10. kolo: c.z. - VOJVODINA 4:1

Zaključana tema
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post od Voja »

Ovo odbijanje da damo igrace za navodno neku reprezentaciju,a i Terzin javni "savet" da ih pustimo u isto vreme i zatvara svaku sumnju na ovaj mec,jer eto,Vosi je stalo do titule,bori se svim silama,ne da ni igrace u reprezentaciju,sto samo znaci da je zvezdina pobeda cista kao suza :thankyou:
Slika
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post od Stexman »

Ajd odsad ko ima nesto u vezi blizanaca da napise neka pise u temi kriminal u fudbalu ili kako se vec zove jer je to adekvatna tema za njih. Da bi mi koji ne zelimo to da citamo mogli da se spasemo.
I ovo nepotrebno kvotovanje celog posta je preterano!

Nego da se vratimo na temu, "Lalatovic u svlacionici cigana"!
Znaci zato su nasi kasnili? Dok je dobio instrukcije kako da igramo pa dok je to preneo nasim igracima... Fino...
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post od Milan »

Radoye napisao:Vidis ja sam dosta stariji od tebe ali neke stvari se ne menjaju, nas je na fizickom za mali fudbal profa delio na ekipe cigani i grobari, gde smo mu nas par Slaninara i jedan autenticni navijac Rajvosa (ne pitaj :roll: ) sluzili da izbalansira broj jer je grobara bilo vise. Slaninari za cigane "sta se bunis, iste su vam boje", profa i ovaj bordo lik za grobare, i tako od prvog do cetvrtog srednje, iste ekipe, svake godine je sabirao rezultate i vodio tabelu, nalozio se kao da igra u stvarnom derbiju. Nista mi sladje nije bilo nego kad ga onako na betonu "slucajno" pokupim zajedno sa loptom! "Izvinite profesore, nisam hteo..." :devil:

Kod mene se, bogme, delilo na Voša-zvezda (Djordje Natosevic), a zahvaljujuci sektasenju je zvezda na kraju ostala bez dovoljno igraca za svoju ekipu... :wink:
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post od Radoye »

Jebiga, ja sam malo podalje od NS odrastao, pasivni krajevi sta ces, Potisje / Srednja Backa. Nas je u generaciji Slaninara bilo cetvorica (ne samo moj razred nego u celoj skoli moje godiste), a osim moje generacije sam znao jos dvojicu. Bilo u skoli par za Hajduka sto je navijalo (to su svi do jednog postali grobari kako je pocelo da se zakuvava po nacionalnoj osnovi), ostalo je bilo cigani i grobari - vise cigana nego grobara u skoli, ali moj razred je bio vise grobara. I onaj jedan sto se lozio na Sarajevo. Ono, veze nikakve, Srbin lokalni, bas se zesce primao, posteri na zidovima, crtao grb svuda... :sorry:

Nas je razred bio jedini muski u srednjoj, jedino je kod nas bilo dosta za dve ekipe za fudbal, pa se profa primio da igra sa nama, da izzivi nikada ostvarene ambicije da postane fudbaler, kazem da nam je sabirao rezultate i racunao bodove i tabelu, palio se, urlao kada njegovi grobari gube, radovao se ko malo dete kada pobedjuju, psiho lik totalno.

Bar nas nije smarao sa gimnastikom i tim sranjima. :deal:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post od Milan »

Ja sam moj primer istakao posto je bio retkost. Nije bila sjajna situacija ni u mojoj generaciji...
POŠTO OBRAZ ???!!!
v1o9s1a4
Postovi: 67
Pridružio se: Pon Nov 17, 2014 2:45 am

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post od v1o9s1a4 »

