабе Војводина победила Звезду кад јој је било битно за пласман у европско такмичење, Партизан веже неколико победа и ипак буде други јер се Чукарички распадне, испадну они који имају најтање ликове у управи и томе слично.
Није тешко претпоставити да ћете сад пасти. Ко хоће да се клади да ћете у наредних 5 кола имати максимум две победе? :deal:
И да ћете на крају бити трећи или четврти.

Док год се овде клима не промени и управе почну да раде у интересу клубова, у Србији ће се такмичити окупатори и њихови квислинзи. :!:
"Nema jake Zvezde bez jakog Partizana i obrnuto." - bez ikakve sumnje, najodvratnija rečenica koju je iko ikada izgovorio govoreći o srpskom sportu.
Korisnikov avatar
ogi
Administrator
Postovi: 1619
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 10:27 am
Lokacija: Свуда по мало

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post od ogi »

Jedino vredno gledanja sa utakmice...

[video]https://www.youtube.com/watch?v=UgXe2nJeKYY[/video]
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Борчевац
Postovi: 132
Pridružio se: Sre Avg 31, 2016 11:12 pm

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post od Борчевац »

limanfkv napisao:
Del_Boske napisao:Гле текста у Телеграфу...

http://www.telegraf.rs/sport/2373662-za ... ika-srpska" onclick="window.open(this.href);return false;
Nikad nista sa govnima, uvek kontra cigana. U amanet prenositi generacijama.
Моје мишљење зашто Фирмаши нису скандирали Република Српска са делијама,разлог је вјероватно тај што су делије пребили момке из групе Фирма од 19-20 година и узели им доста застава,па вјероватно нису жељели да скандирају са њима било шта,моје мишљењ је да је Фирма требала да скандира Република Српска,требали су да испоштују нас навијаче Борца са којима смо браћа,дуго,дуго,а и народ Српски у РС.Ако су гробари фрањевци и делије комуњаре дали подршку требали су онда и Фирмаши.
Ако је неко одавде са форума био на утакмици а сигуран сам да јесте,ако није проблем да напише да ли је било икаквог скандирања,везано за РС,Хвала.
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post od recni galeb »

mene je jos sramota...
ono zbog njih na terenu i onog pored njega, sto kao vice na njih...
m'rs u kucu i da se ne ljubimo! :lala:
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1971
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post od N13 »

Борчевац napisao: Моје мишљење зашто Фирмаши нису скандирали Република Српска са делијама,разлог је вјероватно тај што су делије пребили момке из групе Фирма од 19-20 година и узели им доста застава,па вјероватно нису жељели да скандирају са њима било шта,моје мишљењ је да је Фирма требала да скандира Република Српска,требали су да испоштују нас навијаче Борца са којима смо браћа,дуго,дуго,а и народ Српски у РС.Ако су гробари фрањевци и делије комуњаре дали подршку требали су онда и Фирмаши.
Ако је неко одавде са форума био на утакмици а сигуран сам да јесте,ако није проблем да напише да ли је било икаквог скандирања,везано за РС,Хвала.
Ako neko daje podrsku Srpskoj to je firma.
Niko ne napominje da firma peva Borcu i Srpskoj svakoj utakmicu, i protiv Javora i Radnika i Spartaka i svakog. Znaci svaka utakmica, bilo koji protivnik u pitanju, i bilo koji dan da je u pitanju. A cigani i grobari dali podrsku na dan referenduma, i ko zna kad opet... I ko zna kad su poslednji put podrzali pre referenduma.
A to sto firma nece sa njima da skandira je stvar principa, i to je potpuno razumljivo...
Korisnikov avatar
Jan
Postovi: 374
Pridružio se: Pon Jan 24, 2005 12:18 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post od Jan »

Da li se zna kada se igra utakmica, sledeća sa Metalcem ?
petak... subota.. ili nedelja ?!
VOŠA ZAUVEK !!!
Istocno stajanje
Postovi: 527
Pridružio se: Čet Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post od Istocno stajanje »

Jan napisao:Da li se zna kada se igra utakmica, sledeća sa Metalcem ?
petak... subota.. ili nedelja ?!
Meč između Vojvodine i Metalca biće odigran u nedelju na “Karađorđu”, sa početkom u 19 časova.( sa zvanicnog sajta kluba)
Korisnikov avatar
Jan
Postovi: 374
Pridružio se: Pon Jan 24, 2005 12:18 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post od Jan »

Istocno stajanje napisao:
Jan napisao:Da li se zna kada se igra utakmica, sledeća sa Metalcem ?
petak... subota.. ili nedelja ?!
Meč između Vojvodine i Metalca biće odigran u nedelju na “Karađorđu”, sa početkom u 19 časova.( sa zvanicnog sajta kluba)
Hvala !
VOŠA ZAUVEK !!!
Korisnikov avatar
LIMAN
Postovi: 160
Pridružio se: Uto Avg 30, 2016 3:42 pm

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post od LIMAN »

Борчевац napisao:
limanfkv napisao:
Del_Boske napisao:Гле текста у Телеграфу...

