10. kolo: c.z. - VOJVODINA 4:1

Zaključana tema
Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

10. kolo: c.z. - VOJVODINA 4:1

Post od Grof Žekula »

У недељу од 19 часова бијемо битку какве дуго било није. Прву позицију бранимо на терену другопласираног, нама мрског непријатеља. Тамо и тада ћемо видети од чега смо одиста саткани и да ли смо кадри за велике овосезонске домете. У српској престоници још нисмо поражени ове јесени, али избећи пораз у недељу не сме бити наша идеја водиља. САМО ПОБЕДА долази у обзир.

Аренаспорт 1 преноси меч, али немој то гледати на екрану. Двадесетпетог септембарског дана Твоје место је поред браће, у кавезу оне рупчаге.
пуцаће лобање!
Postovi: 4
Pridružio se: Pon Avg 29, 2016 2:07 pm

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post od пуцаће лобање! »

25.09 Клубу си веран, групи си потребан!
Лепо парола истиче све, али битно је да људи са свих страна стадиона и они успавани препознају тренутак и подрже причу. Одавно се није осећала у граду овако позитивна атмосфера, а играчи на терену заслужују огромну подршку и само пун кавез може бити одговор на тренутну ситуацију. Недеља,одличан термин,борба за оверавање првог места (и то против првог пратиоца односно бг шљама) дружење са браћом...шта више??
сви у кавез!!
Запевајте громко навијачи,заиграјте сложно сви играчи!ФКВ
Korisnikov avatar
LIMAN
Postovi: 160
Pridružio se: Uto Avg 30, 2016 3:42 pm

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post od LIMAN »

Идемо да препунимо кавез и да покидамо гласне жице, јер само тако наши играчи могу да покидају циганију на терену. Сад нам је, више него икад, потребно јединство свих трибина, јер сви смо ми уствари једно - навијачи ВОЈВОДИНЕ! Звезду да ми понуде...
Само храбро до нове победе, але...
Korisnikov avatar
Passion
Postovi: 1161
Pridružio se: Čet Maj 07, 2009 7:08 pm
Lokacija: 21114

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post od Passion »

Сада ко не осећа тренутак да покида дланове и грло, мислим да неће никада осетити. Термин је идеалан и изговора нема. Видимо се и...плава јаче блиста!!
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post od ernesto »

STA SU NAM PREDNOSTI A STA MANE PROTIV cigana,vase misljenje?!
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post od Marcello »

ernesto napisao:STA SU NAM PREDNOSTI A STA MANE PROTIV cigana,vase misljenje?!
Sve su nam prednosti! Idemo svi za BG!
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Korisnikov avatar
Schteph_F89
Postovi: 478
Pridružio se: Ned Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post od Schteph_F89 »

Marcello napisao:
ernesto napisao:STA SU NAM PREDNOSTI A STA MANE PROTIV cigana,vase misljenje?!
Sve su nam prednosti! Idemo svi za BG!
Tako je, bolji smo u svim segmentima! A detaljnije ne treba otkrivati, jer butasport ima o'ma da prenese, "grof" procita i nadrljali smo :greenbutt:
U nedelju samo hrabro, ako ne bude "vise sile", tri, cet'r komada lagano :lala:
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post od ernesto »

Nadam se da Kordic nece braniti!
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post od Stexman »

Po prvi put od ne znam ni ja kad idemo na cmaru kao apsolutni favoriti! Ja ocekujem vecu igranku oko terena nego na samom terenu. Ako sve bude regularno lagano ih zavrsavamo!
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post od ernesto »

Stexman napisao:Po prvi put od ne znam ni ja kad idemo na cmaru kao apsolutni favoriti! Ja ocekujem vecu igranku oko terena nego na samom terenu. Ako sve bude regularno lagano ih zavrsavamo!