Voja napisao:Ovo odbijanje da damo igrace za navodno neku reprezentaciju,a i Terzin javni "savet" da ih pustimo u isto vreme i zatvara svaku sumnju na ovaj mec,jer eto,Vosi je stalo do titule,bori se svim silama,ne da ni igrace u reprezentaciju,sto samo znaci da je zvezdina pobeda cista kao suza :thankyou:
http://www.novisadinfo.info/2016/09/ugo ... etera.html" onclick="window.open(this.href);return false; Da li i ovo ide u sklopu teorije zavere ili smo ovo dobili gratis ? A sto se tice Lalatovica, licno ste bili u svlacionici zvezde na poluvremenu pa to tvrdite ili su to opet "proverene" informacije kao i pre 10-15 dana kada je trazio vecu platu ?
Korisnikov avatar
fkvislife
Postovi: 167
Pridružio se: Pon Jul 23, 2012 2:19 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post od fkvislife »

sto posto proverena informacija..ebo vas vise i lalatovic smeh posle utakmice pokazuje koliko mu je "tesko" pao poraz..
UPRAVA NAPOLJE - LALATE ODLAZI!!!
Najveća ljubav, jedina moja, Vojvodinaa..
Gargamel83
Postovi: 2
Pridružio se: Pon Avg 08, 2016 10:49 am

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post od Gargamel83 »

Борчевац napisao:Слушај сада мајмунчино један,јебо те Миле Додик да те јебо,шта је он нама јаране помогао,оно што је он дао Борцу он то није дао него је само вратио мали дио онога што је украо,колико је оно вратио то јесте како он каже дао нешто мало више од 50 хиљада еура,није он то дао јаране мој него само вратио један јако али јако,јако мали дио онога што је он украо јебо ти он матер а ти њему.
Наш бивши предсједник ФК Борца је након што је отјеран из клуба,када нас је тотално уништио у прошлој сезони када се Премијер Лига скраћивала на 12 клуба из лиге је испадало 6 клубова он је тада добео да за Борац буквално али Буквално играју клинци од 20-21 годину просјек отјера све наше најбоље игаче у Радник,жељу и остале клубове,а довео дјечурлију буквално е у сезони када се буквално сви баре за опстанка у лиги он тјера све кључне играче и ставља дјецу да играју,и да ствар буде гора након што је отјеран из Борца није прошло ни 24 сата он је именован за новог предсједника Фк Крупе.
Jebo tebe, majmuncino, sta ja imam sa njim?

Ljudi, ovaj se malo slihta i to je to, mozete sami da proguglate koliko se pomaze Borac u RS, Borac je isto zlo sto i Zvezda i Partizan u Srbiji, manji klubovi isto imaju dugove ali nikome se ne pomaze, Slavija, Drina Zvornik, Leotar, potonji je marginizovan, dok se Borcu skoro svake godine daju pare za licence. Evo od prosle godine:

http://www.klix.ba/sport/nogomet/spas-u ... /150710004" onclick="window.open(this.href);return false;

http://mondo.ba/a581910/Sport/Fudbal/BO ... rpske.html" onclick="window.open(this.href);return false;

http://lat.rtrs.rs/vijesti/vijest.php?id=121827" onclick="window.open(this.href);return false;

2013

http://www.klix.ba/sport/nogomet/fk-bor ... /130625091" onclick="window.open(this.href);return false;

Ja mogu do sutra da postavljam linkove, Borac duguje svima redom ali funkcionise kao i Zvezda jer je drzavno mezimce, dobro znam kako funkcionisu ostali klubovi u RS. Sem Krupe i Zvijezde iz Bijeljine koji su privatni klubovi, sve pare idu u Borac, Radnik pomaze Bijeljina ali ostalo je saka jada, Drina, Leotar, Slavija, Rudar Prijedor.. prema svima se ponasaju kao u Srbiji prema Vosi, Radnickom, Napretku.

Sem toga, mozete sami da se informisete a ne da slusate nekoga ko se slihta. Postoji sve crno na belo, da bi onda ovaj dosao i iscudjavao se nesto a u RS jos gore stanje.

Pozdrav svima.
Zaključana tema