http://www.telegraf.rs/sport/2373662-za ... ika-srpska" onclick="window.open(this.href);return false;
Nikad nista sa govnima, uvek kontra cigana. U amanet prenositi generacijama.
Моје мишљење зашто Фирмаши нису скандирали Република Српска са делијама,разлог је вјероватно тај што су делије пребили момке из групе Фирма од 19-20 година и узели им доста застава,па вјероватно нису жељели да скандирају са њима било шта,моје мишљењ је да је Фирма требала да скандира Република Српска,требали су да испоштују нас навијаче Борца са којима смо браћа,дуго,дуго,а и народ Српски у РС.Ако су гробари фрањевци и делије комуњаре дали подршку требали су онда и Фирмаши.
Ако је неко одавде са форума био на утакмици а сигуран сам да јесте,ако није проблем да напише да ли је било икаквог скандирања,везано за РС,Хвала.
Evo ja cu ti reci pošto sam bio u kavezu, na licu mesta. Mi smo pevali neku našu pesmu, nebitno, i cigani su krenuli da skandiraju "Javi se kavez"... Ja kazem drugu "Jel čuješ da skandiraju nešto?", a on mi kaze "Ne čujem ništa". Pogledam oko sebe, svi ljudi u transu, pevamo NAŠU pesmu i niko se ni ne obazire na ciganiju, ne znam ni sam kako sam ih ja čuo. Poenta priče je da su oni krenuli da nas dozivaju u sred naše pesme, i apsolutno ih 99% ljudi iz kaveza nije čulo. Najsmešnije je to sto smo ubrzo nakon toga krenuli da pevamo "Republika Srpska le, Borac dolazi iz nje...", kao i na apsolutno svakoj utakmici do sad. I onda dodje neki kvazi novinar i napise ovakav tekst. I onda dodju seljačine blizanačke i komentarišu "Madjari, ustaše..."... Ne treba se obazirati na to, mi smo bratska grupa sa Borcem iz Banja Luke, olicenjem Rep. Srpske, a oni sa grčkim ganerima.

I jos nešto: čak i da je Firma ćutala dok su ovi skandirali "Javi se kavez", trebalo ih je izviždati i nastaviti navijanje PO NAŠEM. Ovako je slučajno dobro ispalo sto ih nismo čuli. Šta mi ima da navijamo zajedno sa takvim ljudskim otpadom?
Само храбро до нове победе, але...
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post od borrissey »

LIMAN napisao:
Najsmešnije je to sto smo ubrzo nakon toga krenuli da pevamo "Republika Srpska le, Borac dolazi iz nje...", kao i na apsolutno svakoj utakmici do sad.
I jos nešto: čak i da je Firma ćutala dok su ovi skandirali "Javi se kavez", trebalo ih je izviždati i nastaviti navijanje PO NAŠEM.
Suština.
Борчевац
Postovi: 132
Pridružio se: Sre Avg 31, 2016 11:12 pm

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post od Борчевац »

Знам ја да ви редовно пјевате Република Српска лее и хвала вам на томе :) ,и хвала што си написао да јесте пјевали пошто вас ја стварно нисам чуо,а ова говна са телеграфа и сличним порталима,једва дочекали да напишу како су делије и гробари дали подршку референдуму у Републици Српској,а фирмаши који су браћа са Лешинарима навијачима Борца из Бања Луке то нису урадили,и чим неко не скандира заједно са делијама и гробарима одмах га медији у Србији прогласе за издајником да тако кажем.
Јебем ти телеграф и све портале сличним њиховом.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post od Radoye »

Борчевац napisao:Јебем ти телеграф и све портале сличним њиховом.
Sada si naucio kako stoje stvari sa medijima u Srbiji. Za njih osim zvezde i partizana nista drugo ne postoji, a kad im se omakne da i pomenu nekog drugog onda lazu ko kerovi.

:cheers:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Борчевац
Postovi: 132
Pridružio se: Sre Avg 31, 2016 11:12 pm

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post od Борчевац »

Radoye napisao:
Борчевац napisao:Јебем ти телеграф и све портале сличним њиховом.
Sada si naucio kako stoje stvari sa medijima u Srbiji. Za njih osim zvezde i partizana nista drugo ne postoji, a kad im se omakne da i pomenu nekog drugog onda lazu ko kerovi.

:cheers:
Код вас у Србији је све накарадно,почевши од медија који само гурају два близанца,као да остали клубови у Србији и не постоје,све је накарадно почевши од клубова који сви редом скидају гаће пред близанцима када год је то њима потебено,па преко навијачке сцене у Србији која је најблаже речено катастофална,Фирмаша на утакмици против клубова попуд Радника из Сурдулице,Металца и сличних на трибини се скупи свега 100 људи,ових Мераклија исто тако,ових Чете Чачак мислим да се тако зову њих нема ни 50 на трибини итд,итд да не набрајам даље,све је само Боже сачувај.
Док овдје у Босни овај дио што ћу сада написати односи се на ове из Педерације,код њих сви навијају са свој градски клуб и није им битно која им је клуб лига,и шампион није увијек из Сарајева,рецимо пола Срајева навија за Жељу пола за Сарајево,у Зеници сви навијају за Челик само што они већ дужи низ година бојкотују не долазе на домаће утакмице,сви Тузлаци навијају са Слободу,ови из Мостара,а Мостар се дијели на два дијела,овај муслимански дио сви навијају за Вележ а овај усташки сви за Зрињски,има и мало мјесто близу Мостара Широки Бријег тамо су све усташе они сви навијају за Широки,итд да не набрајам углавном нико из Мостара,Тузле и осталих градова у Педерацији не навија за Сарајево или Жељу него сви навијају за свој градски клуб.
Док код нас овде у Републици Српској,једино овдје код мене у Бања Луци влада највећи локал патриотизам,скоро сви овдје навијау за Борац,има јако мале групе које чине можда 200-300 људи који навијају за Звезду,гробара скоро и да нема у БЛ,има их можда око 150 ако и толико,гробара има једино у Лакташима доле код Миле чобана,они нису Бања Лука али када их питаш одакле су рећи ће из Бања Луке неће рећи из Лакташа јер они сами себе сматрају да су Бањалучани,остали градови у РС јако мали број људи подржава своје градске клубове,све то навија или за црвеног близанца или за црног,што је јако жалосно,само се Срби гаде о своје властито и туђе им је драже.
Zaključana tema