E kad je veciti pesimista rekao da ih dobijamo,onda ih sigurno dobijamo :deal:
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post od Stexman »

Eh bre, pa nisam ja pesimista al iskustvo me naucilo da nama uvek nesto zezne stvar.
Bilo sami, bilo neko drugi ali nesto nam se uvek ispreci. Samo sam oprezan a ne pesimista ;)
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post od Radoye »

Na terenu smo definitivno jaci, ako igraci ne zaborave muda u svlacionici i sami se ne predaju trebalo bi da ih prebijemo bez problema, isto onako kako smo grobare na samom pocetku sezone. Ima tu jos sto-sta da skripi ali skripi i kod njih jos duplo toliko.

Na klupi i u svecanoj lozi rekao bih da smo egal, ako sve bude cisto i ako se bude igrao fudbal nasa klupa je jaca ali oni su definitivno jaci u svecanoj lozi a kao sto znamo u nasem fudbalu loza je najpresudnija, tek onda teren i klupa.

Kod ljudi u crnom (ili zutom, kako je danas moderno) i u Savezu su jaci oni, tu nema dileme. O sirim drzavnim i paradrzavnim strukturama i da ne govorimo.

Na tribinama - ceta mala ali odabrana, tu boj bije srce u junaka tako da se za to ne plasim. :cheers:

Sve u svemu, apsolutno me nijedan ishod nece iznenaditi od laganih 3:0 za nas do ubedljivih 5:0 za njih. Posle ove utakmice ce mnoge stvari da postanu jasnije i o tome ko je ko u nasem klubu i o tome kakve su nam zapravo ambicije, i o tome koliko ce nam vanfudbalske sile dozvoliti da te ambicije pokusamo da ostvarimo. Bukvalno sve je moguce, svi scenariji su otvoreni.

Licno meni je konacni rezultat manje bitan, ono sto je bitno je da u utakmicu udjemo muski i bez pardona, da ih prebijemo od batina, da ih nadtrcimo, pa ako sudije i navuku na njihovu stranu nema veze, to ce mi dati znak da smo ozbiljno u igri za visok plasman ove sezone, da su sve strukture kluba ozbiljno zalegle na rudu i da sve ovo do sada nije samo fatamorgana.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Tancha
Postovi: 111
Pridružio se: Sre Mar 02, 2005 4:23 pm
Lokacija: Blok,NS

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post od Tancha »

Sve što je urađeno ove sezone u nedelju ili dobija potvrdu ili pada u vodu, nema sredine. Pritom ne mislim na rezultat, već na pristup. Ako se "skloniš" (čemu smo nažalost prisustvovali), to se jednostavno vidi golim okom. Slažem se sa svima gore da smo u regularnim uslovima objektivno kvalitetnija i uigranija ekipa i da smo po tome favoriti. Jedino ne bih baš toliko leteo i rekao da smo baš apsolutni favoriti a da su oni totalna bulja, jer ipak imaju u Evropi (što je za njih jedino merilo i jedino mesto gde igraju takmičarske utakmice) pristojne rezultate za naše uslove, ispadanje na produžetke protiv vrlo kvalitetnog Ludogoreca i iks kod kuće sa ozbiljnom ekipom iz Serije A. Da smo bolji - jesmo, ali to treba dokazati na terenu. A ako teren bude merilo, ne sumnjam da će momci to i uraditi.
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post od gospodinFKV »

Tancha napisao:Sve što je urađeno ove sezone u nedelju ili dobija potvrdu ili pada u vodu, nema sredine. Pritom ne mislim na rezultat, već na pristup. Ako se "skloniš" (čemu smo nažalost prisustvovali), to se jednostavno vidi golim okom.
:!: :!: :!:

Momci, sve moze da prodje, ali nedostatak mu*a ili sklanjanje po nalogu (za sta vi niste krivi) ne mogu nikako!
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post od churguzijanac »

Ko nam sudi?

Inace, ne slazem se da nam ova utakmica odredjuje da li ce biti "vec vidjeno" il' smo eto konacno kadri za velika dela. Ranijih godina smo dobijali i cergu i sektu i imali najvise bodova u medjusobnom skoru, pa opet zavrsavali kao treci. Nismo ni na trecini prvenstva.
Zaključana tema